שתף קטע נבחר

כסף על תינוק - והטרדה מינית: "להוריד לך את החצאית ולהכניס מכות רצח"

חיים אהרון יוספי, עסקן חרדי שעל פי החשד משכנע נשים חרדיות הרות לטוס לארה"ב ולמסור את תינוקותיהן לאימוץ, תועד מתבטא בגסות כלפי אחת הפונות: "את עונה על כל הפונקציות כמזרן לגבר"

 

 

 

"היית מיוחמת", "מגיעות לך שתי סטירות", "אני צריך להוריד לך את החצאית" - אלו חלק מהאמירות של חיים אהרון יוספי, שעל פי החשד מעורב בעבירות של סחר בבני אדם. את דבריו תיעדה צעירה חרדית שסיפרה לו לצורך התחקיר שהיא בהיריון ונועצה בו. בני זוג ונשים דתיות הזכירו את שמו של יוספי וסיפרו כיצד הטיס אותן לארה"ב ומסר שם את תינוקותיהם לאימוץ תמורת תשלום.

 

המסמך המלא: כך מתאר יוספי את הסחר בתינוקות

העדות של אסתר: "חושבת על התינוק שלי ובוכה"

 

במשך הפגישות איתו חצה לא פעם יוספי את הגבול בביטויים בעלי אופי מיני כלפי "דבורה לאה", הצעירה החרדית ההרה כביכול. הוא הוסיף שלל אמירות משפילות כמו "את מיוחמת" ו"ילדה מטומטמת" והודה: "יש לי המון קשר רגשי עם בחורות, כי אני מאוד זקוק לקשר עם נשים".

 

כשהיא סיפרה לו שאת הטלפון השני שבידיה קיבלה כביכול מ"האבא של התינוק", הוא אמר: "אני צריך להוריד לך את החצאית ולהכניס לך מכות רצח, למה את עוד בקשר איתו?... מגיע לך שתי סטירות, לא יודע איפה". בהמשך גם הוסיף איום: "בינינו, מגיע לך מכות, שאני אפרק לך את הפרצוף", "היית מיוחמת, קרה מה שקרה" וגם "את נשמעת ילדה מטומטמת, למה לא השגחת גם אם עשית את מה שעשית בתור בחורה מיוחמת".

חיים אהרון יוספי ()
חיים אהרון יוספי
 

ומה היה קורה לו יוספי היה במקומו של הבחור שכביכול הכניס את דבורה לאה להיריון? "אם היא (דבורה לאה) לא הייתה עושה הפלה הייתי יורה בה, חד וחלק. אני שוחט אותך. מתאים לי לשבת כל החיים בכלא ואולי גם להתאבד. אני מעריך אותך כל שנייה שאת לא מפילה".

 

כשדיבר על עצם כניסתה להיריון, הוסיף: "אולי טוב שזה מה שקרה, כי אם את טובה לחיי אישות פעם אחת, את טובה גם מאה פעמים. לדוגמה, בצה"ל יש ביטוי לא עדין, יכולת להפוך למזרן צהל"י".

 

בפגישה השלישית הסביר: "את עונה על כל הפונקציות כמזרן הכי טוב לגבר, מכל הבחינות" ובהמשך הוסיף הצעה מגונה: "אני מציע שתהיי יום אחד עם איציק, יום אחד עם אבי, מה דעתך? זה נשמע אפילו מאוד נחמד. אני אומר לך, את יכולה להיות בכיף עולמי". התבטאויות נוספות היו קשות מכדי להתפרסם.

 

שוב ושוב חזר יוספי על ביטויים בוטים: "אני לא חודר לך לתחתונים", "אני לא רוצה לחטט לך בתחתונים למרות שאני מאוד אוהב את זה" או "את פרגית צעירה" ושאל שאלות חטטניות לגבי האקט שבמהלכו נכנסה להיריון, או שאלות כמו "חסר לך חיי אישות?" וגם "את יותר יפה מאשתו? זאת אומרת, אם מה שקרה זה בגללך או בגללו", "יכול להיות שהיה לך להציע מה שלאשתו לא היה".

 

עוד אמר: "הוא בעצם קנה אותך בפרוטות ואת לא היית כזה, סליחה שאני אומר, אגוז קשה לפיצוח". בהזדמנות אחרת נזכר בסיפור קודם שטיפל בו: "אני בעצם חושב לעצמי אם היה חסר לה חום ואהבה, או שיש לה הורמונים מוגברים. אני בהחלט מבין למה היא קיימה יחסים עם גבר, מאוד מובן".

 

פעם אחר פעם השפיל יוספי את דבורה לאה, שלמיטב ידיעתו הייתה צעירה חרדית במצוקה שאין לה עוד לאן לפנות. הוא כינה אותה "טיפשה" וטען שהיא "בנויה מחומר הורמונלי יותר חם... יש לך תשוקה מינית חולנית". הוא גם טרח להדגיש פעם אחר פעם שהוא עצמו היה יכול להיות במקומו של אותו בחור פיקטיבי. "אני לא בטוח שהייתי מתנהג שונה מהבחור הזה", אמר בהזדמנות אחת. אחר כך חזר: "יכול להיות שהייתי מגיע לאותה פינה שהוא הגיע. למה, רק את עשויה מהורמונים? כולנו כאלה".

 

בפגישה השלישית הוא כבר היה בוטה יותר: "יש לי הפתעה בשבילך, את יכולה גם להקליט אותי למרות שאני הולך להפליל את עצמי, פיצוץ הפיצוצים, מגה-פיגוע, יש לי המון קשר רגשי עם בחורות וזה מאוד קשה לי כי אני מאוד זקוק לקשר עם נשים... אין לי את זה בבית, זה חסר לי... גם אם הייתי רוצה לצאת עם בחורות, שלא תתבלבלי, גם אם הייתי רוצה לשחק עם בחורות. אני חושב שההופעה שלך כן מושכת, חד וחלק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים