שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  להשתחרר מהפחדים: הורוסקופ חודש נובמבר
  קשה לעשות שינויים, אפילו אם הם כאלו שאמורים לקדם אותנו בחיים, אבל החודש לא תהיה לנו ברירה - הארכיטיפ העקרבי יביא עמו חוויות לא פשוטות שיובילו לטרנפורמציה ברמת הנשמה והנפש. האסטרולוגית שלי רום עם ההורוסקופ המלא

  חודש נובמבר המקביל לחודש מר חשוון, נשלט על ידי הארכיטיפ העקרבי. בחודש זה נחווה היבטים בולטים מן האסטרואיד כירון (המרפא שפותח פצעים) - זוהי תקופה של תהליכים טרנספורמטיביים ברמת הנפש והנשמה, תהליכים שאולי קצת פחות נוחים לנו, אך תפקידם לשחרר אותנו מפחדים, טראומות ישנות ועיכובים.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  האוקטאבות של העקרב מעבירות אותנו (את כולנו ולא רק את העקרבים) תהליכי התפתחות של הנשמה - הארכיטיפ העקרבי מתחיל את דרכו בנקיקים ובמקומות הכי נמוכים של נפש האדם ואז המציאות עבורו היא שחור ולבן, שכר ועונש, משחקי כוח ושליטה.

   

  כשהוא מתפתח הוא מטפס לרמת הנשר, המסמל חופש ואת האלטרואיסט שעף גבוה מעל כולם בדרך אל האמת והצדק שחייבים לצוף מעל פני השטח. במצב התפתחותי אידיאלי הנשר יהפוך ליונה רודפת-שלום או לעוף הפיניקס שהוא הרמה הרוחנית הגבוהה ביותר, שמבין את השליחות על פני האדמה, מבין את חוקי החיים ויודע את סוד עולם הסיבות הגבוה ואת תודעת האחד.

   

  שלוש הרמות של הטרנספורמציה יעבירו אותנו מטמורפוזה ויתבעו מאיתנו תהליכים של עומק והבנות, של למידה והתפתחות, של שחרור הישן וחיבור לחדש.

   

  ההיבטים המאתגרים עם כירון מעלים זיכרונות של כאב שזקוק לריפוי. ממולו, האנרגיה המשלימה היא זו של הקשת שמכניסה אופטימיות ואמונה. האנרגיות של מזל קשת ששולטות גם הן החודש, מביאות את הרצון לפעולה, תנועה, הרפתקה, ביטוי פורה, עלייה באופטימיות, בשמחה, במזל, ובנטייה ללכת עם הרצון עד הסוף ולא לוותר לפחדים או למגבלות.

   

  מעברי החודש:

  עקבו אחר המעברים של החודש וסמנו ביומן כדי להפיק מהאנרגיה את המיטב:

  • ב-4 - 12.23 ירח מלא בשור (4)
  • ב-5 - מרקורי עובר לקשת
  • ב-7 - ונוס עוברת לעקרב
  • ב-18 - 6.42 מולד ירח בעקרב (26)
  • ב-21 - השמש עוברת לקשת

   

  ההיבטים

  לידיעה כללית היבטים: 60 היבט חיובי ממזג – 90 היבט דיס הרמוני מאתגר – 120 היבט חיובי, דוחף קדימה – 150 היבט הזקוק לטיפול. 180 – היבט דיס הרמוני של מולות, עימות חזיתי. צמידות – היבט חיובי תקשורתי.

   

  1-2 בנובמבר - מרקורי בעקרב 120 לכירון בדגים – כירון מאתגר אותנו לטפל באנרגיית הקול שלנו, להשמיע את עצמנו. זו יכולה להיות רגישות באזור הגרון.

   

  2 בנובמבר – סטורן בקשת 90 לכירון בדגים – המסגרת תובעת מאיתנו לקחת אחריות, היא יכולה לבוא בדמות סמכותית, קשוחה וביקורתית.

   

  3 בנובמבר - יום ראשון השמש בעקרב 120 לנפטון בדגים – מעבר המחזק יצירתיות וכישרונות אמנותיים. זוהי אנרגיה שעוזרת להתאהב, להירגע, ליצור ולטפל.

   

  3 נובמבר - ירח מלא במזל שור – זהו ירח שנקרא גם ירח פיריון, היצירה יכולה להגיע לכדי השלמה, טוב להישג בתחומי הכספים, נדל"ן, יופי, אסתטיקה, שיפוץ הבית.

   

  3 נובמבר - ונוס במאזניים 60 לסטורן בקשת – זהו יום טוב לנקיטת צעדים קדימה עם שותפויות חשובות שנועדו לריצה ארוכה, במיוחד אם יש בהם זיקה לקדמה וטכנולוגיה (בחסות אוראנוס).

   

  3-4 בנובמבר - ונוס במאזניים 180 לאוראנוס בטלה – אוראנוס 'מכה' שנית. משפיע על מערכות יחסים ועל כספים. אם יש לכם השקעות טכנולוגיות, יוצאות דופן, זה יעצים אתכם. אך אם אתם שמרנים, זה יכול להשפיע בדיוק ההיפך, להפריד ולשבש מערכות יחסים.

   

  9 בנובמבר – השמש בעקרב 60 לפלוטו בגדי – זהו היבט התורם לעומק הרגש ולטרנספורמציות הקשורות לתהליכים פנימיים. זהו היבט שיכול לתרום גם לבנייה.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים ליציבות והרחבה באמצעות חדשנות וטכנולוגיה, תורמים לקדמה ולדחיפה תודעתית.

   

  13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את אנרגיית האהבה והכסף. אם אתם רוצים לדייק הצלחה בתחומים האלה, כוונו ליום זה.

   

  13 בנובמבר - מרקורי בקשת 90 לנפטון בדגים – אידיאליזציה יכולה להתנפץ כאכזבה. האופטימית הקשתית נתקלת במלנכוליה הדגיגית. יום טוב ללכת לים ולתרגל נשימות.

   

  16 בנובמבר - ונוס בעקרב 120 לנפטון בדגים - היבט המחזק רגשות ואינטימיות ומדלק נהדר פריצות דרך זוגיות או יצירתיות, בדרך עדינה ופרודוקטיבית.

   

  16 בנובמבר – השמש בעקרב 120 לכירון בדגים - החוויה הרב-ממדית מתמזגת להוויה וביטוי במציאות. כירון הוא המרפא הגדול, במעבר מסוג זה הוא תורם לריפוי ולהתמרה רגשית.

   

  17 בנובמבר - מרקורי במזל קשת 120 למאדים במאזניים – זהו מעבר התורם לעשייה שדוחפת להביא לתוצאות.

   

  18 בנובמבר - ירח חדש ב-26 מעלות בעקרב - ירח חדש במעלות האחרונות בעקרב, הוא ירח שמאתגר אותנו לטרנספורמציית הנפש, להתחבר לרוחניות ועם ההיבט לכירון שיכול לתרום לתעצומות נפש.

   

  הירח החדש בעקרב, מסמן עוד צומת ודוחף לשינוי, יציאה מתוך המערכות של שולט ונשלט.

   

  19 בנובמבר - מאדים במאזניים 90 לפלוטו בגדי – היבט שני אחרי הראשון שחווינו ב-22 לפברואר וייתכן כי יצר סכסוך או ניתוק. שימו לב ביום זה להתרחק ממתח סביב חילוקי דעות.

   

  21 בנובמבר - ונוס בעקרב 60 לפלוטו בגדי - חוויות רגשיות או רומנטיות יכולות להפיק דרמטיזציה עם המעבר הזה. זה גם יכול להביא להזדמנויות פיננסיות מדהימות.

   

  22 בנובמבר - נפטון מסיים נסיגתו במזל דגים – מיוני נפטון נמצא בנסיגה ויש סיכוי שהרגשנו מבולבלים ואולי קצת לא מפוקסים (אמנם נסיגה זו חיברה אותנו להשראה ותקשור) חזרתו של נפטון מנסיגה יכולה לעורר אותנו מתרדמת ארוכה.

   

  25 בנובמבר - מרקורי בקשת 120 לאוראנוס בטלה - המעבר יכול להביא שיפורים פתאומיים בתקשורת ותחבורה. ואילו שימו לב שמרקורי נכנס כבר לאזור הטרום רטרו שלו (נסיגה מה- 3.12-23.12 שתתרחש בקשת) ז"א שבכל זאת צריך להיות מפוקסים עם מהלכים מרקוריאליים, כמו רכישת כלי תחבורה או העברת קבצים וכו'.

   

  26 נובמבר - ונוס בעקרב 120 לכירון בדגים – כירון מרפא את האזור העקרבי, המעבר שואף לתיקון בתחום הכלכלי או הרומנטי וחיזוק ההערכה העצמית.

   

  27-28 נובמבר - מרקורי בצמידות לשבתאי בקשת – שבתאי יכול לדכא את מרקורי עם קשיים מצד הבירוקרטיה, ארגון או תהליכים שמצריכים סבלנות.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  מזל טלה

  לא משעממם בנובמבר, יש אקשן באוויר עם מרס בבית היורד שלכם, הוא דוחף אתכם לעשייה, לשיתופי פעולה מפרים, יש גם זמן לאהבה סוף-סוף. חשוב שתשימו לב לא להיות חסרי טאקט או פזיזים מדי, כי זה איכשהו תמיד הורס לכם.

   

  כספים: 3 נובמבר - ירח מלא במזל שור – זמן לעשות סדר בכספים, להשקיע או אולי לחשוב על איזו הכנסה פסיבית.

   

  הישגיות והתפתחות: ב-11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. היבט שהראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב-19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים לכם להניע את המערכת, להתפתח, ליצירת קשרים עם חו"ל. לצעירים שביניכם, זה טוב למבחנים.

   

  זוגיות ומערכות יחסים: 13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את אנרגיית האהבה והכסף. אם אתם רוצים לדייק הצלחה בתחומים האלה, כוונו ליום זה.

   

  חיי חברה: 19 בנובמבר - מאדים במאזניים 90 לפלוטו בגדי – היבט שני אחרי הראשון שחווינו ב -22 לפברואר וייתכן כי יצר סכסוך או ניתוק. שימו לב ביום זה להתרחק ממתח סביב חילוקי דעות או התלקחות בין אישית.

   

  אמונה ורוח: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של התעוררות רוחנית, עשייה אומנותית או חיפוש אחר שקט ומפלט מטרדות היומיום.

   

  סידורים ובריאות: 18 בנובמבר - ירח חדש ב 26 מעלות בעקרב - ירח חדש במעלות האחרונות בעקרב, הוא ירח שמאתגר אותנו לטרנספורמציית הנפש, להתחבר לרוחניות ועם ההיבט לכירון שיכול לתרום לתעצומות נפש. שימו לב שבתקופה זו יכולה להיווצר תיבת פנדורה של טראומות ישנות, עשו עבודת ניקיון ואל תסכימו ליפול למקומות אפלים.

