שתף קטע נבחר

הקטין שהוכה ע"י טביב תובע ממנו 2.5 מיליון שקל

חשיפה: הנער בן ה-17.5 (כיום בן 23) שהוכה על ידי טביב והמאבטח שלו, יגיש תביעה אזרחית נגד השניים ונגד חברת האבטחה שהעסיקה את המאבטח. פרקליטו, עו"ד מוטי ארד, ציין בכתב התביעה: "מאז התקיפה מלווים את התובע תחושות מצוקה, השפלה וסיוטים". תגובת טביב תובא לכשתתקבל

אלי טביב מושעה כידוע מניהול בית"ר ירושלים לאחר שהורשע בתקיפת קטין בזמן ששימש כבעלים של הפועל תל אביב. בנוסף הוא ריצה עונש של ארבעה חודשי עבודות שירות בגין אותה עבירה. כעת, אותו קטין שכיום הינו בן 23 החליט להגיש נגדו תביעה אזרחית.

 

הקטין שהותקף על ידי טביב אמור להגיש נגדו תביעה אזרחית לבית משפט השלום בתל-אביב, בגין הנזקים הנפשיים והגופניים שלטענתו נגרמו לו. הוא תובע ממנו פיצויים בסך של 2.5 מיליון שקל על הנזקים שנגרמו לו בעקבות התקיפה שבה הוכה על ידי טביב ועל ידי המאבטח שלו, שאף הוא נתבע באופן אישי, כמו גם גם חברת האבטחה שהעסיקה אותו.

 

בעט בנער יחד עם המאבטח. אלי טביב (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
בעט בנער יחד עם המאבטח. אלי טביב(צילום: אוהד צויגנברג)

 

הקטין הגיש את התביעה באמצעות עו"ד מוטי ארד. ביוני 2014, הורשע טביב בכך שבמרץ 2012 הוא היכה יחד עם המאבטח שלו את הנער שהיה אז בן 17 ליד ביתו בתל אביב. בעת התקיפה שימש טביב כבעלים של הפועל תל-אביב, וסבל קשות מהפגנות אוהדים ליד ביתו. בנוסף הורשע טביב בשיבוש הליכי משפט בפרשה.

 

עו"ד ארד מציין בתביעה שעל פי כתב האישום בו הורשע טביב, כי המאבטח תפס את הקטין ליד ביתו של טביב, שהצטרף אליו. השניים היכו את הנער באגרופים ובבעיטות בכל חלקי גופו. בהמשך הוא נפל על הכביש והם המשיכו לבעוט בו נמרצות. רק כשהגיעה המשטרה הם הפסיקו את התקיפה.

 

עו"ד מוטי ארד ()
עו"ד מוטי ארד

 

בתביעה נטען כי בעקבות התקיפה נגרמו לנער נזקים פיזיים ונפשיים קשים, איתם הוא מתמודד עד היום, חמש שנים אחרי האירוע הטראומתי בחייו. בתביעה נטען: "מאז התקיפה ועד היום

מלווים את התובע תחושות מצוקה והשפלה, סיוטים אודות האירוע, שינויי מצב רוח קיצוניים, צורך בהתבודדות והימנעות מקשרים חברתיים, קשיי שינה, הסתגרות והימנעות מסיטואציות שמזכירות לו את האירוע כגון משחקי כדורגל, עצבנות ודכדוך".

 

התובע הגיש חוות דעת של בדיקה פסיכיאטרית שעבר באופן פרטי, ובה נקבעה לו נכות בגובה 22 אחוז, ונקבע לו המשך טיפול פסיכולוגי אחת לשבוע ומעקב של אחת לחודשיים אצל פסיכיאטר.

 

בתביעה דורש עו"ד מוטי ארד פיצויים מטביב, המאבטח וחברת האבטחה, בגין נזקי גוף, לרבות פיצויים עונשיים "בגובה הסמכות של בית משפט השלום ע"ס 2.5 מליון שקלים".

 

תגובת אלי טביב תובא לכשתתקבל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
אלי טביב
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים