שתף קטע נבחר

נינט בהללויה לזהות היהודית. רכילות עסקית

הרוקיסטית בקאבר לליאונרד כהן, ארקיע ממתגת, אריסון מתנדנדת, רינגלר ושגב ממריאים, צאיג משיב לחוקרים, ואילו בגשר חוגגים משולשת

לראשונה מזה 17 שנים החליטה חברת ארקיע לצאת במהלך מיתוג מחדש, והשיקה לוגו חדש ואפליקציה תחת הסלוגן: "ארקיע – מא' ועד כיף". זאת בנוסף להתחדשות החברה בחמישה מטוסי סילון חדשים מסוג אמבראר והגדלת מספר היעדים הבינלאומיים. ניר דגן, מנכ"ל קבוצת ארקיע, ועוז ברלוביץ', מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, מרוצים עד השמיים.

עוז ברלוביץ' וניר דגן (צילום: אביב חופי) (צילום: אביב חופי)
עוז ברלוביץ' וניר דגן(צילום: אביב חופי)
 

 

ממרוד חוגג אליפות

כ-100,000 חוגגים שהגיעו לחגיגות האליפות של קבוצת הכדורגל הפועל תדיראן באר שבע צפו באלונה ברקת, הבעלים של הקבוצה, מעניקה צלחת אליפות אישית למשה ממרוד, המנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן, נותנת החסות הראשית לקבוצה. בין הצופים: רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע, אליניב ברדה, הקפטן, שחקני הקבוצה ובני משפחתם, הרעייה דליה ממרוד, והבנות מורן ממרוד לביאד, סמנכ"לית אסטרטגיה בתדיראן ונופר ממרוד, מנהלת השיווק.

אליניב ברדה, נופר ממרוד, מורן ממרוד לביאד, משה ממרוד, אלונה ברקת (צילום: הראל שגיא) (צילום: הראל שגיא)
אליניב ברדה, נופר ממרוד, מורן ממרוד לביאד, משה ממרוד, אלונה ברקת(צילום: הראל שגיא)
 

 

אריסון חברה בפארק

שרי אריסון, הבעלים של קבוצת אריסון, בנה, ג'ייסון אריסון, יו"ר הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, שלומית דה פריז המנכ"לית ועוד 80 מעובדי הקרן ביקרו בגן השעשועים "פארק חברים", גן נגיש בפארק רעננה, שהוקם ע"י בית איזי שפירא בתמיכת הקרן. את פניהם קיבלו ג'ין יודס, מנכ"לית בית איזי שפירא, וזאב בילסקי, ראש עיריית רעננה, שסיפרו להם על הפארק, בו התקיימה לאורך שנים תוכנית חינוכית עבור גני הילדים, המחנכת לסובלנות כלפי השונה וכלפי ילדים עם מוגבלות.

ג'יין יודיס, ג'ייסון אריסון, זאב בילסקי, שרי אריסון (צילום: יפעת גולן) (צילום: יפעת גולן)
ג'יין יודיס, ג'ייסון אריסון, זאב בילסקי, שרי אריסון(צילום: יפעת גולן)
 

 

עושים שוויץ בשפיים

ועוד קצת שרי: בקיבוץ שפיים קיים בנק הפועלים שוויץ אירוע לקוחות בו השתתפה הנהלת הבנק בראשות עודד ערן, יו"ר הבנק, אריק פינטו, מנכ"ל הבנק, שרי אריסון, הבעלים של קבוצת אריסון ובעלת השליטה בבנק, דני קולר, יו"ר הבנק בשוויץ, ואורית לרר, מנכ"לית בנק הפועלים שוויץ. הנוכחים שרו ביחד עם חווה אלברשטיין שירי ארץ ישראל וצפו במשחק חצי גמר ליגת האלופות. כל זה בשל מהלך שיווקי מקיף, שמשיק הבנק בימים אלה, שכולל גם השקת אתר אינטרנט חדש. קהל היעד: ישראלים, עולים חדשים ולקוחות אירופיים בעלי עושר פיננסי של יותר ממיליון דולר. פשוט...

