שתף קטע נבחר

בצעד אחיד: האחים והאחיות של אסף הרופא בריקוד המוני

הסטודנטים לסיעוד מבית החולים אסף הרופא התאמנו במשך שבועות על ריקוד המוני, והיום הם חשפו את המאמצים בפלאש מוב מרהיב בלובי המרכז הרפואי. צפו בהם מפזזים לצלילי האייטיז

המבקרים והחולים בבית החולים אסף הרופא בצריפין לא הבינו מה עומד להתרחש: עשרות אחיות ואחים בלבן התאספו בלובי המרכז הרפואי, המוסיקה החלה וצוותי הרפואה הסתדרו בשורות והחלו לרקוד לצלילי האייטיז. המופע הקצר והמרשים הזה נערך לרגל יום האחות הבינלאומי, שמצויין השבוע ברחבי העולם וגם בישראל.

 

 

 

את הרעיון לריקוד הגו ד"ר רלי אלון, מנהלת בית הספר לסיעוד בבית החולים, יחד עם מיכל ידי יהודאי ואורית מרידן. השלוש חלמו לבצע ריקוד פלאש-מוב המוני, בהשתתפות הסטודנטים מהקמפוס.

 

לצורך כך, עבדו הסטודנטים שהסכימו להשתתף ביוזמה, יחד עם הכוריאוגרפית עדי גורדון במשך כשישה שבועות, בין שיעור לתרגול ובמהלך ההפסקות. הסטודנטים התלהבו והמשיכו להתאמן בכל רגע נתון לצלילי השיר We Are Familiy של רביעיית האייטיז סיסטר סלאדג'.

 

היום, כאמור, הפתיעו הרקדניות והרקדנים החובבים את החולים והמבקרים בבית החולים. הם פצחו בריקוד סוחף בשטח הקמפוס וזכו למחיאות כפיים של הצופים המופתעים.

 ( ) ( )
 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים