שתף קטע נבחר

רוצח נשותיו נעצר בכלא: ניסה לסחוט בת 97 לפני מותה

הרוצח המורשע, שנשלח לשני מאסרי עולם, נעצר עם בת זוגו החדשה. השניים חשודים שניסו לעשוק את רכושה של קשישה, שבת הזוג שימשה כמטפלת שלה - ולהעביר את כל נכסיה וכספה לידיהם. הרוצח דיבר עם הקשישה מהכלא, בת זוגו נעצרה כשבאה לבקרו

רצח את נשותיו - וגם מהכלא הוא ממשיך לסחוט: אסיר שנשפט לשני מאסרי עולם נעצר בכלא בחשד שיחד עם בת זוגו החשדה ניסה לעשוק את רכושה של קשישה בת 97, שלאחרונה הלכה לעולמה. גם בת זוגו נעצרה. שמו של הרוצח, שסיפורו היה בעבר בכותרות הראשיות, טרם הותר לפרסום.  

 

לפני כמה חודשים התקבל במשטרה דיווח מקשישה המתגוררת בירושלים בגפה, לפיו קיבלה לתיבת הדואר שלה מעטפה הממוענת אליה ובה מסמך שבו נכתב שכל רכושה, נכסיה וכספה יועברו בחלקם לאותו אסיר ולבת זוגו, תושבת ירושלים, העובדת כמטפלת של הקשישה.

 

ביחידה מרכזית של המשטרה נפתחה חקירה, שהחלה באיסוף ממצאים, ראיות וגביית עדויות, והיום (יום ב') הפכה מסמויה לגלויה עם מעצרם של שני החשודים וחקירתם. אתמול הגיעו החוקרים לכלא איילון, שם מרצה החשוד שני מאסרי עולם בגין רצח בנות זוגו, ועצרו את החשוד ובת זוגו, בעת שבאה לבקר אותו בכלא.

רוצח הנשים החשוד בעושק קשישה ערירית (צילום: מוטי קמחי)
רוצח הנשים החשוד בעושק קשישה ערירית(צילום: מוטי קמחי)

מהחקירה עולה כי החשודה היא בת זוגו של הרוצח זה כשנה. במקביל לכך היא עובדת זה תקופה כמטפלת בקשישה שאינה מצויה בקשר עם בני משפחתה. בין השתיים נוצרו יחסי קרבה והחשודה שיתפה את הקשישה בקשריה עם החשוד, לה סיפרה כי הוא נמצא בארצות הברית. הרוצח המורשע אף נהג לשוחח עם הקשישה בתדירות רבה מהכלא וגם ביניהם נרקמו יחסי קירבה. הקשישה לאחרונה הלכה לעולמה.

 

בהמשך עלה חשד כי שני החשודים פעלו בצורה שיטתית ולאורך זמן כדי לייצר את אותה מערכת יחסים של קירבה לקשישה, במטרה שזו תהווה הבסיס להעברת רכושה על שמם.

 

כאמור, אתמול הגיעו חוקרי הימ"ר לכלא כשבידיהם צווי מעצר וחיפוש ועצרו בפתח הכלא את החשודה שבאה לביקור ואת החשוד. במקביל בוצע חיפוש בתאו של החשוד ובביתה בירושלים. השניים נחקרו בחשד לעושק, ניסיון קבלת דבר במרמה, שימוש במסמך מזויף וקשירת קשר לביצוע פשע והיום הם יובאו להארכת מעצרם. לאורך כל החקירה היו החוקרים בקשר עם בתה של הקשישה ועדכנו אותה בפרטים.

 

מהמשטרה נמסר כי עברו של החשוד, שבגינו הורשע פעמיים על ידי בית המשפט, יש בו משום העלאת המסוכנות וחשד לתכנון מקדים ומתוחכם בה נקט יחד עם החשודה: "ניצול מצבה הרגיש של קשישה על מנת לקבל ממנה במרמה את רכושה הוא מהאירועים החמורים שבגינן פתחה המשטרה בחקירה ועצרה את החשודים", נאמר בהודעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
החשוד בעושק
צילום: מוטי קמחי
מומלצים