שתף קטע נבחר

דעה בדקה: "מיליון שקל זה לא יעלה". כך ויתרתי על דירה במחיר למשתכן

החיוכים שאחרי הזכייה בהגרלת מחיר למשתכן הוחלפו מהר מאוד באכזבה גדולה - המחיר זה לא באמת המחיר והכניסה לדירה תתרחש במקרה הטוב רק בעוד שש שנים. נמתין להגרלה הבאה?

  

 

ההגרלה הגדולה הסתיימה, ואנחנו זכינו בזכות לרכוש דירה ביבנה. אני זוכרת כל דקה מהיום המאושר, כולל את ההתרגשות שבמציאת המספר שלנו בין עשרות אלפי המשתתפים ואת החיוך שהתפרש על פנינו. דירה במיליון שקל! צריך לפחות 150 אלף, אבל יהיה בסדר - ההורים יעזרו ואולי סוף סוף נפסיק לשלם שכירות.

 

"שיכוני גליל ים": זוכי מחיר למשתכן בהרצליה זועמים

 

כאשר הצטרפנו לקבוצת הוואטסאפ של זוכי הפרויקט, החיוך נעלם ברגע. אין דירות של שלושה חדרים, רק חמישה או ארבעה, כולל ממ"ד שלא כלול בגודל הדירה ועליו צריך להוסיף עוד כמה עשרות אלפי שקלים, והכל מבלי לשכוח את החניה והמחסן והמדד והריבית... בקיצור, מיליון שקל הדירה הזו לא תעלה.

 

חברי קבוצה יודעי דבר אף דיווחו שאת המפתח נקבל בעוד לפחות שש שנים. מסתבר שהקבלן זכה בהמון פרויקטים וכבר הגיש בקשה לדחייה באכלוס. גם את המשכנתא היינו משלמים כמובן, במקביל לשכירות.

 

במהרה כל השמועות הפכו למציאות, ואז חלחלה המסקנה: את הדירה הזו במחיר למשתכן כבר לא נוכל לקנות. בלב כבד ביטלנו את זכייתנו. ננסה בהגרלה הבאה. בינתיים נמשיך למלא לוטו, אולי משם תגיע הישועה. איך אומרים - יבנה לא מחכה לי.

 

רעות רימרמן, ynet

 

 

 


פורסם לראשונה 01/11/2017 07:10

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים