שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשוד במרמה: איש העסקים הבכיר שנעצר - רמי לוי
  המשטרה עצרה הבוקר את איש העסקים, שלפני כשנתיים וחצי הדליק משואה ביום העצמאות, בחשד לעבירות מרמה. לפי החשד, ראש המועצה שבה הקים לוי קניון פעל להשיג עבורו הטבות מס בשווי של מיליוני שקלים, בין היתר, בתמורה להעסקת רעייתו. הופסק המסחר בבורסה במניות החברה של לוי

  רמי לוי ליד להב 433, היום (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
  רמי לוי ליד להב 433, היום(צילום: שאול גולן)

  רמי לוי, בעל רשת המרכולים שאף הדליק משואה ביום העצמאות ב-2015, הוא איש העסקים המוכר שנעצר הבוקר (יום א') בתום חקירה סמויה של המשטרה. לוי חשוד בעבירות מרמה והפרת אמונים. החברה של לוי הודיעה לבורסה על הפסקת המסחר במניות בשל החקירה.

   

  הבוקר, לאחר חקירה סמויה של כמה חודשים, פשטה המשטרה על משרדי המועצה וביצעה את המעצרים שכללו גם את שותפו של לוי שהינו עורך דין וגם מנהל מקומון במועצה. החוקרים חושדים כי ראש המועצה המכהן לא דרש מרמי לוי את סכום היטלי ההשבחה מהקניון שבנה.

   

  רמי לוי מדליק משואה ביום העצמאות ב-2015

  רמי לוי מדליק משואה ביום העצמאות ב-2015

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מהפרטים שידועים עד כה עולה כי לקראת סיום בניית הקניון ביקשו לוי ושותפו תוספות בנייה של כ-3,000 מ"ר של מסחר. האישורים להרחבת הקניון התקבלו, בין היתר, בתמיכתו של ראש המועצה.

   

  לאחר מכן נדרש לוי לשלם היטלי השבחה של כ-20 מיליון שקלים. על פי החשד, מי שנחלץ לעזרתו היה ראש המועצה שפעל מול הוועדה המקומית כדי להפחית את גובה ההיטלים. בנוסף לכך קיבל הקניון חניה צמודה למתחם על פי החשד ללא תוספת תשלום. בתמורה לאותן הטבות, מונתה אישתו של ראש המועצה למנהלת השיווק של הקניון וראש מטה הבחירות של ראש המועצה מונה למנכ"ל הקניון.

   

  רשת חנויות רמי לוי שיווק השקמה מסרה הבוקר הודעה לבורסה ובה נכתב: "החברה מתכבדת לדווח כי הבוקר נודע לחברה על חקירת משטרה שעניינה (על פי הודעת המשטרה) חשדות לעבירות מרמה והפרת אמונים, לכאורה, המתנהלת נגד ראש מועצה מקומית ושלושה נוספים, ביניהם מר רמי לוי, בעל השליטה בחברה המכהן כדירקטור וכמנכ"ל החברה, אשר עוכב הבוקר לחקירה, זאת בקשר עם נכס המצוי בבעלות פרטית של בעל השליטה בחברה בשותפות עם אדם נוסף. הנכס אינו חלק מנכסי החברה ואינו בבעלותה".

   

  בהכנת הידיעה השתתפה מירב קריסטל
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שאול גולן
  רמי לוי ליד משרדי להב 433, היום
  צילום: שאול גולן
  מומלצים