שתף קטע נבחר

חדש ב-waze: מהיום תוכלו לנווט עם הקול שלכם

לא צריך לבחור מתוך כמה קולות בברירת המחדל של אפליקציית הניווט. מהיום אתם יכולים להקליט את עצמכם או את מי שאתם רוצים - ו"לצאת לדרך"

לא רק סיוון, גלית, עמי מנדלמן או הרס"ר הקשוח: אפליקציית הניווט waze משתדרגת ומהיום (ג') משתמשי האנדרואיד יכולים להקליט את ההנחיות הקוליות בעצמם או בקולם של מי שהם רוצים ובכך גם אתם תוכלו לכוון את עצמכם אל היעד.

 

אז מה צריך לעשות? לחיצה על זכוכית המגדלת בצד ימין למטה תפתח לכם את המסך הרגיל, שבו אתם מקלידים בדרך כלל את היעד. לחצו על הסימן בצד השמאלי העליון של המסך. לאחר מכן לחצו על "שמע וקול".

 

 

כאן ייפתח חלון חדש שבו נמצא גם "מקליט הקול", שבו אתם יכולים להקליט הנחיות קוליות משלכם. אחרי לחיצה על מקליט הקול תוכלי להקליט הנחיות קוליות משלכם ולקבל הכוונת נסיעה בקול שהקלטתם. מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על כל אחת מהשורות כדי להקליט את ההנחיה המתאימה. אלו שלא תקליטו יושמעו בקול ברירת המחדל של waze.


 

כל קטע הקלטה מוגבל לכמה שניות. כך תוכלו להקליט את עצמכם אומרים "הכל מוכן, התחל בנסיעה", "בעוד 200 מטרים", "היצמד לנתיב השמאלי", "פנה ימינה", "צא ביציאה השלישית", "משטרה לפניך", "עומס כבד בהמשך הדרך" ועוד. בסך הכול ניתן להקליט כ-40 אופציות שונות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים