שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

לכבוד היורובאסקט: הפופ הגיע לישראל

קור מתחת לשמיים, בויצמן מגלים את היופי, פירון והלמן מתרגשים, תכשיט לחזיז ומנכ"ל חדש בקניון. רכילות עסקית

מאמן קבוצת סן אנטוניו ספרס בליגת הכדורסל הטובה בעולם ה-NBA, גרג (פופ) פופוביץ', הגיע לישראל לכבוד משחקי היורובאסקט, והעביר את הפגישות הצפופות שערך בירושלים במסעדת אדום במתחם התחנה. הוא ופמלייתו, שהורכבה מחמישה אנשים, סעדו את ליבם ורוקנו ארבעה בקבוקי יין. לדברי הנוכחים, המלצרים היו מאד מרוצים מהתשר הנדיב שהשאיר אגדת הכדורסל.

 גרג פופוביץ מימין (צילום: מסעדת אדום) (צילום: מסעדת אדום)
גרג פופוביץ מימין(צילום: מסעדת אדום)
 

ויקיפדיה חוגגת עשור

בדומה למאמן, גם יו"ר קרן ויקימדיה העולמית, כריסטוף הנר, יבקר בארץ הקודש לציון עשור לפעילות ויקימדיה הישראלית. במסגרת הביקור, הנר יעניק לאיגוד האינטרנט הישראלי את אות ויקימדיה למען קידום הידע החופשי בישראל, וכמו הארגון, גם אוניברסיטת חיפה, שר החינוך לשעבר הרב שי פירון וראש לע"מ לשעבר אורן הלמן יתכבדו במעמד.

 

פעילות עמותת ויקימדיה ישראל החלה ב-2007 למען קידום הידע וההשכלה ולהנגשת תכנים במגוון תחומי ידע, והיא מתמקדת במיזמי קרן ויקימדיה העולמית, בכללם ויקיפדיה העברית והערבית, ובטיפוח שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים. במהלך הביקור יפגוש הנר את מתנדבי העמותה ויבקר בבאקה אל גרבייה, שם יכיר מקרוב תלמידים שהשתתפו בכתיבת ערכים בוויקיפדיה הערבית.

שי פירון וכריסטוף הנר, יו"ר קרן ויקימדיה העולמית (צילום: ששון תירם) (צילום: ששון תירם)
שי פירון וכריסטוף הנר, יו"ר קרן ויקימדיה העולמית(צילום: ששון תירם)
 

איקאה מקפידים על טעמים נכונים

לאחר שאבשלום קור הצטלם לקמפיין החדש של איקאה, במסגרתו העניק שמות עבריים לרהיטים השבדים, הוא ומנהלי הרשת מצאו זמן והגיעו לארוחת ערב תחת כיפת השמיים במסעדת בלו סקיי במלון קרלטון התל אביבי.

 

מנכ"ל איקאה שוקי קובלנץ, סמנכ"לית השיווק אפרת צור וסמנכ"ל המכירות אבי בר-ששת הקפידו על הטעמים הנכונים, ולא רק של המנות, אלא גם של העברית התקנית.

אבי בר ששת אבשלום קור אפרת צור שוקי קובלנץ ()
אבי בר ששת אבשלום קור אפרת צור שוקי קובלנץ
 

חוגגים שנה מדעית חדשה ויפה

סינמה סיטי בגלילות אירח לכבוד השנה החדשה את המועדון המדעי של אגודת ידידי מכון ויצמן בראשות היו"ר שמשון הראל, מבעלי אמריקה ישראל, והמנכ"לית יעל גורן וגמן.

 

בתוכנית האמנותית, הרצה נשיא המכון דניאל זייפמן על היופי שבמדע. בין המקשיבים: מנכ"ל קרדיט סוויס דורון אברבוך, שגם נתנה חסות למפגש, יוסי דהן מבעלי אלדן וזוגתו נירית, רמי אונגר, גדעון המבורגר, יאיר המבורגר, גד זאבי, עידו נחושתן, איציק גולדמן, רפי ביסקר, אהרון פוגל, גיורא אקרשטיין, אורן הוד.

יוסי דהן וזוגתו נירית (צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן למדע) (צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן למדע)
יוסי דהן וזוגתו נירית(צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן למדע)

שולה וגיורא אקרשטיין (צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן למדע) (צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן למדע)
שולה וגיורא אקרשטיין(צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן למדע)

 

דאגה סייברית

מנכ"ל לדיקו מערכות בטיחות וביטחון אמנון כהן קיים כנס בנושא סייבר ופרצות אבטחה. הנוכחים דנו במתקפות סייבר צפויות ודרכי ההתמודדות איתן ברמת הגופים השונים במשק.

 

המשתתפים בפאנל המרכזי: יועץ לחברות הזנק שמוליק אנג'ל, מנהל תחום סייבר ב-Deloitte אסף רשף, סמנכ"ל טכנולוגיות במלם תים תומר נורי, מומחה לרשתות תקשורת אורי שבי ומנהל תשתיות IT סונול רמי ששון. דורית גוטרמן מלדיקו הנחתה את הנוכחים.

אסף רשף שמוליק אנג'ל אמנון כהן (צילום: לדיקו (רגב גודלמן)) (צילום: לדיקו (רגב גודלמן))
אסף רשף שמוליק אנג'ל אמנון כהן(צילום: לדיקו (רגב גודלמן))
 

חזיז ופנינה

לקראת החגים עמותת אחת מתשע השיקה במרכז שרונה בתל אביב את תכשיט הפנינה. התכשיט יימכר ברשת ג.ר.א.ס, ורווחיו יועברו לעמותה, לתמיכה בנשים המתמודדות עם סרטן השד כמו גם להעלאת המודעות על המחלה. גם חטיבת לימודי חוץ במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה נרתמה לפרויקט.

 

בין הנוכחים: הזמרת שרון חזיז, שהחלימה מהמחלה, ואמרה: "רק את יודעת אם משהו לא כשורה", יו"ר העמותה אירית פנט, המנכ"לית סיגל רצין, מנכ"לית ג.ר.א.ס גילי רענן ומנכ"ל שרונה גיל גזית.

אירית פנט ושרון חזיז (צילום: אמיר מאירי) (צילום: אמיר מאירי)
אירית פנט ושרון חזיז(צילום: אמיר מאירי)
 

על עצים ואבנים

ראש ממשלת מקדוניה זוראן זאב (ZORAN ZAEV) נטע עץ בחורשת האומות בירושלים לזכר קורבנות השואה. במהלך המחווה, זאב התבקש לקחת שתי אבנים קטנות מהאדמה, אחת למזכרת אישית והשנייה מיועדת לחזור לישראל בידי מי שיבקר אחריו. מנהלת מחלקת יחסים בינלאומיים וכנסים בקק"ל קארין בולטון לאור הזכירה כי הקרן מחויבת לנטיעת מיליארד עצים בעולם בשיתוף פעולה בינלאומי.

זוראן זאב (צילום: יוסי זמיר, ארכיון הצילומים של קק"ל) (צילום: יוסי זמיר, ארכיון הצילומים של קק
זוראן זאב(צילום: יוסי זמיר, ארכיון הצילומים של קק"ל)
 

רוק בנוסח AT&T

מאות מעובדי תאגיד התקשורת AT&T, המועסקים בישראל, הגיעו עם בני משפחותיהם לקיבוץ שדות ים לחגוג 10 שנות פעילות של החברה בארץ. ברי סחרוף, רמי פורטיס והדג נחש סחפו אותם, אבל לא כמו הרכב הרוק AT&T-10, בו השתתפו נציגי הנהלת החברה בישראל, בהם מנכ"ל מרכז הפיתוח בישראל ניר שלום ומנהל תפעול בכיר חיים קרניאלי, שהיו על תקן הסולנים. מנכ"ל מרכז החדשנות גדי פורת היה על הבס ומנהלת משאבי אנוש אלה שלף-אהרוני ניגנה בגיטרה. מנכ"ל AT&T העולמית, ג'ון דונובן, שלח ברכה מוקלטת.

עשור לפעילות החברה בישראל (צילום: תומר פולטין, עופר גלזר ונעמה פריינטה הפקות) (צילום: תומר פולטין, עופר גלזר ונעמה פריינטה הפקות)
עשור לפעילות החברה בישראל(צילום: תומר פולטין, עופר גלזר ונעמה פריינטה הפקות)
 

גל ציני

אלון גל יככב בהתנדבות בקמפיין למניעת בזבוז מזון ביוזמת ארגון לקט ישראל, העוסק בהצלת מזון למען נזקקים. הקמפיין, לקידום עגלת ה"סופר-פח", מציע בציניות לצופים לזרוק את האוכל ישירות מהקניות - לפח. המטרה: לחסוך בקניות. הקמפיין יעלה בימים הקרובים בפייסבוק.

אלון גל והפח (צילום: לקט ישראל) (צילום: לקט ישראל)
אלון גל והפח(צילום: לקט ישראל)
 

גיא קרן עולה לקריות

גיא קרן מונה למנכ"ל קניון עופר הקריון בקריית ביאליק מקבוצת קניוני עופר, ויחליף בתפקיד את יפה גל, ששימשה בתפקיד 28 שנים. קרן הוא עו"ד בהשכלתו, בוגר תואר ראשון בהצטיינות יתרה במשפטים ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ונדל"ן. בעבר שימש כיועץ המשפטי ומזכיר קבוצת עופר השקעות ומליסרון.

 גיא קרן (צילום: אסף לוי) (צילום: אסף לוי)
גיא קרן(צילום: אסף לוי)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים