שתף קטע נבחר

חדשות טובות לאימרי זיו מגוגל

על-פי הניתוח של החיפושים במנוע החיפוש הגדול בעולם - הנציג הישראלי יעפיל לגמר האירוויזיון, ויגיע שם למקום מכובד. ומי תזכה בתחרות?

גוגל פרסמה היום (ה') תחזית הצבעות בתחרות האירוויזיון על פי החיפושים הפופולריים בקרב המדינות המשתתפות. על-פי התוצאות, אימרי זיו יעפיל לגמר התחרות שתתקיים באוקראינה בשבוע הבא.

 

אימרי זיו בקייב ()
אימרי זיו בקייב

 

בגוגל בדקו מה היה קורה אם כמות החיפושים אחר המועמדים השונים בכל מדינה המשתתפת בתחרות היו מייצגים את הניקוד שהיא תעניק לכל משלחת (ולמעשה יחליפו את הניקוד הניתן על ידי צוות השופטים וקהל הצופים) ולהלן התוצאות:

 

1. צרפת במקום הראשון עם 266 נקודות

2. איטליה במקום השני עם 257 נקודות

3. בולגריה במקום השלישי עם 240 נקודות

4. אוסטרליה במקום הרביעי עם 234 נקודות

5. פורטוגל במקום החמישי עם 210 נקודות

6. שבדיה במקום השישי עם 205 נקודות

7. בלגיה במקום השביעי עם 204 נקודות

8. ישראל במקום השמיני עם 83 נקודות

9. בריטניה במקום התשיעי עם 75 נקודות

10. יוון במקום העשירי עם 64 נקודות

 

עוד לפי הבדיקה של גוגל, ניתן לראות לאיזה משלחות כל מדינה תצביע על פי אותו העיקרון. להלן הנקודות שתעניק ישראל: צרפת- 12, בלגיה - 10, בולגריה - 8, אוסטרליה - 7, איטליה - 6, אוסטריה - 5, אוקראינה - 4, אירלנד - 3, גרמניה - 2 ואזרבייג'ן נקודה אחת.

 

 

ומי יעניקו נקודת לישראל? על-פי גוגל צרפת תיתן לאימרי זיו 5 נקודות וכך גם איטליה, בולגריה תעניק לנו 8 נקודות ושתיים נקבל מגרמניה. אל תצפו, כל על-פי גוגל, לקבל נקודות מהמארחת אוקראינה, מאוסטרליה וגם מבריטניה.

 

בחצי הגמר השני (שיתקיים ביום חמישי) שבו מתמודד אימרי אמורה הייתה להתמודד גם רוסיה, שכזכור הודחה באופן תקדימי מהתחרות על ידי המארחת אוקראינה, בשל הסכסוך בין המדינות. אם יעפיל לגמר, יתמודד אימרי מול 19 המדינות הנוספות, ומול המדינות שאינן מתמודדות בחצאי הגמר (צרפת, גרמניה, ספרד, בריטניה והמועמדת הגדולה לזכייה השנה - איטליה), וכן לצד אוקראינה המארחת, זוכת אירוויזיון 2016.

 

לעוד נתונים סטיסטיים בגוגל טרנדס - https://trends.google.com/trends/story/GB_cu_jdFcXFsBAACKDM_en

 

וגם פה

https://googletrends.github.io/eurosearch-song-contest/

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים