שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "היא עשתה לי את החיים": הילדים החולים על הפגישה עם בריטני ספירס

  בריטני ספירס הבטיחה לפצות את הילדים החולים שהגיעו לפגישה שתוכננה לה עם ראש הממשלה ובוטלה. אמש, בטרם עלתה לבמת פארק הירקון - היא גם קיימה. "התרגשתי והיא התייחסה אלינו יפה", סיפר ל-ynet אייל בן ה-11 שהחלים מסרטן בעצם הירך, וגם נתן ביקורת מפתיעה על המופע

  הבטיחה - וגם קיימה: בטרם הופיעה אתמול בריטני ספירס בפארק הירקון בתל אביב, היא הספיקה לעורר סערה בעקבות ביטול פגישה עם ראש הממשלה וילדים חולים שהוזמנו במיוחד. הזמרת הבטיחה פיצוי הולם, ואמש (ב'), בטרם עלתה לבמה, נפגשה עם הילדים - שהתרגשו מגודל המעמד.

   

  "היה מרגש", סיפר אייל בן ה-11 וחצי שהחלים מגידול סרטני בעצם הירך, "היא התייחסה אלינו יפה, התרגשתי להיפגש איתה, היא זמרת גדולה ויש לה שירים יפים, אבל ההופעה לא הייתה משהו, היו הרבה פלייבקים", הוסיף בחיוך.

   

  המפגש המיוחל. ספירס והילדים (באדיבות אל"ין) (באדיבות אל
  המפגש המיוחל. ספירס והילדים(באדיבות אל"ין)

  בין הילדים שנפגשו את כוכבת הפופ היה גם לידור בן ה-8, שנולד עם שיתוק מוחין ונמצא כעת בשיקום. "הוא אמר לי שבריטני עשתה את לו את החיים", סיפרה אימו, שירי, על המפגש המרגש בין הילדים לספירס, שאורגן על ידי בית החולים אלי"ן בו הם מטופלים והפקת המופע בלוסטון גרופ - לייב ניישן.

   

  נתניהו, רעייתו שרה והילדים שהוזמנו לפגישה הראשונה עם בריטני (ז'אן כהן) (ז'אן כהן)
  נתניהו, רעייתו שרה והילדים שהוזמנו לפגישה הראשונה עם בריטני(ז'אן כהן)

  כזכור, שלשום אמורה הייתה הזמרת להיפגש עם ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה בבית ראש הממשלה, מפגש שאליו הגיעו ילדים חולים מרחבי הארץ. אולם בגלל מה שתואר על ידי אנשיה של הזמרת כמהומה שאירעה בעת ביקורה בכותל, היא החליטה לבטלו - בעוד שהילדים כבר נכחו בבית ראש הממשלה.

   

  "לשכת ראש הממשלה אשמה", הטיחו מקורבי ספירס, "לא הודענו שהפגישה סגורה באופן סופי והם הוציאו את ההודעה, לכן נוצר הבלאגן", אמרו אז. בסביבתו של ראש הממשלה אישרו כי הפגישה אכן לא נסגרה סופית, אולם הכחישו את הטענה שהם אלו שהוציא את ההודעה.

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות אל"ין
  בריטני ספירס ואייל
  באדיבות אל"ין
  לאתר ההטבות
  מומלצים