שתף קטע נבחר

סערה בממלכת השוקולד: האם הטעם של שוקולד השחר השתנה?

השתנה או לא השתנה: לאחר שלקוחות רבים התלוננו שטעמו של ממרח "השחר העולה" השתנה, ערכנו באולפן ynet מבחן טעימה עיוורת. התוצאות: הפתיעו גם אותנו. צפו

מה קרה לטעם של "שוקולד השחר"? תלוי את מי שואלים. לקוחות רבים טענו כי טעמו של שוקולד השחר המוכר השתנה בגרסת "המיניונים" שלו, אך החברה מכחישה כי שינתה את המתכון. כדי לפתור את הסוגיה הבוערת העמדנו את השוקולד למבחן טעימה עיוורת - האם הבחנו בהבדל? צפו:

 

 

 

 

מ"השחר העולה" נמסר בתגובה: "לא שינינו ולא נשנה לעולם את המתכון של השחר העולה הקלאסי. האריזות המדוברות הן מהדורה מוגבלת עם איורי המיניונים לצד פירות כגון בננה. רוב התלונות היו על טעם לוואי של בננה ומכאן ברור שמדובר באפקט פסיכולוגי על הלקוחות הנאמנים של השחר, אשר רגישים לכל שינוי בממרח הוותיק והאהוב. כראיה, אריזות אלו יוצרו על אותו קו ייצור של מוצרים אחרים באריזות אחרות מהמיניונים ולא הגיעה שום תלונה על טעם שונה.

 

"אנו שומרים דוגמית מכל ייצור, וגם כשפנו עם תלונות על טעם בננה או טעם לוואי של המיניונים בדקנו ולא מצאנו כל בעיה. תקופת החגים והחזרה לבית הספר היא תקופת פיק לשחר העולה ועל מנת לתת ללקוחותינו הנאמנים את השירות הטוב ביותר ללא עיכובים, אנו שולחים למתלוננים מוצר חלופי ופיצוי ישירות לביתו. אנו מאחלים חג שמח ומתוק לכל בית ישראל".

 

במשרד הבריאות לא ערכו בדיקה למוצר ומסרו: "לא היה שינוי בהרכב המוצר אלא במדבקות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים