שתף קטע נבחר

הבנק הבינלאומי: הרווח ברבעון זינק ב-58%

הבינלאומי רשם ברבעון השלישי של השנה זינוק של 58% ברווח הנקי בהשוואה לאשתקד. במהלך תשעת החודשים הראשונים של השנה גדל הרווח ב-27% ביחס לתקופה המקבילה ב-2016 והסתכם ב-520 מיליון שקל. הבנק גבה בתקופה זו עמלות בסכום של 972 מיליון שקל וחילק משכורות בסכום של 1.2 מיליארד שקל

הרווח הנקי של הבנק הבינלאומי גדל ברבעון השלישי של שנת 2017 בשיעור של 58.6% ביחס לרבעון המקביל אשתקד והסתכם ב-203 מיליון שקל, כך עולה מהדוחות הכספיים שפרסם הבנק הבוקר (ד'). התשואה להון הגיעה ל-11.1%.

 

בתשעת החודשים הראשונים של השנה גדל הרווח הנקי ב-27.1% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד והסתכם ב-520 מיליון שקל, והתשואה להון הגיעה ל-9.4%.

 

הכנסות הריבית (נטו) גדלו בתשעה חודשים הראשונים של השנה ב-6% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, והסתכמו ב- 1.71 מיליארד שקל.

 (צילום: עומר הכהן ) (צילום: עומר הכהן )
(צילום: עומר הכהן )
 

סך העמלות שגבה הבנק בחודשים ינואר-ספטמבר, עמד על 972 מיליון שקל והוצאות השכר בתקופה זו עמדו על 1.22 מיליארד שקל.

 

דירקטוריון הבנק החליט על חלוקת דיבידנד של 100 מיליון שקל בגין רווחי הרבעון השלישי. זאת, בהמשך לחלוקה של 210 מיליון שקל מתחילת השנה.

 

סמדר ברבר-צדיק מנכ"ל קבוצת הבינלאומי אמרה בעקבות פרסום הדוחות: "התוצאות הטובות של הרבעון השלישי משקפות את מתווה הצמיחה של קבוצת הבינלאומי שניכר הן בצמיחה באשראי לציבור והן בפקדונות הציבור. זאת לצד התייעלות מתמשכת ועקבית המתבטאת בירידה בכל סעיפי ההוצאות, תוך שמירה על איתנות פיננסית גבוהה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סיון פרג'
סמדר ברבר צדיק, מכנ"לית הבינלאומי
סיון פרג'
מומלצים