שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  כשיופיטר עבר לעקרב: השינוי הגדול בדרך
  בפעם הקודמת שיופיטר שהה בעקרב העולם סבל מפיגועים, תכניות גדולות הושלמו, מנהיגים עשו שינויים או עברו שינויים מרחיקי לכת ובוצעו עסקאות ענק - ומה צפוי לנו במעבר הקרוב שיחל ב-10 באוקטובר? האסטרולוגית שלי רום מפרטת על התהליך שישנה את חיינו

  יופיטר פותח לנו צוהר של חקר והתמודדות עם המורכבות של נושא המוות ולידה מחדש עם מעברו לעקרב ב-10 באוקטובר 2017, שם ישהה עד ה-9 לנובמבר 2018. זוהי תהיה שנה שאירועים מיסטיים, מעט הזויים, יגרמו גם לאלה הספקנים להאמין בתורת הנסתר. זו תהיה שנה של כניסה פנימה אל תוך הנפש, רצון עז לקבל תשובות עמוקות ולחקור את עולם הסיבות הגבוה. נמצא את עצמנו נהנים ואפילו מתמכרים מאנרגיית חקירה זו, ולמה? על מנת להבין ולרפא נושאים עמוקים שדחינו עד כה.

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  האנושות נמצאת בעיצומה של טרנספורמציה וזו עולה שלב עם מעבר יופיטר לעקרב. כשבחלקים מן העולם מחלימים מרעשי אדמה וסערות שפגעו בקורת בית הטריוויאלית וברכוש שנלקחו כמובנים מאליהם, במקביל בחלקים אחרים מתמודדים עם פרידות מאנשים שהלכו מן העולם.

   

  שיא התהליך צפוי לנו עם מעברו של אוראנוס למזל שור (המזל הנגדי) ביוני 2018, תהליך שעשוי לזעזע את הביטחון ברכוש ובחלקים הפיזיים והתודעה האנושית

  תגלה שאנחנו לא רק כדור הארץ, אנחנו ספינת יקום שלמה וישנה תכנית כוללת לאנושות, ולהרס הזה שהאנושות עוברת יש סיבה גבוהה. אמנם, רב הנסתר מן הגלוי, אך כוח המשיכה של הכוכבים הולך "לשקשק" את הכדור ולעורר גם את אלו שחיו בבורות מוחלטת, ואולי גם לכם לא תהיה ברירה ותצטרכו להעמיק בהיסטוריה ובעתידנות ולהבין את הסיבתיות.

   

  מיהו הכוכב ומהו המזל?

  עקרב הוא טריטוריה בקונסטלציית השמים (כמו מדינה של כוכבים), שהמשתייכים אליה הם כעוף החול (פניקס), הם אנשים ממגנטים ויצריים, לרוב הם אינם יודעים מעצורים, נלחמים גם בעבור הקרבת גופם ונפשם. הם כמו צבא לוחמים שאוהבים שליטה טוטאלית. הם נועדו להיות צבא לוחמי אור, אך מכיוון שהכוח הם מנת חלקם, הם יכולים להתבלבל ולהפוך לעריצים ואכזריים כי הם כל כך טוטאליים כלפי המטרות שלהם. הם אותם חוקרים שפועלים כדי להוביל לתוצאות עומק בתחומים כמו ילודה, חקר החיים והמוות, ארכיאולוגיה, כספים, מין ויצרים.

   

  עקרב הוא מזל שעלול לייצר שליטה מנוגדת לרצונו של האחר, הוא מתנגד לחופש. הוא מזל הנשלט על ידי מרס ופלוטו יחד, על כן מאוד קשה להתנגד לכוח, לעיניים החודרות ולמגנטיות המכשפת. נדרשת עבודת עומק כדי להשתחרר מתפיסה זו או לשנותה כשיש סטייה לטרור או עריצות מוחלטת.

   

  בפעם הקודמת שיופיטר עבר לעקרב שני מנהיגים גדולים עברו טרנספורמציה – אלו הם סדאם חוסן שהוצא להורג ב-2006 ואריאל שרון שחטף שבץ מוחי בינואר 2006. במקביל, הטרור העולמי התעצם, אך ננקטו צעדים למגר את התופעה.

   

  יופיטר הוא כוכב של אש ההתפתחות, הכוח שלו הוא להזריק אש במיקום שהוא נמצא בשמיים. האש מחברת אותנו לרצון, מלמדת אותנו להשתמש באותה אנרגיה כדי לממשו והופכת את המקום הטריטוריאלי בשמיים, כמוקד בו נדלק אור חזק המדליק את כל האזור.

  יופיטר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  יופיטר(צילום: shutterstock)
   

  למי זה נוח ולמי זה פחות נוח? זה כבר תלוי בכמות העקרב שיש לנו במפה האישית. יופיטר ידוע גם ככוכב ה'צדק', הוא נלחם בתופעות אפלות שפוגעות בכלל האנושות, מעורר את החשיבה ואת הרצון ללמוד ואם צריך, לוקח אותנו למשפטי ראווה וחושף את כל מה שמתרחש מתחת לפני השטח.

   

  יופיטר בעקרב נמצא במקום יוקרתי עבורו, אך לא תמיד נושאי העקרב נוחים לנו, הרי מדובר במזל שיודע להילחם מלחמות עקובות מדם. בעקרב יש גם תכונות חשובות להתפתחות הכוללת, הוא שואל את שאלות ה'למה?', מפיק מגנטיות וכוח ריפוי רב עוצמה, כזה שיכול להוביל לטרנספורמציה ושינוי בתהליך אלכימי כמו הצפת הרבדים העמוקים ביותר של הנשמה.

   

  יופיטר בעקרב יעלה לחדשות את הנושאים שאנו מעדיפים להסתיר, הוא ישאיר אותנו במערומינו ויגרום לנו להפוך את מצב התודעה הנוכחי שלנו ב-180 מעלות. האנושות איננה מסוגלת לבצע מהלכים אלו ללא עזרה מיסטית וננקטות פעולות נסתרות מן העין לטובת הכלל.

   

  אז סיכמנו שיופיטר בעקרב אינו נוח לבריות, הוא מחטט ופוצע, אנו הופכים סיזיפיים ומלחמתיים, הקארמה פועלת ואין לה רחמים. בצידו החיובי של יופיטר הוא אינו מניח לנו לזרום עם החיים וחושף בפנינו חלקי פאזל נסתרים שחסרו והטריפו את דעתנו כאשר לא הבנו את הסיבה. על כן בתקופה זו יכולה להתעורר גם תקווה, כמו פריצות דרך בשיחות השלום הגרעיניות, הפחתת הנשק ומיגור תופעות הטרור.

   

  יופיטר בעקרב יאתגר את שירותי המודיעין והמשטרה, יכול ויציף משפטי רצח או מעילות ענק ויחשוף אמת שלעתים 'מצערת' לתודעה הציבורית.

   

  יופיטר בעקרב ייגע בנימי המגע הפיזי, התשוקה שאולי פחות התייחסנו אליה בשנים האחרונות תשוב, נבקש להתחבר שוב לתענוגות, לפיזיות וליצרים הפנימיים. נושאי הכספים הקולקטיביים, כמו בנקים, אג"חים, הלוואות, מניות וקבוצות רכישה של נדל"ן, כל אלה הם הנושאים שיופיטר יפעיל עליהם את זרקורו.

   

  יופיטר שאוהב צדק, שמייצר כללי ברזל, תובע מאתנו חומות הגנה, גבולות טריטוריאליים ברורים, מבקש לכבד את הפרטיות של האדם, לחיות מתוך שליטה עצמית וכן, יופיטר איננו בוחל באמצעים למיגור התופעה.

  החלטתם לשנות את החוק? עשו זאת בדרך נבונה. יופיטר דורש דיוק והעמקה בנושאים בו הוא עוסק, הוא מכוון לשינוי פרספקטיבה ויודע בעיקר צדק.

  מזלות שאינם אוהבים לחפור ולהעמיק יכולים להיות מטולטלים, ואלו שאוהבים לחפור, יחפרו עמוק יותר כדי להבין את המשמעות הגדולה של מי אני, כולל שחרור הדפוסים העיקשים. אבל בסופו של דבר השפעת יופיטר בעקרב יכולה להביא להישגים יוצאי דופן על ידי סבלנות ומאמץ.

   

  החודשים הראשונים של מחזור זה יכולים להיות מאתגרים במיוחד עבור המזלות הקבועים (שור, אריה, עקרב ודלי). אנו ממליצים לטפל בכל נושאי תזרימי הכספים, להיות בשליטה מלאה על היצרים, לכבד את החוק ואת גבולות הפרטיות של האחר ולחטט בנפש בלי להגזים לכדי מצב של 'הפרעת נפש'.

   

  בפעם הקודמת שיופיטר שהה בעקרב (מאוקטובר 2005 ועד נובמבר שנת 2006) מבין האירועים הבולטים היו: תכנית ההתנתקות ברצועת עזה הושלמה, החמאס זוכה ברוב גדול בבחירות, פיגועים בארץ ובעולם, בחדרה, בלונדון ובצרפת. סדאם חוסיין נתפס ונידון למוות, אריאל שרון עוזב את הליכוד ומקים את מפלגת קדימה ובינואר 2006 עובר שבץ מוחי, וגם עסקאות ענק כמו חברת גוגל שרוכשת את אתר YouTube.

   

  יופיטר בעקרב ייטיב עם מזלות: עקרב כמובן, וגם מזלות גדי, דגים, סרטן ובתולה. פרסום וחשיפה (גם אינטימית) הזדמנויות של רווחים כספיים מארגונים הפועלים לטובת פיתוח כלכלי, שינויי מנהיגות והישגים בנקאיים, אינטואיציה מוגברת, חיזוק של אמונות מטאפיזיות או רוחניות.

   

  יופיטר בעקרב יאתגר את המזלות: דלי, שור ואריה שנטייתם היא להיות פחות יסודיים. תהיה כאן נטייה להשמנה והתנהגות קטנונית. סיבוכים שיכולים לנבוע מעיסוקים בתחום הפיזי, כמו ספורט לא מבוקר וכל נושא המגע המיני. התנהגות אובססיבית או מניפולטיבית, טקטיקות כסף ערמומיות, פעולות שאפתניות מדי, ושימוש לרעה של כוח.

   

  המלצות 'עשה, על תעשה' עבור כולנו כשיופיטר בעקרב - בצד החיובי אנו יכולים לבחור להשתמש באנרגיה זו כדי להתחבר לעושר, עומק הנפש ורבדים רוחניים. בצד השלילי יש להיזהר מתאווה וחמדנות, עושר ריק מתוכן, כוחנות וניצול של אחרים.

   

  נסיגה שנתית של הכוכב: מה- 9.3.2018 עד 10.7.2018 תהיה תקופה בה הזרקור הוא רב עוצמה ואין דרך להתחמק מהשפעתו של הכוכב.

   

  * המזלות קשת ודגים נשלטים על ידי כוכב יופיטר ויכולים לנצל ולתרגם את המיקום של יופיטר לטובתם.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים