שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שלושה חודשים אחרי מותה של מאי - נגנב הטלפון הנייד עם כל הזיכרונות
  ביולי האחרון נפטרה ממחלת הסרטן מאי גורפינקל, בתו היחידה של השף גולן גורפינקל. השבוע נגנב מאימהּ הטלפון הסלולרי של מאי, שהכיל תמונות, סרטונים ושיחות אישיות בן השתיים, שהתקיימו בשנים האחרונות לחייה. האם: "כל העולם שלי שם, אני לא מחפשת לעשות עניין"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מאי גורפינקל ז"ל ( ) ( )
  מאי גורפינקל ז"ל
   

  ביום ראשון השבוע, בשעות הצהריים, ביקרה ענת עמישי בסניף הום סנטר בבני ברק. היא חנתה בחניון המתחם ונכנסה לחנות. כל אותו הזמן היה בתיק שלה הטלפון הסלולרי של בתה מאי גורפינקל, שנפטרה ממחלת הסרטן לפני כשלושה חודשים, כשהיא בת 15.

   

  לפני היציאה מהחנות גילתה עמישי כי הטלפון הנייד של מאי נעלם מהתיק, ובזיכרון שלו שלוש שנים וחצי של זיכרונות אחרונים מבתה יחידתה. היו שם תמונות, סרטונים ושיחות אינטימיות אחרונות שהקליטה האם לפני מותה של הבת.

   ( ) ( )
   

  "זו ממש עוגמת נפש רצינית. כל העולם שלי היה שם. זה טלפון שהיה בבעלותה של מאי, הוא היה טלפון יקר, אבל זה לא הכסף בכלל אלא העובדה שהוא היה אצלה ועבר אליי. כל העולם שלי שם. יש שם שלוש שנים וחצי מלאות של הקלטות של שיחות, תמונות וסרטונים. שחזרתי כל רגע ואני זוכרת מתי הייתה השיחה האחרונה שלי ואיפה בדיוק הייתי איתו לפני שזה נגנב. זה קרה או בחניה או - סביר להניח - בחנות עצמה", עמישי אומרת.

  ענת עמישי (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  ענת עמישי(צילום: ירון ברנר)
   

  "כשראיתי שהטלפון לא אצלי, הגשתי תלונה במשטרה ובמקביל אנשים ניסו לעזור לי לחפש אותו ושלחנו הודעה לגנב שמדובר באימא שאיבדה את הבת שלה לפני שלושה חודשים. התחייבתי לא לפרסם שמות ולא להכניס אף אחד לכלא. אני פונה לגנב - בבקשה שים את זה בתיבת הדואר או באיזו חנות, ואני אקח את זה משם. אני לא מחפשת לעשות עניין, אלא לקבל את מה שנשאר מהבת שלי בחזרה. אני מוכנה גם לשלם על זה".  

   

  עם פרסום הידיעה ב-ynet רשת "הום סנטר" יצרה קשר עם האם, ענת עמישי. ביחד עם משטרת ישראל וקב"ט "הום סנטר", נשלפו צילומי האבטחה בתוך המתחם ומחוץ לחנות בבני ברק בשעה שהאם ערכה קניות ברשת. במצלמות רואים שהתיק נשאר ללא השגחה בעגלה בזמן שעמישי מסתובבת ובודקת פריטים. אדם שהגיע מחוץ לסניף התקרב לתיק ושלף את הטלפון הסלולרי. הבוקר משטרת ישראל בעזרת שיתוף הפעולה של "הום סנטר", איתרו את האדם שגנב את הטלפון והחזירו את הטלפון לידיה של האם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שלושה חודשים אחרי מותה של מאי - נגנב הטלפון הנייד עם כל הזיכרונות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטלפון של הבת שנפטרה מסרטן נגנב, האם קוראת לגנב להחזירו
  מומלצים