שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הפרעת כשף וריכוז: כך תלחמו בכוחות המזיקים לכם
  כן, יש דבר כזה כישוף, אבל רגע לפני שאתם רצים לחפש איזו מכשפה או כדורי בדולח מתחת למיטה, כדאי שתדעו שכישוף הוא שינוי המציאות התסריטאית שמנוגד לתכנון המקורי של חיינו, ויש לנו את הכוחות להעלים אותו לתמיד

  כאסטרולוגית אני נתקלת רבות בשאלות כמו: 'את מחזירה אהבה'? 'את מסירה כישופים'? הנה לכם מדריך קצר בנושא הכישופי:

   

  האם יש דבר כזה כישוף?

  והתשובה, היא כן. הזוי ככל שיהיה, כישוף קיים משחר ההיסטוריה וככל שנוקף הזמן השפעת הכישופים פגה. למה? כי הם שייכים לעידן הישן שהסתיים ב-2012. אולי, יש שאריות שהתוקף שלהם קצת יותר ארוך, אבל אני בספק. וגם אם כן, צריך אדם מיומן מאוד (סוג של מאסטר) כדי להגיע לתוצאות.

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  האם כל אחד יכול לעשות כישוף?

   

  לפני שאנו רצים לחפש איזו מכשפה או כדורי בדולח מתחת למיטה, כדאי שנבין מהו כישוף. כישוף הוא שינוי המציאות התסריטאית שמנוגד לתכנון המקורי של חיינו. כישוף (מאגיה שחורה) מעוות

  את המציאות, משקף את הצד האפל של הבריאה ומתייחס לפולחנים שמטרתם לחולל קסם.

   

  למרות שנראה לנו שדרכי הקיצור יכולים להטיב, הם, בסופו של דבר, מזיקים לתהליך הבריא של חיינו. אף אחד מאיתנו לא באמת רוצה להתעסק עם כישוף, שנוצר במודע ומתוך עשיית מאגיה שחורה.

  העניין הוא שכדי לכשף צריך ללכת לבעל מקצוע שיבצע את הכישוף ולא ממש הגיוני שאדם יכשף לבדו ללא עזרה או ידע. למעשה, בתשעים אחוז מהמקרים זה לגמרי מופרך. הפחד הגדול שלנו הוא זה שמייצר את התחושה שיש כישוף ובכלל אין כלום. אבל בואו, לא צריך יותר מפחד כדי לגרום לשתק אותך.

   

  יש סוגים רבים של כישופים ותוצאות קשות ומשונות כמו שחור, עין הרע, דיבוק, קללות, לחשים, והנפוץ ביותר, איך לא, הוא 'כישוף' שמכנים אותו החזרת אהבה, כזה שגורמים לגבר או אישה לחזור לאהבה בניגוד לרצונם.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  מה זה כישוף, מי המציא את זה והאם זה הגיוני?

  בוויקיפדיה בערך כישוף כתוב: "מאגיה היא התורה והאומנות של גרימת שינוי במציאות (הפיזית) בהתאמה עם הרצון (של המאג)". כישוף הוא אחד השלבים בפעולה המאגית הקיימים בכל הדתות ובכל התרבויות.

  יש להבחין בין סוגים שונים של מאגיה. היות שהמדובר בסוגים שונים של טקסים: מאגיה שחורה (שנועדה להרע, לפגוע באויב וכדומה) לבין מאגיה לבנה (שנועדה לעזור, להציל, להגן, לרפא וכדומה)."

   

  מאגיה היא בעצם אלכימיה של החומרים. הקדמונים ידעו לרקוח והאלכימיה ניסתה להגדיר חוקיות מתודולוגית לניסויים שנחשבו בעלי הישג, כמו הירפאות ממחלה והשגת עושר. האלכימיה שיחקה מרכיב חשוב בסקרנות האנושית המתפתחת לגבי העולם העל טבעי כמערכת שיטתית של אמונות ושל פרקטיקות. מתוך האלכימיה יצאה התפיסה המודרנית על קסם וכישוף כדרך שילוב בין רוח, שיטתיות וחקר מקצועי לתוך "סוד" או "חכמת נסתר".

   

  ראשית צריך לבדוק האם יש כישוף - כישופים ולחשים, הם ידע שעבר מדור לדור ורק מעטים ידעו להשתמש בהם. זוהי בעצם בית מרקחת של אנרגיות חזקות שאפשר לייצר מהם כוונה חדשה. תחשבו על זה שגם אם נכוון ל'מאגיה לבנה' אנו מבצעים התערבות שנוגדת את הטבע ואת התסריט של האדם.

   

  העניין הכי חשוב הוא שאנחנו מתקדמים ונכנסים לעידן החדש ובעידן החדש התודעה הקולקטיבית משתנה. תודעת העל מסבירה שקסמים נעלמים מן העולם כדי לגרום לאינדיבידואל להיות אותנטי לתסריט האישי שלו. שהרי קסמים וכישופים גורמים לנו להיות תלויים בגורמים חיצוניים ולהאדיר את כוחו של הקוסם על חשבון בחירתו האמתית של האדם.

   

  אז האם באמת אפשרי לכשף מישהו שיחזור לאהוב שלא מרצונו? הדבר כמעט בלתי אפשרי ואף מעיד על סוג של קיבעון והיאחזות בעבר. חשוב שנתעורר למודעות הזו ונשחרר שליטה על אדם אחר מתוך רצון לקבל תוצאות שנסו ליחם.

   

  זוגיות היא עניין של חתימה וכדי ללמוד ולהתפתח, אנו צריכים להתמודד עם כישלונות, או עם סיומות. לעתים החתימה צריכה להיות קצרה, היא נועדה ללמידה קצרה וממוקדת. חלק מהסיפור הוא ללמוד להתקדם ולהיות קשובים לקולות הפנימיים ולרצון של האדם האחר. שלא לדבר על רצון הנשמה הגבוהה שלנו, שיודעת שהגיע הזמן להתקדם.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  איך נדע אם עשו עלינו כישוף?

  ובכן, יש כמה תופעות שמצביעות על אנרגיות שליליות שהשתלטו על גופנו:

  • שימו לב האם יש לכם דלקות באזור שלפוחית השתן (שלפוחית השתן היא המקום הנוח ביותר לאנרגיות שליליות להתיישב)
  • האם אתם סהרוריים וזקוקים לעזרה כדי להירדם, או, במקרים קשים במיוחד, לא ישנים בלילה בכלל.
  • האם יש לכם 'שחור מתחת לעיניים'? העיניים שקועות?
  • האם אין לכם יכולת להזיז איברים מסוימים בגוף?

   

  גם אם כל התשובות הם - כן, עדין לא בטוח שכשפו אתכם ולא שנתקפתם בחרדה ודיכאון ואתם זקוקים למטפל.

   

  פה כדאי שאשפוך אור ואסביר שחלק חשוב מהתפתחות היא תנועה, חשוב להקפיד שלא לעצור את החיים בשום צורה, לא להיכנס למיטה באופן שיטתי ולמרר בבכי. כן, להקפיד לצאת ולשמור על חיוניות. זכרו שפחד גדול – משתק, והוא זה שיכול למשוך אנרגיות חשוכות ומחלות. אנרגיות חשוכות משתלטות עלינו כאשר אנחנו פסיביים, חסרי ויטליות וחסרי מורל. אם תקפידו באופן יזום לחשוב חיובי, האנרגיה החשוכה לא תוכל לחדור אליכם. וכן, מותר לכם לעבור תקופה של התאבלות, להוציא אנרגיה עודפת במקומות כמו מכון כושר או הליכה בחוף הים, או פעילות חווייתית אחרת.

   

  חלק נכבד מהגוף שלנו הוא מים, בכל אחד מאתנו יש את ה'מים הנמוכים' וספקטרום הרגשות שיכול בקלות להתמלא בזיהומים. חשוב שנקדיש את חיינו להתפתחות וניתן חשיבות לעצמאות שלנו ולא נהיה תלותיים בגורמים חיצוניים. שהרי אהבה נועדה להשלים אותנו, למלא אותנו ולקדם אותנו ולא לגרום לנו לשקוע ולאבד את המטרות החשובות שלנו בחיים.

   

  אדם המקדיש את רוב חייו למחשבות שליליות, לקנאה באחרים, לרחמים עצמיים ולרגשת נחיתות, מוצא את עצמו, גם בלי כוונה, חשוף לאנרגיות שליליות, להתקפות של מלאכי חבלה, לכישופים ולעוד אורחים לא סימפטיים שיכולים גם להתגלם כבני אדם וכצרות אחרות. אדם כזה, על פי עיקרון של דומה מושך דומה, מושך את אותה אנרגיה מבחוץ.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  ככל שנפחד ונהיה מבועתים, כך האנרגיות ידבקו בנו וייהנו מפולחן וקרנבל של החלשת הגוף ואפילו התמוטטותו. החוכמה היא לדבוק באנרגיות טובות, בשמחה, באהבה ולא בחולשה. יותר ויותר סיפורים כאלה מגיעים אלי, ואני למדה כמה חשוב להחזיר אנרגיה של אהבה לחיינו.

   

  12 העצות למניעת חדירת אנרגיות שליליות לחייכם:

  1. אל תאפשרו לאנשים שליליים להיות בחייכם. עד כדי כך פשוט.
  2. אנחנו האחראים הבלעדיים על החיים שלנו, ורק אנו יכולים לבחור מי יתפוס מקום חשוב ומרכזי ומי פשוט ימוגר.
  3. חשיבה אופטימית עם תוספת חוויה היא הנשק הטוב ביותר כשמדובר בכל השלילי.
  4. שמרו על תנועה ואל תפסיקו פעילות.
  5. הקפידו על שמחה, או מה שגורם לכם שמחה, גם אם זה מאולץ.
  6. הקפידו על פרגון, (פחות ביקורת) נתינה וקבלת האחר ללא תנאי שהן אותן אנרגיות שישמרו עליכם מוגנים ומוארים.
  7. למדו מידע חדש או הקפידו לפתח את מה שאתם טובים בו. גם אם אתם מתקדמים לאט, זה עוד צעד לקראת התוצאה המיוחלת.
  8. אל תחפשו דרכי קיצור, ככל שתשקיעו יותר בתהליך כך תגיעו לתוצאות.
  9. שחררו אחיזה. זה לא אומר שאם האדם השני לא רוצה כרגע, או אם אתם לא רוצים כרגע, זה מה שיקרה גם בעתיד. אם תרפו מעט ותפנו מקום, זה יכול עוד להשתנות.
  10. כתבו לעצמכם רשימת צפיות והסכמים עם האחר ועם עצמכם.
  11. אל תעברו את הגבול של מרחב המחייה של האחר, או אל תאפשרו שיעברו את הגבול שלכם.
  12. הקפידו על חופש שהוא מילת המפתח. חיו מתוך חופש ואפשרו את זה גם לאחר.

   

  ובכלל יהיה לכם הרבה יותר כיף פשוט לטבול את חייכם באקסטרים חיובי והנאה יזומה.

   

  נו, יופי, אתם בטח שואלים את עצמכם. עכשיו מה? אחרי כל המידע והאנרגיות החיוביות? מה נעשה? נישן כל הלילה עם שן שום מתחת למיטה או נמות מפחד, רק לא לאט אלא מהר, כדי להיות בטוחים שאנחנו לא מכושפים? התשובה היא לא. יש דרך פשוטה לחסום כישופים או עין הרע והיא מסתכמת בשתי מילים בלבד: אנרגיה חיובית. כל מה שקורה בחייכם אם רק נקפיד להבין שיש לכך סיבה עליונה חכמה והיא תורמת להתפתחות שלנו. החיים יטיבו אתכם. אם רק נפסיק עם העקשנות להשיג מה שאנחנו רוצים בכוח ונאפשר לתהליך להתרחש בקצב שלו, נוכל להגיע לתוצאות מדהימות.

   

  מה עושים אם יש עלינו כישוף באופן ודאי?

  ומה קורה אם למרות כל המחשבות הטובות, מסתבר שיש עלינו כישוף? אז התשובה היא, חשוב להסיר אותו על ידי אדם מקצועי ונקי אנרגטי. הגוף עובר טיהור והכוחות השליליים מוסרים על ידי שימוש במלאכים טובים.

  יש מלא שרלטנים בתחום, המון! אני באופן אישי לא מתעסקת בכישופים או עין הרע בכלל, אז אל תפנו אלי בנושא. ממליצה לכם לקרוא מידע מושכל, לפנות ללמידה של עולם הסיבות הגבוה, להקפיד ולהתפתח ולהבין את העולם הזה שמעבר בדרך חיובית ועל ידי התמסרות ללמידה ופינוי מקום מיותר במוח לחדש.

   

  הנשמה שלנו, מורכבת מניצוצות. החלק הארי של הנשמה נמצא בחלק הגבוה של היקום, וחלקים קטנים מתוך השלם הגדול, אמורים להיות אצל האדם. כאשר אדם עובר חוויות קשות - כישוף, עין הרע, קללות וכד' - הוא מאבד ניצוצות מנשמתו. זוהי בזבזנות של אנרגיה שמתועלת למקומות נמוכים במקום להקפיד ולהתפתח ולבחור נכון.

   

  אז הקפידו להיות אסרטיביים בנושא ולקחת את האופטימיות בשתי ידיים, להאמין שעל ידי תהליך נכון וסבלנות – תגיעו לתוצאה המיוחלת.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  ולסיום, כדאי שנזכיר לעצמנו שהסבל אזל מן המדפים. השינוי בתוכנו תלוי רק בנו.

   

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים