שתף קטע נבחר

החידות שמשגעות את תלמידי הישיבות

המחנכים והרבנים רוצים לנתק את הילדים מהמסכים. איך עושים את זה? בעזרת חידות לאורך כל הקיץ. על החתום: האדם היחיד שזכה במיליון שקלים בתוכנית "אחד נגד מאה", שהוא גם רב באחת מישיבות "בני עקיבא" בחדרה

 

מתברר שלא רק ההורים סובלים בחופש וחושבים שהוא ארוך מדי, גם המחנכים והרבנים רוצים לנתק את הילדים מהמסכים. איך עושים את זה? בעזרת חידות לאורך כל הקיץ, המגיעות לאלפי תלמידים בעשרות מוסדות לימוד.

 

<<הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. תעשו לנו לייק  >>  

 

אבל לא רק תעסוקה – גם גם ידע כללי ותורני. ובמרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא שיזמו את הפרויקט הקייצי, מבהירים כי גם תלמידים מחוץ למערכת מוזמנים לנסות את מזלם.

 

וזה לא קל: על החידות חתום האדם היחיד שזכה במיליון שקלים בתוכנית "אחד נגד מאה", הרב משה אבועזיז, שהוא גם רב באחת מישיבות "בני עקיבא" בחדרה.

 

על הדרך מקבלים מדי יום נסייעני החידות רמזים שאמורים לסייע להם, אבל מהווים לא פעם אתגר בפני עצמו. אז איך קשורה איזיג'ט לרש"י, ומה החידה היומית?

 

מנכ"ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, אלחנן גלט, מסביר כי "בני הנוער של היום מחפשים אתגרים חדשים. החיבור לתורת ישראל ולמקורות, למידה וסקרנות הם חלק בלתי נפרד מהחוויה הלימודית ברשת כולה, והיה ברור לנו שהחופש הגדול הוא הזדמנות לאתגר את תלמידינו בחוויה מסוג שונה".

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

אחד נגד מאה אלף. הרב משה אבועזיז ()
אחד נגד מאה אלף. הרב משה אבועזיז

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תצליחו לשבור אותו? הרב משה אבועזיז
מומלצים