שתף קטע נבחר

אלוביץ' יורחק ממשרדי בזק ו-yes לעוד 45 יום

רשות ניירות ערך הגישה לבימ"ש השלום בקשה בהסכמה להארכת התנאים המגבילים בעניינם של בעלי בזק שאול אלוביץ', בנו אור, המנכ"לית סטלה הנדלר, אורן ברגמן, עמיקם שורר וירון רענן, עד 1 בנובמבר. התיק יעבור בקרוב לפרקליטות

 

שאול אלוביץ' וסטלה הנדלר  (צילום: יובל חן ואלי דסה) (צילום: יובל חן ואלי דסה)
שאול אלוביץ' וסטלה הנדלר (צילום: יובל חן ואלי דסה)

 

רשות ניירות ערך הגישה היום (א') לבית משפט השלום בקשה להארכת התנאים המגבילים בעניינם של בעלי בזק שאול אלוביץ', בנו אור אלוביץ', המנכ"לית סטלה הנדלר, אורן ברגמן, עמיקם שורר וירון רענן. התיק יעבור בקרוב לפרקליטות.

 

על פי הבקשה, הרחקתו של בעל השליטה אלוביץ' ממשרדי yes ובזק תוארך בעוד חודש וחצי. עם זאת, במסגרת הבקשה נקבעו הקלות מסוימות לפיהן אלוביץ' יוכל ליצור קשר לגבי עניינים שוטפים של החברה עם בכירים נוספים מלבד היו"ר, דוד גרנות, ובהם: סמנכ"ל הכספים יהלי רוטנברג, סמנכ"ל החטיבה העסקית קובי פז, סמנכ"ל הלקוחות הפרטיים איתמר הראל וסמנכ"ל שיווק חדשנות גיל רוזן. בענייני תקציב לשנת 2018 של בזק ו-yes, אלוביץ' יהיה רשאי ליצור קשר עם מנהלת אגף תכנון תאגידי, מרים תקוטיאל.

 

לגבי הנדלר, ששבה לעבודה לפני כחודשיים, נקבע שהיא תימנע למשך 45 ימים נוספים מכל עיסוק בענייני רגולציה של חברת בזק, הן מול עובדי ונושאי משרה בחברת והן מול עובדי משרד התקשורת. כן נאסר עליה לעסוק בעסקאות בעלי עניין עם אלוביץ', להיות איתו בקשר, ולהימנע מכל עיסוק בחברת yes למעט ענייני שיווק. בנוסף נאסר עליה ליצור קשר עם חברי דירקטוריון בזק.

 

לגבי אור אלוביץ', המכהן כיו"ר דירקטוריון חלל תקשורת, נקבע שהרחקתו ממשרדי בזק תוארך בעוד 45 יום, אולם הוא יוכל ליצור קשר באמצעות היו"ר גרנות וסמנכ"ל הכספים, רוטנברג. כן הוארך האיסור עליו ליצור קשר עם עובדי בזק ו-yes, למעט אביו ורעייתו אורנה פלד-אלוביץ' שלגביהם נאסר עליו לשוחח על החקירה.

 

לגבי שורר, שנחשב ליד ימינו של אלוביץ' ושב לעבודה לפני כחודשיים, נקבע שהרחקתו ממשרדי yes וחלל תוארך בעוד 45 יום, וכמו כן יצירת קשר עם משרד התקשורת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן ואלי דסה
שאול אלוביץ' וסטלה הנדלר
צילום: יובל חן ואלי דסה
מומלצים