שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  תשימו את האגו בצד: הורוסקופ חודש ספטמבר
  כמו כל שנה ובעיקר בשנה הזו, חודש ספטמבר מפגיש אותנו עם החזרה לשגרה וחישוב מסלול מחדש. החוכמה היא לעשות את אותו דבר רק מתוך שמחה ובלי לתת לאגו להשתלט - איך עושים זאת? האסטרולוגית שלי רום מסבירה
  ספטמבר הוא החודש החשוב בשנה מבחינה אסטרולוגית, אנו נכנסים לשנה חדשה אחרי ליקויים (בציר אריה דלי) ועדין עם אפקט נסיגת מרקורי. אז כמו כל שנה ובעיקר בשנה הזו, חודש ספטמבר מפגיש אותנו עם החזרה לשגרה וחישוב מסלול מחדש. החוכמה היא לעשות את אותו דבר רק מתוך שמחה (בחסות האריה).

   

  הכוכבים מכוונים אותנו להיות קשובים ליחסים, למיזוגים, לאפשר לעצמנו להתקרב ולהבין את היתרון בלעשות דברים ביחד. רק שלאורך כל החודש ובאופן מדויק ב-30 היבט 180 מעלות בין יופיטר לבין אורנוס, אנו מבינים כמה קשה לנו עם השוני של האחר.

   (צילום: bigstock) (צילום: bigstock)
  (צילום: bigstock)
   

  אחרי שיחות שלום, אחרי רצון למזג, אחרי החשיבה והחשיבות של האיחוד או הרצון לקרב, האגו יכול לקרוע את החבל. אורנוס מכוון אותנו לחשוב

  על דרך חדשה ומבריקה ולגשר בין פערים ולא להיאחז בדרך פרימיטיבית או מיושנת, השאלה אם נצליח להניח את האגו בצד? זה יכול להשפיע בעיקר על הפוליטיקה או על שליטים גדולים אבל לא רק, שהרי כל מה שקורה במקרו משפיע גם על המיקרו.

   

  ביום רביעי ה-6 לחודש, הירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים),ישנה הזדמנות לגייס אנרגיה להתיישב במטבחון. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומכניס אותנו לקשב של ארגונים ומשימתיות. מיקום הירח בדגים מדגיש לא מעט בלבול. רגע לפני החג זוהי הזדמנות להשראה והתחלות חדשות לקראת השנה הבאה עלינו לטובה.

   

  ב-10 בספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, אם בזבזנו הרבה זמן למחשבות של מה ואיך, עכשיו הגיע הזמן להזיז דברים וליישם. מרקורי בנסיגתו בבתולה לא יודע את המושג בערך, עבורו רק השלמות יכולה לנצח.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה עם כוונה לרפא את כל המכאובים ולצאת מתוך הדכדוך שאולי חווינו, זוהי קריאה לזוז ולא לשקוע, ליישם ולא להתחפר.

   

  ב-14 ונוס בצמידות לראש דרקון, מעידה על שותפות או זוגיות גורלית. כזו שבאה לתמוך בכם בהחלטות ויכולה לקדם אתכם בחיים (השאלה אם אתם מספיק קשובים להבחין).

  ביום רביעי (20), ונוס עוברת לבתולה. זוהי תזכורת לכך שאנו לא באמת נסיכות, לא מלכים ולא אדונים, באנו לעולם הזה לעבוד ולהזיע.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון. אנחנו מגדירים את ההיבט הזה כניתוח הסרה, שחרור הישן וכדאי שנארוז את כל התירוצים והמכאובים ונשליכם לים. ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. השנה החג יוצא ביום חמישי, אחרי כל המשימתיות מגיעה אנרגיה של חגיגה.

   

  כניסת השמש למאזניים ביום חמישי ה-23 מזהירה שלא לרתום את העגלה לפני הסוסים. כדי להצליח לנווט בכל אותם זרמים תת קרקעיים נצטרך לייצר סדר עדיפויות חדש, להתארגן על הזמן של עצמנו, לדעת להתייחס לשינויים ביתר קלות, ולהבין שהקצב של מרס שמלווה את כל "הפרויקט" הוא מהיר.

   

  חזרתו המוחלטת של מרקורי מנסיגתו ב-22 היא סימן לאפשר לכל חלקי הפאזל להתחבר: בני זוג, חברים, אנשים, שותפות. רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 נותר לנו עוד קצת לגמוע מהדיפלומט במאזניים.

   

  ביום שלישי ה-30, יום שישי, ערב יום כיפור, הירח במזל גדי נותן לנו את מרחב הזמן לחשוב ולהגות במוחנו תכנון ואסטרטגיה.

   

  החודשים הקרובים מציעים פתרונות ברי קיימא בתחום החומרי, כספי ומעשי שהרי יופיטר עומד לעבור למזל הבא – עקרב.

   

  שתהיה לכולנו שנה של התאמה אישית מבורכת.

   

  מזל טלה

  הכוכב שלכם מרס מבלה את ימיו האחרונים באריה וב-6 לחודש עם מעברו לבתולה, תוכלו לעלות לשלבים יותר פרקטיים או מעשיים ולהתחבר להיגיון הבריא. יחד עם זאת, אתם נמצאים בתהליכים שלעתים מרגישים לכם ארוכים מידי, החודש הזה מביא לכם על שולחן התוצאות את התגמול.

   

  עוד בנוגע למרס, מעניין לציין שהוא פעיל בצמידויות ומעברים לאורך כל החודש. אפשר לומר שהוא ב"אוברדרייב", מאיץ מהירות ולכן גם לכם סיבות למהר בדברים שאתם עושים ומזדרזים להוציא אותם לפועל.

  מעבר לפעילות הכוכב האישי, בחודש ספטמבר הכוכבים עובדים שעות נוספות.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) כאן תוכלו לקחת את המושכות ולגייס אנרגיה ולהוציא לפועל בדרך דיפלומטית. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות גם מול בירוקרטיה ומול רשויות, גם מול בתי חולים או נושאים בריאותיים. רק שימו לב שאתם לא מתעכבים על רגישות או סנטימנטליות מיותרת.

   

  בריאות: ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, זהו יום שכדאי שתשמרו על הגרון ותיקחו אתכם בתיק סטרפסילס ליתר ביטחון.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, דיבורים ודיבורים. לא בטוח שאתם אלו שתדברו, אבל מה שבטוח זה יכול לשרוף את המצבר והסבלנות.

   

  ב-14 ונוס בצמידות לראש דרקון, צמידות שיכולה בהחלט לתרום למערכת יחסים. אם שאלתם את עצמכם מה זו חתימה זוגית, או חתימה של שותפות - בזמן זה תוכלו לזהות את האנשים החתומים אתכם, הם בטח יהיו שם לידכם.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לטפל בעצמכם ולהתייפייף לקראת החג.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון. החג הזה תובע מכם לא רק לארח או לטפל בארגונים, אלא גם לדאוג לסובבים גם בפן הבריאותי.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). מראש אנו מתריעים להפריד בין העיקר לטפל ולא להתעכב על פרטים שיתישו אתכם.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, מאפשרת לכם זמן של הבנה ששניים זה יותר טוב מאדם אחד. ב-14 ונוס בצמידות לראש דרקון ואנו ממליצים לכם להתחבר לרומנטיקה ורכות אם אתם רוצים להתאחד.

   

  ב-22 הירח במאזניים, זמן לחגוג יחסים. לגשר ולשוחח, לייצר הסכמים- בין בני זוג, חברים, אנשים, שותפות. רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 מעבר שיחבר אתכם גם לתגמולים ולאנרגיית הכסף.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) המתח מתגבר באוויר בין אורנוס לבין יופיטר. אדון אגו יכול להפריד ולנתק יחסים. נסו לחשוב יצירתי איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה ואת הכדאיות של שני הצדדים.

   

  מזל שור

  המעברים של החודש הקרוב מראים שהפוקוס נסב מריפוי פנימי אישי ומשפחתי לכיוון רומנטיקה ואו מימוש עצמי. על הכוונת העיקרית - לעשות דברים בצורה מדויקת יותר ולשמור על היוקרה הייחודית שלכם.

   

  הפלנטה האישית ונוס נמצאת עד ה-20 באריה ובבית הגאווה האישית. ממש עד לשבוע האחרון של ספטמבר ונוס מבלה באזור זה ואתם מקבלים פידבק מהיקום שבכל זאת אוהבים אתכם, זה לא סותר את העובדה שאתם צריכים להמציא את עצמכם מחדש ולהסכים להתקדם ולשחרר את העבר.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים). החיבור ללב משחרר את כל העקרונות, אבל בכל זאת צריך לעמוד על שלכם. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לגשר פערים עם חברים.

   

  רומנטיקה: ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, מפגשי פסגה יכולים לעורר את צו לבכם אך גם את האגו. זה יכול להעיד על התחלות חדשות וגם חזרה של יחסים מפעם.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה. בדרך לגשר אנו עוברים בדיונים, דיבורים והמון בלה בלה. אל תסחפו לבזבזנות של אנרגיה שלא תוביל אתכם לעיקר. שחררו את כל הטפל.

   

  ב-14 ונוס בצמידות לראש דרקון, יכולה בהחלט לתרום למערכת יחסים. כאלו שיכולים לעזור לכם להגשים את היעוד או את השותפות שלכם. אז אם חלק נכבד מהיעוד שלכם הוא הגשמת זוגיות, צפו לתמורה.

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. מעבר למראה החיצוני שלכם, יש גם את הבריאות, חברו בין הגוף לבין הנפש.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. אתם בטח תשקיעו בחג הזה במתנות או בהכנות של פרודוקטים יצירתיים. החג הזה תובע מכם שלמות. אל תהיו יותר מידי נוקשים עם עצמכם.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). שליטת המזל שלכם נמצאת עם כל הכוכבים, אבל בבדידות מסוימת. סביר להניח שתהיו עם כולם אבל תהיה לכם את הבועה של עצמכם.

   

  התפתחות אישית: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, היחסים בעבודה הם החלק הארי שלכם לקידום.

   

  זוגיות: רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 ומשפיע על הצד הזוגי שלכם. כדאי שתוותרו על אגו ותסכימו לראות את האור גם בצד השני.

   

  זהירות יחסים מתוחים: ב-30, (יום כיפור) המתח באוויר מגיע לשיא בין אורנוס לבין יופיטר. זהו אתגר למערכת יחסים ואם זאת הגדרת טריטוריה היא הפתרון.

   

  מזל תאומים

  אפשר לומר שחודש ספטמבר מתחיל 'באמצע העלילה' עבורכם, בטח אם יש לכם מטרה שאתם מייחלים אליה בצד המקצועי, הפתרון נמצא באתגר מערכת היחסים. מרקורי שנמצא בנסיגה ומסיים אותה ב-6 מאפשר לכם לתקן. הקפידו להוריד את הראש איפה שצריך למען הגשמת המטרה הסופית.

   

  נסיגת מרקורי בנאדיר המפה שלכם (בתחתית) היא בעלת אפקט על מקום המגורים שלכם. בין אם מדובר על צורך לשהות בבית מסיבה כלשהי או דאגות הנובעות מענייני שכירות ונדל"ן, או אפילו שיפוץ וסידור מחדש. סיום נסיגת מרקורי בתאריך האמור מסמל את הזמן בו הדברים מתחילים להסתדר והפתרונות מגיעים ביתר קלות.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) בבית הקריירה שלכם. זו הזמן לתוצאה שתגיע אבל לא בטוח שהיא תהיה לגמרי כמו שאתם רוצים, במילים אחרות יכולה להופיע גם אכזבה. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות גם מול בירוקרטיה ומול רשויות, גם מול בתי חולים או נושאים בריאותיים.

   

  בריאות: ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, זהו יום שכדאי שתשמרו על הגרון (מרקורי) ותיקחו אתכם בתיק סטרפסילס ליתר ביטחון.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, קשור גם לתקשורת וגם לנהיגה. אתם מקבלים עזרה מהכוכבים לרפא ולתקן. רק היזהרו מחלוקת קשב נכונה. הפרידו את העיקר מהטפל והתרכזו.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לרכוש את הציוד שרציתם ולהשתלם במה שחסר לכם את הידע להמשך.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. החג הזה תובע מכם לא רק לארח או לטפל בארגונים, אלא גם לדאוג לסובבים גם בפן הבריאותי.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). פה אנו ממליצים לשחרר את השמחה שכלואה בתוככם. הגיע הזמן לחגוג את השנה החדשה עם האנשים שאתם אוהבים. ולא לחפש להתקטנן על שטויות בחסות מרס בצמידות למרקורי. שמרו על לשונכם ותנהו בטקט.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, מתמקד במערכות יחסים. נצלו את החג לחגוג והזיזו הצידה את כל החפירות.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) מתח בין אורנוס לבין יופיטר. אנו מזהירים אתכם לפני שמתחיל ספטמבר לדעת ליהנות מיחסים אך גם לשמור על קור רוח וטקט כדי לא להגיע בימים אלו לפיצוץ או פרידה. ואם החלטתם לחתום על הסכמים כדאי שתתחשבו גם בדעתו של הצד השני.

   

  מזל סרטן

  החודש יותר מתמיד, אנו ממליצים לכם לעקוב אחר הירח במילואו והתרוקנותו ולהבחין בהשפעה הישירה עליכם. אז ראשית, ה-1 לחודש נפתח עם הירח בצמידות לפלוטו ובהיבט למרקורי בנסיגה. זהו יום שכדאי שתנתבו אנרגיה לשיחות ודיפלומטיה והקפידו לא להתפרק רגשית בתוככם או על הצד השני. הכוכבים מכוונים אתכם ללכת עם העקרונות שלכם אבל להתוות לכם דרך ואסטרטגיה כדי שלא תלכו לאיבוד בדרך.

   

  יחסים וזוגיות: ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות ביחסים וגם מול בירוקרטיה ומול רשויות, גם מול בתי חולים או נושאים בריאותיים. היו פרקטיים ברצון שלכם להגשים תוצאות ופחות בזבזו אנרגיה על רגשות.

   

  ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, זהו יום שכדאי שתשמרו על הגרון ותיקחו אתכם בתיק סטרפסילס ליתר ביטחון. דיבורים דיבורים, כדאי שתכוונו לטוויסט ביחסים.

   

  זהירות מתח ביחסים: ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה. המלצה שלנו לפני שאתם מדברים, קחו יומן וסמנו לכם מטרות להשיג ואסטרטגיה טקטית לפעולה.

   

  כל החודש וב-30, (יום כיפור) המתח מתגבר באוויר בין אורנוס לבין יופיטר. אדון אגו יכול לנתק יחסים. נסו לחשוב יצירתית איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה.

   

  עבודה: ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לטפל בעצמכם ולהתייפייף לקראת החג. פחות דאגנות לאנשים אחרים, כדאי שתמקדו את האנרגיה בעצמכם.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. האנרגיה יכולה להתמקד בלקחת אחריות בתחום העבודה. אבל חשוב שתמצאו מזור בלרפא דפוסים ישנים שכבר לא משרתים אתכם יותר.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי). הירח בצמידות ליופיטר במאזניים. אתם אלו שאוהבים לארח ולהיות בקרב המשפחה. הזדמנות נהדרת להתאחד ולצחוק בקול גדול, רק היזהרו מחוסר טקט.

   

  ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, יום קרדינלי בסביבת הבית והמשפחה, זה עדין חג אבל היבט שיכול להוביל למפנה ביחסים וגם בבית משפט.

   

  ב -22 פלוטו בהיבט למרקורי, זמן לגשר ולשוחח, לייצר הסכמים: בין בני זוג, שותפות.

   

  מזל אריה

  השמש שליטת המזל שלכם והמייצגת אתכם מבין הכוכבים, בדיוק סיימה את אפקט הליקויים. נעקוב אחר תנועתה (לאמיתו של דבר זו תנועת כדור הארץ) ונתייחס גם למגמות כלליות המשפיעות על בני המזל שלכם. הליקויים מאפשרים לכם להוציא לפועל בגדול, אבל מזכירים לכם את טובת הכלל לפני טובתכם האישית. רק כך, מה שאתם מייחלים לעצמכם יקרה.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) מול השמש. זה הזמן לקחת את המושכות ולגייס אנרגיה, להוציא לפועל ולא לחשוש מחמת האגו – מה שצריך להיות שלכם מחכה שתבצעו את הפעולה הנדרשת כדי להשיגו. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות, הן מול כל האנשים שאתם אוהבים או למדתם להעריך (בעקבות הליקוי) והן מול בירוקרטיה ומול רשויות, בתי חולים או נושאים בריאותיים.

   

  הישגיות: ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, מה הדבר שאתם הכי רוצים להשיג? חשבו לפני שאתם ממהרים ליצור פרובוקציה ובדקו שהאמצעים מקדשים את המטרה. זהו יום שכדאי שתשמרו על הגרון ותיקחו אתכם בתיק סטרפסילס ליתר ביטחון.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור בין השמש בבתולה לירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, זהו יום לתיקון, יום מאתגר. ההמלצה שלנו לפני שאתם מדברים, דעו את המטרה שלכם.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לגשר בין הקצוות שעדין פתוחים.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. אתם מוכרים נכס? מה קורה עם הכסף שלכם? לפני שאתם משקיעים או מבזבזים, בצעו תכנית עסקית.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). מראש אנו מתריעים להפריד בין העיקר לטפל ולא להתעכב על פרטים שיתישו אתכם.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, מאפשרת לכם זמן של הבנה ששניים זה יותר טוב מאדם אחד. ואילו בדקו את מי אתם באמת רוצים לידכם והביעו את אהבתכם.

   

  ב-22 פלוטו בהיבט למרקורי, הכריזמה שלכם עוזרת לכם להשיג את מטרותיכם. זמן הזמן לגשר ולשוחח, לייצר הסכמים: בין בני זוג, חברים, אנשים, שותפות. רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 תכננו את עתידכם הכלכלי.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) המתח מתגבר באוויר בין אורנוס לבין יופיטר. זכרו שכל העולם הוא במה ואתם ה- שחקנים, אז היו חכמים לפני שאתם נאחזים באגו. נסו לחשוב ביצירתוית איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה זוגית או דרך משותפת.

   

  מזל בתולה

  הכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה החודש, יותר מכך, זה קורה במזל שלכם. מהי המשמעות האסטרולוגית? ידוע שלפני כל דבר תפקיד מרקורי בבתולה הוא להוציא לפועל בדרך מדויקת ומכיוון שממול בתולה יושב הדגים (רגש), לרוב גם התחום הטיפולי קשור מאוד אליכם. נסיגתו של מרקורי יכולה להצביע על כך שיוצא לכם לעשות בדק בית בכל התחומים החשובים, במילים אחרות לדקדק בפרטים ולרדת לרזולוציות הכי קטנות. על כן, בזמן זה, יש סיכוי מאוד טוב שאתם מטפלים או עוזרים לאנשים קרובים אליכם אך החוכמה שתבינו את התפקיד שלכם במערך הזה.

   

  עבור רבים מכם מדובר גם על בדק בית בתחום הקריירה בו יש לכם מחשבות שניות בנוגע למקום העבודה והימצאותכם דווקא שם. הקפידו לראות את המטרה הנעלית בכל כל המרדף.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) - זה הזמן להוציא לפועל לא רק בדרך של פרקטיקה אלא גם להכניס יצירה והשראה. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות גם מול בירוקרטיה ומול רשויות, גם מול בתי חולים או נושאים בריאותיים. *אם אתם כותבים והפסקתם לכתוב באופן רציני בשנה האחרונה כדאי שתתפנו לכתיבה יצירתית.

   

  עוד על בריאות: ב-10 מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, זהו יום שכדאי שתשמרו על הגרון ותיקחו אתכם בתיק משכך כאבים ליתר ביטחון. וגם הקפידו על נשימות.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, יש מצבים שהוורבאליות יכולה לעזור לכם אבל גם להכשיל אתכם (חשבו לפני). ההמלצה שלנו, קחו יומן וסמנו לכם מטרות והכניסו רגישות למילים.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. הכריזמה שלכם משתכללת. השקיעו בעצמכם ובמראה שלכם ותפגינו את היופי הפנימי החוצה.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. החג הזה אתם מגיעים למסקנה שאפשר לעשות את אותו דבר רק יותר בקלות, נקודת כאב אחת קטנה יכולה להפוך את הקערה על פיה. הליקויים עוזרים לכם לרפא ולתקן אבל הפרידות אף פעם לא יהיו קלות.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי). חג שמח! ערב של שמחה מחכה לכם. מראש אנו מתריעים להפריד בין העיקר לטפל ולא להתעכב על פרטים שיתישו אתכם.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, מעצימה את בית השני שלכם (בית המשאבים). לאחר חודש לא פשוט פיזית, הגיע הזמן ליהנות מהתוצרים או מהנאות החיים.

  ב-22 פלוטו בהיבט למרקורי, מה שלא הולך במוח לא הולך בכוח.

   

  זהירות יחסים מתוחים ולימודים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) המתח באוויר בין אורנוס לבין יופיטר, הכוחות הגדולים בשמים מניעים לכיוונים חדשים ולצאת מתוך התמונה. רגע לפני שיופיטר (שפע) נכנס למזל עקרב, כדאי שתתעלו את האנרגיה הגבוהה שלכם ללימודים והתפתחות בדרך אחרת.

   

  מזל מאזניים

  החודש נותר לכם ליהנות מהשפעתו של יופיטר (כוכב השפע) רגע לפני שהוא עובר למזל עקרב ב-10.10. זה לא אמור לאכזב אתכם כי השפעתו של כוכב זה תמשיך לתרום לכם בפן הכלכלי. זה יכול להוביל למעבר דירה, למשכורת יותר טובה, להפיק שכר משותפות. רק שימו לב, הנהנתנות שיופיטר הרעיף עליכם, בטח גם הוסיפה לכם משקל, אז הגיע הזמן לעבוד גם על זה בחסות נסיגת מרקורי (הסגפן).

   

  נסיגת מרקורי שהולכת איתנו מתחילת החודש ועד ל-6, בבתולה, נמצאת בבית של מאחורי הקלעים של חייכם. אנו שמחים לבשר שזוהי נסיגה שיחסית תעבור בקלות בלי יותר מידי תקלות וגם אם כן, אלו צריכים רק לדייק אתכם.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) זה הזמן לקחת את המושכות ולגייס אנרגיה ולדייק את החשיבה כלפי הביצוע. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לרפא את החלקים שאליהם עוד לא הגעתם. אם אתם שואלים אותנו זה הזמן לעיסוי טוב, להפסקה מתודית ולרוגע בתוך כל המרתון של החיים.

   

  עוד על בריאות: ב-10 מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, כאן בטוח שלא תנוחו, כדאי שתנהלו את האנרגיה שלכם בדרך מאוזנת, שהרי היום הזה הוא זללן אנרגטי. שמרו על הגרון ותיקחו אתכם בתיק סטרפסילס ליתר ביטחון.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, זהו יום עם דיבורים ודיבורים. ההמלצה שלנו לפני שאתם מדברים, דעו את מטרת העל שלכם.

   

  ב-14 ונוס בצמידות לראש דרקון, מי האנשים שממוגנטים אליכם בימים אלו ומשלימים את החסר שלכם? בצמידות זו תוכלו לזהות את הנשמות שחתמתם איתם טרם הגעתכם לעולם הזה.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לטפל בעצמכם ולהתייפייף לקראת החג.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. החג הזה תובע מכם לא רק לארח או לטפל בארגונים, אלא גם לדאוג לסובבים גם בפן הבריאותי.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). הירח ויופיטר צמודים, זהו יום שתוכלו ליהנות, לצחוק ולשחרר קיטור. רק שימו לב ואולי קצת לפני שאתם לא מתישים את עצמכם.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, מאפשרת לכם זמן של הבנה ששניים זה יותר טוב מאדם אחד.

   

  ב-22 פלוטו בהיבט למרקורי, זמן לגשר ולשוחח, לייצר הסכמים: בין בני זוג, חברים, אנשים, שותפות. רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 תוכלו אז לקבל את התגמולים.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30 (יום כיפור) המתח בין אורנוס (טלה) לבין יופיטר (מאזניים) הכוחות בשמים מותחים את האנרגיה בין שני קטבים. הדרך היחידה לעמוד מול העימות הזה, הוא לשחרר את השליטה ולכבד את דעתו של האחר. נסו לחשוב יצירתית איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה.

   

  מזל עקרב

  כוכב מרס הוא שליט המזל שלכם והוא זה שמנצח על השמים בימים אלו. בחסותו אתם מלאי אנרגיה לכבוש יעדים מאתגרים ולהמשיך בדרך ההתפתחותית שלכם. רק שימו לב, שאתם מאזנים את השפעתו של מרס (אש) עם חשיבה הגיונית ומאוזנת (אויר) כלפי הגוף הפיזי שלכם וכלפי מערכות יחסים.

