שתף קטע נבחר
עיצוב: איתן פלד

שגרירות ארה"ב התקשטה בדגלי הגאווה

אחרי הספק שנוצר בעקבות חילופי השלטון בארה"ב, השגרירות בתל אביב נעטפה בשלל דגלי גאווה צבעוניים לקראת המצעד שיחלוף על פניה ביום שישי. עם זאת, לא נתלה דגל גאווה כבעבר מתחת לדגל ארה"ב בחזית המבנה

שגרירות ארה"ב לא נשארה מאחור ולא איכזבה: אחרי שגרירות בריטניה שהתקשטה בפוסטר גאווה מיוחד לקראת חודש הגאווה של ישראל, גם השגרירות האמריקאית בתל אביב לובשת חג. יצוין כי ספק מסוים נוצר בקרב התל אביביים בימים האחרונים, לפיו בעקבות חילופי השלטון בארה"ב לא ייתלו השנה הדגלים על השגרירות, אך כאמור אתמול זה קרה.

השגרירות המקושטת בתל אביב (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
השגרירות המקושטת בתל אביב(צילום: ירון ברנר)

שלל דגלי גאווה הונפו אתמול (א') על בניין השגרירות ברחוב הירקון בתל אביב, בצד הפונה אל טיילת הרברט סמואל, לקראת מצעד הגאווה שיחלוף על פני בניין השגרירות ביום שישי הקרוב בשעות הצהריים. עם זאת, בניגוד לשנים הקודמות, לא נתלה דגל גאווה לצד דגל ארה"ב בחזית המבנה הפונה לרחוב הירקון.

החשש הוסר: הדגלים נתלו (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
החשש הוסר: הדגלים נתלו(צילום: ירון ברנר)

מצעד הגאווה של תל אביב יתקיים ביום שישי הקרוב. לאחר אירוע הפתיחה בגן מאיר יצעד המצעד לאורך טיילת הרברט סמואל, עם כעשר משאיות ועליהן מסיבות ניידות של גורמים שונים, ביניהם שגרירות בריטניה. את המשאית הבריטית יובילו השגריר החדש ובן זוגו. בתום המצעד יתקיים הפנינג הגאווה המרכזי בפארק צ'ארלס קלור.

הפוסטר על השגרירות הבריטית כפי שצולם בשבוע שבעבר (צילום: שגרירות בריטניה בישראל) (צילום: שגרירות בריטניה בישראל)
הפוסטר על השגרירות הבריטית כפי שצולם בשבוע שבעבר

מיום שישי בבוקר תיאסר חנייה ברחובות רבים בהן ייסעו המשאיות בדרכן למצעד ובמסלולן. כמו כן, ייחסמו רחובות רבים בתל אביב. המשטרה ממליצה למי שלא חייב להגיע עם רכב לעיר ביום שישי להימנע מלעשות זאת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
שגרירות ארה"ב המקושטת
צילום: ירון ברנר
מומלצים