שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  לחשוף את האמת: הורוסקופ חודש יולי
  החודש מתבצע מעבר מרכזי חשוב הקשור לנפטון, מה שעלול לגרום אצל רובנו הרגשה של ערפול חושים ותחושה שאנחנו לא באמת במציאות. שלי רום מסבירה על המעברים הנוספים של חודש יולי וכיצד הם משפיעים עלינו

  החודש מתחיל עם מרבית הכוכבים במזל סרטן, מזל קרדינלי אימהי, והרגשות סובבים סחור סחור וכמו בומרנג חוזרים אלינו. ירח מלא באמצע החודש מייצר סיר לחץ ורק ב-21 נוכל להרגיש את האנרגיה מתחילה להתפזר לכיוון מזל אריה, מה שיגרום לנו שוב להרגיש גאווה ואולי אפילו ליצור יצירה או להתחיל התחלה חדשה ומרגשת.

   

  אחד המעברים המרכזיים החודש קשור לנפטון (מים גבוהים), שהתחיל נסיגה ב-16 ביוני ויסיים אותה ב- 22 לנובמבר. נפטון הוא אל הים והוא כוכב רב השפעה. לכל כוכב יש את הצד הגבוה שלו ואת הצד הנמוך שלו - ונפטון שמייצג אנרגיה שכמעט ואיננה קיימת בפלנטה שלנו, מעיר אותנו, חושף את האמת. אנו מתעוררים ומסתכלים על העולם ולא מבינים איך 'עבדו עלינו ככה'.

  נפטון עושה צרות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  נפטון עושה צרות(צילום: shutterstock)
   

  הצרה עם נפטון היא שהוא מעביר אותנו דרך של ערפול חושים, איבוד ההכרה, תחושה שאנחנו לא במציאות. על כן חשוב מאוד לנסות לפקוח את העיניים ולהפעיל משנה זהירות, במיוחד בכל הקשור למים, תרופות ובגדים או בדים.

   

  סביר שבזמן זה מנהיגי העולם ייחשפו במערומיהם וגם יאבדו את כוחם (נפטון הוא כוכב חזק במפה של ביבי, שתמיד יודע ליפול על הרגליים במצבים מביכים, מעניין לראות איך הנסיגה הנוכחית תבוא לידי ביטוי במציאות).

   

  שילוב היסודות - מים ואש - גורמים לנו להתאהב מחדש, להחזיר עטרה ליושנה ולהתלהב מחדש מדברים שמאסנו בהם או לחילופין להרגיש סוג של אהבה נכזבת. יסודות המים והאש מחברים אותנו שוב ליכולת ליצור ולקבל השראה, ליהנות מנופים, להתחבר לטבע ולבלות עם המשפחה והילדים.

   

  לסיום: חודש יולי תמיד סובל ממחסור ביסוד האוויר, על כן האובייקטיביות קצת נעלמת, נוכל להרגיש תחושה של חוסר מיקוד ובלבול ודאגות שהם המנה העיקרית בחודש זה. השנה במקביל למולד בסרטן, מרקורי היה שחקן ראשי, אז ההמלצה היא בכל סיטואציה בעייתית ככל שתהיה – להפעיל את ההיגיון, להיות קרים ומחושבים ולא לאבד עשתונות.

   

  פירוט המעברים:

  ה-1- שמש, מרס ומרקורי בסרטן, התחלה של חודש מלא באקשן סביב משפחתיות ובית, סרטן זהו מזל קרדינלי,

  על כן נוכל אפילו לשפץ את הבית, לצאת לטיולים ולהדק את המשפחתיות. שבתאי בעיצומו של נסיגה, בודק יחד איתנו איך אפשר להתנהל קצת אחרת מול המוסדות והביורוקרטיה.

   

  ב-3 מרס ב-180 מעלות פלוטו, אלו הם ימים ,רגישים מאוד, חובה לשמור על איפוק ולהשתדל להוריד פרופיל.

   

  ב-9 ירח מלא בסרטן בצמידות לפלוטו מול מרס והשמש, שיא קרדינלי, בוא נוכל ליהנות ממשפחתיות, בישולים וגם משיא של הישגים.

   

  ב-5 ונוס עוברת למזל תאומים, האנרגיה הנשית מקלילה את האווירה עם רצון לחברים, בילויים וכמובן רוגע וחוויות מהנות.

   

  ב-6 מרקורי עובר לאריה, חשיבה בגדול, חיבור ליצירתיות, תקשורת ופרסום.

   

  ב-21 מרס יעבור לאריה, דרך הפעולה גם היא תהיה מושפעת מה'אגו' ורצון לבלוט.

   

  ב-23 השמש תעבור לאריה והירח ייולד מחדש במעלה 0 עם צמידות למרס. חשוב שננסה לקחת את המולד הנוכחי להתחלה חדשה ומלאת אנרגיה עם יצירתיות ויצירה כי עם מרס בצמידות נוכל להרגיש דפיקות לב מואצות (חשוב להסדיר נשימה).

   

  ב-24 – אורנוס בזווית 120 מעלות למרקורי וייוצר סטליום של כוכבים באריה, היבט חיובי שדוחף לפעולה, הפתעות בכל הקשור למדיה ולתקשורת וטיפ אישי, קחו את עצמכם צעד אחד קדימה במימוש העצמי עם חיבור לקדמה ותקשורת.

   

  ב-26 מרקורי יעבור לבתולה ונוכל ליישם, לבצע בצורה מדויקת ולרדת לפרטים הקטנים.

   

   

  מזל טלה

  החודש שלכם מתחיל מאוד אינטנסיבי, עם יכולת להניע דברים ולדחוף קדימה. שלושה כוכבים בתחתית המפה (אזור המשפחה והרגשות) וכוח להניע ולדחוף קדימה, רק היו זהירים עם הרגישות המוגזמת (הקשיבו לאינטואיציה הפנימית). ב-3 השתדלו לא להכניס את עצמכם למצבים של מלחמת כוחות, היו מאופקים ככל שתוכלו.

   

  ירח מלא בגדי ב-9 יוצר סביבה רגישה ונפיצה באזור המשפחתי שלכם, אתם שואלים את עצמכם את שאלת המאה- האם מפרגנים לכם? כי בסופו של דבר אתם מרגישם בגפכם וזקוקים לדעת שאתם עדין מוערכים ואהובים (האם אתם באמת זקוקים לזה? טלאים).

   

  מולד ירח ב-23 באריה – זה הזמן לקצור את פירות העבודה הקשה אם תדעו לדרוש ולא לשבת בשקט. (אבל שימו לב לא לעלות על טורים גבוהים).

   

  הסדרים כספיים: אתם מנסים לסדר עבור ביטחונכם, ענייני כספים, אולי חשבון חסכון, או ביטוחים למיניהם, ב-6 תוכלו לסגור את הפינה בכל הקשור לכספים ובטחונות עתידיות ותוכלו לסכם הסדר כספי חדש שיעשה לכם טוב. רק שימו לב החודש עם נפטון בנסיגה, שלא ירמו אתכם, קראו את כל האותיות הקטנות.

   

  פוטנציאלים: ריכוז כוכבים באריה במיוחד סביב ה-23 לחודש מגביר התאהבות, התחדשות, הישגיות שיכולה לגרום לכם נחת במיוחד בתחום האישי או סביב הילדים.

   

  מזל שור

  כוכבית ונוס, שליטת המזל שלכם, שוכנת ברוב החודש במזל תאומים (מה-5). אפשר לומר שמיקום זה הוא הבונוס של החודש, שמקליל את האווירה וגורם לכם לשחרר את הלחץ, החום והיזע. כי שאר הכוכבים יכולים לגרום לכם תחושה מוזרה עד הזויה.

   

  זוגיות: נסיגתו של נפטון, הוא שאחראי על התחושות המוזרות, הוא זה שיכול להביא החודש גילויים או מפגשים גורליים. מה שבטוח תוכלו לראות את האדם שנמצא מולכם באור ברור יותר (ההמלצה היא לא להאדיר אף אחד, כולנו אנושיים).

   

  ירח מלא בסרטן ב-9 שיוצר סביבה רגישה ונפיצה באזור המשפחתי שלכם, אתם שואלים את עצמכם את שאלות שמפעילות את העולם הרגשי וזקוקים לחיזוקים. החוכמה היא להקליל את מיקומכם בתקשורת הבן אישית.

   

  מולד ירח ב-23 באריה, זה הזמן להשאיר מאחור את המתח הרגשי וליהנות מיצירה והנאה ואולי לצאת לחופש משפחתי.

  יעוד והישגיות: זנב הדרקון בבית הקריירה מבקש מכם מצד אחד לשחרר את מה שלא עובד יותר ומצד שני להמשיך ולנסות את הכישרון שלכם בדרך יצירתית ולא סיסטמתית.

   

  מולד הירח של ה-23 הוא גרעין המשאלה והחזון, עליכם למסגר את הרעיונות שאתם מייחלים לעצמכם ולבדוק את האפשרויות ברמה המעשית אחר כך. האם יש לכם רישיון? איך אתם באנגלית? כל סוג של התפתחות שאתם דוחים הצידה, הגיע הזמן להתחיל תהליך שישפר לכם את הביצועים.

   

  ריכוז כוכבים במחצית השנייה של החודש בבית המימוש העצמי, מבקש מכם לחשוב כמו יוצרים, יזמים או אנשי שיווק. מולד ירח במזל סרטן ב-4 מאפשר לכם להעביר את המסר הנכון לקהל היעד, להרצות, ללמד, להעביר מסרים, אבל בלי להתפשר על האמת הפנימית.

    

  מזל תאומים

  הכוכב האישי מרקורי בתחילת החודש עדיין במזל סרטן וב-6 יעבור למזל אריה, כך שלאט, עם החודש, האנרגיה תזלוג לכיוון בית החברים והתקשורת, יביא לכם הזדמנויות הקשורות בעסקים, או בקשרים מטיבים או מלמדים. (אלו יכולים להיות גם קשרים בחו"ל או הדוחפים להתפתחויות טכנולוגיות).

   

  מטרות והישגים: אתם מנסים להגיע להישגים בעבודה ואולי במכון כושר, או שאולי במשחק או נסיעה, סביר להניח ה-23 לחודש תוכלו להשיג את המקסימום מהתהליך.

   

  המבחן הגדול שלכם הוא הביטחון העצמי הפנימי שלכם, יש מצב שזה מתבטא מול המשפחה, אבא, או דמות שאתם מרגישים צורך להוכיח לה והתחושה הפנימית היא שעדין לא הגעתם לתוצאות ולהישגים שייחלתם לעצמכם. סמנו את ה-23 כאפשרות לשיא בתהליך שיוביל לתחושה של סיפוק.

   

  אהבה וזוגיות: שבתאי שמבלה בבית הזוגיות שלכם ונפטון שמרחף בנסיגתו, נוסטלגיה יכולה להתעורר ולסגור מעגלים עם בן זוג קדום שהייתם בספק והגיע הזמן לשבת לשיחה וליישב את החלקים האפלים שהיו ביניכם.

   

  כספים: ירח מלא בבית בבית הכספים ביום ה-9 מזכיר לכם שצריך לעשות סדר בכספים. לא מומלץ לקחת החלטות כלכליות בימים אלו.

   

  ירח חדש בקרבה לכוכב שלכם ב-23 לחודש מגדיל לכם את האפשרויות להיות בעיקר יצירתיים, לחשוב בגדול, רק היזהרו מפזרנות מוגזמת.

   

  פספוסים: שימו לב לצומת אנרגטית בעייתית באזור ה-3, רוב החודש מחוסר באנרגיה ביסוד החזק שלכם- אוויר ובימים אלו אתם עלולים "לאבד את זה" זהו היבט שיכול לגרום למפלה בביטחון העצמי ושיפוט לקוי. ההמלצה שלנו: לזכור תמיד את כל היסטוריית ההישגים המרשימים שלכם.

   

  מזל סרטן

  יולי הוא החודש שלכם סרטנים, ירח מלא ב-9 ליולי, הוא זמן טוב להתחבר לאנרגיה המיוחדת שלכם וליהנות מסביבה משפחתית ומקרבת של בני זוג ובילויים משותפים. טיול משפחתי בהחלט יכול לצאת לפועל. רק שימו לב שאתם לא מתעקשים מידי לשלוט בחייהם של אחרים בשם ה'דאגה והאהבה' שיכולה להיות בהחלט מעיקה (מרס בקרבה למולד מקצין את האווירה הדרמטית).

   

  מולד הירח בליל רביעי ה-23 במזל אריה יכול להוביל אתכם לעשות שינויים בבית, אולי שיפוץ, או כל יצירתיות אומנותית או אפילו מוזיקלית (מערכת חכמה לבית). צומת זו של הזמן מלאה באירועים אישיים חשובים עבורכם, שכוללים ימי הולדת ומתנות שמגיעות באיחור לחלק מכם.

   

  השמש תעבור לאריה ב-23 ליולי, אנרגיה של התלהבות, אומץ, וגם השפעה טובה על התחום הכספי.

   

  זוגיות: מאדים, כוכב הלכת של אנרגיה ותשוקה מינית, משפיע עליכם. (במיוחד סביב ה-21). הרצון מופעל בגזרת האהבה, מניע לפעולות והחלטות חשובות וגורם לכם להיות רומנטיים ומחויכים. זהירות ממתחים ומלחמות אגו סביב ה-3.

   

  מולד הירח ב-23 לחודש ואנחנו מהמרים על תוכניות גדולות ויקרות שאתם עושים עם הדארלינגז שלכם.

   

  עבודה וקריירה: באופן כללי, יולי הוא חודש עם הרבה פוטנציאל להצלחה, חיוניות זורחת מכם וטובה לקריירה ולעסקים. אתם עשויים לגלות דברים שיעזרו לכם להתקדם (רק תבטיחו לנו שתהיו פחות דרמטיים, נצלו מידע לטובתכם).

   

  בשבוע השלישי של יולי, מרקורי מדגיש את היכולות האינטלקטואליות שלכם.

   

  בריאות: תיתכן חולשה פיזית מהשפעתו של נפטון. אם אתם סובלים מבעיה כרונית הקשורה לעצמות, מפרקים, עור, שיער וציפורניים.

   

  מזל אריה

  חודש יולי יקבל תפנית לטובה ב -6 ליולי כאשר מרקורי יעבור למזל אריה ובהדרגה יעברו גם מרס, השמש והירח ויתאחדו למפגש פסגה שיביא לכם את ימי ההולדת המשמעותיים שהיו לכם מזה עשור בשנים.

   

  קריירה ופיננסים: זהו חודש משמעותי עבורכם עם פריצת דרך או שדרוג מעמדכם, במיוחד סביב ה-23 בו מולד הירח במזל שלכם ישפיע לטובה ויאפשר לכם לעלות על הבמה ולהציג את היצירה שלכם. כמובן שהשפעת הכוכבים שונה בין אדם לאדם, אך נעז ונאמר שהשפעה זו היא חיובית עבורכם ויכולה לשנות את הגורל שלכם, במיוחד שצפויים ליקויים במזל שלכם בחודש הבא. אל תהססו לשנות ולקחת החלטות גדולות, ככל שתהיו אמיצים כך הגורל ייטיב עמכם (רק חשוב לא להגזים עם האגו והמלחמתיות).

   

  פוטנציאל: מרקורי במזל שלכם מגביר את כושר הביטוי, גם את יכולת היצירה ורעיונות מיוחדים. את הביצוע עצמו יותר כדאי לדחות לכיוון ה-26, בזמן שמרקורי יעבור לבתולה ותוכלו גם להרוויח מהרעיון ולהיות יותר פרקטיים.

   

  ב -21 ביולי השמש נכנסת אף היא למזל שלכם. מבחינה כלכלית, המחצית השנייה של החודש מאירה לכם את הדרך, רק שימו לב שאתם לא מגזימים שהרי אתם אוהבים לעשות הכל בגדול.

   

  זוגיות: מולד ירח ב-23 וסטליום במזל שלכם יכול לחזק את הזוגיות וגם להכיר אהבה משמעותית. נפטון בבית ה-8 בנסיגה יכול להחזיר אהבה עתיקה או אפילו היכרות עם מישהו ש'מוכר לכם מפעם אולי מגלגול אחר'. האזהרה היא לא לשים לשקרנים ופיתויים אינטרנטיים, בדקו את האמיתות במציאות.

   

  בריאות: שימו לב והישמרו מעלייה במשקל וחזקו את הגב. ב- 9 ביוני 2016 הירח המלא קצת יחליש את האנרגיה שלכם, אנו ממליצים לכם לנוח.

   

  מזל בתולה

  הכוכב האישי תופס מהירות החודש עד שהוא מגיע למזלכם בסופו (26). הגיע הזמן להפסיק להתעכב על דברים, לנתח, להתעמק, להעיר ולהיות קפדנים יתר על המידה - במקום רוצו קדימה, חשבו על חדש והקפידו על זרימה.

   

  סטליום של כוכבים באריה, חודש לפני יום ההולדת מאפשר לכם זמן של פנימיות והשראה, אפשרו לעצמכם לעשות פסק זמן ולצאת לחופש או לקבל השראה חדשה.

   

  ירח מלא ב-9 מאיר את בית 5 שלכם, אז אם אתם רוצים ליהנות מבילוי טוב או דייט מרגש, זה זמן. יחד עם זאת, נפטון בנסיגה בבית הזוגיות או מערכות כיחסים שלכם, כדאי שתשימו לב שאתם לא סומכים יותר מידי על הצד השני, יכול להתגלות מידע שהיה מוסתר מעיניכם עד כה. יחד עם זאת זוהי תקופה טובה להתאהב מחדש במישהו שחשבתם שזה לא יעבוד איתו.

   

  עסקים וקריירה: סביב ה-3 בחודש אלו ימים בהם אנו פחות ממליצים לכם להגיע לשולחן המשא ומתן. ואילו ה-23 (מולד ירח) נועד כדי להציג את היצירה שלכם או אפילו לחשוב על עסק חדש עם השפעת הליקוי בחודש הבא.

   

  קריירה ופיננסים: באשר ליוקרה ומעמד, השמש תעבור לאריה ב -21, אז אם אתם זקוקים לפופולריות בתחום העבודה או לתמיכה של קהל, הרצאות או לסחוף אנשים בכל צורה אחרת, זה הזמן. ב -23 ליולי, מרקורי, יוצר היבטים חיוביים ומבטיח לכם הופעה מרשימה.

   

  בריאות: זנב הדרקון בבית הבריאות שלכם, בדקו את כל הקשור למערכת הדם או הראייה.

  בית, משפחה, בריאות: בדקו שהמשפחה לא סוחטת אתכם והשתדלו למצוא איזון וחלוקת תפקידים ואל תעמיסו על עצמכם, אחרת בסוף החודש זה יבוא על חשבון בריאותכם. נפטון בנסיגה יכול לגרום לכם סחרחורות, הרעלות, אלרגיות, רגישות בעור ולתרופות. הקפידו על שתייה מרובה והיו ערים לתוקפם של מרשמי תרופות.

   

  מזל מאזניים

  תקופת הקיץ היא תקופת הגאות של העשייה השנתית שלכם וגם השנה אתם מגיעים לפסגות במטרות חיים וקריירה. אבל כמו שאתם מבינים ויודעים, שום דבר לא מגיע בלי מאמץ ועבודה.

   

  ריבוע קרדינלי בשמים עוזר לכם להניע את הגלגלים ולחדש מהלכים ולהתחדש עם יוזמות חדשות. מרס כשליט המזל היורד שלכם בבית הזוגיות, מחזק את בני הזוג שלכם, במיוחד בתחום הכספי.

   

  קריירה ופיננסים: בתחילת החודש ובמהלכו ישנו ריבוע קרדינלי בבית הקריירה. עם כניסתם לאריה של הכוכבים מרקורי (6) ומרס (21), בשילוב מולד ירח ב-23 נוצרת התגייסות אנרגטית המאפשרת לכם להירתם לפעילות, לשתף פעולה וליצור. חלקו השני של החודש, מביא אתו פופולריות והזדמנות למצוא תמיכה למימוש פרויקטים.

   

  גם רעיונות חדשים בהקשרי מעבר דירה, מעבר עיר, שינוי במקום עבודה או שינוי פיזי במקום ממנו אתם עושים את העבודה היומיומית.

   

  מבחינת תזמון אנחנו מדברים על התאריכים שבין ה-21 לבין ה-26 לחודש. בזמן זה אנו ממליצים לכם לעבוד על פרויקטים עתידיים ולשמר את הייחודיות שלכם.

   

  בריאות: נפטון הוא שאחראי על הבריאות שלכם החודש, דורש מכם להקפיד על איזון ולא להגזים בשום צורה באכילה מחוץ לבית או מאכלים שאתם לא יודעים מי הכין אותם. הקפידו על שתייה מרובה ובדקו את תוקפם של מאכלים. זה יכול להתבטא בנפיחות בבטן ועד וירוס, שמרו על עצמכם.

   

  אהבה וזוגיות: המחצית השנייה של החודש יותר רומנטית מהראשונה, שמציעה לכם בעיקר בילוי עם המשפחה. ירח מלא ב-9 יארגן לכם זמן בילוי ומגנט של אהבה. גם טיול ספונטני והנאה עם היקרים ללבכם. אם אתם רווקים, זה הזמן להיכרות ואהבהבים.

   

  מזל עקרב

  מזג האוויר מתחמם ואצלכם האקלים הרגשי משתנה. כוכב מאדים (השליט שלכם) בצמידות לירח מלא ב-9 ובצמידות לירח החדש ב-23 מעביר אתכם סוג של תהליך עוצמתי, זה כולל בחבילה - ויטאליות, מיניות ותיאבון גדול לפעול ולכבוש. רק חשוב שתשימו לב, העשייה חייבת להתרחש באופן מאוזן ולא אימפולסיבי, אחרת היא תבוא לידי ביטוי בחום, דלקות או עצבנות.

   

   

  לימודים ונסיעות לחו"ל: סביר להניח שבקיץ תבחרו את הנסיעות לחו"ל. הירח המלא בבית ההתפתחות שלכם ב-9 יכול גם לשדרג את ההישגיות. שימו דגש על מחקרים, התמחויות והעמקה בחומר. כמו כן אם אתם נמצאים בתהליך משפטי, או בירוקרטי, זה הזמן לסיים את התהליך, ההמלצה שלנו היא לסיים עם המלחמות.

   

  המצב הכספי: במיוחד ב-7 ליולי משתפר, אולי אפילו תקבלו כספים או ישתחררו לכם כספים שחיכיתם להם רבות.

   

  בריאות: נסיגת נפטון משפיעה על כולנו בריאותית, השתדלו להימנע מזמן ממושך בים או תחת השמש.

   

  לו"ז צפוף: הכיוון הוא חיובי, בית הקריירה מקבל בוסט של אנרגיה חיובית. רוחות השינוי מנשבות בכיוונים של קידום, שינוי, בונוס ושדרוג מעמד. קחו בחשבון שזמן טוב להתחלות חדשות ב-23 בבית הקריירה שלכם, אז לא די בכך שתהיו עסוקים, מספר מטלות יתווספו ללו"ז ושכנראה לא תספיקו את הדברים שאתם מספיקים בדרך כלל.

   

  אהבה וזוגיות: ונוס שליטת בית הזוגיות עוברת לתאומים ב-6 ומקלילה את כל הלחץ והמתח. אנו ממליצים לכם לרווח חלונות בזמן, לצאת, לבלות ולהתאוורר וליהנות מהקיץ.  

   

  מזל קשת

  אתם חיים את המנטרה שהכסף הוא רק אמצעי, ממשיכים לקחת סיכונים ונאבקים עם סוגיות אתיות החודש. ה-23 הוא יום קרדינלי מאוד עבורכם, גם אם אתם מתחילים התחלה חדשה המתח והלחץ שמופעל עליכם הוא עצום.

   

  מרקורי, שליט בית הזוגיות, קרוב לוונוס לאורך כל החודש, כלומר זוגיות ותקשורת עובדים ביחד ומציתים את הדמיון.

   

  עולם הרגש: בתחילת החודש אתם חווים ירח מלא בבית 8, כנראה שכספים יעסיקו אתכם, רק הקפידו שלא לקחת החלטות מהעולם הרגשי.

   

  חלקו השני של החודש מולד ירח ב-23, הוא יותר רגוע, אופטימי, נסיעות משותפות יכולות כרגיל לעשות לכם טוב, או תכנון של נסיעה עתידית. הירח החדש יושב גם בבית ההתפתחות שלכם, אז גם לימודים או חיבור לעולם הרוח באים בחשבון.

   

  קריירה ופיננסים: שיתופי פעולה רצים למרחקים ארוכים כבר הרבה זמן, אבל תכלס לא מספקים אתכם, זוהי תקופה לעבוד על יזמות שקטה ולא להפסיק תהליכים באמצע.

   

  בריאות: ירח מלא של ה-9 עם מרס בצמידות, יכול להוביל לדלקות וכאבי גב. ההמלצה לעשות ספורט כמו יוגה או פילטיס ולנתב את האנרגיה לחיוב.

   

  אהבה וזוגיות: חשוב לנתב את עודף האנרגיה לאפיקים פרודוקטיביים ולא לשגע את בני הזוג. רווקים ורווקות, לעומת זאת, נהנים מאנרגיות מעצימות ומפתיעות. ב-23 מולד הירח מטיב עם הרפתקנות.

   

  כספים ופיננסים: שבתאי, מלמד אתכם גבולות ומכריח אתכם להתנהל נכון מול נושא הכספים. הירח המלא ב-9 ליטול אחריות בכל הקשור לכספים, ההמלצה היא לא לקחת סיכונים.

   

   

  מזל גדי

  חודש יולי מתחיל עם אנרגיה אינטנסיבית במזל שלכם, ב-9 ירח מלא במזל שלכם עם משולש ליופיטר שמתדלק אתכם לעשייה מרובה. ההיבטים הקרדינליים אינם מניחים לכם ממש לצאת לחופש, אבל ככל שמתקדם החודש, המתח משתחרר וב-23 תוכלו לחלץ עצמות וליהנות מפינוקים וכייף של חופשה קיצית.

   

  במחצית הראשונה של החודש: הסביבה שלכם שוקקת פעילות ואתם בעיקר צריכים לדאוג שלא לבזבז את הזמן של עצמכם ושל אחרים.

   

  בחלק השני של החודש: אתם מחפשים לשבור שגרה ואולי גם חבילת נופש מתאימה. או שאתם עוברים להשקיע בבית שלכם, מקום מבצרכם, הכוכבים שעוברים למזל אריה, מזכירים לכם את אהבות החיים וכל זאת תוך כדי חישוב ותקציב.

   

  זוגיות: ירח מלא במזל שלכם ב-9 לחודש. אתם במצב רוח לאהבה ונדיבות בסוף אותו שבוע ובכלל לא קיימת סיבה לחנוק את זה, לכו עם הלב לשם שינוי והראו לאנשים שלכם עד כמה אתם אוהבים באמת.

   

  עבודה: יופיטר שסיים נסיגתו לא מכבר, מחזיר לכם את ההזדמנויות הטובות, רבים מכם יכולים להזיז, לשנות, לקחת יוזמות ולהיות חלק משפיע. מה שכן, זה לא משנה את העובדה שאתם נתקלים בקשיים וקירות אטומים. אבל אף אחד לא ממש יכול עליכם, זכרו זאת.

   

  בריאות: הכוכבים בבית ה-2 שלכם מה-6 לחודש, מאפשרים לכם לשפר את מצבכם הכלכלי, אולי להשקיע בגוף שלכם, לעשות ספורט, לרקוד, שימו לב והישמרו מפציעות ודלקות.

   

  מזל דלי

  במחצית הראשונה של החודש נגמרים לכם התירוצים לדחיינות, יש דברים שצריך לטפל בהם. מה-6 לחודש האנרגיה גולשת למזל היורד שלכם וב-23 לחודש מולד ירח, מזריק לכם אנרגיה של אש, מכריח אתכם להיות רציניים כלפי העבודה והפרויקטים שהצבתכם לעצמכם.

   

  *הנושאים שמציקים ומפריעים לכם בחיים: מערכות יחסים שמעייפות אתכם וחוסר אמונה או תשוקה לגבי הדברים שאתם עושים.

   

  עבודה וקריירה: שליט המזל שלכם שבתאי נמצא בנסיגה כרגע בבית העבודה והקריירה וכנראה שיש משימות שמעייפות אתכם וחלקים בירוקרטיים שמתקדמים לאט. אתם יודעים ומבינים שכדי לשנות צריך לעשות, להיות ממוקדים ולהבין מה אתם באמת רוצים. החודש אתם מתחילים לפעול וככל שתהיו אסרטיביים וממקודים כך השינוי יתחיל להביא לתוצאות.

   

  הערה חשובה: זה לא בושה להיות זקוקים להכוונה, אל תהססו לבקש עזרה. ירח מלא בבית עולמכם הפנימי ב-9 הוא זמן בו הקווים מתחברים עבורכם, ואל תשפטו את עצמכם יותר מדי בחומרה דליים.

   

  זוגיות: החודש מתחיל עם מולד ירח בבית עולמכם הפנימי ב-9 ויכול לגרום למתח ביניכם לבין בני הזוג, במחצית השנייה של החודש ובעיקר מה-12 תחוו שינוי לטובה, רצון לבלות, ליהנות. תהיו במרכז העניינים, רק שימו לב שאתם לא במלחמות אגו מיותרות.

   

  לפנויים שביניכם: אתם יכולים בלילה אחד להתאהב ולאבד שליטה? (נפטון אחראי) אתם מהמרים על רגשות עם אדם שאינכם מכירים היטב? אתם מבקשים לקחת יותר סיכונים ולהעז? או אולי משהו אחר בכלל, זה בסדר לצאת להרפתקנות אבל להשתמש יותר בשכל.

  בכל אחד מהמקרים מדובר על אנרגיות חזקות שממלאות תפקיד פסיכולוגי חשוב בתקופה זו בחייכם.

   

  כספים: בזמן זה, נסו שלא להתפתות להלוואות והשקעות גדולות.

   

  מזל דגים

  נפטון הכוכב שלכם התחיל נסיגה ב-16 ביוני ויסיים אותה ב- 22 לנובמבר. אנחנו מודיעים לכם שהחודשים האלה הם מוזרים ולא ממש הגיוניים, שהרי נפטון יכול להפגיש אתכם עם ה'אמת' גם בדרך מוזרה אם אתם מסרבים לראותה.

   

  ההמלצה היא לשים לב לפרטים הקטנים ולא להיסחף לחוסר היגיון מוחלט. חשוב שתהיו מפוקחים גם לגבי הכספים, סביר להניח שתצטרכו לשפץ דברים ישנים בתקופה זו, קחו הצעות מחיר.

   

  חוץ מזה שבחודש הזה אתם רוצים לחשוב על עבודה כמה שפחות, זה הזמן להשקיע ולטפח את עצמכם ואת הביטוי העצמי שלכם. להחזיר קצת צבע ללחיים, לחזור לשחות, לעשות הליכות ולהרגיש יותר בשליטה על הגוף. גם שרכשתם מיומנות טכנית בחודשים האחרונים איכשהו זה בא על חשבון דברים אחרים בחייכם ושוב עולה השאלה: "למה אי אפשר ליהנות מכל העולמות?"

   

  במחצית הראשונה של החודש: ירח מלא ב-9 ואתם סוגרים שנה ופותחים את עונת הילדים. יש לכם הזדמנות לקפוץ לביקור בחו"ל, ספונטניות זה שם המשחק.

  במחצית השנייה של החודש: ירח מלא ב-23, אתם לוקחים את ההגה לידיים ומנסים לעשות החלטות משכילות לגבי העתיד. לבני הזוג או לפרטנרים שלכם יש משקל רב בתהליך קבלת ההחלטות הקרוב (כדאי להשתחרר מתלות ולהפריד אחריות).

   

  עבודה וקריירה: גם כאן המולד ב-23 מאפשר לכם שקט לתקופת מה. אתם שמחים על הכיס המלא וההמלצה היא לשמור על פרסום ויחסי ציבור לאורך כל תקופת הקיץ.

   

  זוגיות ומערכות יחסים: תקופה זו מייצרת מבחנים עבורכם בתחום הזוגי, אתם שואלים את עצמכם את שאלת השאלות: 'איך הזוגיות תורמת לי'? 'איך אני חי בשלום עם בן הזוג שלי בלי מטענים וביקורת?' שאלות עמוקות מתעוררות וכדאי שתשימו את המשקעים מאחור. כאן נכנס נפטון ונסיגתו, שמאפשר לכם להתרכך מאוד ולראות את האמת בלי עכבות.

   

  החודש הוא זמן טעון לרווקים מחפשי אהבה או דגים שלובשים את הלב על השרוול. אנרגיות מיניות בחסות מרס מחפשות לאן אפשר לתעל רגשות חזקים. אתם בעיקר זקוקים למישהו להיפתח בפניו ולהביע מורת רוח.

   

  מטלות וחובות קוסמיים: החלק השני של החודש שמתחיל ב-21 מזכיר לכם את החובות שלכם, את הבריאות, את האנשים שהבטחתם להם הבטחות ואת הכספים שאתם צריכים להחזיר. מה שטוב בחלק הזה שאתם תסגרו מעגלים בלי מאמצים מיותרים.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "לחשוף את האמת: הורוסקופ חודש יולי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  אסטרולוגיה רוחניות קבלה סערה רוח רוחות סערות
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים