שתף קטע נבחר

אמיר פרישר גוטמן תובע את איכילוב במיליונים: "חיי ספגו מהלומה אדירה"

האמן שאובחן בטעות כחולה סרטן ועבר טיפולי כימותרפיה מגיש תביעת ענק נגד בית החולים. "רשלנות ומחדלים בוטים הסבו מתחים, קשיים וייסורים", נכתב בכתב התביעה. איכילוב: "נלמד את התביעה ונגיב בבית המשפט"

תביעת הענק של אמיר פרישר גוטמן נגד בית החולים שקבע כי הוא לקה בסרטן: אחרי שאובחן בטעות בבית החולים איכילוב כחולה סרטן ועבר טיפולי כימותרפיה - מגיש הזמר והבמאי אמיר פרישר גוטמן תביעה כספית על סך 5 מיליון שקלים נגד בית החולים. "חיי ספגו מהלומה אדירה", כתב בתביעתו נגד איכילוב. כך נודע היום (ג') ל-ynet.

 

 

אמיר פרישר גוטמן (צילום: אייל נבו) (צילום: אייל נבו)
אמיר פרישר גוטמן(צילום: אייל נבו)

"לצערי ולשמחתי אני לא אותו אדם, גם ברמה הנפשית וגם הבריאותית", אמר היום פרישר גוטמן ל-ynet. "המשפט הוא עוד אתגר בדרך ואני מאמין שבסוף יקרו דברים טובים. אני כל יום חי את הנס. כועס על ההסתרה והשקרים".

 

בכתב התביעה של פרישר גוטמן, ששכר את שירותי יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נוה ועו"ד הילה בודיק, נכתב בין היתר: "איכילוב הסתיר פרטים אקוטיים שונים ממנו במהלך הדרך, ובכלל זאת הציג לו מצגי שווא שונים ולא גילה לו כי כבר בשלב מוקדם התקבלו אצלו סימנים שהאבחנה היסודית שגויה".

 

לטענת פרישר גוטמן, חייו האישיים נפגעו בשל היותו נשוי ואב לילד קטן, כשבין היתר נכפה עליו ריחוק מבנו הפעוט. כתוצאה מכך, טוענים עורכי הדין נוה ובודיק, נגרמו לו "מכה נפשית, מתחים, קשיים ויסוריים". כתב התביעה מגולל "רשלנות ומחדלים בוטים, קשים וחמורים בבית החולים, שהתובע הפקיד את גורלו בידיו ובידי הרופאים בו".

 

על פי התביעה, גוטמן אובחן כחולה סרטן אגרסיבי מסוג לימפומה T-cell. הוא אובחן כמי שחולה במחלה קשה זו ובעקבות כך נאלץ לעבור במשך ארבעה חודשים טיפולי כימותרפיה קשים, שהותירו בגופו ובנפשו "נזקים קשים ובלתי הפיכים", כלשון התביעה.

עו"ד אפי נוה (צילום: עידן מילמן) (צילום: עידן מילמן)
עו"ד אפי נוה(צילום: עידן מילמן)

עוד נכתב בכתב התביעה: "למרבה הצער, הטיפול הרשלני שניתן לתובע עבר כחוט השני - החל מאופן נטילת דגימות הביופסיה, רמת השימור של הרקמות, פענוח הדגימות הרשלני, העדר אבחון תת הסוג של הלימפומה, ועד להעלמת והסתרת נתונים אשר עם קבלתם אין ספק כי היה על בית החולים לעצור ולשקול מחדש את אופן הטיפול המומלץ לתובע".

 

במרס אשתקד אושפז פרישר גוטמן באיכילוב בעקבות כאבים עזים שמהם סבל. הוא עבר סדרת בדיקות ארוכה במחלקת עור ובסיומה קבעו הרופאים כי הוא סובל מסרטן מסוג לימפומה שאינה הודג'קין. משם הועבר הזמר למחלקה האונקולוגית בבית החולים, וכדי לבלום את המחלה החל לקבל טיפול אינטנסיבי שכלל כימותרפיה. שלושה חודשים לאחר מכן נמסר לו כי לפי חוות דעת חדשה הוא ככל הנראה לא סובל מסרטן.

 

אבי שושן, דובר המרכז הרפואי איכילוב, מסר בתגובה לכתב התביעה: "בית החולים ילמד את כתב התביעה ויגיב כמקובל בבית המשפט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפי דלויה
אמיר פרישר גוטמן
צילום: רפי דלויה
מומלצים