עודד ערן, אורית לרר, שרי אריסון, אריק פינטו ()
עודד ערן, אורית לרר, שרי אריסון, אריק פינטו
 

 

דג'נרס מתמכרת לחומוס

עכשיו גם אלן דג'נרס עושה כבוד לחומוס הישראלי. בתוכנית האירוח שלה, לכבוד יום החומוס הבינלאומי, היא עשתה לו פרסום וטעם מיחד במערכון. על שיווק החומוס בארה"ב אחראית סברה, חברת בת של קבוצת שטראוס ותאגיד פפסי, שנחשבת ליצרנית החומוס הגדולה בעולם ומובילה את שוק הסלטים בארה"ב. מסתבר, שהחומוס הפך בשנים האחרונות למאכל אהוב במיוחד בארה"ב ונמכר בהיקפים של למעלה מ-600 מליון דולרים בשנה. כנהוג בתכנית האירוח שלה, חילקה דג'נרס מתנות למשתתפים ולאורחים, שזכו הפעם בחומוס בשווי 150 דולר לאחד, תוך הדגשה שהם טועמים מאכל עתיר חלבון. בריאות!!!

תוכניתה של אלן דג'נרס ()
תוכניתה של אלן דג'נרס

 

נינט בלימוד fsu

יותר מ-1,000 צעירים יהודים מרחבי החוף המזרחי של ארה״ב התכנסו לסוף שבוע של לימוד FSU ניו יורק, שהתקיים בעיר בפעם ה-8 עם יותר מ-100 הרצאות ו-80 מרצים מהעולם. במסגרת חיזוק הזהות היהודית של המשתתפים הושקה תערוכה חדשה, ביוזמת מייסד לימוד FSU חיים צ'סלר, שמציגה את שורשיו היהודיים של ליאונרד כהן. ומי לא פסחה על כהן ועל הכנס? נינט טייב, שהגיעה בטיסה מלוס אנג'לס, מקום מושבה הנוכחי, עם הבעל יוסי מזרחי והבת אמיליה, והעניקה את הגירסה שלה ל"הללויה" של כהן. דני דיין, הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, הח"כ יואל חסון, גרג שניידר, מנכ"ל ועדת התביעות, ועזי שוורץ החזן וכוכב הלהיט ההוליוודי "נורמן" הצטרפו.

אדי שוורץ, חיים צ'סלר, נינט טייב, יואל חסון (צילום: לימוד fsu) (צילום: לימוד fsu)
אדי שוורץ, חיים צ'סלר, נינט טייב, יואל חסון(צילום: לימוד fsu)
 

 

אבירי הגליל בעכו

בכירי רשת מלונות רימונים ובראשם אסף שלו, מנכ"ל הרשת, ועופר שטרית, סמנכ"ל ברשת, נפגשו עם בכירי מיזם התיירות אוצרות הגליל מייסודה של רעיה שטראוס, והשיקו שת"פ תיירותי לקראת פתיחת עונת הקיץ. אירוע ההשקה התקיים ברימונים חוף התמרים עכו. דודי בן גל, מנהל המלון, דאג לארוחת צהריים גלילית סביב שולחן אבירים ענק. יריב המאירי, מנכ"ל אוצרות הגליל סיבר את אוזני הטועמים, כי המיזם מאגד תחתיו כ-430 מתיירני הגליל.

עופר שטרית, אסף שלו, יריב המאירי, דודי בן גל (צילום: בן פרידמן) (צילום: בן פרידמן)
עופר שטרית, אסף שלו, יריב המאירי, דודי בן גל(צילום: בן פרידמן)

 

מיתכשטים וטסים

בכירי מותג התכשיטים הבינלאומי תומאס סאבו ובראשם אלעד לוי, משנה למנכ"ל קבוצת רולטיים, השיקו את קולקציית קיץ 2017 בחנות הדגל בעזריאלי תל אביב. לאחר הודעה על שמחתו להשיק בישראל קולקציה שעוצבה בהשראת אפריקה, יצא אלעד לוי לשדה התעופה, כדי שלא לאחר לטיסה ללאס וגאס, לצורך ביקור בתערוכת התכשיטים הגדולה. סנדרה רינגלר חייכה, שכן, גם היא והבעל, השף משה שגב, אמורים לנחות בתערוכה, להמר על הטרנד המתוכשט הבא, ולהמשיך לחופשה מפנקת בניו יורק.

אלעד לוי וסנדרה רינגלר (צילום: אסף לב) (צילום: אסף לב)
אלעד לוי וסנדרה רינגלר(צילום: אסף לב)
 

 

צאיג מעדכן חוקרים

איציק צאיג, מנכ"ל אסם, עשה כבוד לבביס קסיוס, מבכירי חוקרי מכון המחקר קאנטר, ולסטלה קריוף, מנכ"לית המכון בישראל. קסיוס נפגש עם מנהלי השיווק בחברה, והציג בפניהם חדשנויות ותובנות עדכניות על הענף. קנטאר, זרוע המחקר של תאגיד הפרסום העולמי WPP, מעסיקה כ-170 עובדים במשרדיה ברמת גן, במותגיה קנטאר TNS (טלסקר) וקנטאר Millward Brown.

איציק צאיג, סטלה קריוף ובביס קסיוס (צילום: איציק בירן) (צילום: איציק בירן)
איציק צאיג, סטלה קריוף ובביס קסיוס(צילום: איציק בירן)
 

 

חגיגה משולשת בגשר

תיאטרון גשר קיים בכורה חגיגית לעמיתי התיאטרון של הקומדיה "קיץ במרינבאד". את המוזמנים קיבלו יו"ר התיאטרון עו"ד אלי זהר, ונילי רעייתו, יו"ר עמותת הידידים ישראל מקוב וזוגתו בלה לוסטיג, מנכ"לית התיאטרון לנה קריינדלין, ומנהלת עמותת הידידים רותי היילפרן ובעלה רודי.

 

קריינדלין ויבגני אריה, המנהל האמנותי של התיאטרון, שיתפו את הנוכחים בשמחות ימי ההולדת: התיאטרון חוגג 26 שנה להקמתו, השחקן ישראל (סשה) דמידוב חוגג 60, ומקוב מציין 78 שנות הולדת. במברכים: יעל ורמי אונגר (יבואני קיה), ישראל קז (מיבואני וולבו), דוריס ומורי ארקין, ליזיקא ועמי שגיא, אתי וגד פרופר, עמוס שפירא וזוגתו חלי לוי, בוריס קרסני, עירית ומושיק תאומים, גליה וחיים טופול, דוד וולף, מבעלי מצות אביב וגלריה גבעון. המדור מוסיף את איחוליו שלו.

מורי ארקין וישראל מקוב (צילום: אסף לב) (צילום: אסף לב)
מורי ארקין וישראל מקוב(צילום: אסף לב)

חלי לוי ועמוס שפירא (צילום: אסף לב) (צילום: אסף לב)
חלי לוי ועמוס שפירא(צילום: אסף לב)
 

 

קוקירמן באיטלקית

ברומא ובמילאנו הגיעו עשרות אנשי עסקים, אקדמיה ואישי ציבור איטלקים להאזין להרצאתו של אדי קוקירמן, יו"ר בית ההשקעות קוקירמן ומנהל-שותף בקרן קטליסט, לרגל צאת ספרו Israel Valley באיטלקית. ספרו של קוקירמן עוסק בחדשנות וביזמות הישראלית, והוא חיבר אותו עם פרופ' דניאל רואש. קוקירמן הודיע כי החטיבה האיטלקית של בית ההשקעות, בהובלת פבלו סבדיני, מנהל שותף בחטיבה, החליטה לארגן למנהלים וליזמים סיור בישראל, כדי שיפנימו מקרוב חשיבה מחוץ לקופסה.

אדי קוקירמן, פבלו סבדיני ()
אדי קוקירמן, פבלו סבדיני

 

הוקרה על טיפול בסורים

הארגון היהודי אמריקאי American Jewish Committee העניק בניו יורק לד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי לגליל (נהריה), אות הוקרה על הפעילות ההומאניטרית של הצוותים הרפואיים במרכז הרפואי בטיפול בפצועים של מלחמת האזרחים בסוריה. את האות העניקה הילארי בקמן, חברת הנהלה של הארגון. עד היום טופלו במרכז הרפואי למעלה מ-1,600 פצועים מסוריה.

מסעד ברהום והילארי בקמן ()
מסעד ברהום והילארי בקמן
 

 

דנינו מאבטח

בכירי חברת אבטחת המידע הגרמנית G Data הפועלת בכ-100 מדינות בעולם אירחו במשרדי ההנהלה בבוכום שבגרמניה את יניב דנינו, מנכ"ל יעד טכנולוגיות, משווק מוצרי החברה בישראל. דנינו פגש את הלמוט ריקיט, מנהל המכירות הגלובאלי של החברה, ואת זיין סיימא, מנהל המכירות באירופה ובמזרח התיכון, ודן איתם בנושאים שונים כמו הצמיחה של כ-40% בהתקפות כופר של האקרים במהלך 2016, המודעות גוברת לתחום, ו פתרונות האבטחה החדשים שיושקו בשוק הישראלי.

יניב דנינו וזיין סיימא ()
יניב דנינו וזיין סיימא
 

 

נוקיה חוגגת עצמאות

ראג׳יב סורי, נשיא ומנכ"ל נוקיה העולמית הגיע לביקור בישראל. אריק טל, מנכ"ל נוקיה ישראל ובכירים נוספים בחברה סיירו איתו בחברות מתחומי הסייבר ו-OTI. סיום הביקור נערך בשגרירות פינלנד, באירוע לציון שנת ה-100 לעצמאותה של המדינה בה ממוקם מטה החברה. פרגנו: גיל שרון יו"ר גולן טלקום, שרון פליישר סמנכ"ל הרגולציה של בזק.

גיל שרון, ראג'יב סורי, אריק טל, שרון פליישר (צילום: אלירן אביטל) (צילום: אלירן אביטל)
גיל שרון, ראג'יב סורי, אריק טל, שרון פליישר(צילום: אלירן אביטל)
 

 

רבע מיליון שקלים בזהב

כ-230 אלף שקלים חילק עד היום יוסי לגזיאל, מנכ"ל קניון הזהב בראשון לציון, מתוך מיליון וחצי שקלים הנמצאים בכספת הכסף בקניון. מדי יום המבקרים מוזמנים לנחש קוד בין 4 ספרות, כדי לזכות בפרס של עד 25 אלף שקלים. לגזיאל, שהשקיע בפרסום הפרויקט כ-כ-5 מיליון שקלים, סיפר כי מדובר ב-208 לקוחות שזכו כל אחד ב-500 עד 5,000 שקלים.

יוסי לגזיאל ()
יוסי לגזיאל
 

 

בקצר...

ואם כדורגל: אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות בישראל ואוהד שרוף של הפועל תל אביב, שומר על אופטימיות. לאחר ירידת האדומים לליגה הלאומית, הוא כתב, כאוהד שרוף של הקבוצה, בפייסבוק האישי שלו: "רק שתדעו. הפועל באר שבע לא ניצחו אותנו השנה בליגה. כעת ניתן לומר שזה לא יקרה גם בשנה הבאה!". לא נגענו.

 

עטר דגן ויזמים נוספים השיקו במשרדי הוועד האולימפי מיזם התנדבותי, שמטרתו שיפור תדמיתה של ישראל בעולם בעזרת הצטיינותם של ספורטאים ישראלים בזירה הבינלאומית. במשתתפים: גילי לוסטיג מנכ"ל הוועד האולימפי, אתלט העבר והמאמן אלכס אברבוך, מדליסט הזהב הפראלימפי נועם גרשוני, וספורטאים אולימפיים נוספים.

 

באחוזה מפוארת בבוורלי הילס הקליפורנית חגג דייזי, מותג הבישום של מעצב האופנה האמריקאי מארק ג'ייקובס, קמפיין לציון עשור לקיומו. בלטו: קאיה גרבר, כוכבת הקמפיין החדש, סופיה מצ'טנר שלנו, שגם מככבת בקמפיין, ועוד עשרות מועשרים הוליוודיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים