שתף קטע נבחר

אהבה כתובה בכף היד: קו הזוגיות הנדירה

הקווים על כפות הידיים שלנו מספרים סיפור החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. אחד מהם הוא קו הלב שיכול לגלות האם הזוגיות שלכם כתובה מגלגולים קודמים ואם צפויה לכם פרידה או אהבה גדולה. לאונרדו דניאל מסביר

החלום של כל אחד מאתנו בשלב כזה או אחר בחיינו, הוא למצוא אהבה. את האהבה האחת, היחידה והנכונה. זאת שמיועדת לנו ושכתובה עבורנו כזיווג משמיים.

 

לפעמים נדמה לנו שמצאנו סוף-סוף את אשר לבנו ייחל לו או לה, ואז, כעבור זמן מה אנחנו מגלים שזה לא היה בדיוק זה, ומה שהיה נדמה תחילה כאהבה שתהיה חרוטה לנצח בעמודת הסטטוס בתעודת הזהות, גם אחרי שאשכח את ירושלים מפאת האלצהיימר או מחלת השיטיון, מתפרק לרסיסים בקול רעם חזק או בקול ענות חלושה במדרגות הרבנות או בהודעת וואטסאפ שמבשרת על סיומו של הקשר.

 (צילום: shuttestock) (צילום: shuttestock)
(צילום: shuttestock)
 

במסגרת פועלי בתחום האבחון לפי תורת הכירולוגיה, תורת כף היד, הדפוס השכיח ביותר שאני מזהה אצל אנשים שבאים אלי לייעוץ זה קו הזוגיות עם פיצול המלמד על פרידה או גירושין. הקווים בידיים מספרים את הסיפור העצוב של דור שלם, שמתקשה למצוא או להחזיק לאורך זמן בקשר אחד בלבד.

 

כף היד אוצרת בחובה סודות רבים על האדם, ובין היתר על חיי הרגש שלו ומערכות היחסים בחייו.

 

בימינו, נדיר מאוד לזהות זוגיות שהיא חזקה וארוכה, כזאת שהתחילה לא רק בחיים האלה, אלא זיווג שהתחיל הרבה לפני הזמן הזה, בגילגולים קודמים.

 

ראיתי אחד כזה לא מזמן.

 

לפני מספר שבועות הזמין אותי מנכ"ל של חברה גדולה לבצע אבחון אישיותי למועמד כדי לבדוק את התאמתו של אותו מועמד, בשנות ה-40 לחייו, נשוי ואב לילדים, לתפקיד ניהולי בכיר בתחום הרכש.

 (צילום: shuttestock) (צילום: shuttestock)
(צילום: shuttestock)
 

בכל אבחון אישיותי שאני מבצע אני משתמש, בין היתר, בניתוח כירולוגי (על פי תורת כף היד), ניתוח שנעשה בצורה מדוקדקת ביותר.

 

במהלך האבחון זהיתי אצל המועמד קו זוגיות נדיר ביותר באורכו. פניתי אליו ואמרתי לו: "למרות שזה לא קשור לנושא כישוריך לתפקיד, רציתי להגיד לך שאתה ואשתך מכירים המון זמן ברמה הנשמתית."

 

על כך הנבדק שלי ענה להפתעתי הרבה: "נכון, אנחנו מכירים מכיתה א' והתחתנו בגיל מאוד צעיר". והאמת שהם מכירים הרבה הרבה לפני החיים האלה, וסביר להניח שהם היו זוג גם במספר גלגולים קודמים.

 

קו הזוגיות הנדירה

תסתכלו בתמונה של ההדפס שלקחתי מאותו מועמד לתפקיד הבכיר, בקו שנקרא "קו הזוגיות". הקו אצלו ארוך ביותר, ומתחבר לטבעת שנקראת "טבעת ונוס", תוך יצירת קו שנראה כמו קו לב נוסף.

 

מדובר בדפוס נדיר ביותר, המתאר קשר של שתי נשמות שלא רק מכירות במספר רב של גילגולים, אלא שגם היו זוג במספר רב של גילגולים ומכירים ואוהבים בצורה מאוד חזקה.

 

עכשיו תסתכלו על היד שלכם ותראו עד לאן מגיע קו הזוגיות שלכם. אל תתבלבלו עם קו הלב. קו הזוגיות הוא קו קטן שנמצא מקביל מעל לקו הלב.

 

לרוב האנשים אין קו זוגי ארוך כזה, גם לי לא, אבל מה שבטוח, שהזוגיות הנכונה מחכה לכל אחד שבאמת רוצה בה, ופותח את לבו לקבלה.

 

מאחל לכם חג שמח ושנה של הרבה אהבה.

 

לאונרדו דניאל - כירולוג מוסמך (מאבחן על פי כפות הידיים), מומחה לשפת גוף, NLP, מאמן אישי ומאמן מוטיבציה בינלאומי   

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shuttestock
צילום: shuttestock
צילום: דני בכר
לאונרדו דניאל
צילום: דני בכר
מומלצים