שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  לממש את הפוטנציאל שלכם: הורוסקופ חודש אוגוסט
  לכל דבר יש את הזמן שלו ואת השפעתו, ולעיתים יכול להתרחש משהו שישפיע רק כחצי שנה לאחר מכן, כמו הליקויים של חודש פברואר שהשפעתם צצה לה החודש יחד עם גילויים חדשים על עצמנו ועל סביבתנו

  בחודש פברואר 2017 עברנו גשר צר מאוד בין העולמות כשהתרחשו בשמים שני ליקויים חורפיים משמעותיים שהכניסו אותנו לאנרגיה חדשה ביקום. שחררנו את אנרגיית הדגים והצוללות והחלפנו אותה באנרגיה של אש האריה ומסלול הגאווה.

   (צילום: bigstock) (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
   

  מכיוון שסדר העידנים הוא הפוך, העידן היוצא הוא דגים והעידן החדש הוא דלי – וכולנו עסוקים בלממש את הפוטנציאלים האישיים וככל שזה תורם לכלל ככה נגיע רחוק יותר.

   

  חודש אוגוסט הוא גם המשך ישיר של אפקט של ליקויי פברואר – ההשפעה ממשיכה להאיץ את קצב החיים והאש תפקידה לחבר אותנו לעצמנו ולמיוחדות האישית שלנו. ברקע קיימת התכנית הכוללת של האנושות כולה וכדי להצליח במשימה צריך להיות אמיצים מספיק לשחרר את האחיזה במסגרות הישנות או החיבורים שלא עובדים יותר.

   

  באותו חודש (פברואר) התגלתה פרשת הצוללות, חוק המאגר הביומטרי אושר, הנשיא טרמפ החל את כהונתו ועוד. היו תהליכים שקרמו עור וגידים וכאלה שהתנפצו לנו בפנים. באוגוסט נוכל לראות את החיים במשקפיים מגדילות. הליקויים של חודש אוגוסט בשילוב נסיגתו של כוכב מרקורי יירשמו, ככל הנראה, בספרי ההיסטוריה.

   

  מה צפוי לנו?

  ב- 7.8 (ט"ו באב) יתרחש ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שייראה מישראל, במזל דלי. זהו ליקוי שמחבר אותנו להבנות גבוהות, מה אנחנו באמת צריכים כחברה גדולה או איך התרומה שלנו לאנושות תבוא לידי ביטוי, שהרי אהבה ומלחמה גבול דק חוצה ביניהם. השאלה החשובה היא מה נכון לנו מבחינת תרומתנו לכלל ומה נכון לעם שלנו מבחינת שליטה קולקטיבית וממשל. כולנו נרגיש סוג של טרנספורמציה כלפי המשמעות הזו וכל אחד בדרכו יבין שחייבים לשחרר את מה שלא עובד או לוקה בשליטה ועריצות בכל תחומי החיים.

   

  15.8 ונוס 180 לכוכב פלוטו, זה הזמן לשחרר היררכיה של שליטה שטבועה בנו או בחינוך שהורגלנו. להתגבר את הקונפליקט

  בין הרגש הפנימי לבין השליטה החיצונית. בתוך המשפחה, בעבודה או במקומות חיצוניים. וונוס אמורה לרכך אותנו אך כידוע סרטן הוא מזל רגשי ואמוציונלי. השאלה איך הרגש הזה יבוא לידי ביטוי?

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי שנמצא בנסיגה בקרבת הגלקטי סנטר (שביל החלב). שם נמצא החור השחור, הפתח של הספרייה הקוסמית, מה שאומר שאנחנו צפויים לשלם את המחירים של הטעויות שלנו או להרוויח מההשקעה וההתמדה שלנו.

   

  ב-21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) שייראה לראשונה בארצות הברית מאז 1979, הליקוי יראה גם בצפון קוריאה. ליקוי זה בצמידות למרס (אש) ולכוכב רגולוס, לב האריה חושפים בפנינו את סיפור השליחות והמלוכה. כוכב רגולוס (המלאך רפאל) הנחשב למטיב הגדול ביותר, ממליך המלכים, מעניק הצלחה סוחפת, עושר, רוחב לב, נדיבות ובעיקר כוח. אך לכוכב זה ישנה אזהרה – האדם שמקבל את הכוח הזה מהבריאה יש לו אחריות קולקטיבית ומחויבת לכלל ואם האדם כשל בכך ונופל למלכודת האגו, הישגיו ייעלמו כהרף עין והוא ייפול מכיסאו.

   

  השפעתו של הליקוי תהיה בתנופה מחודשת לעצמאות, לשליחות ולהנהגה שעומדת במבחן המציאות, האם היא ראויה להמשכיות? במחקר אסטרולוגי גילינו שקיים קשר בין המפות של דונלד טראמפ ומפת ביבי נתניהו - כוכב מרס שוכן במעלה זהה במזל אריה (26). מעלה הקרובה מאוד לנקודת הליקוי. נשאלת השאלה מי מהם ראוי לכיסא שלו וימשיך את כהונתו ברוב הדר ומי מהם עשוי לסיים את תפקידו? על השאלה הזו רק השמים יכולים לענות.

   

  ב-24.7 מרקורי נכנס למסלול הרטרו המקדים שלו במזל אריה, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה אנו יורדים לרזולוציות הכי קטנות ומתקנים את המוצר או מגיעים לסיום החקירה ולתוצאות. בדק הבית הוא הכרחי והכשלים במערכת צריכים להיות מתוקנים.

   

  ב-13.8 הנסיגה מתחילה רשמית ותסתיים ב-5.9 – כולנו נעבור בדק בית ותחזוקה מחודשת של החומר, גם הגוף הפיזי בכל רבדיו יעבור טרנספורמציה מחודשת. שימו לב והיו אחראים לתקשורת ומתן השירות שמהווים מרכיב חשוב בכל המערכת.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, עוצמה חזקה של אש המחברת את האדם לשאיפות שלו. אך גם לאגו שלו. זוהי נקודת מקפצה חזקה מאוד וגם מסוכנת מאוד.

   

  נפטון שנמצא אף הוא בנסיגה מה-16 ביוני ועד 22 לנובמבר – יוצר חלימה מוגברת ואף בלבול. אולם נפטון (אל הים) מחבר אותנו לעולם הרגש והדמיון, יש לנו אפשרות להתייחס לכל המעברים שאולי חלקם אף מלחיצים, בדרך יצירתית ופואטית. להתחיל בעולם הדמיון ולהאמין שזה אפשרי גם במציאות. נפטון בנסיגתו יכול לתלוש אותנו מהמציאות אל ממד אחר, דרך היצירה וההשראה וכדאי שנשחרר את הפחד.

   

  ולסיום, בסופ"ש האחרון נחשף לראשונה המפעיל של הבובה הסגולה של רד בנד, השפעת הליקויים חושפת את הזהות האמתית שלנו וגורמת לנו לעלות למרכז הבמה. ואם לא הבנתם עד עכשיו את הקשר, אז שמו של מפעיל הבובה הוא ארי – לב האריה.

   

  חודש טוב.

  מזל טלה

  מצד אחד, אתם באור הזרקורים. מצד שני, חשוב לשמור על סבלנות ואיפוק ולא לצאת מהכלים. אם תדעו להשתמש בכוח שלכם – שמתחיל במוח ולא בכוח, תוכלו ליהנות מקונצרט נפלא של יכולת אישית ופידבק מהעולם החיצוני.

   

  תזכורת: בתחילת השנה ב-11 לפברואר, התרחש ליקוי ירח מלא בדלי. אם תנסו לנסוע אחורה בזמן ולזהות את ההתחלה, יהיה לכם יותר קל להבין את התהליך השלם. יכול להיות שרעיון חדש נכנס או צעד ראשוני החל ומאז רק קרם עור וגידים ועכשיו בחודש הזה תוכלו לממש, לזכות בהכרה, לסגור את הקצוות וליהנות מהתוצאות. הבעיה בסיפור הזה היא האגו והקנאה שמרחפים מעל כל ההצלחה הזו.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שייראה מישראל, במזל דלי. אנחנו חוגגים ביום הזה את ט"ו באב, והשנה ההשפעה גדולה ומכופלת, ליקוי זה שמחבר אתכם להצלחה ארגונית (אבל עם ליקוי). על כן, שימו לב אם אתם צריכים לשחרר דברים או אנשים שכבר לא משרתים אתכם אל תהססו לעשות כך. נסו למצוא את הגורם המעכב ואולי קשה לכם לשתף פעולה. האש חייבת להיות מנותבת לחיוב אחרת תפגעו בגופכם.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. זוהי חגיגה של הישגיות או יום שתוכלו ליהנות מרומנטיקה. רק אל תלחמו על הכוח שלכם כי הוא קיים שם ממילא.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח), זהו ליקוי שקשור באופן ישיר לעולם התוצאות, השפעה ישירה למוניטין שלכם. התמקדו בתרומה שלכם להצלחה האישית שתורמת גם להצלחה הכוללת.

   

  משפחה: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו, זוהי תקופה בה כדאי שתתרככו מול המשפחה ותסכימו לשחרר מתח ושליטה. כל נושא המשפחתיות יקבל גיבוש מחדש. תצטרכו להתמודד עם קשיים ומתח שנוצר בעקבות נוקשות ואולי תזדקקו אתם או אחרים במשפחתכם לריפוי.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לרדת לרזולוציות הכי קטנות, להתעסק בטופסולוגיה, חוזים ובכל העבודה השחורה כדי להגיע לתוצאה המיוחלת. הנסיגה יכולה להרגיש לכם כמטרד של ליקויים ואולי אף בעיות בריאותיות. חשוב שתיקחו את ההזדמנות לתקן ולרפא.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם עוצמה חזקה שיכולה להפוך אתכם למנוע טורבו יצירתי. אך גם לאגו חסר רסן. זוהי נקודת מקפצה גדולה מאוד, אך גם מסוכנת מאוד, זכרו לנהוג בטקטיקה וחוכמה.

   

  מזל שור

  ונוס, הכוכבית שלכם, נמצאת רוב החודש במזל סרטן הביתי ורק ב-26 לחודש תעבור למזל אריה האקסטרווגנטי. ב-8 ונוס יוצרת 180 לכוכב שבתאי, זוהי תקופה שאתם עובדים על התקשורת הרגשית שלכם כלפי האנשים היקרים לכם וכנראה שיושב שם חזק גם הצד המשפחתי. ההמלצה שלנו: שחררו שליטה.

   

  זוכרים את פברואר בו התרחש ליקוי שגרם לכם לעשות שינוי משמעותי בעבודה שלכם? אם תתפנו להתרכז בתהליך המדהים שאתם יוצרים תוכלו להבחין שהחודש עם הליקויים, תצליחו לקבל את התוצרים או התוצאות לגרעין שזרעתם.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שייראה מישראל, במזל דלי. אנחנו חוגגים ביום הזה את ט"ו באב, והשנה ההשפעה גדולה ומכופלת, ליקוי שמחבר אתכם לרצון ולכישרון שלכם. תוכלו להשפיע דרכו על החברה או על הכלל (סוג של שליחות). רק שימו לב אם אתם צריכים לשחרר דברים או אנשים שכבר לא משרתים אתכם. ההשפעה של הליקוי מורגשת גם במערכת יחסים עם אימא או דמות משמעותית עבורכם.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. זוהי חגיגה של הישגיות או יום שתוכלו ליהנות מרומנטיקה. חשוב לשחרר את האגו שלא יהרוס לכם.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) - התחלה חדשה הקשורה באופן ישיר לחיזוק העולם הפנימי שלכם. תהליכים שנלחמתם עליהם רבות יכולים להתחיל להתרחש קודם כל מתוך ביטחון העצמי שלכם וההבנה שיש לכם מה לתת ולתרום. אל תנסו לקצר תהליכים ולוותר על האהבה שקיימת שם כבר זמן מה. חברו את כל הקצוות ותגיעו לתוצאה המיוחלות.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לתקן את דרך התקשורת שלכם אחרת תרגישו לא נעים. מרקורי מלמד אתכם גם להביע את עצמכם בדרך חדשה ולחזק את הפרזנטטיביות שלכם כלפי העולם.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם עוצמה חזקה שיכולה לחבר אתכם לשאיפות שלכם. שימו לב לאש החזקה שיכולה להאיץ את קצב הלב, חשוב שלא לנקוט פעולות מתוך אימפולסיביות או אמוציונליות. חשבו רגע אחד לפני, מה תעדיפו? להביע את האהבה או לשלוט בסיטואציה בכל מחיר.

     

  מזל תאומים

  החודש אתם מאיצים את הקצב ויוצאים לשטח כשידכם על העליונה. כניסתו של כוכב מרקורי לנסיגה, מאיץ אתכם לשלב הבא בביצוע ובעשייה שלכם ומאפשר לכם לתקן את הכשלים והתקשורת האישית, כי בסופו של דבר הכוח שלכם טמון בתקשורת הבינאישית.

   

  נסיגת מרקורי של החודש היא סמן במסע ההתפתחותי שלכם שיעורר מקצה שיפורים ותיקונים, אז קחו נשימה גדולה ותפעלו כדי להתקרב ולהגיע לשינוי אמיתי.

   

  להלן השפעות החודש עליכם:

  זוכרים את פברואר בו התחלתם משהו שקשור לתהליך מול מערכת גדולה, ארגון או חברה ובמקביל השמעתם את הקול האישי שלכם מול כולם? חשוב שלא תזלזלו בדרך הארוכה ובתהליך שעשיתם עד כה, היו סבלניים. החודש ועם הליקויים זוהי הזדמנות לצאת להשתלמות, לקורס ואפילו לחו"ל ולחדד את עצמכם.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי. אנחנו חוגגים ביום הזה את ט"ו באב, והשנה ההשפעה גדולה ומכופלת, ליקוי זה יגרום לכם להתוודע לעוצמה שלכם ולהתחבר לאהבה שלכם. זה גם הזמן לשחרר דברים או אנשים שכבר לא משרתים אתכם אז אל תהססו לעשות כך, סביר להניח שאנשים אלו סיימו את תפקידם.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. זוהי חגיגה של ניצחון אישי. נסו לרכך את הדרך שבה אתם מבטאים את עצמכם.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זוהי התחלה חדשה. ליקוי שקשור באופן ישיר לעולם התוצאות, השפעה ישירה על המוניטין שלכם. הליקוי הוא בתוספת אזהרה שלא להשתמש בכוח בדרך השלילה.

