שתף קטע נבחר

שלושה הואשמו: הציעו הצעות מיניות לשוטרת שהתחזתה לבת 13

השלושה נאשמו בניסיון למעשה מגונה ובניסיון להטרדה מינית. הם מכחישים את המיוחס להם: "לא זוכר"; "התבלבלתי"; "הייתי תחת השפעת גראס"

אישום בפרשת השוטרת הסמויה שהתחזתה לבת 13 בחדרי צא'ט וגברים מבוגרים הציעו לה הצעות מיניות ואף נפגשו עמה: תושב תל אביב (30), תושב מודיעין (37) ותושב טייבה (50) שזהותם עדיין אסורה בפרסום נאשמו היום (ד') בגין ניסיון למעשה מגונה וניסיון להטרדה מינית של קטינה מתחת לגיל 15 במקרים רבים.

 

מטעם פרקליטות מחוז תל אביב הגישה עו"ד דליה וייסברג לבית משפט השלום בעיר כתבי אישום נגד השלושה.

(ארכיון) ()
(ארכיון)
 

המשטרה ניהלה חקירה יזומה במטרה להיאבק בפדופיליה באינטרנט. שוטרת מצוות החקירה נכנסה ל"חדרי לובי" בצ'טים שונים והציגה את עצמה כנערה בת 13. היא הונחתה לא ליצור קשר מיוזמתה, אלא רק להשיב לפניות של גברים מבוגרים ולעבור להתכתב עמם באופן פרטי לפי בקשתם בלבד. כמו כן הונחתה השוטרת לשתף עמם פעולה בשיחות ורק אם יבקשו להיפגש עמה להיענות ולתאם מפגש.

 

הנאשמים יצרו עמה קשר כשהם מודעים באופן מלא לגילה. הם שלחו לה התייחסויות והצעות חוזרות ונשנות המתמקדות במיניותה, וכן הצעות חוזרות בעלות אופי מיני. שניים מהם אף הגיעו לפגוש אותה - ואז נעצרו בידי המשטרה שאנשיה המתינו להם במקום מבעוד מועד.

 

הפרקליטות ביקשה להשאירם במעצר עד תום משפטם. בנוגע לנאשם נוסף, כתבה עו"ד וייסברג בבקשת המעצר כי "נשקפת מסוכנות ברורה, מוחשית וגבוהה ממעשיו. הוא לא נרתע מניהול קשר זוגי בעל אופי מיני בולט עם מי שבעיניו הייתה קטינה בת 13. מעשיו אף מעידים על תחכום ותעוזה, שכן דאג להזכיר לה כי מדובר בקשר סודי, כי עליה למחוק את היסטוריות ההתכתבות ביניהם מדי פעם, ואף כתב בכמה הזדמנויות כי מעשיו הינם פליליים, לכן אסור לה לספר על הקשר לאף אחד".

עו"ד שירן גולברי ()
עו"ד שירן גולברי
 

הנאשם מטייבה הכחיש בחקירה כי התכתב איתה, טען שאינו זוכר והתחמק מתשובות ענייניות. אשתו לעומת זאת זיהתה את קולו ואת תמונתו בחקירה. נאשם נוסף הודה כי שלח לה תמונות וסרטון מיני אבל טען כי פעל במסגרת עבודתו בנושא. ואילו הנאשם השלישי טען שלא זכור לו אם מסרה לו מה גילה, והתבלבל כי התכתב עם כמה בנות במקביל והיה אף תחת השפעת גראס.

 

עורכת הדין שירן גולברי ממשרדו של ששי גז  מייצגת את אחד הנאשמים. היא הסבירה כי לאחר שתקבל את החומר תוכל להתייחס בצורה מפורטת. "אין מתלוננות נוספות למעט אותה שוטרת והדברים מדברים בעד עצמם. מרשנו הוא אדם נורמטיבי, נעדר כל עבר פלילי ואנו בטוחים שהדברים יתבהרו בהמשך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים