שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  באמצע המשמרת: המים ירדו לגינקולוגית בזמן שיילדה אישה – והיא החלה ללדת
  ד"ר אמילי ג'ייקובס, רופאה אמריקנית מתמחה בגינקולוגיה, הבחינה בכתמי מי שפיר על בגדי הסקראבס שלה בזמן שיילדה אישה במהלך התורנות. היא הועברה למיטה סמוכה והעובר יצא לאוויר העולם

  לידה באמצע התורנות: רופאה מתמחה בגינקולוגיה החלה ללדת בזמן שיילדה אישה במהלך תורנות. היא הועברה למיטה סמוכה והחלה ללדת בעצמה.

   

  ד"ר אמילי ג'ייקובס, בת ה-28, היא רופאה מתמחה בגינקולוגיה ומיילדות מבית החולים באיווה בארה"ב. היא החלה תורנות כשהייתה בשבוע ה-36 להריון, תוך מחשבה שהלידה שלה עצמה תתרחש רק שבועיים שלושה אחר כך.

   

  במהלך התורנות היא ניגשה לסייע בלידת אחת המאושפזות. אלא שאז היא הבחינה בכתמי מי שפיר על בגדי הסקראבס הכחולים שלבשה. "הבנתי שיש לי ירידת מים ואני בתהליך של לידה", היא סיפרה.

   

  יכולה להזדהות עם המטופלות. לידה באמצע המשמרת ( )
  יכולה להזדהות עם המטופלות. לידה באמצע המשמרת

   

  ג'ייקובס התקשרה לבעלה, וכמה שעות אחר כך היא ילדה את ג'ט אריק ג'ייקובס, במשקל של 2,800 גרמים. לאחר הלידה היא לקתה בדלקת בשד, ואושפזה לקבלת אנטיביוטיקה בבית החולים בו היא מתמחה למשך 3 ימים נוספים.

   

  "הבדיחה הידועה היא שלגינקולוגים יש תמיד הריונות ולידות מסובכים", היא סיפרה, "אבל אני חושבת שכל זה יהפוך אותי לרופאה טובה יותר. אני עכשיו יכולה להזדהות באופן מלא עם המטופלות שלי".   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "באמצע המשמרת: המים ירדו לגינקולוגית בזמן שיילדה אישה – והיא החלה ללדת"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים