שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מהדורת מבט האחרונה שודרה: "כאן תמו שידורינו"

  כשעה וחצי לפני שידורה של מהדורת מבט, הוכרז כי היא תהיה האחרונה בשל עלייתו הקרובה של תאגיד השידור החדש. גאולה אבן פרצה בבכי בעקבות הודעה, עובד קרע את חולצתו, והמשתתפים סיימו בשירת התקווה

   

   
  בשירת התקווה - כך הסתיימה הערב (ג') מהדורת החדשות האחרונה של הערוץ הראשון, שהגישה מיכל רבינוביץ'. 

   

  "כאן מסתיימים שידורינו", אמר בשידור חי עודד גרנות, פרשן הערוץ הראשון לעניייני ערבים, "אני רק 15 שנה ברשות השידור, אבל אני רוצה לומר שפגשתי פה אנשים נהדרים, עיתונאים, טכנאים וצלמים. לא הצליחו לפגוע בכבוד שלהם, שיישאר איתם". הפרשן הכלכלי עודד שחר הוסיף מילות פרידה משלו: "זה מקום נפלא, חוויית חיים. היה נפלא". במהלך השידור נכנסו עובדים  לאולפן, ואחד מהם קרע את חולצתו כשהכריז על אבל.

   

  בסיום, לאחר שאנשי המהדורה שרו את ההמנון, שודר קליפ של השיר "הבלדה על חדווה ושלומיק" בביצוע מארינה מקסימליאן בלומין, שסיכם 48 שנות שידור ציבורי. 

   

  ההחלטה על מועד השידור האחרון של מבט התקבלה היום. פרופסור דוד האן, כונס הנכסים הרשמי של רשות השידור, הודיע על כך בוועדת הכלכלה של הכנסת, כשעה וחצי בלבד לפני שידור המהדורה. האן הסביר כי בעקבות התחלת שידוריו הצפויים של תאגיד השידור הציבורי ב-15 במאי, הוא מעוניין לעזור בהקמתו, וכי עובדי רשות השידור שמיועדים לעבור לתאגיד, יכולים לעשות זאת.

   

  בעקבות זאת הופסקו שידורי האקטואליה והחדשות, ובתחנות הרדיו של הרשות תושמע מעתה מוזיקה בלבד. כונס הנכסים ביקש להשאיר 20 עובדים בערוץ - לטובת תחרות האירוויזיון שתשודר בשבת הקרובה.

   

  ההודעה תפסה את מגישת ״המוסף״ גאולה אבן בשידור חי בתוכניתה. היא פרצה בבכי והודתה לאנשים שעבדו ברשות השידור במהלך השנים. 

   

    

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בפעם האחרונה. מיכל רבינוביץ'
  לאתר ההטבות
  מומלצים