שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בחזרה אל המיקרופון: גבי ינון שב לרשת ג'

  שדר הרדיו הוותיק גבי ינון חוזר לרדיו לאחר הפסקה של חמש שנים. ינון יגיש את התוכנית "כמעט שבת", רצועה נוסטלגית חדשה ברשת ג' של תאגיד השידור הציבורי "כאן"

  בגיל 69 גבי ינון חוזר לרדיו: שדר הרדיו הוותיק יגיש את "כמעט שבת", רצועת נוסטלגית חדשה ברשת ג' של תאגיד השידור הציבורי "כאן".  ינון ישדר את התוכנית החל מיום שישי הקרוב בין השעות 15:00 עד 18:00.

   

  ינון החל את עבודתו בקול ישראל ב-1970, ומאז קריין והנחה כמעט בכל ערוצי הרדיו בארץ. הוא היה אחד המגישים הראשונים של רשת ג', ושידר שם את מצעד הפזמונים הלועזי. בנוסף, ינון השתתף בתוכנית הרדיו המיתולוגית "חפש את המטמון" ואף שידר בתחנת 88 FM. ינון פרש מרשות השידור לפני כחמש שנים וכעת כאמור הוא חוזר אל המיקרופון. את התוכנית יערוך השדר הוותיק אהרון פררה.

   

  חוזר לרדיו. גבי ינון (צילום: דוד וינוקור) (צילום: דוד וינוקור)
  חוזר לרדיו. גבי ינון(צילום: דוד וינוקור)

   

  שובו של ינון לתחנת הרדיו המתחדשת של תאגיד השידור הציבורי באה במקביל לגל מחאה שהתפתח סביב השינוי הדרסטי שעברו התחנות מאז סגירת רשות השידור והקמתן במתכונת החדשה. רק בשבוע שעבר פרש השדר הוותיק בועז כהן מרשת 88FM, זאת בנוסף לטענות שהעלו מאזיני התחנה על "אובדן הזהות שלה", לטענתם. לאחרונה החלה גם מחאה סביב השינויים ברשת ג', ומעריציה אף איימו לנקוט בחרם, בין היתר בשל אי צירוף מגישים בכירים כמו מנחם פרי ועזיבתה של ורד יפתחי גרין את התוכנית "אגן הים התיכון".  

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עידו ארז
  חוזר. גבי ינון
  צילום: עידו ארז
  לאתר ההטבות
  מומלצים