שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  להיוולד מחדש: הורוסקופ חודש אוקטובר
  אנרגיה מיוחדת נכנסת לחיינו בתחילת השנה החדשה דרך מעברו של יופיטר למזל עקרב החודש - כיצד תשפיע על כל מזל, למי צפויות חדשות נפלאות בתחום היצירתיות, מי צריך לשמור על הכסף שלו וכיצד זה קשור למוות וללידה מחדש? האסטרולוגית שלי רום מסבירה

  אין ספק שמעבר החודש הוא של יופיטר במעברו לעקרב ב-10 באוקטובר 2017 ועד ל-9 לנובמבר 2018. מעבר זה פותח לנו צוהר של חקר והתמודדות עם מורכבות נושא המוות ולידה מחדש. מה הסיבה לחיים על פני האדמה, האם יתכן שהנשמה שלנו מתגלגלת? סיטואציות מיסטיות יגרמו גם לאלה הספקנים להאמין.

   

  זו תהיה עבורנו שנה של כניסה פנימה אל תוך הנפש, רצון עז לקבל תשובות עמוקות ולחקור את עולם הסיבות הגבוה. נמצא את עצמנו נהנים ואפילו מתמכרים לאנרגיית חקירה זו כדי להבין ולרפא נושאים עמוקים שדחינו עד כה.

  יופיטר מביא אנרגיה חדשה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  יופיטר מביא אנרגיה חדשה(צילום: shutterstock)
   

  יופיטר בעקרב ייטיב עם מזלות: עקרב כמובן, וגם עם מזלות גדי, דגים, סרטן ובתולה. פרסום וחשיפה (גם אינטימית), הזדמנויות של רווחים כספיים

  מארגונים הפועלים לטובת פיתוח כלכלי, שינויי מנהיגות והישגים בנקאיים, אינטואיציה מוגברת, חיזוק של אמונות מטאפיזיות או רוחניות.

   

  יופיטר בעקרב פחות ייטיב עם מזלות: דלי, שור ואריה שנטייתם היא להיות פחות יסודיים. תהיה כאן נטייה להשמנה, התנהגות קטנונית. סיבוכים שיכולים לנבוע מעיסוקים בתחום הפיזי, כמו ספורט לא מבוקר וכל נושא המגע המיני. התנהגות אובססיבית או מניפולטיבית, טקטיקות כסף ערמומיות, פעולות שאפתניות מדי, ושימוש לרעה של כוח. 

   

  החודשים הראשונים של מחזור זה יכולים להיות מאתגרים במיוחד עבור המזלות הקבועים (שור, אריה, עקרב ודלי). מומלץ לטפל בכל נושאי תזרימי הכספים, להיות בשליטה מלאה על היצרים, לכבד את החוק ואת גבולות הפרטיות של האדם האחר ולחטט בנפש בלי להגזים ולהגיע למצב 'הפרעת נפש'.

   

  בצד החיובי, אנו יכולים לבחור להשתמש באנרגיה זו כדי להתחבר לעושר, עומק הנפש ורבדים רוחניים. בצד השלילי זהירות מתאווה חמדנות, עושר ריק מתוכן, כוחנות ולניצול של אחרים.

   

  מעברי החודש

  עקבו אחר המעברים של החודש וסמנו ביומן כדי להפיק מהאנרגיה את המיטב - המעברים הגדולים של החודש:

  • ב-5 ירח מלא בטלה ובדיוק ביום זה ונוס ומרס נצמדים באותה מעלה במזל בתולה.
  • ב-10 יופיטר יעבור למזל עקרב
  • ב-14 ונוס תעבור למאזניים
  • ב-17 מרקורי יעבור לעקרב
  • ב-19.10 מולד ירח במזל מאזניים
  • ב-22 מרס יעבור למזל מאזניים

   

  ההיבטים שהכוכבים יוצרים החודש:

  • 1 אוקטובר – מאדים בבתולה 120 לפלוטו בגדי - יום טוב להוציא לפועל. בפעם השנייה שהיבט זה מתרחש, הקודם היה ב -6 באפריל.. נצלו יום זה לאומץ, ביטחון, נחישות, והכרה.
  • 3 אוקטובר - ונוס בבתולה 120 לפלוטו בגדי – יום טוב לזוגיות ותשוקה. וגם לצד החומרי להפקת רווחים והחלטות הקשורות למיטלטלין.
  • 5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' מגיע לכדי השלמה, מלאות והחלטות המגיעים מתוך אינטרס אישי. זוהי תקופה טובה להישגים פיזיים (כמו לרוץ מרתון). ירח מלא זה גם יוצר היבטים למרקורי, פלוטו וונוס, אשר יכולים להוות בשורות טובות לכספים, אהבה, והערכה עצמית. ונוס ומאדים בצמידות במזל בתולה באותו היום יכולים לייצר ביקורת מציקה או שאולי הזדמנות ליצור שותפות שמודעת לערך השונה של האחר.
  • 8 אוקטובר - ונוס בתולה 90 לשבתאי מזל קשת – שוב נושא הכספים והפעם לחץ מתון. לא מומלץ לקחת החלטות כספיות ביום זה.
  • 9 באוקטובר - מרקורי 180 לאורנוס, מייצרים חשדות ואימפולסיביות, אך גם מחשבות גאוניות. זהו יום שצריך להיזהר מבחינת מערכות יחסים. כוח אנטגוניסטי יכול לחשוף משאבים פנימיים שהיו מוסתרים ומוכנים לבוא אל האור.
  • 10 אוקטובר - יופיטר נכנס מזל עקרב – הרחבה למעלה.
  • 11 באוקטובר – מאדים בבתולה 90 לשבתאי בקשת – פרפקציוניזם! יותר מדי פרטים, יכולים לשגע אותנו.
  • 12 אוקטובר - מרקורי במאזניים 30 לסטורן במזל קשת - היבט זה הוא נהדר עבור ריכוז להבין פתרונות, במיוחד לנושאים הכוללים את התמונה הגדולה יותר ותוצאות לטווח ארוך.
  • אוקטובר 15 - מרקורי במאזניים 180 לאורנוס בטלה – 'כאב ראש, כאב ראש', היבט שגורם למתח עצבי. יש נטייה לחיפזון (והחיפזון מהשטן) עם השלכות על טעויות מפאת חוסר שימת לב לרזולוציות הקטנות. מומלץ הארקה לנשמה ביום זה: מנוחה, ומרכוז בעיצומו של טירוף.
  • אוקטובר 16 – שמש במאזניים 30 לסטורן בקשת – יום טוב להופעה והאדרת כבוד.
  • 18 באוקטובר - מרקורי בצמידות ליופיטר במזל עקרב – יום טוב לתחום הפיננסי, להשקעות, שיתופי פעולה או איגודים חזקים. גם תובנות ממחקרים פסיכולוגיים או הארה רוחנית.
  • 19 באוקטובר- ירח חדש ב 26 מעלות מאזניים – מארגן לנו דחיפה אנרגטית ליוזמות שותפויות, ניצוץ חדשני למערכות יחסים, ואו תקשורת דיפלומטית. אנרגיה זו יכולה ליצור רגישות בכליות, או לרמות הסוכר. זווית גדולה עם סטורן מביאה פוטנציאל ותוצאות מעבודה קשה, הגיע הזמן לקבל את השכר. יופיטר מרחיב את הפוטנציאל, ו-180 עם אורנוס מייצר את אפקט ההפתעה. זהו יום בהחלט שראוי לסמנו ביומן.
  • 24 באוקטובר - מרקורי בעקרב 120 לנפטון בדגים – תנו לדמיון ולרגישויות להוביל אתכם ביום זה. ואם אתם רוצים שהחלום יהפוך למציאות השקיעו בכתיבה אסטרטגית.
  • 26 באוקטובר – שמש בצמידות ליופיטר – היום ה-ממוזל של החודש שלנו. זה זמן נהדר לעשות כל דבר חשוב, במיוחד מעורבים יחסים, אינטימיות, כסף משותף או משאבים אחרים, רוחני או פסיכולוגי הלימודים, או מחפש תשובות למצב מסתורי.
  • 27 אוקטובר - ונוס במאזניים 90 לפלוטו במזל גדי – יום מתוח עם נטייה להשתמש בכוח ושליטה במיוחד בכל הנוגע לאהבה, כסף, ומשפט.
  • 27 אוקטובר - מרקורי בעקרב 30 לפלוטו במזל גדי – לסיום החודש, תוספת של אנרגיה חושנית.

   

  מזל טלה

  החודש מתחיל עם ירח מלא במזל שלכם (ב-5) מיקוד אנרגטי זה מאפשר לכם לממש את צו לבכם, למרות ההתנגדות החיצונית. אחרי חודש (ספטמבר) מלחיץ משהו. ייתכנו עבורכם, הזדמנויות חדשות והפתעות שאולי לא ציפיתם להם בתחום השותפי, עם כאלה שיש להם ערך שונה משלכם ואתם יודעים לנצל זאת לטובתכם, או לטובת החברה שאתם רוצים לבנות.

   

  השפעת הירח בטלה אולי קצת פחות טובה לתחום הזוגי כי היא השפעה אגוצנטרית, השאלה, אם אתם יודעים להתחבר למרות זאת. בתקופה זו הביקורת כל כך נוקבת, שקשה לקבל הערכה מהצד השני. נצלו את הימים האלו שאתם במרכז ומתחברים ל'אמת' הפנימית שלכם לחזק בעיקר את עצמכם אבל היזהרו מאגואיסטיות מוגזמת.

   

  לסיכום הירח המלא - אחרי תקופה מתוחה ולחץ פיזי לא קל, יש סיכוי שתגיעו להחלטה לעמוד על שלכם וגם להיות שלמים עם החלטה זו ולמרות שהצד השני אולי מתנגד. עמדו על שלכם ואז הכאבים ישתחררו והלחץ יפוג.

  ב-19 מולד ירח במזל היורד מאזניים וונוס תעבור גם היא למזל היורד, כמה שזה נשמע קלישאתי, זה זמן טוב ליהנות מרומנטיקה והיכרויות מפתיעות. וגם לנשואים שבינכם, חשבתם לצאת לאיזה חופשה ולחזק יחסים, זה הזמן. אורנוס שמבריק כברק את המולד, יכול לגרום לכם לצאת לנסיעות בהפתעה, בכלל לעשות דברים באופן ספונטני.

   

  זוגיות וכספים - יופיטר במעברו לעקרב ב-10 באוקטובר 2017 עד ה-9 לנובמבר 2018 יורד לרזולוציות העמוקות של הנושאים שטיפלתם בהם בכל השנה שעברה, תוכלו לקבל פידבק כספי. וגם היחסים האינטימיים שלכם יתחזקו, תקבלו פידבק כספי לתקופה ארוכה של מאמץ והשקעה.

   

  ריכוז הכוכבים מרקורי מאדים שמש ונוס במזל היורד, יטיב עם שותפויות שיאפיינו את השנה הקרובה ייתכן ומדובר בשותפויות שונות ממה שאתם רגילים, תוכלו להפיק רווחים מתחום הנדל"ן, תחום הצבאי, לוחמה, הגנה וכו'.

   

  מזל שור

  נתחיל עם התחום הזוגי, ונוס ומרס משחקים תופסת בכל החודש, ונוס רודפת אחרי מרס וזה יכול לסמל את הרצון שלכם להשיג את האידיליה בתחום הזוגי ואולי זו רק אשליה ואין דבר כזה שלמות כמו שאתם מחפשים. ובינתיים נצלו את אפקט הכוכבים לשחק את המשחק של הכיבוש ועל הדרך תוכלו ליהנות מסוג חיובי של התרגשות. שימו לב שאתם לא מתנתקים מעולם הרגשי והופכים להיות קרים ומנוכרים.

   

  יופיטר בילה שנה שלמה בבית הבריאות שלכם ואתם שבדרך כלל אנשים בריאים, מצאתם את עצמכם מתעסקים בתחלואים. הבשורה הטובה היא שיופיטר משחרר אתכם מהפן הבריאותי ועובר לבית הזוגיות, שם הוא עומד לרגש אתכם במיוחד ולהניח אבן פינה להזדמנויות חדשות וגם להטיב עם אלו הקיימות. כמו כן גם אם חשבתם להיכנס להיריון השנה זה בטח יקרה.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה בבית הפנימי שלכם – ה'אני' מגיע לכדי השלמה, מלאות והחלטיות המגיעים מתוך החיבור לעצמכם. זוהי תקופה של הפנמה מהי טובתכם האישית.

   

  שבתאי בקשת הוא שיעור חשוב בניהול רגשות, אחריות משפחתית ותכנון פיננסי. אחרי שנים שאתם פזרנים יותר ופועלים עם הלב בפיננסים, שבתאי מאזן אתכם ואפילו גורם לכם לחסוך.

   

  ב-14 ונוס תעבור למאזניים ותוכלו ליהנות משיתופי פעולה בעבודה או במתן שירות. וונוס במאזניים שולטת כמו גם במזל שלכם על כן תוכלו ליהנות מהצד הגברי שמנוגד למזל שלכם. שורה תחתונה, אפשרו לצד השני להוביל אתכם ושחררו קצת שליטה.

   

  ב-17 מרקורי יעבור לעקרב – זוהי הזדמנות לחזק את הצד התקשורתי שלכם ולייצר דינמיקה חיובית כלפי השמעת הקול שלכם וכתיבה יוצרת או סתם צ'אט בעישון לילה.

   

  19 באוקטובר - ירח חדש ב מאזניים עם היבט לאורנוס – זוהי בשורה בכל הקשור לזוגיות שלכם. אנו לא באמת יודעים לומר לכם איך זה יתרחש, אבל אין ספק שיופיטר במעברו למזל היורד שלכם, בית הזוגיות עם חיזוק אורני, יכולים רק להפתיע אתכם בגדול. (אנחנו פה תקווה שזה יהיה כמו שאתם חולמים).

   

  מזל תאומים

  כוכב יופיטר יבקר מה-10.10 ועד נובמבר 2018 בבית העבודה שלכם. כהסבר להבנת המעבר, לפני כל דבר אחר, כוכב יופיטר הוא זה שאחראי על אש ההתפתחות שלנו, הוא נוטה להרחיב את ההזדמנויות, ליצור קשרים רחבים יותר, לגרום לכם לצאת להשתלמויות ולנסוע בעולם בענייני עסקים.

   

  פתאום הכל נראה לכם קטן, אתם חושבים בגדול, מבינים את הפוטנציאל האישי ומוכנים להעז ולחוות את החיים. אתם התאומים שבדרך כלל חיים את הרגע הזה, פחות אוהבים לחשוב בגדול, פתאום תיכנס באנרגיה חדשה שתגרום לכם לחשוב ביזניז אנד פלזר. ואולי תחשבו לשנות מקום עבודה או שאולי תעזו להתפטר ולהתקדם הלאה. השפעתו של צדק השנה תהיה טובה עם ההיבטים לפלנטות העוסקות בכסף ולכן יש זיקה בין העבודה והפוטנציאל החומרי שצפוי לכם.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' שלכם מקבל חיזוק כוכבי, הזרקור נמצא בבית החברים שלכם, תוכלו להרגיש במרכז ולקבל תשואות.

   

  9 באוקטובר - מרקורי 180 לאורנוס, מייצר חשדות ואימפולסיביות במקום העבודה, אך גם מחשבות גאוניות שיבריקו בראשכם. זהו יום שצריך להיזהר מבחינת מערכות יחסים, אז כדאי שתתאפקו והיזהרו מחוסר טקט.

   

  18 באוקטובר - מרקורי בצמידות ליופיטר במזל עקרב – יום טוב עבורכם, גם לתחום הפיננסי וגם להתחלות חדשות הקשורות להתפתחות שלכם. אנו ממליצים לחשוב על השתלמות, לימודים או כל דבר שיעשיר את החושים המיוחדים שלכם.

   

  19 באוקטובר- ירח חדש במאזניים – הפתעות בתחום הזוגי שרק אורנוס יכול לדעת מה הם.

   

  24 באוקטובר - מרקורי בעקרב 120 לנפטון בדגים – זהו יום שתוכלו לנצל אותו לרומנטיקה או לנצל את כושר היצירתיות והדיבור שלכם כדי להרשים את הצד האחר (תנסו את זה זה יעבוד). זהו יום טוב להשלים עם חבר או ליישב הדורים.

   

  27 אוקטובר - מרקורי בעקרב 30 לפלוטו במזל גדי – זהו יום טוב לעבודה ולהשיג ביצועים שאתם בדרך כלל מחפפים. אז קחו אוזניות, התנתקו מהעולם ולכו על המשימה עד הסוף.

   

  הזדמנויות החודש - ב-18.10.17 מעברו של מרקורי קצת אחרי יופיטר לבית העבודה שלכם, תוכלו ליהנות מהזדמנויות חדשות וטובות, מיכולת וורבלית טובה.

   

  זוגיות - כוכב שבתאי שמייצג מחויבות או התמסדות, מחזק קשרים או בונה יסודות יציבים לקשר. החודש ואחרי סיום נסיגת שבתאי, תוכלו ללכת צעד אחד קדימה (או להחליט שזה לא מתאים).

   

  מזל סרטן

  כוכב יופיטר שבילה שנה שלמה במקום פחות מטיב עבורכם, עובר ב-10.10 עובר לבית המימוש העצמי שלכם, זוהי הזדמנות ליהנות מהתפתחות אישית ומהשפעה חיובית על המראה הסקסי שלכם והחיזורים ששכחתם כבר שקיימים. מיקומו של יופיטר יכול לזמן לכם הזדמנויות רומנטיות וגם פריון. האם חשבתם להיכנס להיריון?

   

  קריירה - זה הזמן להמציא עצמכם מחדש וליצור תדמית חדשה אל מול הסביבה, ומנגד זוהי גם תקופה בה הצד היצירתי שלכם יתעורר. אם נלחמתם לאורך זמן על משהו אולי בבית משפט, זה הזמן להגיע להישגים משמעותיים.

   

  זוגיות - הזוגיות ממשיכה להיות מושפעת מכוכב פלוטו שחזק במאבקים אבל גם מוסיף לכם מגנטיות טבעית. ב- 3 – יום טוב לזוגיות ותשוקה. וב- 27 אוקטובר - ונוס במאזניים 90 לפלוטו במזל גדי – יום מתוח עם נטייה להשתמש בכוח ושליטה במיוחד בכל הנוגע לאהבה, כסף, ומשפט.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' מקבל חיזוק כוכבי, הזרקור נמצא בבית העבודה שלכם, תוכלו לקחת החלטות ולהפסיק להתלבט, אלא לראות את טובתכם האישית.

   

  19 באוקטובר - ירח חדש במאזניים – אם חשבתם לעבור דירה או להשקיע בבית זו הזדמנות. הפתעות בתחום המשפחתי עשויות להגיע בלי שציפיתם להם אבל נקווה שאלו הם בשורות טובות של שמחות והילולות.

   

  מזל אריה

  ראש הדרקון שנמצא במזל שלכם ממשיך את מסלולו ומיצר החודש גיאומטריה משולשת של אש שדוחפת אתכם ליצירה חדשה וגם רומנטיקה שאתם אוהבים. מה שכן האש הזו יכולה להיות מסוכנת כשאתם נוטים להיות אגואיסטים או חסרי רגישות כלפי האנשים שאתם אוהבים. גם מבחינה בריאותית החום יכול לעלות, אז כדאי שתקפידו להאט את הקצב מידי פעם.

   

  יופיטר במעברו הדרמטי ב-10 עובר למזל עקרב (לשנה שלמה) לבית המשפחה שלכם, הבית המתקשר למגורים או למעבר של חיים משותפים ונוכחותו שם עד נובמבר 2018 יכול להשפיע על הרחבת המשפחה והתעסקות משפחתית ואו חיזוק ביטחון אישי. לאלה מכם שאוהבים את הבית, תוכלו גם לעבוד ממנו ולהרוויח כסף.

   

  זוגיות ומערכות יחסים - 26 באוקטובר – שמש בצמידות ליופיטר – זמן טוב לחזק יחסים, שימו לב שהשפעת ראש הדרקון לא גורמת לכם להתעסק בעיקר בעצמכם. אז אולי תרצו לצאת לחופשה או ליהנות מבילוי מקורי עם בני זוג או אם כאלה פוטנציאליים, או אולי מסיבה או יציאה לחו"ל. שימו לב שאתם לא מגזימים עם בזבזנות ושאר נהנתנות מופרזת.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' מקבל חיזוק כוכבי, ואצלכם זה מדייק את הרצון להשקיע בעצמכם.

   

  19 באוקטובר- ירח חדש במאזניים – בשורה טובה לתקשורת שלכם, רק שימו לב שאתם מכוונים את ההתחלה החדשה עם שיתוף פעולה כזה שטוב לכם ומשלים אתכם.

   

  בריאות - רגישות ב גב, שיניים ובירכיים, כדאי שתמצאו זמן לטפל או לעבור בדיקות תקופתיות (28 לחודש, יום טוב לכך).

   

  מזל בתולה

  נסיגה של נפטון במזל היורד שלכם עד ה-22.11 בשילוב יופיטר במעברו לעקרב ב-10.10 זוהי תקופה של התעוררות כלפי המציאות, אתם מגלים דברים שהיו חבויים מחת לפני השטח טובים וגם פחות, זאת אומרת שהצד היצירתי והרגשי שלכם מתעוררים וזה יכול להוביל אתכם להתאהב כאילו שהייתם ילדים או להתחבר לעיסוק או תחביב שיחזיר לכם את הסומק על הלחיים. שימו לב רק שלא להתמכר למתוק, לאלכוהול, הקפידו על תרופות שאתם לוקחים, קראו היטב את המרשמים.

   

  המלצה שלנו במקום להתמכר, נסו לבטא את האנרגיה הזו ביצירה, בשמיעת מוזיקה או אפילו בכתיבה זה יכול ממש להצליח לכם.

   

  מעברו של כוכב יופיטר למזל עקרב ב: 10.10.18 ונוכחותו שם עד נובמבר 2018 יטיב עם התקשורת והקריירה שלכם. אלה מכם העוסקים בתחומי מדיה, שיווק, כתיבה, חינוך ונסיעות תוכלו למצות שנה זו באופן מוצלח ולהטיב עם מצבכם הכלכלי כבר בין אוקטובר-נובמבר הקרובים.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה שמתעקש לבטא את עצמו אחרי השפעה נפטוניאלית וקצת מהססת – ה'אני' מקבל חיזוק כוכבי, ואצלכם זה מדייק את הרצון ללכת אחרי הלב ואחרי האידיאלים החזקים הקיימים בתוככם. אם יש לכם כישרון זה הזמן להתחבר אליו ולהפוך אותו למקצוע.

   

  19 באוקטובר - ירח חדש במאזניים – זוהי בשורה טובה לגוף הפיזי שלכם, תוכלו להפיק ממנו את המיטב, נניח בספורט או בדיאטה שאתם רוצים להתחיל. זוהי בשורה גם לתחום הזוגי, תוכלו להתחיל קשר חדש ומפתיע או להתחבר לשורשים ולבטא את עצמכם בדרך אחרת כזו שלא ידעתם שקיימת בכם.

   

  קריירה והגשמה עצמית - זהו חודש שאתם מפיקים מעצמכם את המיטב אבל צריכים לדעת מהם הבחירות האמתיות שלכם ולא לתת ביטוי רב מידי לבלבול שלכם (בהשפעת נפטון).

   

  24 באוקטובר - מרקורי בעקרב 120 לנפטון בדגים – תנו לדמיון ולרגישויות להוביל אתכם ביום זה, גם בתחום הקריירה. ואם אתם רוצים שהחלום יהפוך למציאות השקיעו בכתיבה אסטרטגית.

   

  27 אוקטובר - מרקורי בעקרב 30 לפלוטו במזל גדי – יום טוב להפיק את המקסימום מהכישרון שלכם ולבטא אותו בפומבי.

   

  עוד על בריאות - כירון בנסיגה במזל דגים, המזל היורד שלכם, זה יכול להשפיע על הבריאות שלכם ושל בני הזוג שלכם, כירון פותח פצעים, יכול להשפיע על חרדות ופחדים. יש לכם זמן עד דצמבר לרפא את הטראומה שמציקה לכם ולא לטמון את ראשכם בחול.

   

  מזל מאזניים

  אחרי שנה שלמה של יופיטר במזל מאזניים, הגיע הזמן להביט לאחור ולהבין מה היו ההזדמנויות שקיבלתם לחייכם ואתם רוצים להשקיע ולפתח אותם. כוכב יופיטר יעבור ב-10.10.17 למזל עקרב, בית הכספים שלכם וישהה שם עד חודש נובמבר 2018. יופיטר יטיב אתכם כך שאם תיצרו שינוי ותיאלצו לעזוב מקום עבודה או להשקיע במיזם חדש, מצבכם החומרי/ כספי יהיה יציב במהלך 2018.

   

  כוכב צדק/ יופיטר נוטה להרחיב את האפשרויות ולמקסם את היכולות. בשנה הקרובה תוכלו להרוויח ממכירות נכסים, לקבל שכר גבוה יותר, להשתכלל בתחום המכירות וההזדמנויות להפוך למותג רווחי הן גבוהות. כבר בנובמבר הקרוב תרגישו שיפור פיננסי מהותי ותוכלו לממש את החלומות שלכם ולא רק לפנטז עליהם.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' שלכם מקבל חיזוק כוכבי, ואצלכם זה מדייק את הרצון להוציא לפועל ביחד או אפילו לחוד. הירח בטלה יושב בבית הזוגיות שלכם, זה קצת טריקי כי אתם אוהבים לקחת שליטה ולעשות הכל בעצמכם ומצד שני זה זמן זוגי. אז אם חשקה נפשכם ברומנטיקה, תוכלו ליהנות ממנה כיד הדמיון. רק היזהרו מאימפולסיביות וחוסר טקט כלפי הצד השני.

   

  19 באוקטובר - ירח חדש במאזניים (המזל שלכם) – זוהי בשורה טובה עבורכם המאזניים שמתודלקים מאורנוס ומחשיבה יוצאת דופן ואפילו גאונית. זה הזמן להוציא את העסק שלכם לפועל, לרשום אותו ברשם החברות. זהו יום עם אנרגיה הטובה ביותר עבורכם השנה. אנו לא מבטיחים שלא תופתעו ביום זה על ידי ברק אורני, שימו לב שאתם מכוונים את ההתחלה החדשה עם שיתוף פעולה כזה שטוב לכם ומשלים אתכם.

   

  זוגיות - מאזניים שמייחלים לזוגיות ולא הגשימו אותה בשנת יופיטר במזל שלכם יוכלו לממש אותה בזמן העקרב. הסיבה היא שעקרב הוא מזל טוב להוציא לפועל וגם לשלב את התשוקה שמאזניים מייחלים אליה. ולאלו מכם שיש לכם זוגיות, חודש אוקטובר הוא זמן טוב לצאת לחו"ל עם בני הזוג ולחגוג יומולדת וזוגיות רומנטית עם צבעי השלכת.

   

  מזל עקרב

  אין ספק שמעבר החודש, הוא שלכם, יופיטר שעובר למזלכם, ב -10 באוקטובר ויישאר שם עד ה - 9 לנובמבר 2018 פותח לכם עולם חדש של הזדמנויות. זו תהיה עבורכם שנה של מיקוד הפוטנציאל האישי, שנה של הישגים, של ירידה לעומקי הנפש והנאה מהאנרגיה הממגנטת שלכם.

   

  יופיטר בעקרב יוביל אתכם לפרסום וחשיפה (גם אינטימית) תהיה לכם הזדמנויות של רווחים כספיים של אינטואיציה מוגברת, של עולם רוחני שייפתח לכם. רק שימו לב שיופיטר אוהב את ה'אמת' הוא לא אוהב שמסתירים ממנו הוא חושף כל חלקה טובה, יופיטר יכול להניח אתכם במצבים לא נעימים של חוסר טקט או של פאדיחות לאור הזרקורים, אז כדאי שתהיו מוכנים.

   

  יופיטר גם מחבר אתכם ללימודים הקשורים למזל שלכם, כמו קרימינולוגיה או ביטוח חיים. זוהי גם תקופה של שנה שתגרום לכם ליצור קשרים רחבים יותר, להיות יותר בחו"ל והכי חשוב להתעסק בכספים, כספי ירושות או השקעות.

   

  קריירה - יופיטר ישפיע גם על הקרירה וההתפתחות שלכם. הוא יאיץ אתכם לכיוון התפתחות קרייריסטית, אולי פתיחת עסק או חשיבה על עסקים חובקי עולם, מה שכן חשוב שלא תעשו החלטות פזיזות או פחות שקולות, מתוך מחשבה של אקזיט מהיר (שקלו כל החלטה ובדקו אותה).

   

  את נקודת הפתיחה שלכם לאנרגיה היופיטרית תוכלו להתחיל כבר עם הירח המלא בטלה ב-5.10 – ה'אני' שלכם מקבל חיזוק כוכבי, הזרקור נמצא במיוחדות האישית שלכם, תוכלו לחזק את הרצון שלא יכול לחכות יותר, למנף את עצמכם ולקבל פידבקים מהסביבה.

   

  שבתאי ממשיך את תנועתו בבית ההישגיות שלכם, זוהי תקופה בה אתם מכוונים מטרה להשקיע בתכניות ארוכות טווח שיבנו אתכם כלכלית, זוהי תקופה להשקיע בנדל"ן, לקנות למכור ולחשוב על רעיונות בתחום חדשניים.

   

  כספים - יופיטר שליט בית הכספים שלכם בעקרב, זוהי שנה שתרצו ליהנות מהחיים ופחות לחסוך. אז חשוב שתחשבו גם על העתיד ולא רק על כוחו של הרגע הזה. תחסכו, תעשו ביטוח חיים, תבטיחו את עתידכם.

   

  זוגיות - מעבר כוכב ונוס (17) ומאדים (22) למזל מאזניים יטיבו עם הפנויים שביניכם בתחום ההיכרויות והריגושים בחודשים אוקטובר וגם נובמבר ונוס ומרס משחקים תופסת בכל החודש, ונוס רודפת אחרי מרס וזה יכול לסמל את הרצון שלכם להשיג את האידיליה בתחום הזוגי ואולי זו גם דרך שלכם להעלות את האש, את מפלס ההתרגשות והאדרנלין כמו שאתם אוהבים.

   

  בריאות - הבריאות שלכם מושפעת מכוכב אורנוס ב- 19 באוקטובר- ירח חדש במאזניים עם היבט לאורנוס יכול לגרום לכם רגישות בכליות או בשלפוחית השתן. כדאי לשתות הרבה.

   

  מזל קשת

  אין ספק שהבשורות הטובות החודש עבורכם קורות במעבר יופיטר שליט המזל שלכם למזל עקרב מה-10 באוקטובר עד ה-9 לנובמבר 2018. השאלה איזה סוג של קשתים אתם? האם אתם קשתים בורגנים, שסביר שתיהנו משדרוג החיים הנהנתני, תשוקתי ויוקרתי שלכם. ואילו אם אתם קשתים של טבע, אנו מניחים שתקצינו עם הרדיפה אחר האידיאל שלכם.

   

  זוגיות - מעברו של יופיטר למזל עקרב שהוא בית התת מודע והעולם הנסתר שלכם, מחבר אתכם באופן לא אופייני לעולם הרוח, או לאמונה וגם יכול לעורר ריבוי אהבות או משיכה ממגנטת ששכחתם שקיימת בכם.

   

  מעבר כוכב ונוס (17) ומאדים (22) למזל מאזניים יטיבו עם הפנויים שביניכם בתחום ההיכרויות והריגושים בחודשים אוקטובר-נובמבר 2018.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' מקבל חיזוק כוכבי, הזרקור נמצא במיוחדות האישית שלכם, תוכלו להרגיש במרכז, למנף את עצמכם ולקבל פידבקים מהסביבה.

   

  19 באוקטובר- ירח חדש ב 26 מעלות מאזניים – מבחינה חברתית ושיתופי פעולה רחבים, זה הזמן לצאת עם מיזם חדש או להתחבר לשותפות חדשה.

   

  כספים - שבתאי (לורד אוף דה קארמה) ישהה במזלכם כמעט עד סוף השנה וב-20.12 באוקטובר יכול להיות שתרגישו שהלחץ גובר אך אנו מנסים לומר לכם שזה רק זמני וגורם לכם לדחוף את עצמכם להיות יותר מאורגנים ולהעמיק במה שאתם עושים. (במילם אחרות לא לחפף) שבתאי בא ללמד אתכם שיעור כלכלי, אין מדובר על הפסדים (בכל זאת קשתים), אבל הוא יחדד לכם את החשיבה השקולה ויוביל אתכם לחסוך ולהתייעל ופחות לפזר.

   

  כוכב שבתאי שנמצא בחודשיים האחרונים במזל שלכם (בשהות של שנתיים וחצי) ממשיך עם העמקה והפיכתכם לרציניים, שבתאי עתיד לבצע מעבר בגלקטיק סנטר שהוא הפתח לספרייה האישית/תודעתית שלכם (בקשת 26.51 מעלות) ב-23.11 מה שקורה לכם בחודש הזה ובחודש הבא, אולי נראה לכם הזוי וארוך ומייגע. אך הקארמה קוראת לכם להעמיק בדרך. אחרת יגיע אליכם הלחץ הקרמתי ויכריח אתכם לעשות עבודת שורש.

   

  בריאות - יופיטר בכניסתו לעקרב ב-10 ותענוגות החיים, שימו לב שאתם לא מזלזלים בתזונה נכונה ומקפידים על ספורט. המתח מהגב שלכם יעבור ותצטרכו לבדוק את הצד הגיניקולוגי.

    

  מזל גדי

  חודש אוקטובר מעצים את השקעתכם הממוקדת בביטחון ויסודות בריאים. פלוטו במזל שלכם ממשיך את השפעתו העמוקה ולעתים כוחנית. האם ידעתם שאתם עשויים לעתים להיות קצת פחות גמישים ואולי כדאי שתנסו להרפות קצת במיוחד שמדובר בצד הזוגי.

   

  הכוכב האישי שבתאי ממשיך עם מעבר הארוך בבית החיפוש הפנימי (קשת), שבתאי יעבור בפתח הגלקטיק סנטר שנחשב לפתח של הספרייה האישית/תודעתית שלכם (26.51 מעלות בקשת) זה יקרה ב-23.11 עד אז אתם מרגישים אנרגיה לא ברורה אם כי הזויה ואולי נראה לכם לא הגיוני אך האנרגיה פועלת אך ורק כדי למקסם ולשכלל את היכולות שלכם. אז אם אתם לא משקיעים בהתפתחות האישית שלכם, יגיע אליכם הלחץ הקרמתי ויכריח אתכם לעשות כך, זה יכול להכאיב ולהפריד, אבל זה לטובתכם האישית. אם תהיו קשובים להורוסקופ, תזיזו את כל הטפל מחייכם ותהיו ממוקדים בהעצמה שלכם התוצאה תטיב עמכם.

   

  הבשורות הטובות הן שכוכב שבתאי ב-20.12 יעבור למזל שלכם ואנו יכולים להבטיח לכם ששבתאי במזל שלכם רק יטיב עמכם, אז יש למה לצפות. בינתיים השפעתו של שליט המזל שלכם, לא במיקום האידיאלי לחומרנות או שגשוג כמו שאתם אוהבים, אבל אין ספק שזה חיובי לבניית הביטחון העצמי שלכם וישרת אתכם בסופו של דבר.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' מקבל חיזוק כוכבי, תוכלו לקבל בשורות טובות שיחזקו את האגו שלכם, רק שימו לב שאתם לא חסרי טקט לצד השני.

   

  פרנסה ועסקים - יופיטר בבית הקריירה שלכם, מסיים את מהלכו ועובר למזל עקרב ב -10 באוקטובר 2017 עד ה - 9 לנובמבר 2018 זוהי תקופה עבורכם לממש את הצד הכספי בתחום העבודה. להתחבר לארגונים, לעבודת צוות, לכוח התת הכרתי שלכם להילחם ולהשיג את שלכם.

   

  בריאות -  פלוטו שסיים את נסיגתו במזל שלכם גורם לכם להדק את הכוח באימונים או בהישגים כוחניים, אבל הישמרו מפציעות. זמן סיום הנסיגה זו תקופה רגישה עבורכם, חום הגוף עולה, אתם הופכים יותר עצביים ולא בוחלים ברצון לפרק את המסגרת או להשיג את שלכם.

   

  זוגיות - 19 באוקטובר- ירח חדש ב 26 מעלות מאזניים המתודלק מאורנוס – אם חיפשתם זמן טוב לשיתופי פעולה וזוגיות, זה הזמן בחודש שכדאי שאו תתחילו יחסים או שיחסים עתיקים יתעוררו מחדש.

   

  מזל דלי

  חודש אוקטובר הופך להיות מוקד טרנספורמטיבי עבורכם. אחרי נסיגת שבתאי שסיימה את מהלכה בסוף אוגוסט וחשתם שהבירוקרטיה הלכה רק נגדכם. ההשפעה פגה וסביר שתחושו הקלה או שתתקדמו לתוצאות.

   

  שני כוכבי לכת שולטים במזל שלכם וכל כוכב מוסיף לכם גוון. שבתאי (עם הטבעות) נחשב לשליט העתיק של המזל ומחבר אתכם לציביליזציה ואילו אוראנוס השליט המודרני, מחבר אתכם לצד האידיאליסטי, זה שמבטא את האנטנה הגבוהה שלכם והידע התת הכרתי.

   

  שבתאי בחודש אוקטובר, נמצא באזור שקרוב ל'ספרייה האקאשית" ומעורר אתכם, כל אחד בזמנו להתוודע מחדש לכישרונות החבויים שלכם. זה אמנם תהליך ארוך ולכם לא תמיד יש סבלנות להעמיק, כי אתם יודעים מדעית אבל פחות חזקים רגשית. אורנוס שנמצא בחודשים האחרונים במזל טלה מקבל חיזוק טלאי ב-5 לחודש עם ירח מלא – זוהי השעה להתחבר לעצמאות ולממש אותה.

   

  ב-19 באוקטובר - ירח חדש ב 26 מעלות מאזניים המתודלק מאורנוס – זה שגורם לכם לפזר את הגאונות שלכם באוויר.

   

  קריירה - יופיטר במעברו לעקרב מה-10 באוקטובר 2017 עד ה-9 לנובמבר 2018 ומאפשר לכם להעמיק, לחקור ולא לשבת בשורה האחרונה בהרצאה ורק להקשיב. הגיע הזמן גם להשתפשף, לנסות ולהרגיש איך זה מתנהל בחיים האמתיים (הידע התיאורטי).

   

  זוגיות - נקודת הצפון במזל היורד בבית הזוגיות שלכם, ממשיכה לאתגר אתכם, גם היא מלמדת אתכם דרך ה'לב' או הרגש על מה להתעקש ועל מה לוותר. במיוחד החודש תצטרכו לדעת מתי לשחרר אחיזה ומתי אותה זוגיות היא קרש קפיצה להבנות והתפתחות.

   

  כספים - עם נפטון וכירון בבית הכספים שלכם, אתם צריכים להיות זהירים במיוחד החודש, אלא אם אתם מתעסקים באומנות או רפואה. החגורה מתהדקת וכדאי שתהיו שקולים. אנו ממליצים לכם לחשוב על הוספת שיעורים פרטיים, להרצות או לתת ייעוצים.

    

  מזל דגים

  יופיטר במעברו לעקרב מה-10 באוקטובר 2017 עד ה-9 לנובמבר 2018 משנה את הנושא המרכזי בחייכם (שכן יופיטר הוא שליט המזל שלכם) ומאפשר לכם לנתח את נושא המין, הכסף והתשוקה.

   

  השליט המשני, כוכב נפטון נמצא בעיצומה של 'נסיגה' (160 ימים) במזל שלכם (עד לסוף דצמבר 2017), תקופה בה הכוכב נוטה להעצים את תכונותיו ומכיוון שנפטון שולט במזל שלכם, הוא הופך אתכם לפריקיים של תחום החוזקה שלכם. זה יכול להיות האדרת הפוטנציאל- בדמיון, השראה, אומנות, מוזיקה ומתמטיקה. החלק הפחות חיובי, זה יכול לגרום לכם שיטפונות או רגשות מוקצנים. הנסיגה יכולה להחזיר אתכם אחורה בזמן לתקופת ינקות או גלגולים קודמים ולשחרר טראומות. תחום הבריאות גם הוא יכול להוות מטרד. יש להיזהר מהשפעה לא טובה של תרופות או שתיית אלכוהול.

   

  חיבור ללב - היבט 45 מעלות בין נפטון במזל שלכם ובין פלוטו בגדי בתקופת הנסיגה, מעצים את המתח בין הרצון שלכם להיות שוחרי אמונה ורוח לבין המגבלה הגופנית, הכספית או הפיזית. אתם הדגיגים אידיאליסטים ושוחרי צדק, אך חייבים ללמוד ולעתים בדרך הקשה, שאתם לא מעל הטבע, או מעל החוקים.

   

  כירון המרפא (ששולט בבתולה, במזל היורד שלכם) נמצא עדין בנסיגתו שהחלה ב-2.7 ותמשיך עד 6.12, כירון פותח פצעים במיוחד בכל הקשור למערכות יחסים או ריפוי הגוף הפיזי. בני הזוג שלכם שלעתים אינם מבינים אתכם ואתם תצטרכו להתעמת בשוני בינכם. ואולי, לקבל ריפוי וזה יכול להוביל לסיטואציות קשות ולא נעימות. בחודש שעבר שהתרחשה נסיגת מרקורי בבתולה, היא זו שהביאה את המצב ל'שולחן הניתוח'.

   

  הישגיות וקריירה - כבר שנה וחצי ששבתאי נמצא ברום המפה שלכם במזל קשת. ב-2017 הוא נשאר באותו מיקום ומדובר על בניית המוסד הקרייריסטי שלכם. בשפה הכי פשוטה הפוטנציאל להישגים גדול במיוחד עכשיו, אבל תצטרכו לעמול עבורם קשה ולרפא את הפצעים שקיימים שם.

   

  כספים ויחסים -  כאשר אורנוס מתודלק מיופיטר, הכסף יתבזבז לכם על קדמה או מסע שורשים שכזה. אם תחשבו בגדול תוכלו למנף את הקדמה גם לכסף.

   

  5 אוקטובר - ירח מלא בטלה – ה'אני' מקבל חיזוק כוכבי, הזרקור נמצא בבנק או בגוף הפיזי שלכם, תוכלו לקחת החלטות מתוך שיקול אישי בלבד.

   

  19 באוקטובר - ירח חדש ב 26 מעלות מאזניים המתודלק מאורנוס – אנחנו מקווים שחסכתם, כי אז תוכלו לקבל תשואה בהפתעה. ואם זה קשור לבן הזוג היזהרו מניתוק כי אתם מתעקשים על אידיאל שאין לו עדין סימוכין במציאות.

   

 1. שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים