שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  מיוחד: מבחן סלי הקניות לקראת החג
  איפה ייצא לכם הכי זול? פרויקט משותף של ynet ואתר Pricez מזמין אתכם לבחור את סל הקניות שמתאים לצרכים שלכם - ולמצוא את הסניף הקרוב והמשתלם ביותר

  השוואת המחירים נעשית פשוטה יותר: ynet ואתר Pricez משיקים לקראת ראש השנה עמוד מיוחד שמאפשר לגולשים להשוות סלי קנייה שונים, כל אחד עם עשרות מוצרים, ולבדוק איזה מסניפי הרשתות הגדולות הקרובים אליו מציע את המחירים הטובים ביותר.

   


   

  לצורך ההשוואה הרכבנו ארבעי סלים בסיסיים: סל משפחתי, סל טבעוני, סל ללא גלוטן וסל המורכב ממוצרי ניקיון וטיפוח. באמצעות אתר Pricez, נערך עדכון קבוע של המחירים (פעמיים מדי יום), בסניפים הפזורים בשורה של ערים ויישובים ברחבי הארץ.

   

   

  כמה הסברים טכניים לגבי התוצאות המתקבלות: מוצרים שלא מופיע עבורם מחיר בסניף מסוים, מוחלפים במוצר מקביל. במקרה שלא נמצא מוצר מקביל - הם מחושבים בסל על בסיס המחיר הממוצע שלהם. כמו כן, בחלק מהמוצרים נלקחו מראש בחשבון החלפות בין יצרנים שונים של מוצרים מקבילים.

   

  לאחר בחירת הסל הרלוונטי והעיר, תקבלו על גבי המפה את רשימת הסניפים, מסודרים מהזול ליקר. בכל שלב ניתן להחליף בין ערים, או בין הסלים השונים, וכן לחזור ולראות את פירוט המוצרים שחושבו במסגרת אותו סל קניות. מי שרוצה להשוות סל אישי יוכל לעשות זאת באתר/אפליקציית פרייסז.

   


  פרסום ראשון: 18.09.17, 18:28
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מיוחד: מבחן סלי הקניות לקראת החג"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים