שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  רשת תהיה שותפה באתר האינטרנט של פוקס - תמורת פרסומות
  קבוצת האופנה פוקס הודיעה לבורסה שהיא מכניסה כשותפה את הזכיינית רשת, באתר הסחר האלקטרוני הרב מותגי של פוקס, טרמינל-X, שיושק בנובמבר. בתמורה, פוקס תקבל זמן פרסום בטלוויזיה בטווח של 5 ל-8 שנים. העסקה משקפת שווי של 200 מיליון ש'

  שותפות חדשה בעולם האופנה: חברת פוקס הודיעה היום (א') לבורסה כי חתמה הסכם עם חברת התוכן רשת, זכיינית ערוץ 2 לשעבר, לשותפות באתר הסחר האלקטרוני שפוקס תשיק בנובמבר, ששמו יהיה טרמינל-X. ההסכם נחתם בין פוקס לבין סמייל רשתות, שותפות מוגבלת בשליטת רשת מדיה בע"מ והורוביץ יאנג החזקות בע"מ. פוקס תקים לשם כך חברה חדשה.

   

  השלמת העסקה כפופה לאישור הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, בתוך 90 יום ממועד חתימת ההסכם. לכל צד זכות להאריך את התקופה ב-45 יום נוספים. ככל שלא יתקבל אישור כזה, כל צד רשאי להביא את ההסכם לסיומו.

   

  במסגרת ההסכם, התחייבו החברה והורוביץ כי כל פעילות הסחר האלקטרוני תבוצע במסגרת החברה החדשה. ממועד השלמת העסקה יופעל האתר על ידי החברה החדשה.

   

   

  העסקה: שותפות תמורת פרסומות

  בהודעה נאמר כי: "בהתאם להסכם, במועד השלמת העסקה, סמייל רשתות תעמיד לחברה בהקמה ותהיה הבעלים של אתר האינטרנט הרב מותגי של פוקס, זכאות לפרסום בשווי של 50 מיליון שקל, כנגד הקצאת 25% מהמניות בחברה החדשה, באופן שמיד לאחר ההקצאה ובדילול מלא, החברה תחזיק ב-56.25%, סמייל תחזיק ב-25%,והורוביץ תחזיק ב-18.75% מהון מניותיה של החברה החדשה. העסקה משקפת שווי של 200 מיליון שקל לחברה החדשה.

   

  "הזכאות לפרסום תהיה ניתנת למימוש על פני תקופה של בין 5 ל-8 שנים, לפי בחירת החברה החדשה, בשידורי רשת בטלוויזיה ובמדיות פרסומיות נוספות של רשת.

   

  עלות ההשקעה בחברה החדשה והשקעות בהון החוזר הצפויות במהלך 5 שנות ההפעלה הראשונות של האתר מוערכות בכ-40 מיליון שקל".

   

  עוד נכתב כי: "סמייל תהיה רשאית להעמיד את חלקה היחסי במימון באמצעות הענקת זכאות נוספת לפרסום אשר תועמד לחברה החדשה ו/או לחברה וחברות המוחזקות על ידה".

   

  באתר האינטרט של פוקס, שנמצא כרגע בהשקה רכה המיועדת לעובדי החברה בלבד, יימכרו הן מותגים הנמכרים כיום על ידי החברה וחברות המוחזקות על

  ידה, הן מותגים בינלאומיים ו/או מקומיים של צדדי ג' והן מותג פרטי תחת השם TERMINAL-X. פוקס מחזיקה בין היתר, במותגים: פוקס, פוקס הום, ללין וסאקס ובזיכיונות למותגים נייקי, פוט לוקר, אמריקן איגל, מנגו, בילבונג ואורבן אאוטפיטרס.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "רשת תהיה שותפה באתר האינטרנט של פוקס - תמורת פרסומות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים