שתף קטע נבחר

כתב אישום: דקר והרג את הכלבה קאיה בסכין

המדור להגנת הסביבה בלשכת התביעות במשטרה הגיש כתב אישום בגין התאכזרות והתעללות בבעל חיים נגד תושב הקריות שדקר והרג את הכלבה קאיה יממה לאחר ששרטה את בתו בפניה. אחיו הואשם כי סייע בעת המעשה וכלא את בעליה של הכלבה ובני משפחתו. מעצרם הוארך עד יום חמישי

שמונה ימים לאחר מותה בייסורים של כלבת הפיטבול קאיה בקריית ים, הוגש הבוקר (א') אל בית המשפט השלום בקריות כתב אישום נגד הנאשם בהריגתה, דוד אוחיון, בן 41.

 

אוחיון מואשם בהתאכזרות והתעללות בבעל חיים, היזק לבעל חיים, השגת גבול, איומים, החזקת סכין או אגרופן שלא כדין וקשירת קשר לעוון.

 

כמו כן, אחיו, מואשם כי סייע לו בעת המעשים וכלא את בעליה של הכלבה ובני משפחתו, כדי שלא יוכלו להפריע לנאשם במעשיו.

 


המדור להגנת סביבה בלשכת התביעות במשטרה הגיש כתב אישום נגד השניים. מכתב האישום עולה כי הכלבה קשורה באופן קבוע במרפסת הקדמית בבית בעליה, וכי הנאשם הינו חבר של הבעלים והשניים אף עובדים לעתים ביחד.

 

ביום שישי שעבר, מתואר באישום הגיעו הנאשם ואשתו עם בתם לבית החברים, "ובעת משחק של הבת עם הכלבה שרטה אותה הכלבה קלות בפניה", מתואר באישום.

 

"באמצעות סכין דקר את הכלבה בצווארה"

למחרת בערב הגיעו הנאשם ואחיו לבית המשפחה, ושם כלא האח את בני הבית בתוך דירתם, ושם את המפתח בכיסו. באישום מתואר כי לאחר מכן, פגע אוחיון בכלבה, "בכך שבאמצעות סכין דקר את הכלבה בצווארה ובחלקי פניה בשמאל, וגרם לה לחבלות עמוקות ורחבות, פצעי כניסה רחבים, שברים פנימיים, קריסת מערכות וכשלים נשימתיים".

 

במקביל להגשת כתב האישום מבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים, וכי האח יישאר במעצר בית.

 

בעל הכלבה עם בתו וקאיה ()
בעל הכלבה עם בתו וקאיה

 

המשטרה מפרטת בבקשה את הראיות, שכללו עדויות בני המשפחה ואנשים נוספים, פגר  הכלבה, תיעוד מצולם ועוד. "ביצוע העבירות מסכן את שלום הציבור וביטחונו לאור העובדה שנעשו באלימות חמורה, אדישות לחיים ואכזריות...הנאשם חסר מעצורים... אין לדעת במי או במה תבוא לידי ביטוי הפעם הבאה...מאישיותו עולה כי אינו נרתע מלפגוע במי שחלש ממנו".

 

עו"ד רועי קרן, המייצג את שני הנאשמים, הסכים להארכת המעצר עד יום חמישי הקרוב, על מנת שיוכל ללמוד את חומר הראיות. ביום חמישי יתקיים הדיון בבקשה להארכת המעצר. לדברי עו"ד קרן, מכחישים הנאשמים את המיוחס להם באישום.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכלבה קאיה. נדקרה למוות
עו"ד רועי קרן. "הנאשמים מכחישים את המיוחס להם"
מומלצים