שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הישג לח"כ שאשא ביטון: יוקם חדר מיון קדמי בקרית שמונה
  המהלך שיעלה כ-3.5 מיליון שקלים קודם על ידי ח"כ יפעת שאשא ביטון, תושבת הצפון שאמרה: "תושבי קרית שמונה והגליל זכאים לקבל שירותי רפואה דחופה איכותיים לא רק בעתות מלחמה"

  אחרי דיונים ולחץ של תושבי הצפון: הודיע הערב (ב') ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כי בסיכום עם שר הבריאות, יעקב ליצמן (יהדות התורה), הוחלט להקים חדר מיון קדמי בקרית שמונה לטובת תושבי הצפון. המהלך קודם על ידי ח"כ יפעת שאשא ביטון (כולנו) תושבת הצפון.

   

  לטובת המהלך נדרשו 3.5 מיליון שקל ש-1.5 מהם הועברו על ידי האוצר, מיליון שקל על ידי משרד הבריאות ומיליון שקל מקופות החולים. היציאה למכרז תתבצע כבר בימים הקרובים לטובת הפעלת חדר המיון.

   

  ח"כ יפעת שאשא ביטון. צמצום הפערים בין הפריפריה למרכז (צילום: אלעד גרשגורן)
  ח"כ יפעת שאשא ביטון. צמצום הפערים בין הפריפריה למרכז(צילום: אלעד גרשגורן)

   

  "צעד לצמצום הפערים בין המרכז לפריפריה"

  מדובר במהלך שמעסיק באחרונה גורמים רבים באוצר ובמשרד הבריאות. ח"כ שאשא ביטון, תושבת קרית שמונה, נרתמה גם היא למשימה וערכה את התיאומים מול המשרדים השונים.

   

  באחרונה ליוותה את הגורמים הרלוונטיים בעיריית קרית שמונה בכתיבת המכרז ועבדה מול משרד הבריאות וקופות החולים. לאחר שהוקצה הכסף על ידי שר האוצר להשלמת התקציב הדרוש, הודיע ראש הממשלה כי המכרז ייצא כבר בקרוב, ככל הנראה בסופ״ש הקרוב.

   

  חדר המיון יפעל על פי התוכנית במתכונת מורחבת מזו הנהוגה היום.

   

  "תושבי קרית שמונה והגליל זכאים לקבל שירותי רפואה דחופה איכותיים ומוגוונים בקרבת מקום מגוריהם, בדומה לכל תושב אחר במדינת ישראל", אמרה שאשא ביטון. "יש להבטיח את השירותים המגיעים להם לא רק בעתות מלחמה כבעבר, אלא גם בשגרה.

   

  "זהו צעד נוסף לצמצום הפערים בבריאות בין הפריפריה למרכז. אני מודה לשר האוצר כחלון שבזכות תמיכתו התקציבית הצלחנו לפתור משבר ממושך זה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הישג לח"כ שאשא ביטון: יוקם חדר מיון קדמי בקרית שמונה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עידו ארז
  ח"כ יפעת שאשא ביטון
  צילום: עידו ארז
  צילום: עמית שאבי
  שר הבריאות יעקב ליצמן. הודיע על הקמת חדר מיון קדמי בצפון
  צילום: עמית שאבי
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים