שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  המרכבה מחכה לכם: כך תתחברו לשקט הפנימי שלכם
  הטבע סביבנו מלא בצורות גיאומטריות מושלמות שיוצרות הדפסים, צורות ומוכיחות את היופי בעולם. בחודש יוני הקרוב השמים משלימים גיאומטריה של מרכבה המסמלת את היכולת שלנו למצוא את השקט והאמת הפנימיים שלנו על ידי חיבור לתדר המתאים. שלי רום מסבירה כיצד עושים זאת

  שאלתם את עצמכם מה קורה לכם בזמן שאתם ישנים, לאן נודדת התודעה? בשינה הגוף הפיזי שלנו עובר ממצב של ערות בעולם הנוכחי למצב של התעוררות בעולמות עליונים. כשאנו ערים לרוב אין לנו גישה לעולמות עליונים, אנו חיים רק בתוך הגוף הפיזי. אך כשאנו ישנים, הגוף הפיזי נרדם והנשמה נודדת בין הממדים.

   

  הגוף הפיזי שלנו מתקיים בממד השלישי ואילו התודעה שלנו יכולה לנדוד בין ממדים - כיצד זה קורה? בעזרת המרכבה, הפעלתה של זו משולה להעברת המודעות תוך השארת הגוף הפיזי בממד השלישי, אל ממדים נוספים – היא משווה תדר עם התדרים החדשים של העידן החדש. הגאומטריות לא משתנות, זה אנחנו שצריכים לשדרג גרסה, תוך הגברת המהירות. שהרי העידן הישן היה איטי ואילו העידן החדש מהיר.

   

  המעבר לעידן הבא לבני אדם שמודעותם מפותחת, יהיה מעבר קל יותר כי, למעשה, כל הקשיים הם ברמת התאמת התדר

  וההשוואה בין אנרגיות. לכן כל אלו שיעשו את הדרך וישוו תדר באופן הדרגתי, עבורם המעבר יהיה חוויית חיים קלה, ואילו כל אלו שמודעותם נמוכה ומתנגדת, הקושי שלהם בשינוי יהיה גדול יותר.

   

  הגיאומטריה המקודשת מהווה בסיס לבריאת העולם. הסמל הידוע והעתיק ביותר נקרא "פרח החיים" בו נמצאת כל צורה גיאומטרית אפשרית וידועה. חמש מתוך שישה גופים גיאומטריים הינם: הפירמידה המשולשת התלת ממדית הקשורה למרכבה.

   

  "פרח החיים"- "פרי החיים"- "ביצת החיים" וה"טאורוס" הם הצורות המהוות בריאת כל הקיים. חיבור צורות אלו בקווים ישרים ממרכז כל עיגול לאחר, יוצר את "קוביית מטטרון", היא צורת הקיום הבסיסית של היקום.

   

  הטכנולוגיה של הנשמה, מעניקה לנו כלים שאנו יכולים להשתמש בהם, כלים שיכולים לאפשר לנו לנדוד בין העולמות – אלו הם הווריאציות השונות של ספירלת הזהב ממנה נגזרים פרח החיים והמרכבה.

   

  לאן לוקחת אותנו המרכבה?

  זו מבוססת על מגן דוד המוכר בשם טטרהידרון, מגן דוד תלת ממדי שמספר הקדקודים בו הוא שמונה. המרכבה היא כלי מטאפיזי שבעזרתו, ובעזרת תודעה פתוחה, ניתן לעשות את הדרך בין הממדים השונים. בתקופת אטלנטיס (אנושות שהקדימה את זמנה) נעשה שימוש במרכבה, גם אליהו הנביא עשה שימוש במרכבה כאשר עלה בסערה השמימה.

   (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
   

  המרכבה נמצאת סביב הגוף, זוהי גאומטריה שקיימת אך לא נראית לעין, והיא מחכה להפעלתה על ידי התודעה הגבוהה שלנו. בלטינית היא נקראת MerKaBa ומתכוונת לשדה אנרגיה רוחני פיזי המוקף באמצעות שדות אור האין סוף תוך סיבוב במהירות האור בקודקודים.

   

  Mer - אור - שדות אור, ההילה שמהדהדת אל המישורים ועולמות עליונים.

  Ka - רוח - החלק האתרי, התודעתי של הנשמה.

  Ba - גוף - הגוף הפיזי בממד הנוכחי, השלישי.

   

  מה ההבדל בין מגן הדוד למרכבה? המרכבה תואמת את התדר של העידן החדש, אמנם העידן החדש בפתח, אך העידן הישן עוד לא הושלם, יש עוד כ-200 שנים עד שהוא יסתיים. אנו נמצאים בתקופת תפר, על כן הידע של המרכבה מאפשר לנו לעלות לממד גבוה יותר.

   

  המרכבה החדשה היא מרכבת המחומש התלת ממדי או הפנטהידרון. מרכבה זו יש בה את שניים עשר הקודקודיים והיא מותאמת מראש למעבר בין הממדים. היא יכולה להעביר כמות רבה של אנשים.

   

  כדי להגיע לאפשרות של השלמת המעבר בין העידנים, אנחנו, בני האנוש, נדרשים להעלות את התדר, בבניית הכלי הנשמתי, ולשמש כמשלימי הקודקודיים של המרכבה, על ידי השלמת הכלי הפנימי שלנו והעלאת המודעות.

   

  המרכבה היא שכלול של מגן הדוד שאנו מכירים, ההבדל ביניהם דומה לשני סוגי מטוסים - האחד מייצג את מרכבת המגן דוד (תדר העידן הישן) או הטטרהידרון שדומה למטוס ישן ומסורבל. המטוס השני מייצג את מרכבת המחומש או הפנטהידרון (סמל העידן החדש) יש בו טייס אוטומטי – ניתן להטיס את המטוס ללא יכולות מיוחדות, המטוס הוא זה שעושה את העבודה. מכאן אנו מבינים שהשינוי של העידן החדש, בא לטובתנו ואנו יכולים דרך תודעה פשוטה להשתמש בכלים טכנולוגיים מפותחים ולהמריא.

   

  השקט של יוני 2017

  הכוכבים יוצרים בכל עת גאומטריות שמשפיעות על תהליכי ההתפתחות, ובזמנים מיוחדים או קריטיים, הפלנטות משלימות גאומטריה של מרכבה (מגן דוד תלת ממד).

   

  ב-5.6 ב-13.6 וב-14.6 השמים ישלימו צורה של מגן דוד תלת מימד- מרכבה. זהו רגע של שקט – רגע של הרמוניה פנימית - הרטט העליון ישפיע עלינו כאן בעולם האדמה ונוכל להשוות תדר עם העולמות העליונים.

   

  ההשפעה של המבנה הגאומטרי תעורר את הגוף הפיזי שלנו ויפתח לנו חלון לתודעה הגבוהה. תהיה לנו אפשרות להתחבר לאמת הפנימית שלנו, לשחרר דפוסים ישנים ולהעלות את הרטט והתדר הנשמתי.

   (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
    

  זוהי הזדמנות לעצור רגע את החיים, לעצום את העיניים החיצוניות ולהתחבר פנימה לעיניים הפנימיות, לשלמות פנימית ולראיית האמת שקיימת עמוק בתוכנו. היתרון הוא שהמרכבה עצמה מותאמת לתדר של העידן החדש, לתדר השתיים עשר. על כן, כל אחד יכול להתחבר אליה.

   

  מדיטציה לשלמות פנימית ולחיבור לעולמות עליונים: מומלץ לכם לעשות מדיטציה פשוטה, של התחברות לילד הפנימי, לעצום את העיניים הפיזיות, לבקש מהילד הפנימי להשוות תדר עם המישורים הגבוהים, לצאת למסע לעולמות העליונים. בקשו מהילד הפנימי להשלים לכם את הרטט הפנימי, לרפא את המכאובים או הכאבים הפיזיים וגם, לעשות עבודה של השלמה אנרגטית ולקבל תשובות מה היעוד שלכם בעולם הנוכחי.

   

  זוהי הזדמנות להתחבר: אל עצמנו לפני שנתחבר לאחר, לגלות את האמת של עצמינו מתוך חופש בחירה. מערכות יחסים והתאמה אנרגטית יקבלו משמעות חדשה.

   

  כל אחד מאתנו חווה תהליך של שינוי, בקצב שלו ובדרך האישית שלו. חשוב שנגדל להבין שהבורא קיים בתוכנו ורק לנו יש את התשובות שיספקו לנו את ה'אמת', את השלמות הפנימית ואת הידיעה הפנימית.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "המרכבה מחכה לכם: כך תתחברו לשקט הפנימי שלכם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  להתחבר לאמת הפנימית
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים