שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האנשים שמאחורי המותגים: כך מובילים superbrands להצלחה
  כדי שמותג יוכתר כ"מותג על" הוא חייב להיות שונה, איכותי, מצטיין ויוצא דופן - וכך גם האנשים שעומדים מאחורי המותגים, מובילים ומביאים אותם למה שהם. אלה הם האנשים שדאגו לחזק את הקשר עם הצרכנים הישראלים, ולזכות בתואר מותגי העל של Superbrands לשנת 2017
  בשיתוף Superbrands

   

  לסיפורי מותגי העל של ישראל והאנשים שעומדים מאחוריהם

   

  לאומי

  רקפת רוסק-עמינח

  מנכ"לית

   

  מנכ"לית לאומי המשיכה בשנה החולפת לבסס את מעמדו של לאומי כבנק מוביל בישראל, תוך התאמתו לעידן החדש והכנתו לקראת אתגרי השנים הבאות.

  כחלק ממהפכת הדיגיטל והחדשנות שמובילה רוסק-עמינח מזה מספר שנים, הושק בתחילת השנה PEPPER - פלטפורמת בנקאות דיגיטלית ראשונה מסוגה בישראל, המאפשרת ללקוחות לנהל את כלל הפעילות הבנקאית שלהם במכשירים ניידים בלבד בלבד, ללא סניפים וללא עמלות עו"ש, על בסיס טכנולוגיה ייחודית המסייעת ללקוחות לנהל את כספם בצורה חכמה יותר.

  רקפת רוסק-עמינח מנכ"לית לאומי ()
  רקפת רוסק-עמינח מנכ"לית לאומי

  לצד זאת, רוסק-עמינח השיקה השנה את פרויקט "ישראל IL", במטרה להנגיש לקהל הרחב את הבנקאות הדיגיטלית - בדגש על אוכלוסיות עבורן השימוש בסמארטפונים ומחשבים אינו אינטואיטיבי - באמצעות הדרכות אישיות על ידי מדריכי דיגיטל בכל סניפי הבנק.

   

   

  בנק הפועלים

  אריק פינטו

  מנכ"ל

   

  אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים, עומד בראש המוסד הפיננסי המוביל בישראל. השנה האחרונה מאופיינת במיקוד אסטרטגי של הבנק תחת הערך "אישי, אנושי וטכנולוגי", במטרה להתאים את השירותים הבנקאיים לכל לקוח, ולהעצים דיגיטלית את הלקוחות המעוניינים בכך, כמו גם את עובדי הבנק המעניקים להם שירות.

   

  תחת אסטרטגיה זו, ממשיכה אפליקציית ניהול החשבון של הבנק להיות האפליקציה הפיננסית המובילה בישראל, ואפליקציית התשלומים המובילה בישראל bit אשר שינתה את האופן שבו אנשים מעבירים זה לזה כסף באמצעות שלוש הקלקות על הסמארטפון שלהם.

  אריק פינטו מנכ"ל בנק הפועלים ()
  אריק פינטו מנכ"ל בנק הפועלים

  בנק הפועלים ממשיך להוביל את המגזר העסקי באמצעות הרחבת האשראי הניתן לפרויקטי תשתיות, נדל"ן, מגורים, היי טק ועוד. כמו גם, בזירה הבינלאומית הרחיב הבנק את פעילותו בבנקאות המסחרית בארה"ב.

   

  בשנה הקרובה ימשיך בנק הפועלים במתן כלים שיאפשרו ללקוחות לקבל החלטות פיננסיות מושכלות ולהתנהל בתבונה מבחינה כלכלית, ובהשאת ערך לכלל בעלי המניות שלו.

   

   

  שופרסל

  איציק אברכהן

  מנכ“ל

   

  איציק אברכהן משמש בתפקידו מ-2012, לאחר שקודם לכן ביצע מגוון תפקידים בחברה. החל מ-2014 מוביל אברכהן הליך פיתוח מואץ למותג הפרטי של שופרסל, המאפשר את שיפור השירות ללקוחות באמצעות הוזלת סל הקניות והשקעה בקטגוריות חדשות ופורצות דרך, כדוגמת חלב, בשר ודגים טריים, תמ"ל ואוכל מוכן.

  איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל ()
  איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל

  במקביל השקיע אברכהן בהפיכת שופרסל לחוד החנית בעולמות הדיגיטל בישראל באמצעות השקעה באפליקציה ייעודית, אתר הסחר האלקטרוני, קופונים מותאמים אישית ואתרי תוכן - מה שהביא לגידולים משמעותיים במכירות האונליין של הרשת.

   

  בשנת 2016 השיק אברכהן את תוכנית "מהפכת השירות", במטרה לשפר את שירותי הרשת בכל אגפיה, עבור הלקוחות, הספקים והעובדים.

   

   

  דיסקונט

  לילך אשר-טופילסקי

  מנכ“לית

   

  לילך אשר-טופילסקי מכהנת כמנכ"לית קבוצת דיסקונט החל מפברואר 2014. מאז כניסתה לתפקיד, הובילה את גיבוש ויישום התוכנית האסטרטגית הרב שנתית לקבוצת דיסקונט, אשר מבוססת על צמיחה בקמעונאות, התייעלות נרחבת והטמעת תרבות ארגונית הממוקדת בלקוח. התוכנית מיושמת בנחישות והתוצאות הכספיות של קבוצת דיסקונט משקפות צמיחה במגזרי הפעילות ושיפור מתמשך בפעילויות הליבה של הבנק.

   

  במקביל, פעלה לביסוס התפישה של דיסקונט כבנק הטוב למשפחה, תוך גיבוש שפה תקשורתית ייחודית המבוססת על דיאלוג מתמשך עם לקוחות הבנק ובחינת צרכיהם בכל אחד משלבי חייהם כפרט וכחלק מהמשפחה.

  לילך אשר-טופילסקי מנכ"לית בנק דיסקונט ()
  לילך אשר-טופילסקי מנכ"לית בנק דיסקונט

  אשר-טופילסקי שמה דגש רב על שיפור השירות והקשר האישי עם לקוחות הבנק, ובמקביל פעלה להרחבת השירותים במגוון הערוצים. הבנק בניהולה הציג שורה של חידושים טכנולוגיים, שחלקם הושקו לראשונה במערכת הבנקאית בישראל.

   

  קבוצת דיסקונט כוללת חברות בנות בארץ ובחו"ל. העיקריות בהן: בנק מרכנתיל דיסקונט, חברת כרטיסי האשראי כאל, דיסקונט קפיטל ואי די בי ניו יורק.

   

   

  פז

  יונה פוגל

  מנכ"ל

   

  יונה פוגל מכהן כמנכ"ל פז משנת 2007. בנוסף, מכהן פוגל כיו"ר הדירקטוריון של פז תעשיות ושירותים, וכיו"ר חברת פז בית זיקוק אשדוד.

   

  פוגל הוביל בפז שורה ארוכה של מהלכים בולטים, בהם הובלת תוכנית השקעות לשדרוג בית הזיקוק באשדוד, שהביאה לגמישות תפעולית, התייעלות אנרגטית והקמת תחנות כוח לייצור חשמל.

  יונה פוגל מנכ"ל פז ()
  יונה פוגל מנכ"ל פז

  במקביל, יזם מהלך של שינוי ארגוני ומעבר למבנה של שלוש חטיבות הפועלות לפי סוגי לקוחות ואופי הפעילות - שיווק לצרכן סופי, לעסקים ותעשייה, לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, להעצמת יתרונה של החברה כקבוצת האנרגיה הוורטיקלית היחידה בישראל. בנוסף, פעל יונה להרחבת המתחמים הקמעונאיים של הקבוצה והפיכתם ליעד עבור הצרכן הישראלי, תוך שימת דגש על מצוינות בשירות כערך מבדל.

   

  החל משנת 2015 פועל פוגל לקדם ולפתח את הזרוע הדיגיטלית של הקבוצה, תוך כניסה לתחום הסחר האלקטרוני, אשר מאפשר את פריצת הגבולות הפיזיים של שטחי המסחר והרחבת שטח המדף.

   

  יונה בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני, מוסמך בפסיכולוגיה, מהאוניברסיטה העברית.

   

   

  מזרחי-טפחות

  אלדד פרשר

  מנכ“ל

   

  מזרחי טפחות הוא הבנק השלישי בגודלו בישראל. בשנת 2017 הוא המשיך את מגמת הצמיחה של השנים האחרונות בכל הקשור לגיוס לקוחות עו"ש, כמו גם בהובלת תחום המשכנתאות והפיקדונות. בנוסף, הבנק רשם צמיחה משמעותית בגיוס לקוחות עסקיים. הבנק הגיע להישגים אלה תוך שמירה על רווחיות ויחס היעילות הטוב במערכת הבנקאית.

  מנכ"ל מזרחי-טפחות אלדד פרשר ()
  מנכ"ל מזרחי-טפחות אלדד פרשר

  מזרחי טפחות הוא Challenger, אשר קורא תיגר על תפישות בנקאיות באמצעות חוויית שירות היברידית, ייחודית, אנושית ואחרת, השמה במרכז את מערכת היחסים בין הלקוח ובין הבנקאי האישי.

   

  בשונה מבנקים אחרים, מזרחי-טפחות מציע בנקאי אנושי ואישי לכל לקוח, ומשאיר את הבחירה בידי הלקוח - מתי לפנות לשירות דיגיטלי, ומתי לפנות לגורם אנושי. כחלק מתפישה זו, מזרחי-טפחות ממשיך לפתוח סניפים חדשים, בעוד רוב המתחרים צמצמו את פריסת הסניפים והפנו את הלקוחות משירות אישי לערוצים דיגיטליים. הרחבת פריסת הסניפים של הבנק מנגישה ללקוחות שירות אישי ואנושי לצד כלים דיגיטליים מתקדמים.

   

   

  דינה נבות

  סמנכ"ל, מנהלת חטיבת שיווק, פרסום ופיתוח עסקים

  סמנכ"ל, מנהלת חטיבת שיווק דינה נבות ()
  סמנכ"ל, מנהלת חטיבת שיווק דינה נבות
   

   

  אסתי לאודר

  אורן רווח

  יו“ר קבוצת החברות ESTEE LAUDER COMPANIES ISRAEL

   

  מאז שנת 2007 מכהן אורן רווח כיו“ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל, הכוללת את המותגים Estee Lauder, Clinique, MAC, Bobbi Brown, Tom Ford, Jo Malone London, Michael Kors, Donna Karan ועוד. זו השנה החמישית ברציפות, שהקבוצה בראשותו מדורגת בסקר BDI בין 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל.

  אורן רווח יו"ר קבוצת החברות ESTEE LAUDER COMPANIES ISRAEL ()
  אורן רווח יו"ר קבוצת החברות ESTEE LAUDER COMPANIES ISRAEL
   

  רווח חבר נשיאות בלשכת המסחר ומשמש כיו“ר חטיבת הרשתות הקמעונאיות בלשכה. בעבר, ניהל את חטיבת הקוסמטיקה בחברת שסטוביץ. ולפני כן היה מנהל מותגים בחברת רנדי.

   

  רווח פעיל למען הקהילה ורותם לכך גם את עובדי הקבוצה. מדי חודש אוקטובר - חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד - הוא מוביל פעילות משותפת לקבוצת החברות אסתי לאודר והאגודה למלחמה בסרטן. הוא פעיל גם בעמותת שורשים, הדואגת לנזקקים, כמו גם בקידום קרן האיידס של MAC בישראל, המובילה במאבק הגלובלי נגד HIV ואיידס.

   

  רווח בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית והוא בוגר קורסים ניהוליים מאוניברסיטת הרווארד.

   

  CLINIQUE

  ערן קראוס

  מנכ"ל

   

  ערן קראוס משמש כמנכ"ל CLINIQUE ישראל החל משנת 2012 ובשנים האחרונות משמש בנוסף כמנכ"ל מותגי SMASHBOX ו-GLAMGLOW, ממותגי קבוצת אסתי לאודר העולמית.

   

   

  במהלך השנתיים האחרונות הוביל ערן לשינוי משמעותי במערך ההפצה של המותג על ידי הקמת חנויות קונספט עצמאיות ואתר סחר מקוון בשפה העברית, לצד

  הרחבת הפעילות הקיימת ברשתות הקמעונאיות. בנוסף, הוביל לשינוי דרמטי בנראות המותג בנקודות המכירה ברחבי הארץ ובאיכות השירות והקשר האישי עם הלקוח בערוצים השונים.

   

  בתפקידיו הקודמים היה קראוס מנכ"ל חברת Wall Street Institute ישראל וכן כיהן בתפקיד בינלאומי כמנהל חטיבה ב-Kaplan, חברת בת של הוושינגטון פוסט בניו יורק.

  ערן בעל תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים (MBA) מבית הספר לניהול באוניברסיטת תל אביב ובעל תארים ראשונים במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

   

   

  MAC

  אלי גיספן

  מנכ"ל

   

  אלי גיספן משמש בתפקיד מנכ“ל MAC בישראל מאז שנת 2009. הוא מוביל את הרשת לצמיחה ולהובלת שוק האיפור על ידי הרחבת הפריסה של הרשת, תוך שינוי חוויית הקנייה והשירות בענף הקוסמטיקה, השקת חנות ה-Online ופיתוח עובדי הרשת באמצעות הקמת אקדמיה לניהול.

  לפני שמונה לתפקיד מנכ“ל MAC, כיהן אלי במספר תפקידים בכירים בתחום השיווק והמכירות, ובהם מנהל חטיבת רבלון בחברת שסטוביץ וכן שורה של תפקידים ניהוליים בחברת לוריאל פריז.

   

  אלי הוא בעל תואר במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.

   

   

   

  כאל 

  דורון ספיר

  מנכ“ל

   

  דורון ספיר הינו בעל ניסיון עשיר בתפקידי ניהול בכירים בתעשייה הפיננסית והטכנולוגית. בתפקידו האחרון כיהן כמשנה למנכ"ל קבוצת הביטוח מגדל ומנהל חטיבת המטה. לפני כן כיהן כמנכ"ל חברת טלדור וכמנכ"ל חברת iss ישראל.

   

  דורון ספיר מנכ"ל כאל ()
  דורון ספיר מנכ"ל כאל

  חברת כאל בראשותו של דורון ספיר דוגלת ביושרה, גמישות, שותפות וחדשנות, ופועלת להגשמת החלומות, הרצונות והצרכים של לקוחותיה בהנאה ובאחריות בכל זמן ובכל מקום. כאל פועלת תחת תפישת "הלקוח במרכז", ובהתאמה לכך הניחה תשתית ארגונית הוליסטית המאפשרת טיפול בלקוח מקצה לקצה. לצד הפעילות העיסקית, כאל משקיעה בפיתוח עובדים ומנהלים ופועלת למען הקהילה.

   

  ספיר הינו בעל תואר בוגר בחשבונאות ובכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב, רו"ח מוסמך, CPA.

   

   

  ענת נטיב

  סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה

   

  במסגרת תפקידה אחראית נטיב על השיווק וגיבוש אסטרטגיה ארוכת טווח לחברה. בנוסף, אמונה נטיב על פעילות הדיגיטל לצד בניית שיתופי פעולה שיווקיים ואסטרטגיים, המתבססים על התמקדות החברה בצרכיו של הלקוח.

  ענת נטיב סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה בכאל ()
  ענת נטיב סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה בכאל
   

  בתפקידיה האחרונים כיהנה נטיב כסמנכ"ל השיווק של רשת ניו–פארם, ולפני כן כסמנכ"ל השיווק של טויס אר אס ישראל, שם ניהלה את התפישה האסטרטגית של הרשת בהתאמה למדיניות הרשת בארץ ובעולם, וכן כיהנה כמנהלת פיתוח עסקי ביוניליוור.

   

  נטיב הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת Derby, ובוגרת לימודי פרסום ושיווק מטעם "ברוך קולג'" בניו יורק.

   

   

  רמי לוי - שיווק השקמה

  רמי לוי

  מנכ“ל ובעלים

   

  רמי לוי (60) הוא דור שלישי בירושלים וחבר מועצת העיר משנת 2004. בנוסף, לוי חבר בדירקטוריון מט“י ירושלים לטיפוח יזמות.

   

  רמי לוי מנכ"ל ובעלים של רמי לוי - שיווק השקמה ()
  רמי לוי מנכ"ל ובעלים של רמי לוי - שיווק השקמה

  לוי החל את פעילותו העסקית בשנת 1976, לאחר שלוש שנות שירות צבאי בחיל השריון, בחנות קטנה בשוק מחנה יהודה. כיום, הוא המנהל והבעלים של 40 סניפי רמי לוי שיווק השקמה ומעסיק כ-6,000 עובדים. במאי 2007 הנפיק את החברה בבורסה לני"ע ובדצמבר 2011 הקים את רמי לוי תקשורת.

   

  ה“אני מאמין“ של לוי הוא לאפשר לצרכן את סל הקניות הזול ביותר, מבלי שהדבר יבוא על חשבון איכות ושירות. לוי מנהיג מסורת של תרומה לנזקקים, הן בתרומה כספית והן בחלוקת תווי קנייה לרכישה בסניפים ובתמיכה בעמותות, משום שהוא רואה את היכולת לעזור לזולת כזכות גדולה.

   

  אפריקה ישראל מגורים

  אורן הוד

  מנכ"ל

   

  אורן הוד בעל מעל 20 שנות ותק בעמדות ניהול והשבחת פרויקטים בהנדסה בחברות נדל“ן מובילות. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ“ל הנדסה בחברת נוה גד. הודות לניסיון ולידע המקצועי הרב שצבר בתחום, ביסס הוד את מעמדה של אפריקה ישראל מגורים כחברת הנדל“ן למגורים המובילה בישראל, וזאת, על ידי שילוב של ניהול מחושב והתנהלות פיננסית איתנה עם צבר פרויקטים איכותי ורחב היקף.

  אורן הוד מנכ"ל אפריקה מגורים ()
  אורן הוד מנכ"ל אפריקה מגורים

  בבסיס חזונו, ובמסגרת התרבות הארגונית שהוא מקדם, עומדים ערכים של אמינות, שקיפות ותכנון מוקפד, המקבלים משנה תוקף לאורך תהליך הייזום וההקמה וההתנהלות אל מול קהל הרוכשים עד לאכלוס הסופי.

   

  הוא בוגר הנדסה אזרחית מטעם הטכניון ובוגר קורס בוררים מטעם איגוד המהנדסים.

   

  קבוצת ישראכרט

  ד"ר רון וקסלר

  מנכ"ל

   

  ד"ר רון וקסלר מונה בתחילת 2016 למנכ"ל קבוצת ישראכרט והוא מנהל את הקבוצה תוך מתן דגש על חדשנות ויצירתיות, יוזמה, אחריות ומחויבות למצוינות, בכל דרגי עובדי הקבוצה. וקסלר מאמין שהנכס העיקרי של הקבוצה הוא עובדיה, ומשוכנע כי הקפדה על מקצועיות, שירות מעולה ושיתוף פעולה בין כלל הגורמים בקבוצה יובילו להישגים משמעותיים גם בעתיד.

  ד"ר רון וקסלר מנכ"ל ישראכרט ()
  ד"ר רון וקסלר מנכ"ל ישראכרט

  בעשור האחרון כיהן במספר תפקידים בכירים בקבוצת בנק הפועלים, בהם משנה למנכ"ל וחבר הנהלת הבנק וממונה על חטיבת האסטרטגיה, סמנכ"ל מסחר ומכירות בקבוצת ישראכרט, מנהל אזור הדרום בחטיבה הקמעונאית ומנהל אגף E-Banking ופיתוח עסקי בבנק הפועלים. טרם הצטרפותו לבנק הפועלים כיהן כ-10 שנים כמייסד ומנכ"ל של חברות start-up.

   

  וקסלר הוא בעל תואר דוקטור לפילוסופיה במנהל ציבורי ותואר מוסמך במנהל עסקים (MBA), שניהם מאוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון בראיית חשבון ומשפטים מאוניברסיטת תל-אביב.

   

   

  מרב קליפר פרץ

  סמנכ"לית שיווק

   

  מרב קליפר פרץ מונתה ב-2014 לסמנכ"לית השיווק של ישראכרט. במסגרת תפקידה מובילה מרב את הפעילות השיווקית של ישראכרט בכרטיסים בנקאיים, חוץ בנקאיים, אשראי צרכני, פעילות הסלולר והדיגיטל. קליפר פרץ מתמקדת בהובלת ישראכרט לצמיחה, פיתוח מוצרים ושווקים חדשים ושמירה על מובילות המותג ועוצמותיו.

  מרב קליפר פרץ סמנכ"לית שיווק ()
  מרב קליפר פרץ סמנכ"לית שיווק
   

  במהלך השנים קליפר פרץ כיהנה במגוון רחב של תפקידים ניהוליים בבנק הפועלים, ובתפקידה האחרון ניהלה את מטה השיווק והתכנון האסטרטגי של החטיבה הקמעונאית.

   

  היא בוגרת תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

   

  קסטרו

  אתי רוטר

  מנכ"לית משותפת

   

  אתי רוטר מכהנת כמנכ"לית משותפת בבית האופנה קסטרו והיא דור שני לניהול בחברה, שהקימו הוריה אהרון ז"ל ולינה קסטרו בשנת 1950. במהלך השנים הקימה רוטר את הסטודיו המפואר של קסטרו לעיצוב אופנה, המבוסס על טהרת מעצבים ישראלים בוגרי שנקר. הסטודיו מהווה את חוד החנית של החברה ומקור גאווה לאופנה ישראלית בשוק גלובלי תחרותי.

  אתי רוטר מנכ"לית משותפת ()
  אתי רוטר מנכ"לית משותפת

  אתי רוטר היא בוגרת תואר שני בתוכנית קלוג-רקנאטי International Executive MBA, המשותפת לאוניברסיטת נורת'ווסטרן ואוניברסיטת תל אביב.

   

  גבי רוטר

  מנכ"ל משותף

   

  גבי רוטר הצטרף לחברת קסטרו ב-1980 ומאז הפך המותג למותג אופנה ישראלי מוביל, המעסיק 2,500 עובדים ומגיע לסך מכירות שנתי של יותר מ-900 מיליון שקל.

  גבי רוטר מנכ"ל משותף ()
  גבי רוטר מנכ"ל משותף

  במהלך שנותיו בקסטרו כיהן במגוון תפקידים, החל מרכש וייצור דרך שיווק ומכירות וכלה בתפקיד המנכ"ל המשותף. ביחד עם אשתו, אתי, הובילו השניים את תהליך הפיכתה של קסטרו מחברת ייצור לחברת שיווק מותגים והפיכתה בשנת 1992 מחברה פרטית לחברה ציבורית.

   

  גבי רוטר הוא בעל תואר שני במנהל עסקים במסלול Executive MBA מאוניברסיטת ירושלים.

   

  בזק בינלאומי

  מוטי אלמליח

  מנכ“ל

   

  מוטי אלמליח מכהן כמנכ"ל בזק בינלאומי, המובילה בשוק האינטרנט הישראלי, בשוק ה-IT ובפתרונות התקשורת המנוהלים ללקוחות עסקיים.

   

  מאז כניסתו לתפקיד ב-2014, מקדם אלמליח חזון של חדשנות והובלת אסטרטגיה של פתרונות סייבר ללקוחות פרטיים ועסקיים.

  מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי ()
  מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי

  לאלמליח למעלה מ-20 שנות ניסיון כמנכ"ל בארבע חברות מובילות בעולמות הטכנולוגיה, הקמעונאות, התקשורת והאינטגרציה, ששתיים מהן הונפקו בבורסת ה-AIM בלונדון.

   

  אלמליח כמנכ"ל יוצא דופן ביכולתו לשלב בין בניית האסטרטגיה הנכונה והחזון ליישום יוזמות וחדשנות בפועל, כאשר הלקוח במרכז העשייה.

   

  אסף אביב

  סמנכ"ל שיווק

   

  אסף אביב מכהן כסמנכ"ל השיווק של בזק בינלאומי מ-2011, ומוביל את האסטרטגיה השיווקית והפרסומית של החברה במגזרים הפרטי והעסקי.

   

  תחת ניהולו בוצעו שורה של מהלכים אסטרטגיים משמעותיים, שביססו את בזק בינלאומי כחברה מובילה בשוק התקשורת, כשהבולט בהם הוא פרויקט השקת הכבל התת-ימי הראשון בישראל - מהלך שתרם לבידול והעדפה לשירותי האינטרנט של החברה והביא לצמיחה משמעותית בנתח השוק.

  אסף אביב סמנכ"ל שיווק ()
  אסף אביב סמנכ"ל שיווק

  בשנתיים האחרונות הוביל אביב את החברה להיות חלוצה בתחום הגנת הסייבר למגזר הפרטי, ובכך הצליח לייצר ערך חדשני ומבדל נוסף לחברה ושינה את השיח בקטגוריית האינטרנט.

   

  אביב בוגר תואר MBA במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, כיהן בעבר בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזק.

   

  אסותא

  פרופ' שוקי שמר

  יו"ר מועצת המנהלים

   

  בזמן כהונתו של שמר הוקמו בתי החולים של אסותא ברמת החייל בתל אביב, חיפה, ראשון לציון ובאר שבע ומרכזים רפואיים באשדוד, תל אביב ורעננה. פרופ' שמר מוביל את הקמתו של בית החולים האוניברסיטאי הציבורי של אסותא באשדוד, שפתח שעריו במהלך שנת 2017.

  פרופ' שוקי שמר יו"ר מועצת המנהלים ()
  פרופ' שוקי שמר יו"ר מועצת המנהלים

  פרופ' שמר שימש כמנכ"ל משרד הבריאות, מנכ"ל מכבי שירותי בריאות וקצין הרפואה הראשי בצה"ל, וכן הקים את הוועדה הלאומית להרחבת סל שירותי הבריאות בישראל ועמד בראשה. החזון של פרופ' שמר, שאסותא תמשיך להעלות את סטנדרט שירותי הבריאות בישראל ורף שירותי הרפואה במדינה, תוך חוויית שירות וטיפול אחרת.

   

  פרופ' שמר הוא פרופסור מן המניין לרפואה פנימית באוניברסיטת תל אביב, מומחה לרפואה פנימית ולמינהל רפואי.

   

   

  פרופ' ארי שמיס

  מנכ"ל רשת אסותא מרכזים רפואיים

   

  פרופ' שמיס מונה בשנת 2016 למנכ"ל הרשת, והביא עימו ניסיון ניהולי עשיר במגוון תפקידים בכירים בתחום הבריאות, בהם ראש מערך הרפואה בחיל האוויר ומנהל ביה"ח הכללי שיבא.

  פרופ' ארי שמיס מנכ"ל רשת אסותא מרכזים רפואיים ()
  פרופ' ארי שמיס מנכ"ל רשת אסותא מרכזים רפואיים

  חזונו שאסותא תמשיך לקדם את איכות השירות לטובת מטופליה, תתרום להנגשת שירותי רפואה מתקדמים לכלל האוכלוסייה באמצעות הצוותים הרפואיים שהינם מהמובילים בישראל, תוך פיתוח יכולות מחקר ופיתוח שיבואו לידי ביטוי בארץ ובעולם.

   

  פרופ' שמיס הוא בוגר לימודי רפואה בטכניון, בי"ס לרפואה וחלל של הצי האמריקני ובעל תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד. מומחה לרפואה פנימית, יתר לחץ דם, רפואה תעופתית ומנהל רפואי ומשמש כפרופסור בפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב.

   

   

  Rolex

  דני פייזר

  יו"ר ובעלים ארו-אסיה

   

  חברת ארו-אסיה הוקמה על ידי הורסט פייזר, אביו של דני, בשנת 1972, לאחר שהמשפחה היגרה מדרום אמריקה שם עסקה בתחום השעונים. פייזר הבן החל את דרכו כסוכן מכירות צעיר לפני למעלה מ-40 שנים, עת הוקמה החברה והחלה לייצג בישראל את רולקס, טודור, סרטינה, בלמיין, מישל הרבלין, בומברג וברינג.

  דני פייזר יו"ר ובעלים ארו-אסיה ()
  דני פייזר יו"ר ובעלים ארו-אסיה

  הוא היה אחראי להקמת רשת חנויות הבית Rolex Show, ומוכר היטב הן בארץ והן בקרב הקהילה הבינלאומית בתחום. החזון של פייזר מבוסס על הערכים שלמד מאביו ומשפחתו: מקצועיות וראייה לטווח ארוך, תוך חינוך דור חדש של מנהלים, שיוכשרו לנהל את החברה בעתיד.

   

  נעם בורשטין

  מנכ"ל ארו-אסיה

   

  נעם בורשטין הצטרף בשנת 2010 לארו-אסיה, משווקת ROLEX בישראל. בתפקידו הוא אחראי על מערך הפרסום, השיווק והמכירות של החברה, וכן על פרויקטים מיוחדים.

   

  בורשטיין  בוגר הנדסת מכונות ובעל תואר שני בהנדסת חומרים, שניהם מהטכניון. כיום הוא סא"ל במיל', לאחר שירות צבאי בחיל הים.

  נעם בורשטין מנכ"ל ארו-אסיה ()
  נעם בורשטין מנכ"ל ארו-אסיה

  בורשטיין מתנדב במשטרת התנועה הארצית בדרגת פקד מיוחד. בתפקידיו הקודמים כיהן כמהנדס אוניות בצבא הקבע, ולאחר שחרורו ניהל את מפעל אסותא בפתח תקווה.

   

  בורשטיין הגיע לתפקידו הנוכחי בעיקר בגלל תחביבו לאספנות שעונים. חזונו הוא להוביל את שוק שעוני היוקרה בישראל ולשנות את החוקים הקיימים בו.

   

   

  אלעד לרך

  מנהל שיווק ויח"צ ארו-אסיה

   

  אלעד לרך הצטרף בשנת 2014 לחברת ארו-אסיה. במסגרת תפקידו, לרך אחראי על בנייה וניהול מערכי השיווק האסטרטגיים של Rolex ושאר מותגי השעונים שמשווקת החברה, כמו גם על שיתופי פעולה עם גופים עסקיים, לצד עבודה שוטפת מול עיתונות הפרינט והדיגיטל לפרסום פעילויות החברה. בנוסף, אחראי על פיתוח תחום המדיה החברתית.

  אלעד לרך מנהל שיווק ויח"צ ארו-אסיה ()
  אלעד לרך מנהל שיווק ויח"צ ארו-אסיה

  בעברו, היה אלעד שליח הסוכנות היהודית בארה"ב ובעל רקע רב בהדרכה. לאלעד תואר ראשון בתקשורת ושיווק ותואר שני בממשל, דיפלומטיה וניתוח סכסוכים. חזונו של אלעד לגרום ליותר אנשים לחלום Rolex ולשמור על המותג כמוביל מותגי העל בתחום השעונים.

   

   

  טמבור

  יעל בן צבי

  סמנכ"ל שיווק

   

  יעל בן צבי הצטרפה לטמבור בשנת 2016 כסמנכ"ל שיווק, שירות ודיגיטל. לפני כן, כיהנה במספר תפקידי ניהול שיווק בחברת יוניליוור, בהם החטיבה לעסקים, החטיבה הקולינרית, תחום טיפוח הבית וקטגוריית הדגנים.

  יעל בן צבי סמנכ"ל שיווק ()
  יעל בן צבי סמנכ"ל שיווק

  כמו כן שימשה כפלנרית במחלקת האסטרטגיה של פרסום אדלר חומסקי. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ו-MBA מהאוניברסיטה העברית.

   

  ניבה יחיאב

  מנהלת שיווק אדריכלים, עיצוב והשראה

   

  יחיאב אחראית לתקשורת ולפעילויות מול קהל האדריכלים, המעצבים, המהנדסים והמפקחים, ועוסקת במקביל בחקר טרנדים וחדשנות, בהתמחות בחיבור בין מגמות מובילות בעולם האדריכלות והעיצוב לעולם הצבע וחומרי הבנייה. יחיאב בעלת תואר ראשון באדריכלות ותואר שני בעיצוב תעשייתי, עם התמחות בניהול העיצוב.

   

  ניבה יחיאב מנהלת שיווק אדריכלים, עיצוב והשראה ()
  ניבה יחיאב מנהלת שיווק אדריכלים, עיצוב והשראה

   

  מיכל כהן אפשטיין

  מנהלת שיווק לקוחות ומסחור חזותי

   

  מיכל אחראית על מגוון הפעילויות מול הלקוחות המקצועיים כגון אנשי מקצוע, קמעונאים וכן על רשתות ה-DIY, ובנוסף על המסחור החזותי בחנויות השונות. בעבר ניהלה את מחלקת ה-WELLBEING בפרומרקט. בעלת BA במנהל עסקים של המכללה למנהל ו-MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה.

  מיכל כהן אפשטיין מנהלת שיווק לקוחות ומסחור חזותי ()
  מיכל כהן אפשטיין מנהלת שיווק לקוחות ומסחור חזותי

   

  רונן בן מאיר

  מנהל שיווק מוצרים

   

  רונן הצטרף לטמבור ב-1996, וכיום מוביל את תחום המוצרים במחלקת השיווק של הקבוצה, המטפלת במוצרי דקורציה, חומרי בנייה וצבעי תעשייה. בעבר עסק בניהול מכירות החברה באזור הצפון, ניהול יחידת המכירות בנושא צבעי התעשייה וכיהן כמנהל מוצר ומנהל תחום. רונן הינו בעל תואר ראשון במנע"ס בהתמחות בשיווק של המכללה למנהל.

   

  רונן בן מאיר מנהל שיווק מוצרים ()
  רונן בן מאיר מנהל שיווק מוצרים

   

  קרן רהב

  מנהלת בית טמבור

   

  קרן מנהלת את המרכז לייעוץ ועיצוב בצבע, המעניק ייעוץ חינם ללקוחות. בנוסף, היא מנהלת את מוקד המומחים של טמבור ושירות "מעצבים עד הבית", שירות ייחודי המעניק ייעוץ לעיצוב בצבע בבית הלקוח. בעברה עבדה במחלקת הפרסום של קשת, וכן שימשה כמנהלת הפרסום וכמנהלת תקשורת שיווקית של ערוץ ביפ.

  קרן רהב מנהלת בית טמבור ()
  קרן רהב מנהלת בית טמבור
   

   

  ליהי רמון

  מנהלת תקשורת שיווקית

   

  ליהי אחראית על המהלכים הפרסומיים והתוצרים השיווקיים של טמבור, וכן על כלל הפעילות והפלטפורמות הדיגיטליות של המותג. היא הצטרפה לטמבור ב-2017, לאחר שנים של ניסיון בעולם השיווק ביוניליוור ישראל ובייעוץ אסטרטגי בחברת שלדור. היא בעלת BA בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון, ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב.

  ליהי רמון מנהלת תקשורת שיווקית ()
  ליהי רמון מנהלת תקשורת שיווקית
   

   

  מי עדן

  עופר משולם

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

   

  עופר מוביל את אסטרטגיית הצמיחה של מי עדן בתחומי המים המינרליים, המסוננים והקפה, ומנהל את פעילותה הקמעונאית. בתפקידו הקודם, כמנהל השיווק הארצי במכבי שירותי בריאות, הוביל מהלכי מיתוג, הקים ערוצי תקשורת עם הלקוחות והשיק את פוליסת מכבי שלי שחוללה מהפך בשוק. בעבר כיהן כמנכ"ל רשת פוטו-שופ וכסמנכ"ל השיווק והמכירות בדואר ישראל. לעופר MBA מהטכניון ו-BA בכלכלה מאוניברסיטת חיפה.

   

  עופר משולם סמנכ"ל שיווק ומכירות ()
  עופר משולם סמנכ"ל שיווק ומכירות

   

  רועי רוזנבלום

  מנהל שיווק ותקשורת

   

  רועי הצטרף למי עדן בינואר 2017, לאחר שכיהן במשך כשבע שנים כמנהל צוות הפרסום של בנק הפועלים. רועי מוביל את אסטרטגיית השיווק, הפעילות התקשורתית והפעילות הדיגיטלית של החברה תוך שמירת מעמדה כמובילת שוק.

  רועי רוזנבלום מנהל שיווק ותקשורת ()
  רועי רוזנבלום מנהל שיווק ותקשורת

  רועי בעל תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל.

   

   

  אריאל טרטקובסקי

  מנהל תחום קמעונאות

   

  אריאל מוביל את תחום המים המינרליים בבקבוק בשוק הקמעונאי, אשר מהווה פעילות מרכזית ומנוע צמיחה משמעותי עבור מי עדן. במסגרת תפקידו הוא מנהל את עולמות המכר, הסחר והכלכלה, וכן עוסק בקידום חדשנויות מוצריות ושיווקיות.

  אריאל טרטקובסקי מנהל תחום קמעונאות ()
  אריאל טרטקובסקי מנהל תחום קמעונאות

  אריאל בוגר BA במנהל עסקים בהתמחות שיווק, שימש בעבר במגוון תפקידים ניהוליים בתחום הכלכלה במי עדן ובשטראוס.

   

   

  אתי קרטן

  מנהלת שיווק קמעונאות

   

  אתי אחראית על הפעילויות השיווקיות של תחום הקמעונאות במי עדן, החל מבניית תוכנית העבודה, המשך בשיתופי פעולה וכלה בניראות המוצרים בנקודות המכירה.

  לאתי ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום הקמעונאות במי עדן.

  אתי קרטן מנהלת שיווק קמעונאות ()
  אתי קרטן מנהלת שיווק קמעונאות
   

   

  ביתילי

  אביב איתני

  מנכ“ל

   

  לאחר שבע שנים בהן שימש כיו"ר פעיל, חזר אביב איתני לתפקיד המנכ"ל, ומיד החל בתהליכי התייעלות בחברה. בין השאר הוא ניהל את סיום הבנייה והמעבר למרכז הלוגיסטי החדש, אליו צמודים מפעלי הרהיטים של החברה, המתמחים בייצור רהיטים מרופדים ומוצרי עץ, בשטח כולל של כ-14 אלף מ"ר.

  אביב איתני מנכ"ל ביתילי ()
  אביב איתני מנכ"ל ביתילי

  בעקבות הצמדת המפעלים למרלו"ג, מיוצרים הרהיטים בסמוך לזמן האספקה ללקוח, ובכך נחסכים שטחי אחסנה, עלויות ועבודה כפולה.

   

  אביב נשוי ואב ל-6 ילדים ומשרת פעיל במילואים.

   

   

  מיכל פארי

  סמנכ"ל סחר

   

  במסגרת תפקידה לקחה מיכל פארי חלק מרכזי בשינוי ובמיצוב מחדש של הרשת, הן על ידי זיהוי טרנדים ובחירת מקורות סחר חדשים ומבודלים, והן על ידי בחירת תמהיל נכון ומדויק שיאפשר קניות גדולות לצד קניות מזדמנות, אקססוריז ופריטים להלבשת הבית (הום סטיילינג). כך הצליחה מיכל להנגיש מחירים ולהרחיב את קהלי היעד של רשת ביתילי.

  מיכל פארי סמנכ"לית סחר ()
  מיכל פארי סמנכ"לית סחר

  כמו כן, שינתה מיכל את ניראות החנויות, החל מהחללים וכלה בניהול צוות מעצבי הפנים והאדריכלים. היא בעלת תואר ראשון באדריכלות מ-Pratt institute, ניו יורק.

   

   

  יובל חן

  סמנכ"ל מכירות ותפעול

   

  בשש השנים האחרונות אחראי יובל חן על התפעול והמכירות ברשת ביתילי, וזאת בנוסף לתפקידו כאחראי על שירות הלקוחות בחברה. את תחילת דרכו המקצועית ברשת החל בשנת 1995 כמנהל תחום הרהיטים במחסן המרכזי, עת רשת ביתילי מנתה ארבעה סניפים בלבד.

  יובל חן סמנכ"ל מכירות ותפעול ()
  יובל חן סמנכ"ל מכירות ותפעול

  מאז הספיק לבצע מספר תפקידים בתחום התפעול והלוגיסטיקה בחברות שונות, כשבתפקידו האחרון שימש כמנהל התפעול של כל מותגי קבוצת א.פ. עיצובים. הוא בוגר תואר ראשון במסלול מנהלים מהמרכז האקדמי רופין.

   

   

  ליטל צרפתי חזן

  מנהלת שיווק

   

  בשש השנים האחרונות מנהלת ליטל צרפתי חזן את מחלקת השיווק והפרסום של ביתילי. במסגרת תפקידה הייא אחראית על ייזום והובלת מהלכי שיווק, שעזרו לשפר ולקדם את תדמית הרשת, כדוגמת מיצובה כמובילה בתחום העיצוב, צמצום הפערים בין תפישת המחיר לנראות המוצר והכנסה למגוון קולקציות רהיטים בהתאמה אישית.

  ליטל צרפתי חזן מנהלת שיווק ()
  ליטל צרפתי חזן מנהלת שיווק

  לאחרונה, ליטל הובילה את הגישה השיווקית החדשה, המאפשרת לכל אחד ליהנות מעיצוב מדהים במחיר אטרקטיבי, באמצעות קמפיין ייחודי ושימוש במעצבים מוכרים ומובילים.

   

   

  קניוני עזריאלי

  ארנון תורן

  מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי

  ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי

   

  ארנון תורן החל את דרכו בקבוצת עזריאלי לפני 26 שנים בתכנון קניון מלחה בצמוד לדוד עזריאלי ז"ל. עם התפתחות הקבוצה ליווה את כל הפרויקטים החדשים ואת איחודם לקבוצת קניונים.

  ארנון תורן מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי ()
  ארנון תורן מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי

  ארנון היה ממקימי מרכז עזריאלי ת"א והמנכ"ל. במקביל, ניהל ארנון את תחום המשרדים המתפתח - תכנון, הקמה ושיווק הפרויקטים החדשים. בסוף שנת 2013 מונה ארנון למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ולאחראי על ניהול כל הפרויקטים שבהקמה. בנוסף, מנהל ארנון את תחום הסחר הדיגיטלי, והאינטגרציה שלו עם שאר תחומי הפעילות.

   

   

  עופר ירום

  סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה

   

  בשנת 2014 הצטרף לקבוצת קניוני עזריאלי ומונה לסמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של הקבוצה. הוא אחראי על הפעילות השיווקית והתקשורתית השוטפת, כמו גם על תכנון האסטרטגיה השיווקית, והאינטגרציה השיווקית של תחום הסחר הדיגיטלי והקניונים.

  עופר ירום סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה ()
  עופר ירום סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה

  בשנים שקדמו להגעתו לקבוצת עזריאלי, עבד במספר משרדי פרסום מובילים בתפקידי אסטרטגיה שונים החל מאנליסט ועד לאסטרטג בכיר. עופר בעל תואר BA בכלכלה ובניהול.

   

   

  איל וייסמן

  סמנכ"ל פיתוח עסקי

   

  איל החל לעבוד בקבוצת עזריאלי כמנהל שיווק תחום המשרדים משנת 2010 עד 2014. לאחר שכיהן כשנה בתפקיד סמנכ"ל שיווק בחברת אושירה מקבוצת S.K, חזר איל לקבוצת עזריאלי ומונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת הקניונים, האחראי על פיתוח הפרויקטים החדשים של הקבוצה, כמו גם על פיתוח הפעילות העסקית בפרויקטים הקיימים.

  איל וייסמן סמנכ"ל פיתוח עסקי ()
  איל וייסמן סמנכ"ל פיתוח עסקי

  איל מוסמך כעורך דין משנת 2010; בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובמשפטים.

   

   

  רן רולניצקי

  מנהל דיגיטל וחדשנות

   

  רן הצטרף לקבוצת עזריאלי בשנת 2014 ומכהן מאז בתפקיד מנהל הדיגיטל והחדשנות של קבוצת הקניונים. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הפעילות הדיגיטלית של כלל קניוני הקבוצה, ניהול הנכסים הדיגיטליים הקיימים, פיתוחם של נכסים דיגיטליים חדשים והאינטגרציה עם אתר הסחר הדיגיטלי Azrieli.com.

   

  רן רולניצקי מנהל דיגיטל וחדשנות ()
  רן רולניצקי מנהל דיגיטל וחדשנות

  לפני שהצטרף לקבוצת עזריאלי, עבד רן בגופי מדיה אינטרנטיים, וכיהן בתפקידים שונים בתחום הדיגיטל במשרד פרסום.

   

   

  קפה קפה

  רונן נימני

  בעלים

   

  רונן נימני הוא איש עסקים הפועל כבר למעלה מ-20 שנה בתחום הבילוי וההסעדה. בשנת 2001 הקים את רשת קפה קפה, יחד עם בת זוגו מיקי טיל. כיום מונה הרשת למעלה מ-157 סניפים. ב-2010 הפך את הרשת לקבוצה עם צירופה של לחם ארז. לאחר מכן הצטרפו רשתות בתי קפה ומסעדות נוספות. כיום מונה הקבוצה תשע רשתות שונות המתמחות ומובילות כל אחת בתחום ייחודי, בינהן: קפה קפה, לחם ארז, פרש קיטשן, לחם בשר, כספי ועוד.

   

  בעלי קבוצת קפה קפה רונן נימני ()
  בעלי קבוצת קפה קפה רונן נימני

  הנהגתו וחזונו של נימני מובילה את התפתחות הקבוצה ודוחפת אותה למצוינות, תוך חתירה מתמדת לצמיחה, חדשנות ושאיפה להיות הטובים ביותר בכל תחום פעילות בארסנל המגוון והייחודי של הקבוצה.

   

   

  נעם צימרמן

  מנכ"ל

   

  נעם צימרמן החל את דרכו בחברה לפני כ-10 שנים כזכיין, ומילא מאז שורת תפקידי ניהול בכירים בטרם מינויו למנכ"ל הקבוצה. צימרמן, הדוגל במצוינות כדרך חיים, פיתח מערך שירות לקוחות ייחודי ששם את הלקוח במרכז, ומעניק יחס אישי ומקצועי לכל בקשה או תלונה המגיעות מהסניפים.

  נעם צימרמן מנכ"ל קבוצת קפה קפה ()
  נעם צימרמן מנכ"ל קבוצת קפה קפה

  כמו כן, צימרמן אמון באופן בלעדי על הפיתוח העסקי של כלל מותגי הקבוצה. פעילותו כמנכ"ל קבעה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ללקוח, הובילה וחיזקה את הקבוצה כגדולה והמובילה בתחום. בשנים הקרובות צימרמן מתכנן להמשיך את מגמת הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה ולהציב סטנדרטים חדשים של איכות, שירות וחדשנות בענף בתי הקפה והמסעדנות בישראל.

   

   

  טל אקרמן-טבקמן

  סמנכ"ל שיווק ופרסום

   

  טל מונתה לתפקידה בשנת 2013, לאחר שמילאה שורת תפקידים בתחומי השיווק. היא מנהלת את מחלקת השיווק והפרסום של מכלול מותגי הקבוצה, ומעניקה שירות לרשתות וזכייני הקבוצה בכל התחומים, לרבות קמפיינים ארציים רחבי היקף, פעילויות קד"מ ודיגיטל, יחסי ציבור, שירותי סטודיו וייעוץ אסטרטגי.

   

  טל אקרמן-טבקמן סמנכ"לית שיווק ופרסום קבוצת קפה קפה ()
  טל אקרמן-טבקמן סמנכ"לית שיווק ופרסום קבוצת קפה קפה

  עם הפיכת ענף בתי הקפה לזירת פעילות מרכזית וחמה בנוף התקשורתי, טל מצעידה את מותגי הקבוצה בהצלחה לשמירה על מעמדם המוביל בשוק ודואגת לשמור תמיד על קפה קפה צעד אחד לפחות לפני המתחרים.

   

  היא בעלת תואר Bs.c במדעי התזונה עם התמחות בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

   

   

  ה.שטרן

  שרון רוזנברג

  מנכ"לית

   

  שרון רוזנברג מכהנת כמנכ"לית ה.שטרן מזה כשנתיים, לאחר שמילאה מספר תפקידים בחברה בעשר השנים האחרונות, כשהאחרון שבהם סמנכ"לית משאבי אנוש. עם כניסתה לתפקיד הובילה שרון תהליכי שיפור והתייעלות שהביאו לעלייה ברווחיות החברה, תוך שמירה על הובלת ה.שטרן כמותג התכשיטים היוקרתי בישראל.

   

  שרון רוזנברג מנכ"לית ה.שטרן ()
  שרון רוזנברג מנכ"לית ה.שטרן

  שרון פעלה לסגירת חנויות לא רווחיות, והניעה השקעה ופיתוח בחנויות רווחיות לצד פתיחת חנויות במתחמים אסטרטגיים. בנוסף השקיעה בשדרוג מערכת המחשוב ובשירות הלקוחות של החברה מתוך אמונה כי השירות במותג הינו ערך עליון. שרון מנהיגה את החברה במטרה להמשיך לצמוח כמותג תכשיטי היוקרה המוביל בישראל.

   

   

  עדן הופמן ברזילי

  משנה למנכ"לית וסמנכ"לית שיווק

   

  עדן הופמן ברזילי מונתה למשנה למנכ"לית ה.שטרן בתחילת 2016, לאחר שמילאה סבב תפקידים בחברה העולמית. בין היתר, הקימה וניהלה את פעילות ה.שטרן ברוסיה ושימשה כמנכ"לית ה.שטרן ארה"ב - במסגרתו ניהלה את חנות הדגל של ה.שטרן בשדרה החמישית בניו יורק.

  עדן הופמן ברזילי משנה למנכ"לית וסמנכ"לית שיווק ()
  עדן הופמן ברזילי משנה למנכ"לית וסמנכ"לית שיווק

  עדן מובילה את האסטרטגיה המסחרית, השיווקית והתקשורתית של החברה בישראל, ומחזיקה בתפישה לפיה מותג יוקרה חייב לספק ערך ללקוח, ולכן תתמקד בהובלת ה.שטרן לצמיחה על ידי חיזוק מועדון הלקוחות והקשר עם הצרכן, השקעה ופיתוח תחום הדיגיטל ושמירה על מובילות המותג ועוצמותיו.

    

   

  שילב

  שושי ואיציק אורן

  יו"ר משותף ובעלים

   

  שושי ואיציק אורן, היזמים והבעלים של שילב משמשים כיו"ר חברת שילב. החברה הוקמה על ידם בשנת 1974 כתוצאה מחוויה אישית בהולדת רן, בנם השני. בעצם הקמת חברת שילב ויצירת תחום ההזמנות לקראת הלידה הזוג אורן שינה את פני השוק בתחום מוצרי התינוקות - תחום שלא היה קיים בשנים אלה והומצא על ידם.

   

  שושי ואיציק אורן יו"ר משותף ובעלים ()
  שושי ואיציק אורן יו"ר משותף ובעלים

  במהלך השנים הובילו איציק ושושי מהלכים פורצי דרך בתחום הקמעונאות, וביססו את מעמד המותג שילב, המבוסס על ערכים של מצוינות בשירות ודאגה להורים שבדרך, והפכו את המותג שילב למותג מוביל בתחום התינוקות בארץ ובעולם.

   

  ענת לוין

  מנכ"לית

   

  ב-13 השנים האחרונות ענת משמשת כמנכ"לית חברת שילב. הודות לידע והניסיון הרב שצברה, היא מובילה את הרשת למיתוג מחדש וחוויה קמעונאית, אשר מבססת את שילב כרשת מובילה בקמעונאות בתחום התינוקות בארץ ובעולם.

  ענת לוין מנכ"לית שילב ()
  ענת לוין מנכ"לית שילב

  כל זאת בזכות יצירת תשתית רחבה של מערך לוגיסטי מתקדם, סטודיו לעיצוב ייחודי לעיצוב ופיתוח מוצרים ועוד. אלה איפשרו פיתוח מנועי צמיחה משמעותיים. בשנים אלה הכפילה הרשת את פעילותה והיא מונה היום 75 סניפים. לענת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתפקידי ניהול בכיר, בחברות מובילות.

   

  יהודית לפלר לרר

  סמנכ"לית שיווק

   

  יהודית החלה את דרכה בשילב לפני כעשור, ובמסגרת תפקידה היא מובילה את מחלקת השיווק, אשר מתמקדת בתחומים רבים תוך הובלת האסטרטגיה השיווקית של החברה.

  יהודית לפלר לרר סמנכ"לית שיווק ()
  יהודית לפלר לרר סמנכ"לית שיווק

  במהלך השנים האחרונות יהודית פיתחה ובנתה את מועדון הלקוחות של הרשת, המהווה היום מנוע צמיחה משמעותי לניהול הקשר עם הלקוחות של שילב ומאפשר לרשת לנהל ביג דאטה מדויק.

   

  תחום משמעותי נוסף בו התמקדה הינו פיתוח הזירה הדיגיטלית ובניית נכסים המשמשים את הלקוחות ומעניקים להם חווית קנייה מושלמת. יהודית בוגרת EMBA במסלול מנהלים באוניברסיטת בר אילן.

   

   

  מחלבות גד

  עזרא כהן

  בעלים ויו"ר

   

  עזרא הקים את מחלבות גד בשנת 1980 ביחד עם אביו, דוד. כנין, נכד ובן למשפחת עושי גבינות, בתחילת הדרך, כהן יצר גבינה בולגרית, אולם בשנות ה-90 היה הראשון לייצר בישראל את גבינת המוצרלה.

  עזרא כהן בעלים ויו"ר מחלבות גד ()
  עזרא כהן בעלים ויו"ר מחלבות גד

  כיום מכהן כהן כבעלים וכיו"ר החברה, ולאחרונה זכה בפרס מפעל חיים מטעם התאחדות התעשיינים על תרומתו לתעשיית ישראל.

   

   

  ארז וולף

  מנכ"ל

   

  ארז וולף מונה לתפקידו כמנכ"ל מחלבות גד בשנת 2017. הוא בעל 24 שנות ניסיון בתחום המזון, רובן בתפקידים בכירים בשיווק ומכירות. בתפקידיו האחרונים שימש וולף כמנהל תשלובת הסחורות בתנובה ולפני כן כסמנכ"ל מכירות יוניליוור ישראל.

  ארז וולף מנכ"ל מחלבות גד ()
  ארז וולף מנכ"ל מחלבות גד

  עם כניסתו לתפקיד, וולף החל בהובלת תוכנית אסטרטגיה רב-שנתית למובילות בנתחי שוק וקידום תחום החדשנות בגד. יש לו תואר שני (MA) בכלכלה ומנהל מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

   

   

  גיל שגב

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

   

  גיל מכהן כסמנכ"ל שיווק ומכירות במחלבות גד מזה כ-8 שנים, לאחר שצבר ניסיון רב בעולמות המכירות, הסחר והשיווק. את מרבית הקריירה המקצועית שלו עשה גיל במחלבות גד, שם התקדם במהלך השנים במגוון רחב של תפקידי ניהול, מכירות, סחר, פיתוח עסקי וניהול מותגי המשנה של החברה.

  גיל שגב סמנכ"ל שיווק ומכירות ()
  גיל שגב סמנכ"ל שיווק ומכירות

  הוא אחראי לתכנון והובלת מהלכי השיווק, תוך שמירה על מיצוב המותג, וחיזוק מעמדו כמותג מבודל.

   

   

  הולנדיה

  יצחק ברססט

  נשיא

   

  יצחק ברססט (87) ייסד את הולנדיה ומשמש כיום כנשיא החברה. במסגרת תפקידו לוקח ברססט חלק פעיל בפעילויות המחקר והפיתוח, בניהול תהליכי שיפור מתמשכים ובבקרת איכות על מתקני הייצור.

   יצחק ברססט נשיא הולנדיה ()
  יצחק ברססט נשיא הולנדיה

  ברססט דוגל במצוינות ובדוגמה אישית ומהווה מודל לחיקוי לכלל עובדי החברה.

   

   

  אבי ברססט

  מנכ"ל ובעלים

   

  אבי מיישם חזון ואסטרטגיה בחברה ב-20 השנים האחרונות, להובלת צמיחה בארץ ובחו"ל. אבי הוא מומחה בינלאומי בשינה, ומקפיד לבדוק בביתו כל מוצר של הולנדיה לפני השקתו. אבי זכה במגוון פרסים עבור חדשנות והתאמה בתחום מערכות השינה.

  אבי ברססט מנכ"ל ובעלים ()
  אבי ברססט מנכ"ל ובעלים
   

  אבי, מחבר הספר "לילה במתנה", המעניק עצות לשיפור איכות השינה, משמש כמרצה בארץ ובעולם על נושא השינה.

   

   

  רינה בן חמו רוזן

  בעלים וסמנכ"לית כספים

   

  רינה, רו"ח בהכשרתה, עובדת בהולנדיה מיום היווסדה. במשך השנים מלווה את החברה בהחלטותיה החשובות בנושאי כספים, בניהול ההשקעות ובניהול האסטרטגיה הפיננסית.

  רינה בן חמו רוזן מבעלי הולנדיה וסמנכ"לית כספים ()
  רינה בן חמו רוזן מבעלי הולנדיה וסמנכ"לית כספים
   

   

  אנגלו-סכסון

  רונן שטרית

  יו"ר דירקטוריון ובעלים

   

  רונן שטרית, יזם בנשמתו, החל את דרכו ברשת אנגלו-סכסון לפני 21 שנה כיועץ נדל"ן בסניף לוד. במהלך השנים הוא צמח בתוך הרשת, קנה זיכיון אחרי זיכיון והטמיע בהם דפוסי עבודה וניהול חדשים. דפוסי עבודה אלו הציבו את הסניפים שלו במקומות הראשונים ברשת, עד שבשנת 2009 רכש את הרשת כולה מחברת אפריקה ישראל.

  רונן שטרית יו"ר דירקטוריון ובעלי הרשת ()
  רונן שטרית יו"ר דירקטוריון ובעלי הרשת

  לצד עיסוקיו הרבים בתחום יזמות הנדל"ן, רונן מוביל באנגלו-סכסון ביחד עם עדינה חכם, סגן יו"ר דירקטוריון החברה, אסטרטגיה ניהולית ודרכי עבודה חדשות. הוא מקפיד להיות בקשר ישיר עם זכייני הרשת ויועצי הנדל"ן ולהעביר להם עצות וטיפים מניסיונו בתחום.

   

   

  עו"ד עדינה חכם

  סגנית יו"ר

   

  עם מינויה למנכ"לית רשת אנגלו-סכסון בשנת 2008, החלה עו"ד עדינה חכם בהובלת אסטרטגיה חדשה, בדגש על הפן המקצועי-הכשרתי של יועצי הנדל"ן, ליווי הזכיינים על ידי מנטורים מקצועיים ופיננסיים, למידה אינטרנטית ועוד.

  עו"ד עדינה חכם סגנית יו"ר אנגלו-סכסון ()
  עו"ד עדינה חכם סגנית יו"ר אנגלו-סכסון

  לצד אלה, נעשו פעולות להרחבת המותג והגדלת סל השירותים שלקוח הקצה מקבל מהרשת, והתוצאה: תהליך של צמיחה, התקדמות ושימור מובילות החברה בתחום תיווך הנדל"ן.

   

  לאחר תשע שנות ניהול ברשת, החליטה עדינה לסיים את תפקידה כמנכ"ל החברה ולעסוק רק בנושאים האסטרטגים. מיולי 2017 משמשת עדינה כסגן יו"ר דירקטוריון החברה. עדינה ממשיכה להוביל את המהפך הדיגיטלי ושילוב החדשנות בעולם התיווך.

   

   

  ליליה נחמן

  מנכ"ל

   

  ליליה נחמן מונתה למנכ"לית רשת אנגלו-סכסון ביוני 2017. קודם לכך כיהנה במגוון תפקידים ניהוליים בארגון בית אקשטיין, המספק שירות לבעלי צרכים מיוחדים, בין היתר כמנכ"לית הארגון.

  ליליה נחמן מנכ"לית אנגלו סכסון ()
  ליליה נחמן מנכ"לית אנגלו סכסון

  במסגרת תפקידה יזמה את הקמתם של בתי ספר לחינוך מיוחד ברחבי הארץ, בית ספר לבעלי צרכים מיוחדים בספארי רמת גן ומכללה אקדמית לבעלי צרכים מיוחדים. במהלך כהונתה השיג בית אקשטיין את אישור ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) - והפך לארגון הראשון לצרכים מיוחדים עם תו תקן.

   

  בנוסף כיהנה כסמנכ"לית חטיבת ה-SMB של חברת ההשמה הבינלאומית מנפאואר. לליליה תואר ראשון במנהל חינוך ו-BA כללי מאוניברסיטת ת"א.

   

   

  אלקטרה מוצרי צריכה

  זאב קלימי

  מנכ"ל קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה

   

  במהלך הקריירה שלו, שהתמקדה רובה ככולה בענף המזון, שימש זאב כמנכ"ל חברת הסחר והלוגיסטיקה של קוקה קולה, מנכ"ל טרה ומנכ"ל גלידות Nestle. עם הגעתו לאלקטרה בספטמבר 2014, הוביל קלימי תהליך של שינוי כולל בחברה, שהעניק לה יתרון תחרותי מובהק אל מול מתחרותיה, והחזיר אותה להיות רלוונטית אל מול הצרכן הישראלי, בדרך למובילות בנתח שוק, ברווחיות ובחדשנות.

  זאב קלימי מנכ"ל קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה ()
  זאב קלימי מנכ"ל קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה

  בתפישת עולמו שם קלימי דגש על עידוד למצוינות, טיפוח המשאב האנושי בכל הדרגים, ופיתוח המותגים ככלי לשינוי וצמיחה. הוא בעל MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית עם התמחות בשיווק.

   

   

  יגיל וויט

  מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים

   

  יגיל הוביל את הרחבת פעילות החברה וכניסה לתחומים חדשים כגון משאבות חום, מערכות VRV, מזגנים סולאריים ועוד, תוך העמקת ייצור כחול-לבן במפעל בראשון לציון והגדלת הייצוא לחו"ל.

   יגיל וויט מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים ()
  יגיל וויט מנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים

  במהלך כהונתו עברה אלקטרה תהליך מיתוג מחדש תוך התמקדות בערכי ליבה של חדשנות, שירות, איכות וישראליות, הושקה סדרת אלקטרה PLATINUM תחת המסר של "לילה שלם של מיזוג בפחות מ-2 שקלים" ומערך השירות התחזק ועבר למגוון ערוצים דיגיטליים. תוצאות הפעולות הן ביסוס המובילות של אלקטרה בענף מיזוג האוויר בישראל וחיזוק משמעותי של נכסיות המותג.

   

  הוא בעל MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית (התמחות בשיווק),

   

   

  טלי קידר

  סמנכ"לית שיווק קונצרני ופיתוח עסקי

   

  במסגרת תפקידה, מובילה טלי את האסטרטגיה השיווקית, תוך דגש על סינרגיה למקסום כוח הקבוצה ושמירת מובילות המותג אלקטרה מול הצרכן הישראלי.

  טלי קידר סמנכ"לית שיווק קונצרני ופיתוח עסקי ()
  טלי קידר סמנכ"לית שיווק קונצרני ופיתוח עסקי

  במקביל מובילה קידר את הפיתוח העסקי והחדשנות בחברה, שנמצאת בתהליך כניסה לתחומים חדשים: אתרי סחר אלקטרוניים, בית חכם, שירותים וירטואליים, IOT ועוד, במטרה לפתח מנועי צמיחה חדשים ולשמר את מובילות הקבוצה.

   

  בתפקידה הקודם הייתה קידר אחראית על הובלת האסטרטגיה השיווקית של בנק דיסקונט, ולפני כן שימשה כראש אגף אסטרטגיה ותקשורת שיווקית בחברת פלאפון.

   

   

  אל על

  אלי דפס

  יו"ר הדירקטוריון

   

  אלי דפס כיהן כדירקטור באל על משנת 2016. ביוני 2017 מונה כיו''ר הדירקטוריון. הוא שירת בחיל האוויר במשך 26 שנים, כשתפקידיו האחרונים בדרגת אל''מ היו ראש מחלקת פרט, ראש מחלקת חוגרים וראש מחלקת תכנון.

  אלי דפס יו"ר הדירקטוריון ()
  אלי דפס יו"ר הדירקטוריון

  בתום שירותו הצטרף לכללית כמנהל מחוז, סמנכ''ל ולאל על הגיע לאחר 10 שנות כהונה כמנכ''ל כללית. בנוסף לתפקידיו בכללית כיהן כיו''ר דירקטוריון חברת "ש.ל.ה", חברת ''הנדסה רפואית'' וכן ''מור'', חברה לאבחון ושירותי רפואה משלימים.

   

   

  דוד מימון

  מנכ"ל

   

  דוד מימון (57) הצטרף לאל על ב-2005 וכיהן בשורת תפקידים מרכזיים בחברה עד למינויו ב-2014 למנכ"ל. מימון, אל"מ במיל', היה מפקד בסיס קליטה ומיון (בקו"ם) בצה"ל ולאחר מכן כיהן כמנכ"ל האגודה למען החייל.

  דוד מימון מנכ"ל אל על ()
  דוד מימון מנכ"ל אל על

  לאורך שנות עבודתו באל על הוביל מהלכים חדשניים ויצירתיים, כשגולת הכותרת היא תוכנית ההצטיידות ההיסטורית ב-16 מטוסי דרימליינר, מהחדישים והטובים בעולם.

   

  כמו כן, הוביל מימון את השקת כרטיס האשראי FLY CARD שגייס קרוב ל-300 אלף חברים והקים את מוקד השירות והמכירה הישירה באל על. בתקופת כהונתו כמנכ"ל, פתחה החברה יעדים חדשים לבוסטון ומיאמי כחלק מאסטרטגיית חיזוק היעדים לצפון אמריקה, וחתמה על הסכמים עם חברות תעופה שיאפשרו טיסות המשך למגוון יעדים בעולם.

   

   

  מירה פיזיצקי

  ראש אגף שיווק

   

  מירה פיזיצקי מונתה במרס 2017 לראש אגף שיווק באל על, לאחר שנים רבות בהן כיהנה בתפקידים שונים בחברה. במסגרת תפקידה הובילה את שני המהלכים המרכזיים של אל על לשנת 2017 - השקת מטוסי הדרימליינר והשקת קו הטיסות הישירות למיאמי.

  מירה פיזיצקי ראש אגף שיווק ()
  מירה פיזיצקי ראש אגף שיווק

  במסגרת היערכות מחודשת של אגפי השירות והשיווק באל על, פיזיצקי עברה לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה - מהחשובים בתפקידי החברה. במסגרת תפקיד זה היא מובילה את מחלקת עיצוב המוצר; תת אגף הדייל הראשי, שאחראי על בטיחות הנוסעים לצד מתן שירות ברמה גבוהה; תפעול שירות בטיסה, תפעול מזון וצידה, מערך הבידור בטיסה, מכירות הדיוטי פרי בטיסה ומראה פנים המטוס. 

   

  היא בעלת תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו.

   

   

  PANDORA

  הלנה קצן

  מנכ"ל ובעלים

   

  ב-1984 הקימה הלנה עם בעלה המנוח יוסי קצן חברה לייבוא ושיווק כלים איכותיים למטבח, שלימים הפכה לרשת החנויות בפריסה ארצית cook & bake. בשנת 2010 הקימה את חברת סיטי טיים וקיבלה את הזיכיון למותג התכשיטים הבינלאומי PANDORA.

  הלנה קצן מנכ"ל ובעלים ()
  הלנה קצן מנכ"ל ובעלים

  כיום הלנה היא בעלת הפעילות הקמעונאית והסיטונאית של תכשיטי PANDORA, רשת JACKIE-O, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE, שעוני BULOVA, מותג השעונים והמשקפיים KOMONO, תכשיטי Buddha To Buddha, שעוני TRIWA ומותג התכשיטים הבינלאומי DIAMONFIRE.

   

  הלנה ילידת פורטוגל אשר עלתה לארץ בשנת 1971. היא תושבת רמת אביב, אם לארבעה ילדים וסבתא לארבעה נכדים. בעלת תואר ראשון ושני מאוניברסיטת תל אביב במתמטיקה וחקר ביצועים.

   

   

  רני קאירי

  משנה למנכ"ל

   

  קאירי החל את דרכו בקבוצת סיטי טיים בשנת 2010 בשורת תפקידים ניהוליים, ביניהם מנהל התפעול של הקבוצה. החל משנת 2014 מכהן קאירי כמשנה למנכ"ל בקבוצת סיטי טיים ואחראי על הפעילות של כלל המותגים והרשתות אשר בבעלותה: תכשיטי PANDORA, רשת JACKIE-O, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE, שעוני BULOVA, מותג השעונים והמשקפיים KOMONO, תכשיטי Buddha To Buddha, שעוני TRIWA ומותג התכשיטים הבינלאומי DIAMONFIRE.

  רני קאירי משנה למנכ"ל ()
  רני קאירי משנה למנכ"ל

  קאירי (40) נשוי +2, מתגורר בתל אביב, בעל תואר B.A בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה ותואר M.B.A מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

   

   

  מיה מילצקי

  סמנכ"לית שיווק

   

  מילצקי החלה את דרכה בשורה של תפקידים בתחום היח"צ והשיווק, עד שמונתה ב-2011 למנהלת השיווק של PANDORA בישראל. החל משנת 2013 מנהלת מילצקי את המערך השיווקי של חברת סיטי טיים – תכשיטי PANDORA, רשת JACKIE-O, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE, שעוני BULOVA, מותג השעונים והמשקפיים KOMONO, תכשיטי Buddha To Buddha, שעוני TRIWA ומותג התכשיטים הבינלאומי DIAMONFIRE.

  מיה מילצקי סמנכ"לית שיווק ()
  מיה מילצקי סמנכ"לית שיווק

  מילצקי (36) נשואה + 3, מתגוררת בתל אביב, ובעלת תואר B.A בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר M.B.A מאוניברסיטת בר אילן.

   

   

  Golf&Co

  אבי וזנה

  סמנכ"ל חטיבת הבית

  אבי וזנה סמנכ"ל חטיבת הבית ()
  אבי וזנה סמנכ"ל חטיבת הבית
   

  אבי וזנה החל את דרכו בתחום הקמעונאות בשנת 1988 בתשלובת כיתן. במהלך השנים מילא מגוון תפקידי רוחב ועומק בקבוצת גולף. אבי, מהמייסדים הראשונים של החברה, הקדיש את מרצו ורעיונותיו לפיתוח המותג כמפעל חיים. כיום הוא סמנכ"ל חטיבת הבית ב-Golf&Co.

   

  הוא נשוי, אב לשלוש בנות וסבא לשני נכדים.

   

  סיגל כספי

  מנהלת מסחרית  מחלקת כלי הבית

  סיגל כספי מנהלת מסחרית מחלקת טקסטיל הבית ()
  סיגל כספי מנהלת מסחרית מחלקת טקסטיל הבית

   

  ליהי רביד

  מנהלת מסחרית מחלקת טקסטיל הבית  ליהי רביד מנהלת מסחרית מחלקת טקסטיל הבית ()
  ליהי רביד מנהלת מסחרית מחלקת טקסטיל הבית

   

   

   

  FedEx Express

  אוולין כהן

  מנכ"לית

   

  החל משנת 2013, אוולין כהן מכהנת בתפקידה כמנכ"ל אף.סי. (פליינג קרגו) אקספרס בע"מ, זכיינית FedEx Express בישראל. קודם לכן שימשה כמנכ"ל חברת השילוח הבינלאומי אף. סי. (פליינג קרגו) תובלה בינלאומית.

  אוולין כהן מנכ"לית FedEx ישראל ()
  אוולין כהן מנכ"לית FedEx ישראל

  לאורך 30 השנים האחרונות, תוך ביצוע מגוון תפקידים בקבוצת פליינג קרגו, צברה אוולין ניסיון עשיר ומגוון בתחומי השילוח הבינלאומי, הבלדרות והלוגיסטיקה.

   

  היא בעלת תואר BA במדעי החברה ותואר MBA במנהל עסקים.

   

   

  אייה מגן

  סמנכ"ל מסחר

   

  אייה מונתה לתפקיד סמנכ"ל מסחר באף.סי. (פליינג קרגו) אקספרס בע"מ, זכיינית FedEx Express בישראל, לאחר 18 שנות קריירה מקצועית בחברת אל על. בין היתר, ניהלה את סניף המכירות הגדול ביותר של אל על ואת המותג UP.

  אייה מגן סמנכ"לית מסחר ()
  אייה מגן סמנכ"לית מסחר

  במהלך השנים צברה אייה ניסיון רב בבניית תוכניות תמריצים ומודלים לחיזוי, שמאפשרים לשפר נתחי שוק ולהפחית עלויות הפצה באופן משמעותי. בתפקידה כסמנכ"ל מסחר, אייה אחראית על תחומי השירות, המכירה והשיווק של החברה ושואפת ליישם את הניסיון שצברה במהלך השנים לצורך פיתוח עסקי של החברה.

   

  היא בעלת תואר MBA במנהל עסקים.

   

   

  אדוארדו מנדוסה

  מנהל שיווק

   

  החל משנת 2012 אדוארדו מכהן כמנהל השיווק של אף.סי. (פליינג קרגו) אקספרס בע"מ, זכיינית FedEx Express בישראל. הוא החל בעבודתו בחברה בשנת 1998 ומאז מילא בהצלחה תפקידי ניהול שונים בתחומי תפעול, מערכות מידע ומכירות.

  אדוארדו מנדוסה מנהל שיווק ()
  אדוארדו מנדוסה מנהל שיווק

  בתפקידו כמנהל השיווק, אדוארדו מוביל בארץ את תוכנית FedEx Cares העולמית, במסגרתה נערכות פעילויות התנדבותיות של עובדי החברה למען הקהילה. הוא  בעל תואר BA במנהל עסקים ויחסים בינלאומיים ותואר MBA במנהל עסקים - התמחות בשיווק.

   

   

  Lenovo

  סיגל אלבאום

  מנכ"לית

   

  סיגל מנהלת את חברת לנובו ישראל מזה 8.5 שנים ובעלת ניסיון של 23 שנים בתחום ה-IT. היא מאמינה שסוד ההצלחה טמון, בין היתר, ביכולת להוביל שינויים, בלקיחת סיכונים מחושבים והקמת צוות חזק ומקצועי.

  סיגל אלבאום מנכ"לית ()
  סיגל אלבאום מנכ"לית
   

  במהלך השנים האחרונות הובילה שינויים רבים בחברה, תוך התאמה מהירה לצרכי השוק המשתנים, למגמות החדשות ולפיתוחים הטכנולוגיים. השנה מתעתדת סיגל, במקביל לשימור הישגיה של החברה כמובילת שוק המחשבים הניידים בישראל, להוביל את התבססות לנובו כמותג חזק בתחום הגיימינג ולהרחיב את השקעת לנובו העולמית בחברות סטארטאפ ישראליות, תוך שילוב פיתוחים ישראליים במוצרי החברה. 

   

  דנה כהן

  מנהלת שיוווק

   

  לדנה ניסיון של מעל 11 שנים כמנהלת שיווק בתחום ה-IT. מאז החלה עבודתה בחברת לנובו ישראל, מנהלת דנה את מערך השיווק של החברה בתחומי המחשוב האישי לצרכן הביתי, העסקי וה-Data Center.

  דנה כהן מנכ"לית שיווק ()
  דנה כהן מנכ"לית שיווק
   

  כמו כן, במסגרת תפקידה דנה אחראית על תחומי הפרסום, יחסי הציבור, קידום המכירות, המבצעים, התרומה לקהילה, אירועי שותפים עסקיים ואירועים נוספים. זאת, לצד קמפיינים בדיגיטל ובמדיה החברתית.

   

  דנה תמשיך גם השנה לפעול לחיזוק המותג בישראל, ותוביל את התעצמות המותג Legion בתחום הגיימינג לצד פעילויות חוצות קהלים ליצירת Engagement של קהל הצרכנים.

   

   

  קליל

  אריה (ריצ'י) ריכטמן

  מנכ"ל

   

  ריצ'י, יליד 1961, הגיע לקליל בשנת 1989, לאחר שסיים בהצטיינות לימודי הנדסת מכונות בטכניון. מאז מילא בחברה שורת תפקידים ניהוליים באגף השיווק (בין היתר במחלקת אביזרים, הדרכה טכנית ללקוחות, מנהל האגף הטכני בשיווק ומנהל הייצוא ומנהל השיווק), ובשנת 2004 מונה לתפקיד מנכ"ל החברה.

  אריה (ריצ'י) ריכטמן מנכ"ל קליל ()
  אריה (ריצ'י) ריכטמן מנכ"ל קליל

  ריצ'י אחראי לפיתוח חלון הממ"ד והחלון הבלגי, ושותף להפיכת קליל מחברת תעשייה מסורתית למותג על, המקיימת דו שיח מתמיד עם הלקוח הפרטי. סוד ההצלחה בעיני ריצ'י טמון בעבודת צוות, באהבה ובאמונה במה שאתה עושה - בשילוב עם עבודה קשה, נחישות והתמדה.

   

   

  צורי דבוש

  יו"ר דירקטוריון ובעלים

   

  צורי רכש את החברה בשנת 2001 לאחר אקזיט בתחום ההיי טק, בכוונה לקדם מפעל תעשייתי פריפריאלי להצלחה לאומית - כחלק מתפישה פילנתרופית לקידום הפריפריה וצמצום פערים.

  צורי דבוש יו"ר הדירקטוריון ובעלי קליל ()
  צורי דבוש יו"ר הדירקטוריון ובעלי קליל

  הוא מוביל מהלכי השקעה במיתוג, עיצוב, ופיתוח תמידי של מוצרים ושירותים חדשים, בהתאם לתפישתו כי מותגים שיעמדו בהבטחתם - ימשיכו לצמוח. הוא הקים את מחלקת העיצוב, שבין מוצריה דלתות פנים ומערכת חלונות פורצת דרך.

   

  מאז רכישת החברה מקדם צורי מהלכים לשיפור תנאי העובדים והשקעה בקהילה. בשנת 2016 זכתה קליל במקום השלישי בתחרות המעסיק החברתי של "כלכליסט".

   

   

  עץ הזית

  איל בן סירה

  מנכ“ל

   

  איל בן סירה מכהן כמנכ"ל שמן תעשיות בע"מ החל מינואר 2016. בתפקידו הקודם שימש כסמנכ"ל הכספים של החברה משנת 2011, והביא את אגף הכספים בחברה לרמות מקצועיות גבוהות ומשמעותיות.

  איל בן סירה מנכ"ל עץ הזית ()
  איל בן סירה מנכ"ל עץ הזית

  בתפקידו כמנכ"ל, איל מוביל בחברה קו של צמיחה, התפתחות והתחדשות, מתוך תפישת עולם ודגש על ערכים כדוגמת עידוד למצוינות, הקפדה על רמות גבוהות של איכות ושירות, וטיפוח המשאב האנושי בכל הרמות.

   

  הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני (MBA) מאוניברסיטת בר אילן.

   

   

  עודד איזק

  סמנכ"ל שיווק

   

  עודד איזק הצטרף לשמן תעשיות בתחילת 2011 כמנהל השיווק של החברה. הוא בעל ניסיון מצטבר של למעלה מ-15 שנים בעולמות השיווק והסחר, ביניהן מילא שורת תפקידים ניהוליים בקבוצת שטראוס במשך 11 שנים, שהאחרון שבהם היה מנהל השיווק הקמעונאי של חטיבת המתוקים.

  עודד איזק סמנכ"ל שיווק עץ הזית ()
  עודד איזק סמנכ"ל שיווק עץ הזית

  איזק מוביל את אסטרטגיית השיווק של החברה תוך ניהול מהלכים שיווקיים התומכים בערכי מותג עץ הזית. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני (MBA) במנהל עסקים, שניהם מהמכללה למנהל.

   

   

  עמינח

  רוני שורץ

  מנכ"ל קבוצת עמינח

   

  בשנים האחרונות ביצע רוני מספר מהלכים משמעותיים בחברה, בהם הפיכת עמינח לחברה הקמעונאית הגדולה ביותר בתחומה, הקמת שלוש רשתות לקבוצה - עמינח סנטר, רשת גוד נייט ואמריקן קומפורט, כניסה לתחום המדיקלי, פיתוח השווקים בחו"ל והקמת מערך שרשרת אספקה לרכישת מוצרים מקבלני משנה בארץ ובחו"ל.

  רוני שורץ מנכ"ל קבוצת עמינח ()
  רוני שורץ מנכ"ל קבוצת עמינח

  לדבריו, מה שמניע אותו זה הרצון התמידי לחקור ולהתקדם ולא להישען אחורה וליהנות מההישגים. זאת, כדי להיות שם תמיד צעד אחד לפני כולם. רוני בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

   

   

  רונית קריין

  מנהלת שיוווק ופרסום

   

  רונית הקימה משרד פרסום "בתוך הבית" של עמינח, כחלק מביצוע מתיחת פנים שיווקית כוללת לרשתות החברה. במשרד זה מתבצעת רכישת המדיה באופן ישיר, הכנת קמפיין הפרסום, עיצוב והורדת מודעות לדפוס ועוד.

  רונית קריין מנהלת שיוווק ופרסום ()
  רונית קריין מנהלת שיוווק ופרסום

  היא מעידה על עצמה כמכורה למירוץ המהיר אחר פתרונות חדשים, טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב מרהיב ומוצרים יוצאי דופן שישקפו את כל מה שהצרכנים של עמינח חולמים לעצמם. רונית בעלת תואר ראשון במנהל עסקים של המכללה למינהל ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

   

   

  סינמה סיטי

  יעקב כהן

  שותף

   

  יעקב כהן מכהן כמנכ“ל ושותף בסינמה סיטי מאז היווסדה בשנת 2002. הוא כיהן שנים רבות כחבר מועצת הביטוח של משרד האוצר, וכיום הוא נשיא כבוד של לשכת סוכני הביטוח ומכהן 39 שנים כ-Qualified and Life Member

  יעקב כהן שותף ()
  יעקב כהן שותף

  בנוסף יעקב מרצה ידוע בארצות רבות בעולם במסגרת ה-MDRT - The Premier Association of Financial Professionals. הוא הבעלים של חברת שווקים, חברה שהקימה בכל הארץ מרכזי מסחר ושכונות מגורים אשר הקדימו את תקופת הקניונים, ושימש כיועץ פיננסי ואסטרטגי לעשרות חברות ומאות לקוחות פרטיים.

   

   

  לאון ומשה אדרי

  מנכ"לים ושותפים

   

  הביוגרפיה של האחים לאון ומשה אדרי היא סיפור קלאסי של ילדי מהגרים שעלו ממרוקו בגיל צעיר, עבדו בקולנוע המקומי כנערים, ואהבתם לקולנוע סללה בעבורם גם הצלחה בתעשייה המקומית, ששיאה בבניית קומפלקס בתי הקולנוע הידועים כסינמה סיטי בצומת גלילות ובראשון לציון.

  לאון ומשה אדרי מנכ"לים ושותפים ()
  לאון ומשה אדרי מנכ"לים ושותפים

  בשנות ה-70 נכנסו האחים אדרי להפצת סרטים והקימו את קבוצת יונייטד קינג. מאז עסקו גם בהפצת סרטים ובבעלות על בתי קולנוע שונים ברחבי הארץ וזאת עוד לפני הקמת הסינמה סיטי ששינה את מפת בתי הקולנוע בארץ.

   

  משה ולאון אדרי הם המשקיעים הפרטיים הגדולים ביותר בקולנוע הישראלי. בשנת 2010 זכו האחים אדרי באות הוקרה למפעל חיים מפסטיבל הקולנוע בירושלים על תרומתם לפיתוח הקולנוע בישראל.

   

   

  סוגת

  ג‘יל גמון

  מנכ“ל

   

  ג'יל גמון מונה בשנת 2012 לתפקיד מנכ"ל סוגת, לאחר שמילא תפקידי ניהול שונים בחברה במהלך 19 השנים האחרונות. הוא עלה לישראל מצרפת בשנת 1996 ומאותה שנה החל לעבוד בסוגת במגוון תפקידים: מנהל רכש, סמנכ"ל שיווק ומכירות ומשנה למנכ"ל בתחום הסחר, לפני שמונה למנכ”ל.

  ג'יל גמון מנכ"ל סוגת ()
  ג'יל גמון מנכ"ל סוגת

  ג'יל (48) מחזיק בתואר שלישי בכלכלה מאוניברסיטת Pantheon Sorbonne Paris מצרפת.

   

   

  יעל פודולסקי

  מנהלת שיווק

   

  יעל פודולסקי הצטרפה לסוגת לפני 8 שנים, במהלכן שימשה במגוון תפקידי ניהול ושיווק, והובילה את מהלכי החברה בתחום הדיגיטלי.

  יעל פודולסקי מנהלת שיווק ()
  יעל פודולסקי מנהלת שיווק

  יעל עשתה את תחילת דרכה בעולם השיווק כמנהלת אזור וצוות מכירות בחברת שילוט החוצות עבודי, ולאחר מכן שימשה כמנהלת שיווק במרכז הגסטרונומי על השולחן העוסק בתוכן קולינארי, הפקת אירועי אוכל ויין, הקמת אתרי אוכל ועוד.

   

  במסגרת עבודתה בסוגת משלבת יעל בין שיווק, עיצוב ואוכל על מנת לייצר מהלכי שיווק יצירתיים, שתומכים במכירות ובערכי המותג של סוגת. היא בעלת תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות פנים.

   

   

  מנורה מבטחים

  יהודה בן אסאייג

  מנכ"ל

   

  בן אסאייג מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בקבוצת מנורה מבטחים, בהם מנכ"ל מנורה גאון בית השקעות, מנכ"ל מנורה מבטחים פיננסים, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים ומנהל אגף ביטוח חיים ובריאות. בעברו שימש כמנכ"ל כור בית השקעות בקבוצת כור תעשיות ומנהל מחלקת המעו"ף (אופציות וחוזים עתידיים) בבנק הפועלים.

  בן אסאייג מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל ()
  בן אסאייג מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל

  הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ובוגר התכנית המתקדמת למנהלים (AMP) של הרווארד.

   

   

  יעל גרינולד

  משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ומכירות, מנורה מבטחים פנסיה וגמל

   

  גרינולד מכהנת כמשנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ומכירות מאז שנת 2011. בנוסף מכהנת גרינולד כחברת ועדת השקעות של מכללת רמת גן ומ-2012 כדירקטורית בקרן ההשתלמות אומגה.

  יעל גרינולד משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ומכירות, מנורה מבטחים פנסיה וגמל ()
  יעל גרינולד משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ומכירות, מנורה מבטחים פנסיה וגמל

  קודם לכן, הייתה מנכ"ל קרנות הפנסיה איילון פיסגה ומגן זהב ובמקביל כיהנה כסמנכ"ל ומנהלת אגף ביטוח חיים באיילון חברת ביטוח.

   

  מוקדם יותר הייתה סמנכ"ל שיווק בקרן הפנסיה מיטבית עתודות. כמו כן, גרינולד מילאה שורה של תפקידים ניהוליים ב-ORS שירותי כוח אדם. בתפקידה האחרון שם הייתה סמנכ"ל שיווק ואיכות. גרינולד יזמה וניהלה את פורטל WERHR למשאבי אנוש.

   

  לגרינולד תואר ראשון בסוציולוגיה וחטיבה מורחבת בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת' הריוואט.

   

   

  מכבי שירותי בריאות

  רן סער

  מנכ"ל

   

  רן סער מכהן כמנכ"ל מכבי שירותי בריאות מאז מחצית שנת 2011. לפני כן שימש כראש מחוזות השרון והמרכז במכבי במשך כ-10 שנים.

   

  סער הגיע למכבי בשנת 2001, לאחר למעלה משני עשורים בתפקידים מבצעיים וניהוליים בארץ ובחו"ל במערכת הביטחון. כראש שני מחוזות קידם סער את איכות מדדי הרפואה, התקציב והשירות והעמיד את המחוזות שבאחריותו כמחוזות מצטיינים.

  רן סער מנכ"ל מכבי שירותי בריאות ()
  רן סער מנכ"ל מכבי שירותי בריאות

  כיום, הוא מוביל את מכבי בתחום השירות הרפואי והמנהלי, תוך שילוב פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת. בחזונו, מכוון סער לכך שמכבי שירותי בריאות תהיה הארגון השירותי המוביל במדינה.

   

  הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי ובעל תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, מתגורר ברעננה, נשוי לאיריס ואב לארבעה ילדים.

   

   

  פרופ' משה רוח

  יו"ר

   

  פרופ' משה רוח מכהן בהתנדבות כיו"ר הנהלת מכבי שירותי בריאות מזה כחמש שנים. בתפקידיו הקודמים כיהן כמנכ"ל המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה במהלך השנים 1987-2005. פרופ' רוח שירת בצה"ל בשנים 1966-1987 ובתפקידו האחרון כיהן כקצין רפואה ראשי בדרגת תת אלוף.

  משה רוח יו"ר מכבי שירותי בריאות ()
  משה רוח יו"ר מכבי שירותי בריאות

  בתקופת כהונתו כיו"ר ההנהלה צמח מספר חברי מכבי וחצה לראשונה את רף שני מיליון החברים. בנוסף, הושקה תוכנית "מכבי שלי", המהווה את הרובד העליון בשירותי הבריאות הנוספים של מכבי.

   

  הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית ומונה לפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה בטכניון. נשוי לדינה, אב ל-3 בנות וסב ל-9 נכדים.

   

   

  כלל ביטוח

  איזי כהן

  מנכ“ל

   

  כהן, יליד 1951, מכהן בתפקיד מאז נובמבר 2012. בין השנים 2008-2012 כיהן כמנכ"ל אפריקה ישראל, ובתקופת כהונתו הגיעה החברה להסדר חוב שהינו מהמשמעותיים ביותר שחלו בשוק הישראלי. בשנים 1998-2008 כיהן כמנכ"ל קבוצת מגדל, בתקופה זו עמד גם בראש המעבדה הבינלאומית לחדשנות של חברת האם Generali.

  איזי כהן מנכ"ל כלל ביטוח ()
  איזי כהן מנכ"ל כלל ביטוח

  לכהן תואר ראשון בסטטיסטיקה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

   

   

  גלי שבד

  סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק, אסטרטגיה ודוברת החברה

   

  שבד, ילידת 1967, מכהנת בתפקיד מינואר 2013. שבד כיהנה בעבר כראש אגף השיווק בלאומי, ראש אגף אסטרטגיה ותקשורת שיווקית בפרטנר ומנהלת שיווק בקבוצת שטראוס.

  גלי שבד סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק, אסטרטגיה ודוברת החברה ()
  גלי שבד סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק, אסטרטגיה ודוברת החברה

  היא בעלת תואר ראשון במדעי המזון מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת UK Heriot Watt.

   

   

  כלכליסט

  סטיב שומכר

  מנכ“ל

   

  סטיב שומכר מכהן כמנכ"ל כלכליסט מיום הקמת העיתון, לפני כעשור, ונמנה עם גרעין המייסדים. לפני כן מילא שורה של תפקידי מפתח בשוק המדיה בארץ, בהם סמנכ"ל מסחרי של ידיעות אחרונות.

   

  הוא הקים וניהל את חברת המדיה media edge מקבוצת Y&R הבינלאומית, והיה מנכ"ל חברת רפיד פרסום חוצות. בעבר עבד מספר שנים כסמנכ"ל מכירות של מויש'ס הובלות בניו יורק ארה"ב.

  סטיב שומכר מנכ"ל כלכליסט ()
  סטיב שומכר מנכ"ל כלכליסט

  מיום הקמתו של כלכליסט, האמין שיש לחבר את ישראל לכלכלה על ידי עבודה קשה ובלתי מתפשרת עם צוות עובדים משובח, לצד ערכים של אמינות, מקצועיות, מצוינות והמשכיות.

   

  שומכר בעל BA במנהל עסקים מאוניברסיטת ניופורט, יוטה בארה"ב. הוא יליד 1964, נשוי ואב לשלושה ומתגורר בכרכור.

   

   

  דיאה גרש

  סמנכ"לית שיווק וחדשנות

   

  מאז שנת 2007, דיאה גרש היא חברת צוות ההקמה של כלכליסט. במסגרת תפקידה גיבשה וניהלה את האסטרטגיה השיווקית של העיתון, והיא מובילה יחד עם חברי המערכת וצוות ההנהלה חזון מקצועי שמאמין שכל דבר מתחבר לכלכלה.

   

  במסגרת תפקידה, גרש שותפה להשקת המהדורה המודפסת ופיתוחן של הפלטפורמות הדיגיטליות והחברתיות, כולל פיתוח מוצרים ופלטפורמות חדשות, בדגש על חוויית הלקוח המשתנה לאורך השנים.

  דיאה גרש סמנכ"לית שיווק וחדשנות ()
  דיאה גרש סמנכ"לית שיווק וחדשנות

  היא החלה את דרכה המקצועית כעורכת אקטואליה ברדיו האזורי. בהמשך שימשה כסמנכ"לית מכירות של חברת רפיד פרסום חוצות ומנהלת שיווק בחברות הבת של תנובה: תנובה גליל ואוליביה.

   

  גרש בעלת תואר EMBA מנהל עסקים בהתמחות בשיווק מאוניברסיטת בר אילן.

   

   

  חֶבֶר

  מוטי לוי

  מנכ“ל

   

  מוטי לוי מכהן כמנכ"ל חבר מסוף שנת 2013. הוא בעל ניסיון עשיר של 15 שנים בתחום הניהול והתכנון האסטרטגי, התקציבי והפיננסי. בעברו שימש לוי במגוון תפקידים באגף כוח אדם בצה"ל, באגף התכנון וביחידת 8200, כשבמסגרת תפקידיו היה אחראי על בניית תוכניות אסטרטגיות רב-שנתיות לגופים מרכזיים בצה"ל, ריכוז עבודת צה"ל מול ועדת ברודט והטמעת המלצותיה בתוכניות העבודה השוטפות ועוד.

  מנכ"ל חבר מוטי לוי ()
  מנכ"ל חבר מוטי לוי

  במהלך כהונתו כמנכ"ל, מקדם לוי את החדשנות בחברה, התחום הפיננסי והרחבת הערך המוסף לעמיתים. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים - שניהם מהאוניברסיטה הפתוחה.

   

   

  אושרת פרידריך

  ראש תחום שיווק

   

  אושרת פרידריך החלה את תפקידה כראש תחום שיווק בשנת 2016. היא אחראית על תחומי השיווק, הפרסום, היח"צ והאחריות התאגידית, ופועלת לשמירה על מובילות המותג באמצעות יישום האסטרטגיה השיווקית והתקשורתית, בדגש על חווית הלקוח וצרכיו.

  אושרת פרידריך ראש תחום שיווק ()
  אושרת פרידריך ראש תחום שיווק

  בתפקידה האחרון כיהנה בתפקיד מנהלת התקשורת השיווקית של רכבת ישראל ולפני כן בתפקיד מנהלת פרסום בכאל.

   

  לאושרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום - שניהם מהמכללה למנהל.

   

   

  ד"ר גב

  יוסי אלבוחר

  מנכ"ל

   

  יוסי אלבוחר משמש כמנכ"ל ד"ר גב מאז שנת 2000. ב-18 השנים האחרונות הוא מצעיד את החברה להישגים רבים ולכניסה לרשימת מותגי העל של ישראל.

   

  יוסי אלבוחר מנכ"ל ד"ר גב ()
  יוסי אלבוחר מנכ"ל ד"ר גב

  לפני שהגיע לד"ר גב, עבד אלבוחר כ-11 שנה בחברת אמריקן אקספרס ובתפקידו האחרון כיהן כמנהל פיתוח עסקי לתחום הזכיינויות אירופה. בין השנים 1983-1988 עבד בשלוחת משרד הביטחון בניו יורק.

   

  הוא בוגר מנהל עסקים ושיווק מאוניברסיטת NYIT.

   

   

  מוטי יחזקאל

  סמנכ"ל קמעונאות

   

  מוטי יחזקאל הצטרף בשנת 1991 לד"ר גב כמוכרן בסניף החברה בתל אביב. שש שנים מאוחר יותר הוא קודם לניהול סניף ראשון לציון - תפקיד אותו מילא במשך חמש שנים.

  מאז שנת 2003 מכהן מוטי כסמנכ"ל קמעונאות בד"ר גב, ואחראי בין היתר לפיתוח המואץ של הרשת, פתיחת סניפים בכל רחבי הארץ וגידול במכירות.

  מוטי יחזקאל סמנכ"ל קמעונאות ()
  מוטי יחזקאל סמנכ"ל קמעונאות

   

   

  גרופון

  תומי שנפלד

  מנכ"ל גרופון ישראל

   

  כחלק מתפקידו, תומי שימש כחבר הנהלה בגרופון העולמית, וניהל את אזור המדינות המתפתחות בחברה. בשנת 2017 הוביל את רכישת גרופון ישראל מחברת האם בשיתוף עם קרן פרייבט אקוויטי סקיי.

  תומי שנפלד מנכ"ל גרופון ישראל ()
  תומי שנפלד מנכ"ל גרופון ישראל

  בעברו, עבד תומי בחברת ליהמן ברדרס בניו-יורק, חברת הייעוץ האסטרטגי מיטשל מדיסון גרופ, וכן הקים את חברת הסטראט אפ Callapp. הדיל האהוב עליו בגרופון הוא סדנת בישול בריא.

   

  תומי בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת קולומביה בניו יורק, ומכהן כמנכ"ל חברת גרופון ישראל החל משנת 2014.

   

   

  מעין קלר-שני

  סמנכ"לית השיווק

   

  מעין החלה את דרכה בגרופון בשנת 2012, ולאחר הקמת מחלקת השיווק בגרופון ישראל, ניהלה גם את מחלקות השיווק השונות באזור המדינות המתפתחות בגרופון EMEA.

  מעין קלר-שני סמנכ"לית שיווק ()
  מעין קלר-שני סמנכ"לית שיווק

  לפני כן שימשה כמנהלת פלנינג במקאן אריקסון וכיועצת בחברת תפן. במסגרת תפקידה הובילה בגרופון פרוייקטים מרכזיים, כדוגמת הסטת הרכישות לאפליקציית המובייל, המהווה היום למעלה מ-40% מהקניות של גרופון. הדיל האהוב עליה בגרופון הוא חופשה באי היווני קרפאטוס.

   

  מעין בוגרת MBA באוניברסיטת תל אביב.

   

   

  GA-DE

  סיבל בן ריטן

  מנכ"לית

   

  סיבל בן ריטן מכהנת כמנכ"לית חברת דניה קוסמטיקס החל מ-1996 ובמקביל משמשת גם כמנהלת קריאטיבית של GA-DE. היא אחראית על בניית האסטרטגייה ארוכת הטווח של החברה, ובמהלך כהונתה הובילה מספר מהלכים פורצי דרך, ומיתגה את GA-DE כאחד ממותגי הקוסמטיקה המובילים והאהובים בישראל.

  סיבל בן ריטן מנכ"לית GA-DE ()
  סיבל בן ריטן מנכ"לית GA-DE

  ב-2014 הקימה את החטיבה הדיגיטלית, האחראית על מספר חנויות מקוונות שפונות לקהילה הבינלאומית, שם זוכה המותג להישגים מרשימים.

   

  ב-2016 הובילה מהלך אסטרטגי של מיצוב המותג מחדש, שכלל את שינוי הלוגו ושדרוג האריזות והמראה הכללי במטרה לספק מענה מיטבי ומדויק יותר לצורכי הלקוחות ושמירה על מסר עכשווי.

   

   

  טבע

  אבינועם ספיר

  מנכ"ל טבע ישראל

   

  אבינועם ספיר הצטרף לטבע בשנת 2002 ומילא שורת תפקידי ניהול בתחום הכספים, עמד בראש מערך הלקוחות האסטרטגיים, כיהן כמנכ"ל סלא - חברת ההפצה של טבע בישראל ויזם וניהל את הקמת המרכז הלוגיסטי בשוהם. לאחר מכן, בשנת 2011, מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקים הגלובלי במטה טבע.

   

  אבינועם ספיר מנכ"ל טבע ישראל ()
  אבינועם ספיר מנכ"ל טבע ישראל

  בשנת 2013 מונה למנכ"ל טבע ישראל, וביסס את מעמדה של החברה כמובילת שוק הבריאות בישראל, כמו גם כמרכז חדשנות עבור טבע העולמית. ספיר אף מוביל את פלטפורמת ההשקעות בחברות סטארטאפ ישראליות בתחום המכשור הרפואי והטכנולוגיה הרפואית. בשנת 2016 מונה גם למנהל אשכול מדינות אפריקה, מזרח התיכון והודו, ולמנהל החדשנות בשווקים המתפתחים.

   

  הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב.

   

   

  אלית מן ביטון

  מנכ"לית OTC ומנהלת פיתוח עסקי אסטרטגי טבע ישראל

   

  אלית הצטרפה לטבע בשנת 2002 ומילאה מאז שורה של תפקידים עסקיים ופיננסיים גלובליים. בנוסף, הובילה אלית תהליכי שינוי, התייעלות ואינטגרציה חוצי ארגון בטבע.

   

  עוד שימשה אלית כמנהלת הכספים של טבע ישראל, ניהלה את פעילות טבע בטורקיה ואפריקה וכיהנה כמנהלת הכספים של טבע במדינות אסיה.

  אלית מן ביטון מנכ"לית OTC ומנהלת פיתוח עסקי אסטרטגי טבע ישראל ()
  אלית מן ביטון מנכ"לית OTC ומנהלת פיתוח עסקי אסטרטגי טבע ישראל

  לפני שהצטרפה לטבע, שימשה אלית כמנהלת כספים ראשית בחברת סטארטאפ טכנולוגית וקודם לכן ניהלה צוות בפירמת ראיית החשבון PWC (קסלמן וקסלמן).

   

  אלית היא רואת חשבון מוסמכת, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מהמכללה למנהל, ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

   

   

  יוסי אופק

  מנכ"ל הפארמה וחדשנות רפואית טבע ישראל

   

  יוסי אופק מנהל משנת 2013 את יחידת Pharma Innovative Solutions בטבע ישראל. בהובלתו, מתמקדת היחידה בפעילויות השיווק של תרופות מרשם ממותגות, בדיקות דיאגנוסטיות מתקדמות ומוצרים משלימים חדשניים.

   

  בנוסף, יוסי מוביל את פלטפורמת ההשקעות בחברות סטארטאפ ישראליות בתחום המיכשור הרפואי והטכנולוגיה הרפואית, "סנארה וונצ'רס", המשותפת לטבע ולפיליפס.

  יוסי אופק מנכ"ל הפארמה וחדשנות רפואית טבע ישראל ()
  יוסי אופק מנכ"ל הפארמה וחדשנות רפואית טבע ישראל

  יוסי החל את דרכו בטבע לפני למעלה מ-20 שנה. בתפקידו הקודם כיהן במשך שש שנים כמנכ"ל טבע מדיקל וכמנהל פעילות טבע בדרום אפריקה, ולפני כן מילא שורה של תפקידי ניהול ושיווק בטבע מדיקל.

   

  הוא בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.

   

   

  וניש קליה

  כפיר אברהם

  מנכ"ל רקיט בנקיזר (RB) ישראל

   

  כפיר משמש כמנכ"ל RB בישראל בשבע השנים האחרונות. בהובלתו צמח הסניף הישראלי של החברה במהירות והפך למרכז עולמי לחדשנות שיווקית, המייצא מדי שנה רעיונות למותגי החברה כמו דורקס, נורופן, קולון, ויט ופיניש.

  כפיר אברהם מנכ"ל רקיט בנקיזר (RB) ישראל ()
  כפיר אברהם מנכ"ל רקיט בנקיזר (RB) ישראל

  כפיר מייחס את הצלחתה העקבית של החברה בשנים האחרונות לשלושה גורמים המהווים יתרון תחרותי: גמישות מחשבתית, חדשנות שיווקית וצוות שטח איכותי.

   

  הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ובעל MBA בשיווק מאוניברסיטת תל אביב.

   

   

  גיא ינאי

  סמנכ"ל שיווק רקיט בנקיזר (RB) ישראל

   

  גיא ינאי משמש כסמנכ"ל השיווק של רקיט בנקיזר בישראל מזה כשלוש שנים, ואחראי על מערך השיווק והפרסום של החברה, לאחר חמש שנים בהן שימש סמנכ"ל שיווק של נוברטיס.

  גיא ינאי סמנכ"ל שיווק רקיט בנקיזר (RB) ישראל ()
  גיא ינאי סמנכ"ל שיווק רקיט בנקיזר (RB) ישראל

  ינאי מאמין כי כיום שיווק אפקטיבי מחייב ניתוח קהלים ברזולוציות גבוהות מבעבר, תוך התאמת טקטיקת השיווק ותמהיל המדיה לכל תת קבוצה בקהל היעד. מנהלי וסמנכ"לי השיווק כיום חייבים לשלב יכולות במספר תחומים: שיווק, אסטרטגיה, פיננסים וטכנולוגיה.

   

  הוא בעל תואר ראשון B.Sc בביוכימיה ומזון, ותואר שני M.Sc בניהול.

   

   

  Volvo 

  שרון גלזר

  מנהל חטיבת הרכב הפרטי בחברת מאיר

   

  שרון מכהן כמנהל חטיבת הרכב הפרטי בחברת מאיר בחמש השנים האחרונות. תחת ניהולו פועלים המותגים וולוו, הונדה, הונדה אופנועים, מאיר טרייד ופעילות ציי הרכב.

  שרון מוביל את פעילות החטיבה וצמיחת מותג וולוו על פי האמונה שההצלחה מתחילה באנשים ובתרבות ארגונית שמקדמת נחישות, יוזמה ויצירתיות בהתאם לתנאים המשתנים והיוקרה המחייבת.

  שרון גלזר מנהל חטיבת הרכב הפרטי בחברת מאיר ()
  שרון גלזר מנהל חטיבת הרכב הפרטי בחברת מאיר

  הוא משמש כדירקטור במספר חברות ופעיל בעמותה הפועלת למעורבות חברתית של בוגרי יחידה מובחרת. בתפקידיו הקודם כיהן כסמנכ"ל חברת מפעיל ומנהל חטיבת הסחר.

   

  שרון בעל MA במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, רואה חשבון בהכשרתו.

   

   

  UPS

  ליאור שגיא

  מנכ"ל

   

  ליאור משמש כמנכ"ל UPS מן היום הראשון שהחברה החלה לפעול בישראל, בשנת 1994. ב-24 השנים האחרונות הוביל ליאור את צמיחת החברה מחנות קטנה בבני ברק לארגון המעסיק כאלף עובדים בכל תחומי שרשרת האספקה בישראל.

  ליאור שגיא מנכ"ל UPS בישראל ()
  ליאור שגיא מנכ"ל UPS בישראל

  UPS מטפלת במאות אלפי לקוחות בישראל, מחזיקה בצי של כ-175 רכבי הפצה ומפעילה טיסה יומית, המחברת את ישראל לרשת ההפצה הבינלאומית הענפה של UPS.

   

  AIG

  גיל שגיב

  סמנכ"ל שיווק ודיגיטל

   

  גיל שגיב מונה ב-2014 לסמנכ"ל השיווק של AIG. בתפקידיו הקודמים כיהן כמנהל השיווק וחבר הנהלה ב-Avis, וכמנהל מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

  גיל שגיב סמנכ"ל שיווק ודיגיטל ב-AIG ()
  גיל שגיב סמנכ"ל שיווק ודיגיטל ב-AIG

  בהובלתו שינתה AIG את האסטרטגיה המותגית שלה והחלה להתמקד בקידום ערך שיפור תרבות הנהיגה, ותגמול כספי של נהגים טובים - "נהגים טובים משלמים פחות". המהלך יצר גידול בשיעור ההעדפה ובכמות פניות הלקוחות.

   

  הוא מוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, ובוגר תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול בטכניון.

    

   

  RE/MAX ישראל

  ברנרד רסקין

  מייסד ומנכ"ל RE/MAX

   

  ברנרד רסקין הינו מייסד ומנכ"ל RE/MAX בישראל, שהוקמה בשנת 1995. כיום RE/MAX היא רשת התיווך הגדולה בישראל, עם כ-100 סניפים ומעל 1,000 חברי רשת.

  ברנרד רסקיןמייסד ומנכ"ל RE/MAX ישראל ()
  ברנרד רסקיןמייסד ומנכ"ל RE/MAX ישראל

  ברנרד פעיל בתחום הנדל"ן מעל 30 שנה, ולפני שהקים את רשת RE/MAX היה חבר בהנהלת צוות ההקמה של פרויקט ממילא בירושלים.

   

  הוא בוגר אוניברסיטת Cape Town מדרום אפריקה ובעל דוקטורט מבית הספר Wharton באוניברסיטת Pennsylvania ארה"ב. בעברו הרחוק יותר שימש ברנרד כמרצה באוניברסיטאות של פנסילבניה, Temple בפילדלפיה ובר אילן בישראל.

   

    

  צומת ספרים

  אבי שומר

  בעלים ומנכ"ל

   

  אבי שומר נולד בירושלים. בשנת 1981 פתח בבירה את חנות הספרים הראשונה בבעלותו, ופיתח אותה לרשת יריד הספרים, שמנתה 17 סניפים.

   

  בשנת 2002 היה מיוזמי מיזוג הרשת בבעלותו עם רשת צומת ספרים, אשר מנתה באותה עת 14 סניפים. מאז הוא עומד בראש הרשת הממוזגת, שמפעילה מעל 100 סניפים ברחבי הארץ ומעסיקה כ-1,000 עובדים.

  אבי שומר בעלים ומנכ"ל צומת ספרים ()
  אבי שומר בעלים ומנכ"ל צומת ספרים

  אבי הוביל את מהפכת שוק הספרים, שנשלט עד אז על ידי מותג יחיד, מתוך אמונה ורצון לספק לקוראים ספרים במחירים אטרקטיביים, שירות אדיב, נגישות, חוויית קנייה ויצירת שיתופי פעולה מיוחדים.

   

  אבי למד יחסים בינלאומיים ומדעי המדינה באוניברסיטה העברית. חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב.

   

   

  פלאפון

  אילן סיגל

  סמנכ"ל שיווק

   

  אילן הצטרף לפלאפון לפני כשנתיים, אז מונה לסמנכ"ל השיווק של החברה. עם הגעתו, הוביל מהלך שיווקי ותקשורתי נרחב תחת אסטרטגיה חדשה: "שווה להיות בפלאפון". בהתאם לתפישה זו, הוביל אילן את מהפכת החדשנות בחברה, שיצרה סטנדרט חדש בשוק הסלולר.

  אילן סיגל סמנכ"ל שיווק ()
  אילן סיגל סמנכ"ל שיווק

  במקביל, העביר את הארגון טרנספורמציה שנועדה לחזק את הרלוונטיות של הפנייה השיווקית, ולהתאים את עצמה לצרכן החדש. קודם לכן כיהן במספר תפקידים בכירים בחברת בזק, בהם ממלא מקום סמנכ"ל שיווק וראש אגף שיווק פרטי וסוהו. בנוסף, היה אחראי על ניהול ההכנסות והלקוחות של כל שירותי החברה, וכן על תקציב השיווק. טרם לכך שימש כמנהל שיווק באינטרנט זהב וב-012.

   

  לאילן MBA מהקריה האקדמית אונו.

   

    

  יקבי כרמל

  רן אסא

  מנהל שיווק

   

  אסא הצטרף ליקבי כרמל בשנת 2016, ומאז והוא אחראי על הטמעת האסטרטגיה השיווקית של מותג העל, יקבי כרמל, ושל מותגי היקב השונים.

   

  בשנה האחרונה, התמקד אסא בפיתוח קטגוריית היינות המבעבעים עם השקת המותג "ספארקלינג באזז" ומיצובו כמוביל בקטגוריה, וביצירת חדשנות בתחום עם השקת יין מבעבע בטעמים ויין מבעבע בפחית.

  רן אסא מנהל שיווק ()
  רן אסא מנהל שיווק

  בעברו ניהל אסא את תחום השיווק בחברת כספי משקאות חריפים והיה אחראי על התכנון והמיצוב האסטרטגי של מותגים כמו טקילה קווארבו, ייגרמייסטר, וויסקי בושמילס ועוד.

   

  הוא בוגר BA ו-MBA במנהל עסקים.

   

   

  אמריקן אקספרס

  אירית בטאט

  מנהלת פעילות אמריקן אקספרס

   

  אירית בטאט, ממקימי חברת אמריקן אקספרס ישראל, ביססה בארץ את מעמדו של המותג הפיננסי היוקרתי בעולם על פי עקרונות גלובליים של מצוינות בשירות, איכות, אמינות ויוקרה.

  אירית בטאט מנהלת פעילות אמריקן אקספרס ()
  אירית בטאט מנהלת פעילות אמריקן אקספרס

  עם כניסת המותג לישראל עסקה בטאט בתכנון שיווקי אסטרטגי, גיבוש זהות המותג, פיתוח מערך השירות תוך התמקדות בסיפוק חוויית לקוח, הטמעת החזון הבינלאומי והעמקת החדירה של המותג לשוק. בעקבות פעילותה העניקה לה אמריקן אקספרס העולמית אות הוקרה על פועלה בתחום מצוינות השירות ללקוחות פרימיום.

   

  במסגרת תפקידה כיום אחראית בטאט על איתור וגיוס פלחי אוכלוסייה רלוונטיים למועדוני הלקוחות של המותג, יצירת שיתופי פעולה, הגברת נאמנות על פי צורכי הלקוח וניהול מכירות ותקשורת שיווקית.

   

   

  הרודס

  נדב פתאל

  מנהל חטיבת השיווק של הרודס, מרשת מלונות פתאל

   

  נדב פתאל מכהן כמנהל חטיבת השיווק מתחילת שנת 2017, לאחר שבשמונה השנים האחרונות שימש כמנהל תחום הדיגיטל ברשת.

  נדב פתאל מנהל חטיבת השיווק של הרודס, מרשת מלונות פתאל ()
  נדב פתאל מנהל חטיבת השיווק של הרודס, מרשת מלונות פתאל

  במסגרת תפקידו אחראי נדב על פיתוח תחום הדיגיטל בחברה, שכולל את פיתוח הנכסים הדיגיטליים, פרסום וחוויית לקוח, פיתוח מועדון הלקוחות, מיתוג החברה, פרסום תדמיתי, יחסי ציבור ומבצעי קד"מ.

   

  מאז כניסתו לתפקיד, מוביל נדב את תהליך מיתוג הרשת מחדש. תהליך זה כולל שינוי בנראות החברה על כל 38 מלונותיה בישראל. כמו כן, נדב אחראי על הכנת קמפיינים תדמיתיים עם דגש על הבינלאומיות של רשת פתאל בארץ ובעולם. לפתאל 120 מלונות בישראל ובאירופה.

   

  בשיתוף Superbrands

   

   

  לפנייה לכתב/ת
  מומלצים