שתף קטע נבחר

לחפש חוקרת שנעלמה: חדר בריחה במבחן

חוקרת צעירה שמגיעה למוטל נעלמת. התפקיד שלכם הוא לאתר אותה ולפתור תעלומה. חדר הבריחה מוטל פנורמה בדרום תל-אביב - ביקורת

לרוב מוטל הוא מלון דרכים, שאתם לא מצפים למצוא בו סטנדרט גבוה של עיצוב, קבלת פנים ואוכל. כששמעתי על חדר בריחה חדש בשם מוטל פנורמה, שממוקם בדרום תל אביב, הנחתי שיאמצו זאת גם שם. להפתעתי,  נכנסנו ללובי של בר קוקטיילים מפואר, אחד המושקעים ביותר שראיתי בארץ.

 

חדר מעוצב מאוד (צילום: באדיבות חברת scenequest) (צילום: באדיבות חברת scenequest)
חדר מעוצב מאוד(צילום: באדיבות חברת scenequest)

 

סיפור המסגרת של החדר הוא סיפור בלשי, במסגרתו משרד חקירות קיבל טיפ מאלמונית לפיו במוטל בדרום העיר הייתה תחושה לאחד האורחים שהוא אינו לבד בחדר. משרד החקירות שלח חוקרת צעירה בשם ג'יין דוסון לברר את העניין, ולאחר יומיים של חקירות החוקרת נעלמה. התפקיד שלנו הוא להתחקות אחר ג'יין ולפתור את התעלומה.

 

קבלת הפנים של החדר הבטיחה רבות, ועם הכניסה לחדר ההתפעלות מהעיצוב נמשכה. אחד הבעלים של החדר הוא מעצב פנים וההשקעה והמחשבה על הפרטים הקטנים של התפאורה ניכרת בכל פרט ופרט.

המטרה שלכם: למצוא את החוקרת (צילום: באדיבות חברת scenequest) (צילום: באדיבות חברת scenequest)
המטרה שלכם: למצוא את החוקרת(צילום: באדיבות חברת scenequest)

 

התחושה בחדר היא מאוד ריאליסטית, והרגשנו כחלק מהצגה או סרט קצר שהמתח והעלילה בו נבנים בהדרגה. בחלק הראשון של החדר נוצרת ההרגשה שהמשתתפים מובילים את העלילה, ואז הכל מתהפך ופתאום אתם תהפכו לשחקני המשנה. החדר הוא מותח, אבל לא מפחיד, למרות שבחלק השני אחת מחברות הקבוצה פחדה. החידות משולבות בצורה טובה מאוד בעלילה.

 

היינו זוג מנוסים ועוד זוג פחות מנוסה והשילוב הזה היה מצוין. לראייה, לא היינו רחוקים משבירת השיא בחדר. למנוסים בחדרי בריחה לא יהיה בהכרח יתרון על פני לא מנוסים. 3-4 משתתפים זו הכמות המומלצת בעיניי למשחק בחדר.

 

מומלץ מאוד לבוא לחדר זמן מה לפני השעה שקבעתם כדי ליהנות מקבלת הפנים החמימה ולספוג את האווירה. בסיום החדר תוכלו להתרווח בלובי ואף לצפות במשחק שלכם דרך מגוון מצלמות. החדר גם מציע מגוון חבילות הכוללות אוכל ושתייה לאירועים מיוחדים.

שלושה שחקנים ישלמו 120 שקל לאדם, ארבעה שחקנים ישלמו 110 שקל לאדם, חמישה שחקנים ישלמו 100 שקל לאדם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות חברת scenequest
לחפש את החוקרת
צילום: באדיבות חברת scenequest
מומלצים