שתף קטע נבחר

אחרי הפוסט התברר: המטריד באוטובוס - עבריין מין סדרתי

הנוסעת דנה תיארה באומץ את מעלליו של הגבר שתקף אותה מינית במהלך נסיעה. אחרי מעצרו התברר כי האיש, צבי ויזל (65) מחולון, היה אמור להיכלא אתמול בגלל תקיפה בנסיבות דומות. הוא הורשע בעבר שלוש פעמים בעבירות מין ומאז הפוסט של דנה הוגשו נגדו עוד שבע תלונות מנשים

 

צבי ויזל. הפוסט חשף את עברו העשיר בתחום עבירות המין ()
צבי ויזל. הפוסט חשף את עברו העשיר בתחום עבירות המין

צבי ויזל, תושב חולון בן 65, היה אמור להתייצב אתמול (יום א') לריצוי עונש מאסר בגין ביצוע מעשה מגונה בנוסעת במהלך נסיעה באוטובוס בדצמבר 2015. אלא שפוסט של צעירה, שלפי החשד ויזל תקף אותה מינית בנסיבות דומות, הוביל לדחיית ריצוי מאסרו עד שתושלם החקירה החדשה ויוגש נגדו כתב אישום.

 

לפני שבועיים סערה הרשת כשהנוסעת דנה פרסמה את תמונותיו של ויזל, וטענה כי הוא תקף אותה מינית במהלך נסיעה בקו 172 של חברת דן. בעקבות הדברים נעצר ויזל על-ידי שוטרי מרחב ירקון, ולאחר שזהותו נחשפה התברר שמדובר בעבריין מין סדרתי.

 


בחודש שעבר נגזר על ויזל מאסר של ארבעה חודשים וחצי בגין התקיפה המינית בסוף 2015. בכתב האישום שהוגש נגדו בתיק זה נטען כי במהלך נסיעה באוטובוס מראשון לציון לתל אביב, ויזל התיישב ליד צעירה בת 21 ונצמד אליה.

 

"בהגיע האוטובוס לאזור חולון ביצע הנאשם מעשה מגונה במתלוננת בכך שהכניס את ידו מתחת לתיקה, אשר היה מונח בחיקה ועל רגליה, עד שנגע בה, והכול לשם גירוי או סיפוק מיני", צוין בכתב האישום. "ברגע שהמתלוננת הבחינה בכך שידו של הנאשם מונחת עליה, היא קמה והחלה לצעוק".

 

מאז שתמונתו של ויזל פורסמה בפייסבוק, גבו חוקרי תחנת לב תל אביב תלונות משבע נשים, שטענו כי ויזל תקף אותן מינית, ובקרוב יוגש נגדו כתב אישום. דנה, שהעלתה את המודעות לאחר שהותקפה בעצמה על ידי ויזל, כתבה היום: "הרבה בנות קופאות במקום בזמן תקיפה מינית ולא מצליחות להגיב או להתנגד לתוקף, רובן מרגישות נורא וחלקן נשארות בטראומה מהאירוע ומאשימות את עצמן. הכי חשוב שתשתפו את האנשים שקרובים אליכם במה שקרה לכן, שתדעו ותזכרו שאתן לא אשמות בזה ורק הוא אשם והוא החולה והוא צריך להיות בכלא על המעשים שלו".

 

בפוסט הקודם, שהסעיר את הרשת לפני שבועיים, תיארה דנה את מעשיו של ויזל במהלך הנסיעה באוטובוס: "הייתי בתכתובת סמס אינטנסיבית וסוערת שקשורה בעבודה שלי ולקחה את מרב תשומת הלב שלי", כתבה אז. "ברגע שסיימתי לכתוב את ההודעה פתאום ראיתי שיש יד של גבר מתחת לשמלה שלי. הגבר הזה שבתמונה לא התבלבל ולא נגע בי במקרה, ולא בטעות אלא עשה מעשה פיזי ללא ידיעתי, ובוודאי ללא רשותי, הוא תקף אותי מינית! ברגע שהבחנתי במתרחש התחלתי לצעוק באוטובוס, ולצרוח עליו ולהסביר לכולם מה קרה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צבי ויזל. עבריין מין סדרתי
מומלצים