   

  ביטחון עצמי ומימוש עצמי: ב-15 ונוס יוצרת 180 לכוכב פלוטו, עולם הקטבים משפיע על כולם וגם עליכם. אותו הכוח שלכם עומד בחזית אחת מול הרכות שלכם. מי ינצח? מעגלי אהבה ושנאה יכולים לנתב לכם מסלול ובחירות חדשות.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לרדת לרזולוציות הכי קטנות. הנסיגה יכולה להרגיש לכם כמטרד של ליקויים ואלרגיה לאנשים, על כן חשוב שתיקחו את ההזדמנות לתקן ולרפא, לשחרר את הטפל ולהתרכז בעיקר.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם בשורה חשובה לקריירה שלכם או למעמד שלכם. זוהי נקודת מקפצה גדולה, השתמשו בה בתבונה.

   

  מזל סרטן

  עונת הליקויים נוגעת בכם תמיד (ויותר מכולם), זאת מכיוון שמזל סרטן נשלט על ידי הירח והירח הוא השחקן הראשי בליקויים.

   

  הליקוי הראשון ב-7.8 – ליקוי ירח חלקי שהוא גם חגיגת אהבה (עם גבול דק לבין שנאה). זוהי גם בשורה טובה עבורכם, לצד הפיננסי וגם חיבור לכוח הפיזי שטמון בכם. האם אתם משפצים או עוברים דירה, או אולי עוברים תהליך של התמרה?

   

  ליקוי הוא המנוע שלכם להשיג את מבוקשכם בכל הקשור לתוצאות ברמה החומרית. שאלו את עצמכם האם ההישגיות שלכם באמת קשורה בחומר, נסו לא לתת להשפעה חיצונית להיות האחראית לאושר שלכם. זכרו תמיד שחומר ורוח צריכים להיות מאוזנים כי כשאתם מוציאים יותר מידי אנרגיה מגופכם, היא מרוקנת אתכם ואין דרך להשיבה בתקופה זו.

   

  הליקוי השני, הנשלט על ידי השמש, יתרחש ב-21. זוהי התחלה חדשה הקשורה במשאבים, מגורים או מימוש עצמי. מכיוון שאלו הם ליקויים, זהו חודש של שיעורים גדולים וקטנים, כדאי שתסכימו ללמוד והכי חשוב להודות על מה שיש ולשחרר את מה שאתם מסרבים בכל תוקף לשחרר. אולי הגיע הזמן שתשחררו אידיאל או תלות שקשורים במשפחה.

   

  זוכרים את תקופה הליקויים של ינואר ופברואר? הליקויים של אוגוסט הם המשך ישיר של השפעה זו.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. הקונפליקט בין הרגש לבין השכל, חוזר ובגדול. זוהי תקופה של מתח ולחץ בתוך התא המשפחתי.

   

  אהבה: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו, ומאפשרת לכם ליהנות מימים רומנטיים ומפרים. ואילו הבלבול והצורך לשמור את העקרונות שלכם יוצרים דרמה גדולה.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה התקשורת יכולה ליצור מצבים לא נעימים ואולי אף פוגעניים. אך גם תוכלו לעשות שלום עם הצד השני שלכם. או לקבל מהיקום קרש קפיצה להשיג את המשאבים שאתם זקוקים להם כדי לסגור מעגל.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם בשורה חשובה עבורכם. זוהי נקודת מקפצה גדולה מאוד. היקום מקשיב לבקשות שלכם ויודע שעמלתם קשה בשבילם, אז הגיע הזמן לקבל את התמורה. שימו לב שאתם לא יותר מידי אמוציונליים ביום זה.  

   

  מזל אריה

  מזל טוב אריות, השמש, שליטת המזל שלכם, מככבת החודש בשני ליקויים אשר מאתגרים אתכם לשינוי גדול, אפקט אורנוס ברקע גורם לכם לחשוב מחשבות גאוניות או משוגעות ולהיות מתומרצים במקום העבודה שלכם. הליקוי הראשון יתרחש ב-7, זהו חג האהבה ובו תוכלו להפגין את אהבה ואת התרומה שלכם לבני הזוג או לחברה כולה.

   

  הליקוי השני ב-21 בצמידות לכוכב רגולוס יכול ליצור אפקט של אשליה כאילו והכתירו אתכם עם כתר יהלומים על הראש. ועכשיו ברצינות, הזוהר והתהילה מרחפים מעליכם, רק שימו לב שאתם מתחברים אליהם נכון.

  להלן השפעות החודש עליכם:

   

  זוכרים את פברואר, עונת הליקויים הקודמת? האם אתם זוכרים את התקופה המשמעותית ההיא? יש לה השפעה ישירה על מה שמתרחש היום ועל עולם התוצאות. יכול להיות שזה קשור בזוגיות ובתהליך שעברתם אז והיום אתם מגיעים להחלטות מכריעות.

   

  ליקויים הם מפגש בין הירח והשמש בזווית מדויקת. זוהי חשיפה של האור (השמש) בשיא העוצמה וכך האמת הפנימית מתגלה בתוכנו. אלו הם אותם רגעים שאין פילטר ביקום. תחשבו שאתם מצלמים את עצמכם במקסימום אור, כמו פלאש חזק, של אור השמש. האם תצליחו להשתמש באנרגיה הזו לטובתכם, לקבל את ההזדמנות הזו מהיקום ולזוז מאזור הנוחות או הקיבעון שלכם? הכל תלוי בכם.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי. ליקוי שגורם לכם להכיר את הכוח שלכם ומצד שני, מבקש מכם לשחרר כעסים ורגשות מודחקים שאין בהם תועלת עבורכם. זכרו לפעול מהלב, ליהנות מהיצירתיות שלכם, להפגין את האש הפנימית שלכם ולא לחכות שהשינוי יגיע מבחוץ.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. נסו לעבוד על הדרך שבה אתם מבטאים את עצמכם ושחררו את האגו המבוצר.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זהו ליקוי שקשור באופן ישיר לעולם התוצאות, השפעה ישירה על הכוח (הגברי) שלכם. נצלו זאת לחיוב.

   

  בריאות: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו, זה יכול להיות אתגר בריאותי עבורכם. הקפידו להשתמש פחות באש שעלולה להתפתח לדלקות.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לגשת לעבודה שפחות אהובה עליכם, אין ברירה. להתעסק בעבודה השחורה ולרדת לרזולוציות הקטנות ביותר. הנסיגה יכולה להרגיש לכם כמטרד ובעיות בתזרימים, חשוב שתיקחו את ההזדמנות לתקן ולרפא, זהו חלק מהתהליך השלם.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם בשורה חשובה וגורלית לקריירה שלכם או למעמד שלכם.

   

  מזל בתולה

  החיים שלכם עוברים שינויים מחודש מאי, בו ראש הדרקון שחרש במזל שלכם עבר לאריה, והעביר אתכם אתגרים בהתפתחות האישית והכספית שלכם. מרקורי מתחיל נסיגה וממשיך בין 13.9-5.9 תקופה מאתגרת שמנסה לפתוח אתכם לחשיבה פחות מקובעת.

   

  החודש מחכים לנו שני ליקויים משמעותיים הקשורים לכספים, ילדים ובריאות. הליקוי שיתרחש ב-7 לחודש, ישפיע עליכם באופן ישיר ויכתיב לכם סיומות וסגירת מעגלים. הליקוי השני (שיתרחש ב-21 בחודש) ייתן לכם הצצה אל עבר העתיד שלכם. כלומר, אתם מתכננים את העתיד ורק אז יכולים לשחרר את העבר.

   

  להלן השפעות החודש עליכם:

  זוכרים את הליקויים בפברואר בבית הבריאות והתרומה החברתית שלכם? האם עברתם הליך רפואי, טרנספורמציה פנימית? עכשיו זה הזמן להתבונן במה שהיה אז ולהבין את העתיד בדרך קצת שונה:

   

  ב-7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי, ליקוי שיש בו מן השליחות. המתיישב שוב בעולמכם הפנימי ועל בית הבריאות שלכם (ואולי אתם עוסקים בבריאות הסביבה). השאלה אם אתם מודעים לכך ששינוי חשיבתי הוא המפתח לכל ההצלחה והתרומה של הליקויים הללו.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי שיושב בבית המשפחה שלכם ומאתגר אתכם בלהקפיד ולשמור על ערכים מסוימים, ליכוד וגיבוש. אולי זה חונק לפעמים, אבל זו האמונה שלכם.

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח), זהו ליקוי שקשור באופן ישיר לעולם התוצאות ובדק הבית שלכם.

   

  דברו על זה: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו, הרגש שלכם מוסתר מהחוץ ואיננו מקבל ביטוי אמיתי. נסו לעבוד על שקיפות גם בצדדים שאתם מרגישים חלשים בהם. מרקורי בתוספת ונוס בבית החברים מוסיפה נדבך לכל הלחץ ומאתגרת אתכם כלפי הסביבה ומערכות היחסים. לעתים עדיף לדבר על זה ולהבין שהשד לא נורא כל כך.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי הכוכב שלכם נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לתקן ולסדר את התא הפנימי או המשפחתי שלכם. לרדת לרזולוציות הכי קטנות. הנסיגה יכולה להרגיש לכם כמטרד של ליקויים ואולי אף הזדמנות לבטא את הרגש הכלוא שלכם. בסופו של דבר הנסיגה תפתח את צוואר הבקבוק הקיים בחייכם.