   

  רגע לפני שיופיטר (אש של האידיאלים הגבוהים) עובר למזל עקרב ב-10.10 לבית הזוגיות שלכם, כדאי שתכינו את עצמכם להזדמנויות בתחום השותפות, הזוגיות או החברות. ומראש חשבו מה באמת אתם רוצים מיחסים.

   

  ביום רביעי ה-6 לחודש, ירח מלא בבית האתגרים והמימוש העצמי שלכם. אין ספק שהחיבור הוא למשהו גדול שאתם מפיקים מעצמכם. נראה שאתם לוקחים על עצמכם לארגן אירוע, לשאת נאום או לתת הופעה אך הקושי הוא שאתם צריכים לדאוג לכללי טקס או לעשות את הדברים בדרך מסוימת שיכולה להיות פחות נוחה. המלצת המפתח: תאמו ציפיות עם אנשים ואל תנסו בכוח לשלוט בכל העניינים.

   

  אהבה וזוגיות: אותו ירח בפינה הרומנטיות של המפה שלכם עם היבט למרס, מנגנים מנגינה תשוקתית בחייכם. ולמרות העומס במטלות ומחויבויות שהופכות לדילמה של הספק, הזדמנות, וויתורים אנו ממליצים לפנות מקום בלב ולא לדחות את הצד הזוגי.

   

  בריאות: ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, כדאי שתשמרו מפציעות. ותקפידו להרוות את גופכם בנוזלים.

   

  קריירה: ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, זהו יום של משא ומתן (אך הישמרו מלשון הרע), קחו יומן וסמנו לכם מטרות ואסטרטגיה טקטית ופעלו על פיהם.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. בכל כל הלחץ מסביב, נכנסת אנרגיה סדר, ארגון, פרפקציוניזם וירידה לרזולוציות קטנות. היזהרו מקטנוניות.

   

  אנשים- ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. החג הזה תובע מכם להתחבר לאנשים וגם לכאלה שמזמן שחררתם מחייכם. חלק ניכר מההתקדמות שלכם לפסגה היא לשחרר את האגו מול אותם אנשים ולרכך את האווירה. אתם מסוגלים?

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי). בחסות אותו האגו, בידקו האם לא הגזמתם עם הטוטאליות שלכם? אלו שאתם כן אוהבים זוכים מכם ליחס של ליחס של מלכים. ההמלצה היא לאזן את הקטבים.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, מאפשרת לכם להבין את העוצמה של ה-ביחד. אנו מזכירים לכם שעבודת צוות כולם תורמים. (לא רק אתם).

   

  ב-22 פלוטו (גם הוא שליט המזל שלכם) בהיבט למרקורי: חתימות בין בני זוג, חברים, אנשים, שותפות, הם הגשר להצלחה, זכרו שהשליטה שלכם צריכה להיות קודם כל בעצמכם.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) האש שדיברנו עליה בהתחלה גוברת בין אורנוס לבין יופיטר. אדון אגו יכול להפריד ולנתק יחסים. נסו לחשוב מהראש מהי טובתכם העליונה, או צרו חוזה שמגדיר טריטוריה.

   

  מזל קשת

  אחרי שנה של מאמצי-על כלפי הקריירה שלכם, הגיע הזמן לדעת שיופיטר עומד להיכנס לעקרב ואז עולם התוצאות החומריות יחייך אליכם. הזוגיות והשותפות, עוברים אתגרים החודש, יש לכך סיבה וניגע בה בהמשך.

  יריית הפתיחה של החודש, היא ביום שישי ה-1. שבתאי יוצר היבט קטן ושובב ליופיטר מה שאומר שאתם מגיעים לתוצאה מרשימה. (זה לא המזל שמשחק לכם, זה הכישרון).

   

  קריירה: ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) זה הזמן לגייס אנרגיה ולהוציא לפועל בדרך דיפלומטית. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות ולרדת לרזולוציות הקטנות, גם מול בירוקרטיה ומול רשויות, גם מול בתי חולים או בנושאים בריאותיים.

   

  מרקורי שמסיים נסיגה ברום המפה שלכם (בית הקריירה) מביא לשינוי, ההתקבעות בנושא הקריירה שאפיינה את החודש עד עכשיו עומדת בפני סיום. מרקורי ימשיך הלאה ויצא מהאזור הכי גבוה במפה בתחילת אוקטובר אך בהחלט תוכלו להביט לאחור ולומר – 'וואלה, הספקתי המון!'

   

  ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, זהו יום שכדאי שתשמרו על הגרון שלכם כדי להפיק את האנרגיה המדויקת ולא להתיש את עצמכם.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, זהו יום עם דיבורים ודיבורים. ההמלצה שלנו לפני שאתם מדברים, קחו יומן וסמנו לכם מטרות להשיג ואסטרטגיה טקטית לפעולה.

   

  ב-14 ונוס בצמידות לרום שמים. זוכרים שדיברנו על שותפות או זוגיות, אז הנה ההזדמנות להבין מהי השותפות או הזוגיות המדויקת לכם. צמידות ונוס (זוגיות) לרום שמים ולראש דרקון (היעוד שלכם) מפגישה אתכם עם המשלים האנרגטי שלכם.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לטפל בעצמכם ולהתייפייף לקראת החג. עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. סביר להניח שגם בחג תעבדו ותתקנו את הטעויות.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). יחד עם החג והשמחה והמפגש החברתי, מולד הירח בבתולה יכולה להפגיש אתכם עם התחלה חדשה בתחום העסקי.

   

  זוגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, זוכרים את האתגר הזוגי שדיברנו עליו? ובכן, כדאי שתשימו לב שכדי להתפתח, חלק ניכר משחרור הפקק בתחום הכספי הוא לשחרר את השותפויות הישנות או לשחרר טוטאליות ולכתוב חוזה מחודש. זה לא אומר שאתם בוגדים זה אומר שאתם מתייעלים.

   

  ב-22 פלוטו בהיבט למרקורי, חתימה על חוזים או הסכמים. רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 מעבר שטוב לצד הכספי עבורכם.

   

  לסיכום שיתופי הפעולה: כל החודש וב-30 (יום כיפור) היבט דיסהרמוני בין יופיטר (שליט המזל שלכם) לבין אורנוס (גאון שיגעון). המתח במערכות יחסים ושותפויות מתגבר וככל שתחשבו על שיתוף פעולה ללא רגש, אלא כלפי המטרה, כך תחסכו עימותים.

    

  מזל גדי

  החודש נפתח עם הירח במזל שלכם בצמידות לפלוטו, ידוע שבני המזל שלכם אוהבים יוקרה. סביר להניח שבכל החודש תרדפו אחר הרצון הזה, רק הקפידו שמלבד החומר אתם גם מתפתחים ברוח.

   

  ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) זה בדיוק הזמן לקחת את המושכות ולגייס אנרגיה ללימודים והתפתחות. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם להאיץ את הקצב. הכי חשוב שתייצרו לעצמכם תכנית כתובה לשנה החדשה, תציבו לעצמכם יעדים ותדעו מהם המטרות שלכם.

   

  ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, אלו ימים שתמצאו את עצמכם כבר עמוק בתוך הלחץ של השנה החדשה. אז כדאי שלפני הכל תאזנו ותוותרו על כל מה שלא תורם לכם. ובנוסף ככל שתהיו ממוקדים יותר תודעתית כך תשמרו על הגוף הפיזי שלכם מלהיפגע.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, זהו יום שיכול בקלות לגמור לכם את המצבר הפיזי. ההמלצה שלנו לפני שאתם מדברים תכננו את המהלכים.

   

  זוגיות: ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. אתם משקיעים ב'יוקרה' ו'השאיפות' לא רק שלכם אלא גם של בני משפחתכם וגם של בני הזוג שלכם. חשוב שתבינו שלכל אדם יש את מסלול החיים שלו והדאגה שלכם איננה תורמת.

   

  התפתחות: עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. ככל שאתם שואפים לטוב ביותר כך אתם מוצאים את עצמכם עבדים של החומר. אז יש לכם רגע לחשוב על סדר העדיפויות בחיים. ציר בתולה דגים יכול בהחלט להפיק תוצאות משובחות, אך חשוב שתחשבו על המשמעות הנלווית.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי).

   

  קריירה והישגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, זמן מרענן לשיתופי פעולה. הפרגון שלכם לאנשים אחרים מביא אתכם לאותם רגעי חסד שאתם גם מקבלים פידבקים ועזרה ולא רק נותנים.

   

  ב-22 פלוטו בהיבט למרקורי, יום טוב להסכמים, רק שימו לב שאתם לא לוחצים מידי, מה שצריך לקרות קורה בזמן וברגע הנכון והמדויק.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30 (יום כיפור) המתח מתגבר באוויר בין אורנוס לבין יופיטר. אדון אגו יכול להפריד ולנתק יחסים. נסו לחשוב יצירתית איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה ומאפשר גם חופש.

   

  מבחינה בריאותית מרס דואג לכך שתהיו אקטיביים, שתצאו את אזור הנוחות ושיהיה לכם במה להתעסק באופן כללי. בצד השלילי של ההשפעה מרס פוגע במנגנוני הזהירות שלכם ומעלה את הסיכון לפגיעות מיותרות.

   

  מזל דלי

  רגע לפני שיופיטר מסיים את מסלולו במזל מאזניים (10.10) שימו לב שהשינוי האישי הגדול הוא בתחום ההתפתחותי, אם זה טיולים, לימודים וחוויות מיוחדות במפות שלכם. השפעה דומה יש לכניסתה של השמש לאזור זה של המפה בתאריך ה-21. אם לנסות לתאר את ההשפעה צריך לדבר על סדנאות, פסטיבלים, עליות לרגל, טיולים לחו"ל ושאר חוויות שמוציאות אתכם מהשגרה.

   

  פיננסים: ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) זה הזמן לקחת את המושכות ולגייס אנרגיה להכניס משאבים ולא רק להוציא. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לסגור פינות גם מול בירוקרטיה, החזרי כספים, קבלות וכל העיסוקים שאתם פחות אוהבים.

   

  קריאה זוגית ראש הדרקון בבית הזוגי שלכם, מאפשר לכם ללמוד לשתף פעולה, לשחרר את הרצון לאידיאל כל כך גבוה כלפי החברה והאנשים ולהיות קצת יותר אינטימיים. ב-13 כשוונוס תיצמד לראש הדרקון, תוכלו לקבל סימן מלמעלה מי הם האנשים המשלימים אתכם, שנמצאים שם ממש לידכם.

   

  ב-10 מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, זהו יום שכדאי שתאזנו את רמת הדיבור והפטפטנות. ותיקחו אתכם בתיק סטרפסילס ליתר ביטחון.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. אם דיברנו על סדר ובירוקרטיה, אז היום יש לכם תפקיד לטפל בענייני כספים. עצרו רגע וציינו לעצמכם את המהלכים שנעשו בחצי השני האחרונה וקידמו אתכם למקום של ביטחון כלכלי. עדיין קיימות דאגות ובנוגע זה עליכם להבין שמגמת העלייה הזאת מורכבת מטרנדים יותר קטנים של ירידות ועליות

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. אם לא פתחתם חשבון, או אתם מנהלים את התקציב נכון, זה הזמן לעשות את הסדר הזה ולדעת שהוא זה שגם ישנה את חייכם.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי). יום של מפגש חברתי והנאה צרופה. שימו לב – השנה (תשע"ח) כדאי שתשמרו על האנרגיה שלכם, זנב הדרקון נמצא במזל שלכם, והנטייה לשרוף את המצבר הפיזי.

   

  ב-22 פלוטו בהיבט למרקורי, אתם אלו שאוהבים לשוחח ולדבר, אבל החודש ושנת תשע"ח מכוונת אתכם לדיפלומטיה של הסכמים-בין בני זוג, חברים, אנשים, שותפות.

   

  יחסים מתוחים בחסות אורנוס שליט המפה שלכם: כל החודש והשיא ב-30, (יום כיפור) מתח בין אורנוס לבין יופיטר. הראש בעננים אבל הרגליים צריכות להיות בקרקע. התקשורת היא המפתח לכל הפערים שנוצרים במערכות יחסים. חשוב לכבד טריטוריה למרות הרצון לשנות. 

   

  מזל דגים

  לרבים מכם ודאי נמאס לחיות את החיים במתח גבוה, אך מרס שנמצא בבית הבריאות שלכם ויעבור לבית הזוגיות שלכם, לא ממש מאפשר קצב איטי. מה שכן, אנו ממליצים לרווח בין לבין ולדעת לקחת הפסקות מתודיות – ללכת לים, לנשום, להכניס אנרגיה טובה לתוך הגוף הפיזי שלכם.

   

  רגע לפני שיופיטר (שליט המזל שלכם) עובר למזל עקרב (10.10) אתם יכולים להמריא לחו"ל או להחליט שהגיע הזמן להשלים את הלימודים. בית 9 הוא בית ההתפתחות שלכם, על כן, אנו ממליצים ללכת אחרי השאיפות שלכם, בייחוד אם הם ממשים את ההתפתחות הגבוהה שלכם.

   

  זוגיות: ב-6 ירח המלא (במזל שלכם) עם צמידות לנפטון (אל הים), ההשראה והיצירה המיוחדת שלכם יכולה לקרום עור ולממש את עצמה. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ואתם בוודאי שואלים מה זה כל הג'יבריש הזה? המתח בין הצד הגברי לבין הצד הנשי שלכם יכול בהחלט להגיע למנוחה ולנחלה.

   

  ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה (בית הזוגיות) ומתקרב למרס, מהלך זה יכול להפיק אקשן ותשוקה בתחום הזוגי, אך גם מתח וביקורת. הישמרו מפזיזות וכבדו את הטריטוריה של האחר.

   

  ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, התחום הזוגי מבקש ריפוי. אז כדאי שתדברו על זה ותהיו מספיק כנים לשים את האמת שלכם על השולחן.

   

  ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. זמן לסדר, לארגן, לטפל בעצמכם ולהתייפייף לקראת החג.

   

  עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. זהו ביטוי לאנרגיה שבאה לדייק אתכם, רק אל תגזימו עם הירידה לפרטים הקטנים עד כדי סיזיפיות. חשוב שתדעו שזה יום שנועד לריפוי המערכת.

   

  ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי). החג מכוון אתם לעשות את אותם דברים אבל ביחד. מקסמו את השפעת המעבר והובילו את עצמכם למפגשים חברתיים משובבי נפש ומעוררי התרגשות.

   

  זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) המתח באוויר בין אורנוס לבין יופיטר (שליט המזל שלכם). אדון אגו יכול להפריד ולנתק יחסים. נסו לחשוב יצירתית איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה. החופש הוא מילת המפתח.

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים