שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צו מניעה הוגש נגד דחיית המשחקים
  גורמים בהתאחדות מנסים למנוע מהשופטים לפתוח את המשחקים באיחור של רבע שעה במחאה על התנאים. מוועד השופטים נמסר: "הם מאבדים כיוון ואובדי עצות, אלו צעדים נואשים". נשקלת פנייה לביהמ"ש בטענה לפגיעה בהתארגנות

  בהתאחדות לכדורגל לחוצים מאוד מהאפשרות שמשחקי ליגת העל היום (ראשון) ומחר ייפתחו באיחור של רבע שעה בעקבות מחאת השופטים המתלוננים על התנאים שהם מקבלים, בין השאר בכל מה שקשור לכספי הפנסיה. בצעד אחרון כדי למנוע את המחאה הערב החליטו בהתאחדות להגיש לבית הדין לענייני עבודה צו מניעה.

   

  בהסתדרות הלאומית ובוועד השופטים טוענים כי גורמים בהתאחדות פנו לשופטים והקוונים המשובצים למשחקים בניסיון למנוע את המחאה.

   

  מחאת השופטים. עכשיו גם בליגת העל (צילום: פרטי) (צילום: פרטי)
  מחאת השופטים. עכשיו גם בליגת העל(צילום: פרטי)

   

  צריך לציין כי ההסתדרות הלאומית ובוועד השופטים שיגרו היום מכתב נוסף להתאחדות
  ובו הם דורשים שלא להפריע להתארגנות השופטים, ולא להעביר מסרים בדרך כלשהי אליהם כדי שלא יפתחו באיחור את המשחקים. ההסתדרות הלאומית וועד השופטים מבקשים להבהיר כי במידה ושופט ייפגע או יקבל מסרים הם ידאגו לגבותו ככל שיצטרך ובאופן מיידי.

   

  נציגי השופטים טוענים: "ההתאחדות שינתה אסטרטגיה והטיחה בשופטים האשמות קשות. ההתאחדות בחרה לשלוח מייל לכל השופטים ובו הם רומזים כי פעולותיהם גובלות בהטיית משחק. כל בר דעת יבחין כי אין כל קשר בין הפעולות שהשופטים נוקטים לבין הטיית משחק. נדמה כי ההתאחדות מאבדת כיוון ואף אובדת עצות. ההסתדרות הלאומית והוועד יגנו על העובדים בחירוף נפש, לא ניתן יד לפגיעה בעובדים. אלו צעדים נואשים מצד ההתאחדות.

   

  ההסתדרות הלאומית תחליט מחר יחד עם הוועד האם לפנות אל בית המשפט בתביעה על הפרעה להתארגנות מצד ההתאחדות בסך 230 אלף שקלים.


  פורסם לראשונה 01/10/2017 11:22

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים