שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אב שבנו החולה חיכה לפגוש את ספירס: "מקווה שיש לה תירוץ טוב"

  בריטני ספירס ביטלה פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה וקבוצת ילדים חולים. אב של אחד הילדים אמר אמנם כי "זו פגיעה בילדים", אך הבהיר: "ההפקה כבר יצרה קשר והזמינה אותנו להופעה מחר"

   

   

   

  הורים לילדים חולים שהמתינו היום (א') למפגש עם זמרת הפופ בריטני ספירס במעון ראש הממשלה בירושלים הגיבו לביטול הפגישה על ידי הזמרת. שי, אביו של אחד הילדים, אמר ל-ynet: "באנו במיוחד מרמלה. הילדים שהגיעו לא במצב כל כך תפקודי והם לא באמת יכולים להגיב לבריטני ספירס, אבל אני באמת מקווה שיש לה תירוץ טוב. מעבר לפגיעה בילדים, היא פגעה בראש הממשלה שפינה זמן בשבילה. אולי זה חלק ממסע הפרסום שלה. אנחנו נהנינו מהפגישה עם ראש הממשלה, שנחשף לילדים וזה הכי חשוב". עוד הוא הוסיף כי "ההפקה כבר יצרה קשר והזמינה אותנו להופעה מחר".

   

  בריטני ספירס בביקורה בכותל (גיל יוחנן) (גיל יוחנן)
  בריטני ספירס בביקורה בכותל(גיל יוחנן)

   

  מוקדם יותר היום דווח כי ספירס ביטלה את הפגישה שתוכננה להתקיים היום עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה נתניהו וקבוצת ילדים חולים. זאת, בעקבות טענות שעלו בסביבתה למהומה והמולה בעת ביקורה בכותל המערבי קודם לכן. "קפצו עליה מאות אנשים והיא החליטה לבטל הכל", אמרו גורמים בסביבתה של הזמרת. בהפקה של ספירס הגיבו לפרסום על אודות ביטול הפגישה עם קבוצת הילדים ואמרו כי מחר תתקיים פגישה חדשה עמם והם יוזמנו להופעה.

   

  בסביבתה של ספירס זעמו על הפרסומים על אודות ביטול הפגישה. "מי שאשם בכל הבלאגן זו לשכת ראש הממשלה. אנחנו לא הודענו להם שהפגישה סגורה באופן סופי והם מיהרו להוציא הודעה לתקשורת. בריטני תיפגש עם הילדים מחר, ולא תיפגש עם נתניהו", מסרו. בסביבתו של ראש הממשלה נתניהו הגיבו לטענות של אנשיה של ספירס ואמרו כי "הפגישה אכן לא נקבעה בצורה סופית ואנחנו לא הוצאנו הודעה על כך".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: gettyimages
  ביטלה את הפגישה. ספירס
  צילום: gettyimages
  לאתר ההטבות
  מומלצים