   

  עושים חושבים: כניסת השמש לקשת ולבית התנועה והמהלכים הדינאמיים, זה קורה ביום שלישי ה-21 ואותו שבוע יכול להרגיש כמו רצון עז בשינוי או חשק להדליק את האדרנלין. ב- 25 בנובמבר - מרקורי בקשת 120 לאוראנוס בטלה – האם חשבתם ללמוד או להתפתח בתחום חדש? שימו לב שמרקורי נכנס כבר לאזור הטרום רטרו שלו (נסיגה בין ה-23-3.12 שתתרחש בקשת)

   

  מזל שור

  זה החודש שלכם שוורים, יופיטר שעבר לעקרב באוקטובר, מאיץ התפתחות במערכות יחסים וזוגיות. זה יכול להיות בשורה טובה לשותפות או חברתיות בכלל. נסו לחשוב יצירתית בכל הנוגע לשיתופי פעולה וככל שתפרגנו יותר לאנשים שונים מכם, כך תוכלו לקדם גם את עצמכם. אז אם זוגיות עוד לא קיימת בחייכם, זהו חודש עם המון הזדמנות כוכבית עבורכם.

   

  ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח מלא שיאיר את המזל שלכם ובקרבת יופיטר שבמזל היורד, בשורות טובות בכל הקשור לזוגיות כבר אמרנו? רק שימו לב שאתם לא נכנעים למפולות רגשיות, למדו למנן את הרגש שאתם משתמשים בו.

   

  ב-7 - ונוס עוברת לעקרב וגם היא מוסיפה חן לתחום הזוגי. תוכלו גם להיראות טוב מהרגיל, אולי תרצו להצטלם לתמונה חדשה לפרופיל שלכם.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב-24 דצמבר 2016, השני ב-19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים לכם ליציבות הכספית והמינית. כספים יכולים להשתחרר מחסכונות שלא ידעתם עליהם וגם תוכלו לקבל כסף מאדם מבוגר.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה, מומלץ לצאת לבלות ואפילו לבקר באתר היכרויות. וב-13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את אנרגיית האהבה והכסף. אם אתם רוצים לדייק הצלחה בתחומים האלה, כוונו ליום זה.

   

  פעילות חברתית: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של התעוררות חברתית, אל תהססו לצאת ולבלות ואולי זוהי הזדמנות להחזיר חברים ישנים לחייכם.

   

  בריאות: כוכב מרס נמצא בבית הבריאות שלכם, אתם יכולים להיתקל בבעיה חוזרת ונשנית של דלקת או חום. ב-26 לנובמבר - ונוס בעקרב 120 לכירון בדגים – ההמלצה היא לנסות טיפול חדש או רופא אלטרנטיבי. לחקור את הסיבה הפנימית או הנפשית.

   

  עבודה: לאורך כל החודש ישנו משולש של אש היוצא מבית העבודה שלכם, זו הזדמנות לתמרץ אתכם לפרויקטים חדשים. אך שימו לב שאתם נחמדים ולא כוחניים או שתלטנים מידי.

   

  תאומים

  החודש, מרס יבלה את כל החודש בבית ה-5 זהו אזור של רומנטיקה אהבה ותשוקה. זה גם מדבר על כך שאתם משקיעים בלוק שלכם ואולי חוזרים לעשות ספורט קצת יותר ברצינות. אך מה שחשוב שתשימו לב שמרס באזור זה יכול לגרום לכם לפזול לצדדים ולהיות פחות נאמנים. חשבו האם זה משתלם.

   

  מרקורי נכנס לאזור הטרום רטרו שלו, זה קדימון לנסיגה שתתחיל ב- 3.12 ועד ה-23.12 במזל קשת. מה זה אומר מבחינתכם? זה אומר שתחום הזוגיות דורש משנה זהירות של טקט או תקשורת שעלולה להיות פוגענית או לא מתכוונת. ההמלצה הכי גדולה זה לחשוב פתוח ולדעת להעריך את האדם שתורם לכם.

   

  האם חשבתם ללמוד או לצאת להשתלמות מסוימת שכבר חשבתם עליה בעבר? זה הזמן להשקיע בהתפתחות וגם בעסקים ותקשורת עם אנשים נוספים.

   

  ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח מלא בבית הפנימי שלכם, יאיר לכם את הרצון הפנימי ויגרום לכם להיכנס פנימה ולהבין את המהות האמתית שלכם.

   

  ב-7 - ונוס עוברת לעקרב ומצטרפת לשמש וגם ליופיטר, זוהי תקופה שבה אתם צריכים ללמוד לתת שירות לאנשים אחרים. במקביל לבדוק מהי הסיבה שאלרגיה מתפרצת לכם בכל שנה בתקופה זו. (האם אתם במקרה אלרגיים ללקטוז? בדקו).

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב-24 דצמבר 2016, השני ב-19 במאי , 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים למערכת היחסים שלכם, יכולה לגרום לכם לקבל פרגון מעבודה שהשקעתם, אל תוותרו על מה שמגיע לכם, זוהי השעה להוכיח מה אתם שווים.

   

  13 בנובמבר - מרקורי בקשת 90 לנפטון בדגים – לעתים החלומות שלכם לא ממש ריאלים, בדקו עם עצמכם מה אתם באמת רוצים? שהרי אידיאליזציה יכולה להתנפץ ולהתגלות כאכזבה.

   

  17 בנובמבר - מרקורי במזל קשת 120 למאדים במאזניים – זהו מעבר התורם לעשייה ובעיקר עם שותפים או בני זוג, שיכולה לדחוף לתוצאות.

   

  27-28 נובמבר - מרקורי בצמידות לשבתאי בקשת – שבתאי יכול לדכא אך גם להביא להישגים מול בירוקרטיה או ארגון, היו סבלניים עם תהליכים שמצריכים סבלנות.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה בתחום העבודה הנוגעת למערכת השליטה שאתם אוהבים לקחת. מצד שני תצטרכו להתמודד עם רגשות שעולים מן מרתפי המעמקים וגם תצטרכו לגייס תעצומות נפש. איך עושים את זה? מתמקדים במטרה וחושבים חיובי.

   

  ב- 13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, שיכול לעזור לכם להגשים שאיפות. אם אתם רוצים לדייק הצלחה, כוונו ליום זה.

   

  עבודה ויצירתיות: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן שיכול לתגמל אתכם בתחום העבודה. ואולי אחרי שהשקעתם או תכננתם, זהו זמן טוב להוציא את הרעיון לביצוע. לאורך כל החודש ישנו משולש של אש היוצא מבית העבודה שלכם, זו הזדמנות לתמרץ אתכם לפרויקטים חדשים.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

  מזל סרטן

  כוכב מרס נמצא בבית ה-4 שלכם בכל החודש. צפו לחודש מלא באקשן אנרגטי שיכול להניע אתכם לפעולה, לריבוי משימות, במיוחד בתחום הבית והמשפחה. במקביל כוכב מרס יכול לגרום לכם גם להיות רגשניים וחמי מזג (הישמרו בעיקר ממריבות עם אימא, או דמות אימהית).

   

  ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח מלא בבית הפנימי שלכם, יאיר לכם את הרצון הפנימי ויגרום לכם להיכנס פנימה ולהבין את המהות האמתית שלכם. יחד עם זאת, הוא יכול להוביל להרגשה שיש פצע נפשי שנפער וצריך לרפא אותו, הקפידו לשחרר את המועקות על ידי בילוי, חוויה והנאות מהחיים.

   

  ב-7 - ונוס עוברת לעקרב ומצטרפת לשמש וגם ליופיטר, ונוס שמצטרפת למיקום הרגיש במפה שלכם יכולה לאפשר לכם לעבוד על מערכות יחסים עם פתיחות רגשית. אך שימו לב שאתם מחלקים את האנרגיה נכון גם מהלב אבל גם מהראש.

   

  עבודה והתפתחות: 11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. היבט שמגשר בין פערים, מאפשר לכם לצאת עם החזון שלכם ולא לתת ביטוי גדול מידי למגבלות. זהו היבט שתורם להתקרבות בפן המקצועי לאנשים שיכולים לתרום לכם ולקדם אתכם. (השקיעו מאמץ בקשרים, זה הזמן).

   

  13 בנובמבר: מרקורי בקשת 90 לנפטון בדגים – היבט שיכול לעורר השראה מצד אחד ואידיאליזציה מצד שני שיכולה להתנפץ ולהתגלות כאכזבה. נסו לברר את העובדות.

   

  זוגיות: 17 בנובמבר - מרקורי במזל קשת 120 למאדים במאזניים – הנושא הזוגי או השיתופי עולה על הפרק ודוחף אתכם לעשות שלום ולחשוב על הידברות. זהו אמנם חודש טעון ברגשות ופצעים שנפערים אבל זו הדרך לרפא. שיחות נפש ושיחות בכלל, יכולים לקרב ולצמצם פערים ומרחק.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), מולד ירח משפיע קודם כל עליכם הסרטנים מכיוון שהירח הוא הברומטר והסנסור לכל הלך הרוח שלכם. על כן, המולד העקרבי, מחטט לכם ברמת הנפש אך גורם לכם לחשוב עמוק מהם הסיבות לכל מה שקורה. הקפידו לשאול את שאלת ה'למה' בימים אלו, זה יעזור להבין את מהות התהליכים. וגם – זכרו שכל אדם שנמצא אצלכם בחיים, או מאתגר אתכם, יש לו משמעות עבורכם לתהליכים ההתפתחותיים שאתם עוברים ולא שם רק בכדי לטפח לכם את הרגש.

   

  27-28 נובמבר - מרקורי בצמידות לשבתאי בקשת – שבתאי יכול לדכא אך גם להביא להישגים מול בירוקרטיה או ארגון, היו סבלניים עם תהליכים.

   

  אריה

  השמש, המאור הגדול, היא הפלנטה המשפיעה עליכם, ב-26.10 השמש נצמדה ליופיטר ואנו מקווים שחוויתם יום טוב להתפתחות האישית שלכם. מה צפוי לנו החודש?

   

  נתינה: 3 בנובמבר - יום ראשון השמש בעקרב 120 לנפטון בדגים – מעבר המחזק יצירתיות וכישרונות אמנותיים. זוהי אנרגיה שעוזרת להתאהב, להירגע, ליצור ולטפל. הנתינה היא הצד החזק שלכם, אתם מתמלאים מכך ואוהבים לתרום לאחרים וגם לעולם כולו. אך העזרה שלכם לעתים מונעת מאגו וחשוב שתהיות מודעים לגבולות ולמגבלות וכשצריך תדעו גם לומר 'לא' בהתאמה.

   

  עבודה: ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח מלא בבית הפנימי שלכם, יאיר לכם את הרצון הפנימי ויגרום לכם להתחבר לרצון האמתי שלכם כלפי העבודה וכלפי המימוש העצמי שלכם. אלו ימים שתחוו גם החלטות שקשורות למשפחה ואולי תצרכו לשחרר את האחיזה שם.

   

  9 בנובמבר – השמש בעקרב 60 לפלוטו בגדי – היבטים קטנים ככל שיהיו, כך הם יכולים לגעת בחייכם ברזולוציות הקטנות ולכן בימים אלו יש לכם אפשרות לצייר ולייצר לכם מסגרת מחודשת של עבודה ושל קווים אדומים שאתם לא רוצים לחצות אותם.

   

  אהבה: 13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – בהמשך לצמידות של השמש שפתחנו אתה מגיעה גם הצמידות הרומנטית של החודש, נצלו את הקשרים שלכם, את מערכות יחסים והסכימו לפתוח את הלב וליהנות מיום רומנטי וממוזל בכל הנוגע לזוגיות, שותפות ומערכות יחסים בכלל.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), מולד ירח המאתגר אתכם בכל הנושא הביתי, המשפחתי. כדי שתוכלו לפרוש כנף תצטרכו פחות להיאחז בשליטה באחר ולסמוך על תהליכים. גם אם זקוקים לכם, דעו להנהיג חופש ולאפשר לבן משפחה להיות עצמאי ולחוות גם את הכישלונות או האכזבות.

   

  ב-21 - השמש עוברת לקשת ואלו הם הימם בהם החדווה והרצון לפרוץ יובילו אתכם. הרי הבמה והיצירה הם מהות חייכם וזה הזמן להציג את הרעיון שלכם ולהשקיע במראה ובלוק שלכם. גם מערכות יחסים ורומנים חדשים יכולים להתחדש או לפרוץ בימים אלו. היזהרו מיתר-שליטה.

   

  בתולה

  מרקורי נכנס לאזור הטרום רטרו שלו, זה קדימון לנסיגה שתתחיל ב-3.12 ותמשיך עד ה-23.12 במזל קשת. מה זה אומר מבחינתכם? זה אומר שמ-3 לחודש כדאי שתשימו לב לתקשורת בתחום המשפחה והבית, או במערכות יחסים בכלל. ההמלצה היא לברר עובדות לפני שאתם יוצאים ביציאות או שוברים את הכלים ואם אתם רוצים לא להגיע למבואות סתומים – היו כנים.

   

  תמיד כשמרקורי יוצר נסיגה הוא מאתגר לא רק את המכשירים החשמליים, אלא גם את המוח שלכם. האם חשבתם ללמוד או לצאת להשתלמות מסוימת שכבר חשבתם עליה בעבר? זה הזמן להשקיע בהתפתחות וגם בעסקים ותקשורת עם אנשים נוספים.

   

  ב-4 ירח מלא בשור (4) – ירח מלא בבית הפנימי שלכם, יאיר לכם את הרצון הפנימי ויגרום לכם להיכנס פנימה ולהבין את המהות האמתית שלכם.

   

  ב-7 - ונוס עוברת לעקרב ומצטרפת לשמש וגם ליופיטר, מערכות יחסים מתעוררות מתוך תשוקה. העניין הגדול הוא לא לשכוח את הנאמנות.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. ההיבט הראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי , 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים לצד הפיננסי והביטחון הבסיסי שלכם.

   

  זוגיות: 13 בנובמבר - מרקורי בקשת 90 לנפטון בדגים –בדקו עם עצמכם מה אתם באמת רוצים? היבט זה יכול לייצר אשליות, בלבול רגשי וחשוב שתלכו רק עם האמת שלכם. מכיוון שמדובר במרקורי, חשוב שתבדקו את אמיתות הדברים ותדברו באופן פתוח כמה שאתם יכולים.

   

  בריאות: 17 בנובמבר - מרקורי במזל קשת 120 למאדים במאזניים – מאתגר אתכם לחשוב על תזונה, בריאות תחזוקת הגוף.

   

  זוגיות: ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה בתחום העבודה. הצרכים הרגשיים שלכם מעמידים אתכם במבחנים. האם אתם הולכים עם הלב? או עם האגו? חפשו את התשובה ותדעו כבר מה לעשות.

   

  ב- 13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, שיכול לעזור לכם להגשים מערכות יחסים או יחסים טובים. זה גם היבט טוב לתחום הכספי.

   

  חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן שיכול לתגמל אתכם בתחום היחסים וחיבור ללב. ההמלצה – היו כנים. אם קשה לכם לדבר, כתבו את שאתם מרגישים.

   

  27-28 נובמבר - מרקורי בצמידות לשבתאי בקשת – מצאו את הגבולות הברורים בתוך הבית והמשפחה שלכם. מותר לכם גם להגיד 'לא'.

    

  מאזניים

  יופיטר שעבר לעקרב באוקטובר משנה את כללי המשחק. לאחר תקופה של הזדמנויות, הגיע הזמן להוציא לפועל וליהנות מתוצאות. השיא של החודש עבורכם הוא ב-13 לחודש בו ונוס נצמדת ליופיטר ומאפשרת לכם ליהנות ממיזוגים, זוגיות או שיתופי פעולה ממוזלים.

  עבודה: לאורך כל החודש ישנו משולש של אש היוצא מבית העבודה שלכם, זו הזדמנות לתמרץ אתכם לפרויקטים חדשים. אך שימו לב שאתם נחמדים ולא כוחניים או שתלטנים מידי.

  ב-4 ירח מלא בשור (4) – ירח המחבר למימוש של חומר, הוא זה שגורם לכם לנהנתנות ויכולת ליהנות מתענוגות החיים. אז איך תבחרו לחגוג? רק שימו לב שהמשקל שלכם נמצא בסכנת עלייה כשיופיטר נמצא בבית השני.

   

  זוגיות: ב-7 - ונוס עוברת לעקרב ומוסיפה חן לתחום הזוגי. תוכלו גם להיראות טוב מהרגיל ולחתום על הסכמים או לפרוע סכום של כסף.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. הראשון מסוגו היה ב-24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים לכם לעמידה על העקרונות שלכם תוך מיזוג והגמשת עמדות מול הפרטנרים. זהו היבט טוב למערכת יחסים שמחפשת יציבות ויחד עם זאת גם רוצה לעלות שלב אחד בהתפתחות. מערכת יחסים שחושבת מחוץ לקופסה.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), שמתם לב שלאחרונה אתם מצליחים ליהנות מהחיים קצת יותר מתמיד? אז כדאי שתנהיגו לכם זמן איכות שכזה בתוך הלו"ז ביומן. ובשאר הזמן תחשבו איך אתם מייצרים הכנסה פסיבית, איך אתם דואגים לעתיד שלכם?!

   

  בריאות: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של ריפוי. האם יש לכם אלרגיה מסוימת, טשטוש ראייה או חוסר התאמה של תרופה? זה הזמן לחקור את הנושא עד שתגיעו לפיתרון. ב-26 לנובמבר - ונוס בעקרב 120 לכירון בדגים – ההמלצה היא לנסות טיפול חדש או רופא אלטרנטיבי. לחקור את הסיבה הפנימית או הנפשית.

   

  כוכב מרס מאתגר אתכם להנהיג תזונה נכונה ולהתמיד בספורט.

   

  עקרב

  החיים הרבה יותר יפים בשבועות האחרונים מאז כניסתו של יופיטר למזלכם. מה קרה לכם ב-26.10? האם הייתה לכם הזדמנות? מה עשיתם איתה? הכוכבים נכנסים למזל שלכם לאורך כל החודש ומדגישים את האנרגיה שלכם כלפי חוץ, תוכלו ליצור קשרים, ליהנות מתשומת לב והכי חשוב לסגור עסקאות.

   

  ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח מלא שיאיר את בית הזוגיות שלכם ובקרבת יופיטר, הן בשורות טובות בכל הקשור לזוגיות וגם בתחום העסקים. רק שימו לב, שאתם בודקים את כל הפרטים ומבצעים מחקר קטן לפני כל החלטות גדולות. כמו כן, ירח מלא בשור תמיד מחבר לצד הנהנתני ויתכן שתרצו לפצות את הנשמה שלכם בכל מיני קניות או מתנות. גם הבית יכול להיות חלק מההשקעה שלכם.

   

  ב-7 - ונוס עוברת לעקרב ומוסיפה קורטוב נוסף של כל מה שכתבנו עד כה. תוכלו גם להיראות טוב מהרגיל, אולי תרצו להצטלם לתמונה חדשה לפרופיל שלכם.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב-24 דצמבר 2016, השני ב-19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו היא מנוף לשני דברים: לבריאות ולתקשורת בין אישית. אם אתם לא מוצאים מזור למצב בריאותי, זה יכול לבוא בפתאומיות. ואם יש סכסוך שלא מצליח להיפתר אנו ממליצים להיות קצת יותר גמישים ולהגיע לפתרון.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה עבורכם עקרבים ובפעם השנייה במזל שלכם. הגיע הזמן לחמם מנועים וללכת אחרי הרצונות שלכם, אם זה פרויקט שמצריך למידה, או תהליך – זה הזמן להתחיל עם הגרעין.

   

  זוגיות: ב- 13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את אנרגיית האהבה והכסף. אם אתם רוצים לדייק הצלחה בתחומים האלה, כוונו ליום זה.

   

  כוכב מרס נמצא בבית ה-12 שלכם ומכניס אתכם לנבכי הנפש פנימה ואולי זה טוב כדי לעבוד על הזוגיות שנמצאת הרחק מאור הזקורים ומבקשת לתת לה ביטוי סנטימנטלי.

   

  ב-26 לנובמבר - ונוס בעקרב 120 לכירון בדגים – זהו היבט שיכול לפתוח פצעים, על כן חשוב לא לזלוג לאשליות. זמן טוב להשראה, יצירה ואם זורם לכם טוב, אז גם תשוקה.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  קשת

  יופיטר עבר בחודש שעבר למזל חדש – עקרב. כניסתו למזל שלכם תתרחש רק בנובמבר בשנה הבאה, בינתיים הוא נמצא באזור התודעתי שלכם, האזור שקורא לכם להיכנס פנימה לנבכי הנשמה ולהסכים לעשות שלום עם המורה הרוחני הפנימי שלכם, זה שיודע את הנתיב שלכם.

   

  מרקורי נכנס לאזור הטרום רטרו שלו, זה קדימון לנסיגה שתתחיל ב-3.12 ותמשיך עד ה-23.12 במזל קשת. מה זה אומר מבחינתכם? זה אומר שאתם מתחילים תהליך שמכריח אתכם לעשות עבודה של איסוף נתונים, ידע ותקשורת. אל תוותרו על קריאת האותיות הקטנות, על ירידה לרזולוציות הכי קטנות, כיוון שאתם עלולים לפספס.

   

  ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח בקרבת יופיטר שקורא לכם להשקיע בתחזוקת הגוף ולא לזלוג להנאות החיים בצורה קצת קיצונית. כמו כן, אם אתם עובדים בעבודה של שירות, אתם יכולים ליהנות גם מתגמול.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים להתפתחות שלכם ולדרך שאתם עושים שמלווה בהרבה קשיים או פערים. אז הגיע הזמן שתוכלו לקבל גם קצת פידבק מהיקום.

   

  13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את אנרגיית השותפות והכסף. כמו סטרטר חיובי שמדליק אתכם ומחמם מנועים. זה יכול להשפיע גם על ההיבט הזוגי.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה, אך באזור הדמדומים שלכם, אתם יכולים לנוח בכל הקשור לרדיפה אחר הצלחות ומטרות ולעשות חושבים איפה אתם עומדים מבחינה תקציבית. חשוב לנהל את חשבונכם באופן מפוקח.

   

  משפחה: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של חזרה הביתה. מה קורה עם הבית, האם הוא עבר שיפוץ לאחרונה? האם הצנרת עובדת בסדר? אלה כל מיני תהליכים שיצריכו את תשומת לבכם ובסופו של דבר גם יובילו לתוצאות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם אתם מודעים לכל הסודות שמתרחשים מתחת לפני השטח בבית? האם מספרים לכם הכל? בדקו.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  גדי

  אנחנו מתחילים את החודש עם ירח מלא בבית הקריירה שלכם, ב-4 - במלא בשור– ירח בקרבת יופיטר שדורש מכם להגיע להישגים חומריים ולא מוותר על התוצאות. ונוס שנמצאת גם היא בבית ההתפתחות שלכם נמצאת במתח מול אוראנוס והיחסים הבינאישיים, הנמצאים באזור הלימודים שלכם או קשורים להתפתחות שלכם, מטלטלים אתכם. השאלה הגדולה היא האם אתם מחוברים לאמת שלכם? כמה אתם מושפעים מהחברה או מ"סרן שמועתי"? כי לא כל דבר שאומרים אמור וצריך להשפיע עליכם.

   

  הנסיגה השנתית של מרקורי בקשת שתתחיל להשפיע כבר בתחילת החודש (תיכנס לצל טרום רטרו) זוהי קריאה לעשות סדר במערכת האמונה שלנו. אמנם הנסיגה תתחיל רק ב-4.12 אבל ההשפעה שלה היא תמיד שבועיים או שלושה לפני. מרקורי יכול להשפיע גם על התחום הבריאותי שלכם, אלרגיות או רגישות בעור, אנו מציעים לעשות עבודת מחקר ולהבין למה אתם רגישים?

   

  שבתאי אמור לעבור בדצמבר למזל שלכם הוא מסיים את השהות שלו בקשת שהחלה ב- 2014 ותסתיים ב-20 לדצמבר 2017 – זהו שינוי דרמטי עבור ההתפתחות שלכם, שבתאי אמנם תובע מכם מסגרת אך אתם פועלים היטב במסגרת ומוכנים לתת את כולכם כדי להצליח ולהגיע למיצוב טוב בהיררכיה הארגונית.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. ההיבט הראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו היא מנוף לגשר ולמזג בין מערכות יחסים שיש בהם מן הפער או המרחק. ניתן בכל החודש להגיע להתקרבות ולהתגמש. ההיבט יכול להפתיע אתכם בתחום המסגרת אליה אתם שואפים – הישג שתוכלו לקבל במפתיע.

   

  13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המייצר תשתית טובה לזוגיות או לחיבורים של מערכות יחסים. זהו יום שכדאי שתשחררו כל כבדות ותזרמו עם החיים.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה, הקשורה לחברים או התארגנות חברית. האם חשבתם לטוס יחד לחו"ל? אתם כמזל קרדינלי, תמיד אלו שמניעים את גלגלי השיניים עבור כולם.

   

  גילוי אמת: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של חשיפת האמת, מה סירבתם לראות או לגלות ופתאום האמת מגיעה לסף דלתכם?

   

  דלי

  זנב הדרקון שמבלה ממאי במזל שלכם משחרר מחייכם המון דברים שאולי קשה לכם לראות שהיו קיימים שם. הרגלים ישנים, תלות חיצונית או מערכת אמונות שלא משרתת אתכם יותר. שבתאי ששולט בזנב מתודלק מכוכב אוראנוס אז כדאי שתבררו מה בבית שלכם אתם עדין לא משחררים כדי לפרוס כנף וללכת על המימוש העצמי שלכם עד הסוף.

   

  קשה לומר את זה על דליים כי הם אנשי חופש, אבל כנראה שאתם עדין לא מצליחים לשחרר תלות רגשית שעדין לוחצת לכם על הכפתורים ולא מאפשרת לכם ללכת על השאיפות שלכם או עם האמת שלכם עד הסוף.

   

  קריירה: ב-4 - ירח מלא בשור– ירח בקרבת יופיטר שדורש מכם להגיע להישגים חומריים ולא מוותר על התוצאות. נסו לברר עם עצמכם איזה תהליך אתם עוברים ממאי, האם אתם מתפתחים כל פעם עוד קצת? או שאולי אתם מוותרים לעצמכם? הירח בשור גורם לנו להשיג את התוצאה שאליה אנו מייחלים.

   

  הנסיגה השנתית של מרקורי בקשת שתתחיל להשפיע כבר בתחילת החודש (תיכנס לצל טרום רטרו) הפעם הנסיגה הזו מדברת מצד אחד על הנושא החברי ואם יש מישהו שאתם בניתוק זה אולי הזמן לגשר על פערים, אבל הנושא השני והיותר חשוב – זה הנושא הארגוני, אם אתם נמצאים בתהליך מול ארגון או מול בית משפט, זה הזמן להגיע לתוצאות על ידי דיוק העובדות, על ידי שליחת הטפסים או ביצוע הבירוקרטיה שמתבקשת. אמנם הנסיגה תתחיל רק ב-4.12 אבל ההשפעה שלה היא תמיד שבועיים או שלושה לפני.

   

  שבתאי אמור לעבור בדצמבר למזל גדי הוא מסיים את השהות שלו בקשת שהחלה ב- 2014 ותסתיים ב-20 לדצמבר 2017 – זהו שינוי דרמטי עבור ההתפתחות שלכם, שבתאי מצליח לעגן אתכם ולחבר אתכם למסגרת, לארגון, לגבולות, ככל שתבינו את הכוח השבתאי (שהרי שבתאי שולט במזל שלכם) כך תזכו בביטחון.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. ההיבט הראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי , 2017. סדרת ההיבטים האלו היא מנוף לגשר ולמזג ביניכם לבין האידיאות שאתם תמיד מחפשים להגשים בחייכם. אם אתם נמצאים במשבר מול אדם או מול גוף, הפערים יצטמצמו ויש סיכוי טוב מאוד שתגיעו לפתרונות, להישגים או לאישורים שאתם מייחלים אליהם.

   

  13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המייצר תשתית טובה לתקשורת ומערכות יחסים. אנחנו יודעים שזה חודש עם המון מטענים רגשיים, כדאי ביום הזה שתסכימו לשחרר וליהנות מחוויות החיים.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה, הקשורה לעבודה ולהתפתחות שלכם, יש דברים שיכולים להפתיע אתכם וכן, לטובה.

   

  חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 קשורה לפן הכספי והבריאותי שלכם. אלרגיה או משהו מציק שלא מצאתם לא פתרון, יכול להתגלות כפשוט. כך גם בצד הכספי.

   

  דגים

  יופיטר שעבר בחודש שעבר למזל חדש – עקרב - ושולט במזל שלכם, מניע את גלגלי השיניים כלפי התשוקה והמשיכה. האם כבר הייתם בחו"ל? האם אתם מטיילים? יש מצב שאתם נמשכים באופן בלתי מוסבר לטבע. כמו כן החלק ההתפתחותי שלכם יש בו רעב מחודש ללמוד, להתמקצע, לדעת ולגמוע מהידע שאתם מרגישים שחסר לכם.

  מרקורי נכנס לאזור הטרום רטרו שלו, זה קדימון לנסיגה שתתחיל ב- 3.12 ונמשך עד ה-23.12 במזל קשת ובית העבודה שלכם. על כן, חשוב מאוד שתהיו מאורגנים ומסודרים ותכתבו את כל הפרטים ואל תאבדו את החיבור לקרקע. פדיחות שכאלה מזכירות לכם כמה חשוב לנהל את עצמכם ביומן מסודר או בעזרת מערכת ממוחשבת.

   

  ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח בקרבת יופיטר שלי המזל שלכם נוגע בתחום התקשורת. הוא זה שמענג אתכם עם כל הפינוקים החומריים, ארוחה טובה, סקס טוב ושאר המתנות הקטנות שעושות לכם את החיים צבעוניים ויפים. רק שימו לב שאתם פועלים נכון עם התקציב ולא סומכים יותר מידי על המזל.

   

  11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19במאי 2017. סדרת ההיבטים האלו קשורים באופן ישיר לבית הכספים שלכם. על כן, יכול להיות שישנם פתרונות יצירתיים שקשורים לכסף שלא חשבתם עליהם.

   

  13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את הזוגיות והכסף. כמו סטרטר חיובי שמדליק אתכם ומחמם מנועים. זה יכול להשפיע גם על ההיבט הזוגי ואולי בן הזוג יקבל הצעה או שאולי אתם תחשבו על שותפות חכמה. זה גם יכול לזמן לרווקים שבינכם הזדמנויות טובות לדייטים ומפגשים חווייתיים.

   

  ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה הקשורה ללמידה והתפתחות, קשורה לכם שאתם מסכימים להתחבר לתשוקה שלכם ולא לדכא אותה עם פחדים.

   

  התעוררות: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא תקופה של התעוררות, אולי הייתם בסוג של חלום?! המציאות טופחת בפניכם ואתם צריכים לחשוב קצת הגיונית ועובדתית. זאת אומרת שאחד ועוד אחד הם שניים ואי אפשר להמציא סכום אחר. ואילו אם אתם אנשים רוחניים אז סביר להניח שערוץ התקשור פתוח לכם ואתם רואים גם דברים שמעבר. ב-26 לנובמבר - ונוס בעקרב 120 לכירון בדגים – זהו היבט שיכול לפתוח פצעים, על כן חשוב להתייעץ או לדבר על זה.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים