שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  העונה השנייה של "מטומטמת": הדרמה היומית הכי טובה שאתם כבר רואים

  בלי להתרכך, להשתייף בקצוות או להתפנק על זרי דפנה, העונה השניה של "מטומטמת" שואבת לתוכה את הצופים כבר מראשיתה. היא טובה ומהירה בדיוק כמו שזכרנו, המשחק מצוין ואפילו העלילה עולה ליגה להסתבכויות עם הפושעים הגדולים באמת. עכשיו, רק אל תבגדי באמון שלנו, כן?

   

  בעיתוי מושלם עם תחילת שנת הלימודים, גם שירי אזוגי של בת חן סבג חוזרת לבית-ספר. אמנם עם 5,000 שקל במזומן לקניות בקיוסק במקום סנדוויץ נטול גלוטן ובלי הורים נרגשים ברקע שמצלמים את הבייבי שלהם, אבל דמעות ברוך השם לא חסר. זה לקח כמעט שנה, במהלכה הפרסומת ההיא של האגרה מעולם לא הייתה רלוונטית יותר. עזבנו (או אם לדייק היא עזבה אותנו, כן?) את "מטומטמת" של סבג ושי קפון כשהיא מתנשקת עם מנהל בית הספר קניזו (מוקי) ואחר כך דוחפת את האירוע מתחת לשטיח. נשארנו על הקצה של הספה תוהים לאן זה המשיך מכאן, ומאז מהדהדת ברחבי הטלוויזיה הקריאה העתיקה: מה עם החצי השני?!

   

  חתולית, מהירה וטובה כמו שזכרנו. בת חן סבג ב"מטומטמת" (צילום: אוהד רומנו) (צילום: אוהד רומנו)
  חתולית, מהירה וטובה כמו שזכרנו. בת חן סבג ב"מטומטמת"(צילום: אוהד רומנו)

  אז "מטומטמת" חזרה עם החצי השני (22:15 ב- HOT3), שמשום מה קיבל את ההגדרה "עונה שנייה". אלא שמאחר ומדובר בהגדרות מהסוג שסבג כבר הודיעה בראיון חגיגי שהיא ממעטת להתעניין בהן, זה בסדר אם נשים אותן בצד כרגע. מבחינה טכנית מדובר בפרקים שצולמו בנגלה אחת עם הפרקים ששודרו לפני שנה, נערכו ברצף עם הפרקים ששודרו לפני שנה והופרדו כדי להיות העונה שחוברה לה יחדיו. החיבור מורגש מהדקה הראשונה. כמו פגישה עם חברה ותיקה ונוירוטית, "מטומטמת" לא מבזבזת זמן ומיד שואבת את הצופים שלה לקצב, לדריכות העגמומית, לתלאות הבחורה הזאת שנדמה שכל רגע מישהו יפצח אותה בין שתי אצבעות והכל ייגמר - והנה היא שורדת מפרק לפרק. בלי להתרכך, בלי להשתייף בקצוות, בלי להתפנק על זרי דפנה. שאפו, מצאתם דרך מדהימה לדלג על משבר העונה השנייה.

   

  ביקורות טלוויזיה נוספות:

  "נרקוס": געגועים לאסקובר

  "הצמד": סדרה שמזעזעת את הצופה - ולא בגלל הפורנו

  טלוויזיה מהעתיד: הדבר הכי מטופש ומרענן על המסך

   

   

  מאוד משמח לגלות ש"מטומטמת" טובה בדיוק כמו שהיא נצרבה בזיכרון, וזה חשוב כי לפנינו אתגרים גדולים לאין שעור. הלכו ואינם הימים החמודים בהם שירי הסכימה לשתף פעולה עם חוקר זוטר כדי להציל לבויפרנד שלה את הקריירה. מי בכלל זוכר מי זה נמרוד? סבג החתולית הולכת ומסתבכת מרגע לרגע בפקעת השקרים והתחמונים של עצמה ובמקום לסגת וללקק פצעים היא עולה ליגה ומסתבכת עם פושעים שגדולים עליה בכמה מידות. עם קו העלילה הזה "מטומטמת" תצטרך להיזהר שלא להיגרר לסצנות לא אמינות, כי חבל מאוד לבזבז את הקצב המהיר של האירועים, את המשחק המצוין של הרוב המכריע של הקאסט והטקסטים שיושבים להם כל כך טוב בפה.

   

  אם להיענות להבטחה של שני הפרקים הראשונים, "מטומטמת" תמשיך לתפקד על תקן הדרמה היומית הכי טובה שסביר להניח שאתם כבר רואים.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוהד רומנו
  פייר, התגעגענו. "מטומטמת"
  צילום: אוהד רומנו
  לאתר ההטבות
  מומלצים