שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ענבל אור נעצרה והובאה לכלא נווה תרצה
  המשטרה עצרה בירושלים את יזמית הנדל"ן יומיים לאחר שבית המשפט הוציא נגדה צו מעצר. הסיבה: אור הפרה החלטות של בית המשפט ולא העבירה 32.5 אלף שקל לקופת פשיטת הרגל. עורך דינה: "מצבה הנפשי והרפואי אינו מאפשר את שהייתה במעצר"

   

  ענבל אור בבית המשפט בחודש אפריל האחרון (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  ענבל אור בבית המשפט בחודש אפריל האחרון(צילום: מוטי קמחי)

  המשטרה עצרה הלילה (יום ה') בירושלים את יזמית הנדל"ן ענבל אור והעבירה אותה לכלא נווה תרצה. אור נעצרה יומיים לאחר שנשיא בית המשפט המחוזי איתן אורנשטיין הוציא נגדה צו מעצר בגין הפרת החלטות בית המשפט ואי העברה של 32.5 אלף שקל לקופת פשיטת הרגל.

   

  לפני שבועיים קבע נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין כי אם אור לא תעביר לקופה 32.5 אלף שקל עד ל-18.7 בצהריים, היא תיאסר למשך שבוע. המנהל המיוחד לנכסי ענבל אור, עו"ד איתן ארז, הוא שפנה לפני יומיים לבית המשפט בדרישה להוציא נגדה צו מעצר כיוון שהיא לא שילמה את חובה כפי שחויבה על ידי השופט אורנשטיין.

   

  "עד למועד כתיבת שורות אלו", כתב עו"ד ארז לבית המשפט, "החייבת לא פעלה בהתאם להחלטת בית המשפט. החייבת לא הגישה את הדוחות, לא שילמה את חוב הפיגורים ומבירור שערך מול מזכירות בית המשפט, לא הוגשה כל בקשה על ידי החייבת בעניין. בנסיבות העניין יתבקש בית המשפט להואיל וליתן צו מעצר לחייבת".

   

  על פי החלטת השופט אורנשטיין, במקרה שאור לא תשלים את העברת הכספים יהיה עליה להתייצב בתחנת משטרה במרחב תל אביב כדי לבצע את המעצר. בנוסף לזה הורה השופט אורנשטיין לאור להעביר מסמכים שונים שדרש ממנה ארז במסגרת ההליך - ושגם אותם היא לא העבירה נכון לשעה זו.

   

  החוב לקופה בגובה 32.5 אלף שקל נצבר לאור לאחר שלא העבירה את התשלום החודשי בסך 5,000 שקל שהורה לה בית המשפט.

   

  בשנה האחרונה מנהלת אור הליכי פשיטת רגל במקביל להליכי פירוק של חברות שבראשן היא עמדה. במהלך השנה הזו עלו הרבה טענות ובקשות לביזיון בית משפט על כך שהיא אינה פורעת את חובותיה ולא מקיימת את הסכמיה עם המנהל המיוחד, עו"ד ארז.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים