שתף קטע נבחר

אליניב ברדה שוחרר מבית החולים

קפטן הפועל באר שבע, שהתמוטט באימון בשבוע שעבר ונלקח לבית החולים לאחר שבוצעו בו פעולות החייאה, קיבל מהרופאים את האישור לשוב לביתו. עדיין לא ברור אם ישוב לשחק כדורגל: "בשלב הזה בעיקר אנוח"

אליניב ברדה שוחרר מבית החולים. קפטן הפועל באר שבע היה מאושפז בימים האחרונים בבית החולים סורוקה לאחר שנפגע מכדור במהלך אימון, התמוטט ונלקח לטיפול לאחר שבוצעו בו פעולות החייאה.

 

כזכור, לאחר שברדה התמוטט היה חשש לחייו לפני שהוא הגיע לבית החולים והצליח להתאושש. הוא נשאר שם לצורך בדיקות וכעת קיבל את האישור מהרופאים לשוב לביתו.

  

ברדה נשאר חמישה ימים בבית החולים במטרה לבדוק את מידת הנזק שנגרם לליבו, אם בכלל. שחרורו אינו מעיד על כך שהוא יוכל לשוב בעתיד לשחק כדורגל. את ההחלטה בנושא יקבלו ברדה וצוות רופאיו בתקופה הקרובה.
 
ברדה עם פרופסור זגר. עדיין לא ידוע מתי ישוב למגרשים (צילום: דוברות בית החולים סורוקה)
ברדה עם פרופסור זגר. עדיין לא ידוע מתי ישוב למגרשים(צילום: דוברות בית החולים סורוקה)
 
מנהל המחלקה לרפואה דחופה בבית החולים סורוקה, ד״ר דן שוורצפוקס, אמר: "ברדה פונה לחדר המיון בבית החולים בהכרה מלאה ובמצב יציב. הוא עבר בדיקות לבירור מצב הלב, כולל אקו לב, והועבר לצנתור דחוף שממצאיו היו תקינים. בהמשך אושפז ביחידה לטיפול נמרץ לב".
 

פרופ׳ דורון זגר, מנהל המערך הקרדיולוגי בסורוקה: "אליניב ברדה עבר סדרת בדיקות במהלך אישפוזו בימים האחרונים. בסך הכל מצבו טוב ובמגמת שיפור. יחד עם זאת, הלב טרם הדגים

התאוששות גמורה. יש צורך במעקב נוסף בשבועות הקרובים. בשלב זה ההמלצה הרפואית היא לא לחזור לשחק בשבועות הקרובים. חשוב לציין שוב את הטיפול הראשוני המעולה שקיבל במגרש מצוות הקבוצה וממד״א, טיפול שהציל את חייו".

 

ברדה מסר: "אני רוצה שוב להודות לצוות בית החולים, צוות המיון, לפרופסור זגר ולצוות הרופאים והאחיות שטיפלו בי ודאגו לי בצורה מדהימה. שוב תודה גדולה לדימה טרשצ'נקו ולגיא ממד״א שהצילו את חיי. תודה גדולה לכל אנשי הפועל באר שבע ולאוהדים הרבים והמסורים על התמיכה הגדולה והאהבה שהעניקו לי. על שהתפללו עבורי ותפילותיהם סייעו להחלמתי המהירה. בשלב זה אצא הביתה ובעיקר אנוח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הפועל ב"ש
אליניב ברדה
צילום: הפועל ב"ש
מומלצים