   

  מזל מאזניים

  החודש שלכם מתחיל עם אנרגיה של 'בין המצרים'. אלו הם ימים שבהם עליכם לקבל החלטות גדולות בנוגע לעתיד שלכם והאנרגיה חמה ולוהטת ואתם עדין חושבים, עובדים ומזיעים. החשוב מכל הוא להחליט מתוך חוזק פנימי ואסטרטגיה נכונה ולא על פי הרגש או אגו. זוהי תקופה מאתגרת עם ליקויים ונסיגות ותמורה גדולה עבורכם.

   

  זוכרים את פברואר, עונת הליקויים הקודמת שהיה לה אפקט משמעותי על חייכם? עכשיו עונת הליקויים חוזרת והפעם התמונה הגדולה מתבהרת וההשקעה מתבררת כמשתלמת. הכל תלוי אם באמת יצרתם את השינוי והלכתם עם צו לבכם.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי. אנחנו חוגגים ביום הזה את ט"ו באב, והשנה ההשפעה גדולה ומכופלת. הליקוי בעל אפקט על הארגון או השפעה המונית. רק שימו לב אם אתם צריכים לשחרר דברים או אנשים שכבר לא משרתים אתכם, אל תהססו לעשות כך.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. זוהי חגיגה של הישגיות או יום שתוכלו ליהנות מרומנטיקה והשראה כיד הדמיון. נסו לגשת לדברים ברכות למרות שיש לכם נוקשות שיושבת על גבכם.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זהו ליקוי שקשור באופן ישיר לעולם התוצאות, השפעה ישירה על הכריזמה שלכם. נצלו זאת לחיוב, ואל תנסו לקצר תהליכים כדי להשיג יוקרה.

   

  משפחה: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו. כל נושא המשפחתיות מקבל גיבוש מחדש. מי בסביבתכם, אבא או בן משפחה עם המון נוקשות וחשיבה פרימיטיבית? סביר להניח שתצטרכו להתמודד עמו.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לרדת לרזולוציות קטנות, להתעסק בהקמה מחודשת של אתר או כל עבודה תהליכית ותקשורתית. חוזי עבודה, בדיקת תוכנה או מסמכים, טופסולוגיה. הנסיגה יכולה להרגיש לכם כחורקת שיניים, אך זה חלק מהתהליך השלם.

   

  מזל עקרב

  מרס הכוכב ששולט במזל שלכם, מייצר חום שמימי. הוא מוביל תהליכים, אך גם אימפולסיבי, מהיר ועצבני. החודש מרס יושב צמוד-צמוד לשמש ומחמם את הפלנטה בדרך עוצמתית. ניתנת לכם היכולת לנצח על הכוחות, אך גם כמו דינמיט שכל רגע עלול להתפוצץ, חשוב להקפיד לקרר את עצמכם, לנשום נשימות יזומות ולספור עד שלוש לפני כל תהליך.

   

  זוכרים את פברואר ועונת הליקויים הקודמת? ליקוים שהשפיעו על הגשר שבין המשפחה לבין העבודה שלכם. סביר להניח שקיים סדר עדיפויות ולעתים לא פשוט ליישם.

   

  מה קרה מאז ואיך זה ישפיע עליכם בליקויים הבאים?

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי. אנחנו חוגגים ביום הזה את ט"ו באב, והשנה ההשפעה גדולה ומכופלת, ליקוי שמחבר אתכם לכוח רצון, לחיבור ליכולות הגבוהות שלכם והדרך שאתם משפיעים ללא אגו אל רק מתוך טובת הכלל. שימו לב אם אתם צריכים לשחרר דברים או אנשים שכבר לא משרתים אתכם אז אל תהססו לעשות כך. ההשפעה של הליקוי מורגשת גם במערכת יחסים עם אמא שלכם.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. זוהי חגיגה של הישגיות. רק אל תלחמו על הכוח שלכם כי הוא קיים שם ממילא.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זהו ליקוי שקשור באופן ישיר לחיזוק העולם הפנימי שלכם. תהליכים שנלחמתם עליהם רבות מגיעים לעולם התוצאות. אל תנסו לקצר תהליכים ולוותר על האהבה שקיימת שם כבר זמן מה. חברו את כל הקצוות.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו לתקן את דרך התקשורת שלכם אחרת תרגישו לא נעים. מרקורי מלמד אתכם גם להביע את עצמכם בדרך חדשה ולחזק את הרפרזנטטיביות שלכם כלפי העולם.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם עוצמה גורלית. אך גם סכנה לאגו ולנקיטת פעולות מתוך אמוציונליות. חשבו רגע אחד, מה תעדיפו, להביע את האהבה או לשלוט בסיטואציה בכל מחיר?

   

  מזל קשת

  יופיטר, הכוכב שלכם, שהוא המורה השמימי הגדול, מחובר באופן ישיר לליקויי החודש. הכוח של יופיטר בשנתו הנוכחית היא שיתופי פעולה, זוגיות ומערכות יחסים. השאלה, אם אתם מצליחים לעבור יחד את מחסום האש ולהגיע למטרה המיוחלת ואור הזרקורים.

   

  חודש אוגוסט הוא המשך ישיר לליקויים של פברואר - עבורכם זהו המשך ישיר לתהליך שהתחלתם אז ולא הצלחתם להשיג. עכשיו זה הזמן לדייק את התוצר ולהפיק את הרעיון בדרך משותפת או בדרך כזו שתתרום לכלל.

   

  ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שייראה מישראל, במזל דלי. אנחנו חוגגים ביום הזה את ט"ו באב, והשנה ההשפעה גדולה ומכופלת, ליקוי זה ישפיע ישירות על התקשורת שלכם ועל היחסי ציבור חברתיים.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. הקארמה מפגישה אתכם עם סגירת מעגלים. שימו לב שאתם אותנטיים למטרות שלכם ולא לכוח האישי שאתם רוצים להפגין.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, התחלה חדשה בעולם התוצאות, עם השפעה ישירה על המוניטין שלכם. ליקוי שיש בו מן האזהרה לאיזון האגו.

   

  ביטחון עצמי: ב-15 ונוס יוצרת 180 לכוכב פלוטו, זוהי קריאה לבדוק את מצבכם הכספי. ולא להתעמת עם גורמים חיצוניים או משפחתיים מתוך לחץ זה.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה המשפיעה באופן ישיר על העבודה שלכם ולא להיבהל זה יכול בהחלט להיות השפעה שתעשה לכם סדר בדברים. הנסיגה יכולה להרגיש לכם כמטרד של ליקויים ואולי אף בעיות בריאותיות, חשוב שתיקחו את ההזדמנות לתקן ולרפא, זהו חלק מהתהליך השלם.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם בשורה חשובה להתפתחות האישית שלכם (גם לימודים או הוראה). זוהי נקודת מקפצה גדולה מאוד, אך גם מסוכנת אמוציונאלית. אם תרגישו שלא תומכים בכם, זכרו לנהוג בטקטיקה וחוכמה.

    

  מזל גדי

  עונת הליקויים של חודש פברואר היא זמן קרדינלי במיוחד עבורכם. איך תתכוננו אליו? הנה לכם מתכון שנרקח על פי הכוכבים.

   

  ראשית, לפני שניגש למלאכת הכוכבים, פתחו דף חלק ותכננו את החודש, כשהמוטיב שמנחה אתכם מובל על ידי המטרה החשובה יותר מכל. את כל שאר הדברים שקיימים בחייכם, כתבו בצד באותיות קטנות וסביר להניח שבהשפעת מרקורי ונסיגתו תוכלו להגיע גם למשימות הכי קטנות מרגיזות. אבל כדאי מראש שתתעסקו בעיקר ותניחו לטפל להתפוגג.

   

  כוכבית ונוס נמצאת כל החודש במזל היורד שלכם בית הזוגיות ומערכות יחסים, עם כל הרעש בחוץ, אנו ממליצים לכם ליהנות מחג של אהבה ולא לסטות או לזלוג לצדדים.

   

  להלן השפעות החודש עליכם:

  אוגוסט הוא המשך ישיר של ליקויי פברואר שהשפיעו על בית הכספים והגוף הפיזי שלכם. הכסף הוא המשאב החשוב וכך אתם מתייחסים אליו. השאלה היא כמה קשה אתם מוכנים לעבוד כדי להגיע לשאיפות שלכם?

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. זוהי השפעה ישירה על העבודה שלכם והקריירה, אם טרחתם והשקעתם סביר להניח שתקטפו את הפירות. אם לא השקעתם, התוצאות יהיו בהתאם.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זהו ליקוי הקשור לצד החומרי שלכם, בכסף או במשאבים. ההשפעה יכולה להגדיר מחדש את הצד הכלכלי שלכם.

   

  אהבה: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו, ומאפשרת לכם ליהנות מימים רומנטיים ומפרים. יכול להיות שההשפעה תגרום לכם בלבול בין עקרונות לבין רגשות חזקים.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. השפעה ישירה על התקשורת. שימו לב שאתם שוקלים מילים, זוהי גם הזדמנות ליישב סכסוכים.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, חישוב מסלול מחדש, יום גורלי בשורה חשובה עבורכם. שימו לב שאתם לא יותר מידי אמוציונליים ביום זה.

   

  מזל דלי

  החודש האנרגיה של המזל שלכם מקבלת את הכוח לברוא את החדש ולהיפרד מהישן. שני הליקויים שיתרחשו יאתגרו אתכם לשנות גישה ויתמרצו אתכם לשעוט קדימה. הליקוי הראשון יתרחש ב-7 לחודש, בבית הזוגיות ומערכות היחסים שלכם שנחשב גם חג של אהבה ט"ו באב.

   

  הידע שלכם יכול לתרום, גם לכם וגם לאנושות כולה. זכרו לא לשכוח את ההזנה האינטימית שלכם. לעתים הדליים מוציאים דברים לפועל דרך בני הזוג או דרך החברה כולה.

   

  להלן השפעות החודש עליכם:

  אוגוסט הוא המשך ישיר של הליקויים שחווינו בפברואר ויש לו השפעה ישירה על מערכות היחסים שלכם. בדקו מה קרה אז ואיך זה ממשיך להשפיע היום.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. השפעה על הרומנטיקה וניצחון אישי קטן. רק אל תלחמו על הכוח שלכם כי הוא קיים שם ממילא, נסו לעבוד דווקא על הדרך שבא אתם מבטאים את עצמכם ושחררו את האגו המבוצר.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זהו ליקוי שקשור באופן ישיר לעולם התוצאות, השפעה ישירה על המוניטין שלכם. נצלו זאת לחיוב ואל תנסו לקצר תהליכים כדי להשיג דברים דרך האגו.

   

  בריאות: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו. העולם הפנימי שלכם עובר סערות פנימיות. הקפידו להשתמש פחות באש שעלולה להתפתח לדלקות. הרגש שלכם מוסתר מהחוץ ואיננו מקבל ביטוי אמתי. נסו לעבוד על שקיפות גם בצדדים שאתם מרגישים חלשים בהם.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לרטרו, נסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זה הזמן לרדת לרזולוציות קטנות ולתקן את הכשלים במערכת.

   

  27.8 מרס בצמידות לראש הדרקון, יום עם בשורה חשובה למערכת הזוגית או השיתופית שלכם. זוהי נקודת מקפצה גדולה מאוד או החלטה גורלית שאתם צריכים לקחת.

   

  מזל דגים

  החודש יש לכם יכולת אדירה לנצח על כל הכוחות בשמים ולשמור על אחדות. המתנה המופלאה הזו מאפשרת לכם להפיץ אנרגיה בדרך שייחודית רק לכם.

   

  כוכב מרס (שתפקידו לפרק את החלקים) הינו בעל השפעה חזקה החודש ועשוי בהחלט לאתגר אתכם. האש הגדולה מדליקה כל חלקה רגועה ומכניסה אתכם לפעולה.

   

  נפטון השליט שלכם, שנמצא בנסיגה מה-16 ביוני ועד 22 לנובמבר עשוי להוציא אתכם ממעגל השלם, השפעתו יוצרת חלימה מוגברת ואף בלבול. נצלו השפעה זו לאומנות, מוזיקה, חיבורים ושליחות אנושית.

   

  לפני שנתחיל עם הליקויים אנו מבקשים שתבדקו איך השפיעו עליכם ליקויי פברואר שהם המשך ישיר של הליקויים הנוכחיים. בפברואר כתבתנו לכם שנושאים שקיימים בתת-המודע שלכם, או באזור הצל של חייכם, חייבים לצאת אל אוויר העולם.

   

  ב-7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) שיראה מישראל, במזל דלי. ליקוי זה מתרחש בבית התת מודע שלכם וישפיע גם על הפן הבריאותי שלכם. יכול להיות שזה יחבר אתכם לתקשור או לכישרון עתיק מגלגולים קודמים.

   

  ב-17.8 השמש תיצמד לראש הדרקון ותיצור היבט 120 לשבתאי. יכול להיות שתצטרכו להחליט על הליך רפואי, ניתוח קטן, אפילו אסתטי.

   

  ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) זוהי התחלה חדשה הקשורה למתן שירות שאתם תורמים לאנושות. אם קיימת בכם שליחות מסוימת, זוהי השעה לבטא אותה.

   

  דברו על זה: ב-15 ונוס 180 לכוכב פלוטו, אתם עוברים טרנספורמציה בעולם הרגשי, פותחים חוזים במערכות היחסים שלכם וכותבים אותם מחדש. היו קשובים גם לצד השני.

   

  ב-13.8 ועד ה-5.9 מרקורי נכנס לנסיגה שמתחילה באריה ועוברת חזרה לבתולה. זוהי תקופה שבה תצטרכו להתמודד עם פלונטרים במערכות היחסים שלכם. זוהי הזדמנות להרכיב מחדש את הקשר ולוותר על כוח ושליטה.

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: bigstock
  הליקויים שמשפיעים עלינו - הורוסקופ חודשי
  צילום: bigstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים