שתף קטע נבחר

כמה עולה דירה בסביבתכם? היכנסו לאתר הנדל"ן החדש של האוצר

משרד האוצר והמרכז למיפוי ישראל משיקים אתר אינטרנט חדש המספק מידע כולל על שוק הדירות. האתר קל לשימוש יותר מאתר רשות המסים וכולל השוואת מחירים לאורך השנים

בשורה למחפשי ולבעלי הדירות: משרד האוצר והמרכז למיפוי ישראל משיקים בימים אלה אתר אינטרנט חדש המספק מידע כולל על שוק הדירות. האתר מאגד את נתוני אתר "מידע נדל"ן" של רשות המסים יחד עם מסדי נתונים של משרדים ממשלתיים נוספים.

 

כנסו לאתר הנדל"ן החדש וגלו מה קרה למחירי הדירות בסביבתכם

 

האתר החדש פחות מסורבל מהאתר של רשות המסים וכולל יישומים נוספים – חיפוש מבוסס מפה, עסקאות שנעשו בעבר בנכס וציון השינוי במחירים לאורך השנים.

 

 

האתר מראה לדוגמה את מגמת השינוי במחירי הדירות ברחוב הרא"ה ברמת גן - מיום רכישתן עד יום מכירתן. ניתן לראות שמחירה של הדירה האחרונה שנמכרה בבניין עלה ב-26% תוך 4.6 שנים, ושמחירה של הדירה שנמכרה לפניה היה גבוה ב-106% בהשוואה למחיר בו נרכשה 8.8 שנים לפני כן.

דוגמה לעסקאות שנעשו בבניין ברמת גן ()
דוגמה לעסקאות שנעשו בבניין ברמת גן

 

האתר מאפשר לראות גם מה קרה למחירי הדירות ברמת השכונה. בשכונת יד אליהו לדוגמה ניתן לראות שב-1 ביוני 2017 נמכרה דירת שלושה חדרים בקומה החמישית, בשטח של 58 מ"ר במחיר של 1.83 מיליון שקל. מחיר זה גבוה ב-215% ממחיר הרכישה ארבע שנים לפני כן. ב-29 במאי נמכרה ברחוב גליקסברג 18 בשכונה דירת ארבעה חדרים בשטח של כ-93 מ"ר, בקומה השלישית, ב-3.4 מיליון שקל, מחיר הגבוה ב-1,316% ממחיר הרכישה 4.5 שנים קודם לכן.

מה קרה למחירי הדירות ביד אליהו? ()
מה קרה למחירי הדירות ביד אליהו?

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים