שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "להיות איתה": סקסית, אבל לא מצליחה להמריא

  סיפור האהבה הבלתי אפשרי בין הגיבורים הצליח להחזיק עונה ראשונה רותחת במיוחד, אולם העונה החדשה של "להיות איתה" סובלת מצניחה קלה. ועדיין - מדובר בסדרה מתקתקה שנשענת על החיבור המצוין בין רותם סלע לאביב אלוש

  כנגד כל הסיכויים - בקליפת אגוז, זה התנ"ך של סדרות מסוג "להיות איתה", שהעונה השנייה שלה עלתה אתמול (ג', 21:00, ערוץ 2). מירוץ קל אל העושר והאושר? לא מעניין אף אחד. תוסיפו לו משוכות וקיבלתם את תשומת הלב שלנו. 

   

  אף שהם כבר אוטוטו נישאים כדת משה וישראל, בעונה השנייה של "להיות איתה" מנסה היוצר אסי עזר להשאיר את סימן השאלה באשר לעתיד של עמוס דהרי (אביב אלוש) ונועה הולנדר (רותם סלע) בתמונה. בעונה הקודמת עמוס, בן לעדה התימנית וגבר מסוקס בפני עצמו, הצליח לדלג מעל כוח צביקה הסוכן (מארק איווניר) והאקסית ונסה מימון (הילה סעדה) וזכה בנערה. בעונה הנוכחית יעכבו אותו בדרך אל הפרס גדעון הולנדר האב (צחי גראד), העוזרת היפה שלו (דר זוזובסקי), האינטרסים העסקיים שלו (בצורת אורי פפר) והמון המון תימנים מזיעים.  

   

  זה לא הולך להיות קל לתחזק עונה שנייה של סיפור אהבה בלתי אפשרי. בעונה הראשונה זה היה ציר סינדרלה שהשאיר את המרק הזה רותח. בעונה הזאת דהרי והולנדר כבר יחד, והזוגיות שלהם היא עובדה מוגמרת. סינדרלה כבר עברה לגור בארמון, וגם אם היא עדיין מפזרת פיתות פה ושם, היא כבר כמה צעדים אחרי הקתרזיס. כמו שיודע כל מי שאי פעם עשה דיאטה, להוריד במשקל זה לא קל, אבל הרבה יותר קשה לשמור על המשקל החדש.

   

  יעמדו במבחן הזמן? (צילום: אמיר מאירי) (צילום: אמיר מאירי)
  יעמדו במבחן הזמן?(צילום: אמיר מאירי)

  בהרבה מובנים, אם לשפוט לפי שני הפרקים הראשונים (מתוך עשרה), העונה השנייה תואמת את הראשונה – אותו צ'יק ליט טלוויזיוני קל לעיכול, חמוד ומתקתק, אגדה מודרנית מופקת היטב שנשענת על החיבור המצוין והסקסי של סלע ואלוש. הדיאלוגים לפעמים מאולצים, הטקסטים לא תמיד יושבים טוב בפה של השחקנים, אבל מצד שני מארק איווניר ואורי גבריאל פלוס שחקני החיזוק החדשים, צחי גראד ואורי פפר, בהיותם השחקנים המלוטשים שהם, יודעים למצות מכל טקסט את הקומדיה ולהשביח אותה.

   

  גם משפחת דהרי היא עדיין אותה משפחה מזרחית קולנית וחסרת ייחוד. אני מאמינה לעזר כשהוא נשבע שהוא לא כותב אותה ממקום מלגלג, אבל לגלוג הוא לא הבעיה פה. היה נחמד אם הוא פשוט היה מאפשר לה להמריא טיפ-טיפה מעל הקלישאה. אנחנו אוהבים את עמוס ומגיע לו קצת יותר.

   

  למשפחת דהרי מגיע יותר ()
  למשפחת דהרי מגיע יותר

  אין מה לעשות, המנעד הרומנטי הקטן והאינטימי של העונה הראשונה נפתח, ו"להיות איתה" תצטרך להתפתח יחד איתה. הולנדר ודהרי עוד לא גרים בכיף בשום מקום, ועדיין מצפים להם גורמים עוינים בצורת אנשי תעשייה נקמנים, הסכמי ממון דרקוניים וחברו הטוב והזמין של כולנו - השד העדתי. אבל בהיעדר השאלה הגדולה – אם יצליחו עמוס ונועה לגשר על הפער החמוד בין נקודות המוצא שלהם, ניכרות צניחות קטנות בשני הפרקים הראשונים. סינדרלה זה כבר לא יהיה. עם קצת מזל נקבל את אילוף הסורר שיאלף את המאלפת שלו בחזרה. בהצלחה לכל הצדדים.

   

  נ.ב. החברה הבלונדינית של הולנדר היא ההוכחה שאת שוש מ"בנות" כבר יש לנו, עכשיו נשאר רק ללהק את שאר הדמויות והופה, הנה הקול של הדור בכחול לבן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: משה נחמוביץ'
  הם כבר ביחד, מה עכשיו?
  צילום: משה נחמוביץ'
  לאתר ההטבות
  מומלצים