שתף קטע נבחר

ערוץ 9 יצא במפתיע מ"עידן פלוס"

צופים של הערוץ ברוסית גילו שבאופן פתאומי הופסקו שידוריו בחבילה החינמית, לאחר שצורף אליה במסגרת שידורי הניסיון. בערוץ מסרו: "אנו שוקלים את הנושא וטרם התקבלה החלטה"

ערוץ 9 החשיך מסך לצופי עידן פלוס: הערוץ בשפה הרוסית הפסיק באופן פתאומי את שידוריו במסגרת השידור הדיגיטלי החינמי והותיר צופים רבים מאוכזבים, כאלה שאין להם כסף לשלם ל-HOT, yes וסלקום או שאינם מעוניינים בתכנים שחברות אלה מציעות.

 

 

בערוץ 9 מסרו ל-ynet: "אנו שוקלים את הנושא וטרם התקבלה החלטה". באופן תמוה, הערוץ כן שודר עד כה במסגרת שידורי הניסיון, במסגרתם התווספו לחבילת ערוצי עידן פלוס 5 ערוצים חדשים: ערוץ 1 HD, ערוץ 20 (ערוץ מורשת) , ערוץ 9, ערוץ 24 (ערוץ המוזיקה) וערוץ הלא (בערבית).

  

ערוצים אלו משדרים בעידן פלוס ללא תשלום במשך כשנה וחצי. עם זאת, בערוץ חוששים שאחרי תקופה זו הם יידרשו לשלם לעידן פלוס.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

ערוץ 9 הצטרף לעידן פלוס ב-26 בפברואר והפסיק את שידוריו לפני כשבוע. שידורי הניסיון אמורים להפוך לשידורי קבע ב-1 ביוני.

 

באתר האינפורמטיבי idanplus.tv, הועלתה עצומה בנושא, אחרי תלונות רבות של צופים. בעצומה נכתב: "על פי חוק ההסדרים, המדינה תישא במלוא עלות תפעול הערוץ במערך עידן פלוס במשך השנה וחצי הקרובים, כך שהפסקת הפעילות והחשכת המסך באופן פתאומי תמוהה ואינה ברורה.

 

"עם הוספתו של הערוץ בחודשים האחרונים חלה התעניינות מצידם של צופי הטלוויזיה דוברי השפה הרוסית. האפשרות לפתוח בפניהם את הערוץ בחינם ללא כל צורך בתשלום, מאפשרת לצופים רבים להחליט אם הם מעוניינים להמשיך לשלם לחברות שבתשלום או לרכוש ממיר דיגיטלי בהוצאה חד פעמית...".

 

מהרשות השנייה נמסר בתגובה: "הרשות השנייה משדרת, נכון לעכשיו, ערוצים נוספים בשלב השני במסגרת שידורי ניסיון על מנת לבחון את כלל המערכות. שאלות לגבי ערוץ 9 אם הוא מעוניין לעלות למערך לכשיסתיימו שידורי הניסיון, יש להפנות אליו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים