שתף קטע נבחר

השף רפי כהן נעצר שוב: "איים לרצוח את שותפו לשעבר"

השף, שכבר הסתבך בפלילים בעבר ועומד לדין בימים אלה, נעצר אמש. לפי החשד, לפני שבועיים הוא הגיע למשרד של שותפו העסקי לשעבר ובמהלך ויכוח בין השניים איים כהן לרצוח אותו. השף הכחיש את המיוחס לו. נציג המשטרה ביקש טען: "כהן התחמק מחקירה"

 

לא מפסיק להסתבך: השף רפי כהן נעצר בחשד שאיים על שותפו העסקי לשעבר. זו לא ההסתבכות הראשונה של השף, שכבר נעצר בעבר בחשד לעבירות תקיפה ואיומים, ובימים אלה מתנהל משפט נגדו. בדיון הארכת המעצר בבית משפט השלום בתל אביב הוחלט כי כהן ישוחרר בתנאים מגבילים, יורחק מהמתלונן וייאסר עליו ליצור קשר עמו. 

 

כהן, תושב תל אביב בן 42, נעצר אמש (ב'). הוא חשוד כי לפני כשבועיים הגיע למשרדו בתל אביב של שותפו העסקי לשעבר, שעמו היה גם בקבוצת רכישה, ובין השניים החל ויכוח לגבי חלקו של כל אחד בבית בשכונת נווה צדק.

כהן שוב מסתבך (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
כהן שוב מסתבך(צילום: מוטי קמחי)

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

בשלב הזה, כך לפי החשד, איים כהן על שותפו לשעבר ואמר לו כי ירצח אותו. השותף לשעבר התלונן במשטרה וכאמור אתמול נעצר כהן. השופט איתן קורנהאוזר שמע מכהן את הסבריו למעשה: "אמרתי לו שמה שהוא עשה לי זו עבירה פלילית. הוא אמר לי שזה לא נכון. רק דיברנו. לא איימתי עליו ברצח ולא בשום דבר אחר".

 

נציג המשטרה, יוני הירשהורן, ביקש מבית המשפט להאריך את המעצר בשלושה ימים. לדבריו, החוקרים ניסו לאתר את השף כמה ימים ואתמול לאחר שאותר נעצר. "האירוע היה ברחוב הברזל במתחם סמוך למשרד המתלונן. הוא פגש אותו שם", אמר נציג המשטרה. "יש לי בעיה עם ההתנהלות שלו עם המתלונן. החשוד מצא דרך להתחמק מחקירה. הוא ידע שאנחנו מחפשים אותו אחרי האיומים, דיברו איתו והסבירו לו את החשד, הוא ניתק טלפונים ולאחר שלא קיבלנו צו מעצר הוא הוכרז כדרוש לחקירה - ובסוף הוא אותר". נציג המשטרה אמר כי עדים שהיו במקום האירוע יזומנו בימים הקרובים למסור את עדותם.

עורכי הדין שחר חצרוני (מימין) ותמיר סננס (צילום: יריב כץ, מוטי קמחי) (צילום: יריב כץ, מוטי קמחי)
עורכי הדין שחר חצרוני (מימין) ותמיר סננס(צילום: יריב כץ, מוטי קמחי)

עורכי הדין שחר חצרוני ותמיר סננס מייצגים את השף. "בקשת המעצר מוזרה. לא בכדי לא הוצא צו מעצר לאיש על סמך החומר שהוצג בפניה", אמר סננס. "במקום לבקש צו מעצר היו צריכים לתחקר את האנשים שהיו שם כדי לאשר שבאמת היתה אמירה בעיתית עם איומים לרצח. המתלונן גר סמוך למרשי בשכונת נווה צדק, לא ברור לנו למה מבקשים לעצור אותו. לפני שבוע הוא יכול לפגוש אותו ברחוב וזה בסדר? לעצור מישהו על איום של שבוע אחרי זה הזוי, מרשי לדבריו לא איים".

 

השף רפי כהן התערב במהלך הדיון ואמר: "לפני שבוע הוא (המתלונן - א"ב) הזמין לי משטרה הביתה ואמר לשוטרים 'תעצרו אותו'. לא קרה כלום כי לא עשיתי כלום". 

 

כהן נמלט לחוץ לארץ ונעצר לאחרונה עם שובו לנתב"ג. כיום מתנהלים נגדו שני הליכים בבית משפט, האחד פלילי בגין עבירת איומים על עובדי בנק לאומי והשני הליך אזרחי בנוגע לעסקיו.

 


פורסם לראשונה 07/11/2017 07:09

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
השף רפי כהן
צילום: מוטי קמחי
מומלצים