שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אות הוקרה מ"קרן שלם" לתלם יהב
  כתב הרווחה של "ידיעות אחרונות" תלם יהב זכה באות הוקרה מיוחד על פועלו לחשיפת אוכלוסיות מיוחדות לציבור הרחב

  כתב "ידיעות אחרונות" תלם יהב זכה אתמול לאות הוקרה מיוחד מטעם "קרן שלם" על חשיפת הציבור הרחב לסיפורי הצלחה של אנשים עם מוגבלות שכלית וצרכים מיוחדים.

   

   

   (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
  (צילום: שאול גולן)

  יהב, שמשמש משנת 2013 הכתב לענייני רווחה של "ידיעות אחרונות", פירסם במרוצת השנים שורה ארוכה של כתבות שעסקו באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. בכתבותיו שם דגש מיוחד על אוכלוסיות אלו ועסק רבות בסוגיות הקשורות בקידומן ובשילובן בחברה. בין הכתבות בלט מאוד מדור מיוחד שעסק בספורטאי הספיישל אולימפיקס, ספורטאים עם צרכים מיוחדים המתחרים במסגרת טורנירים ייעודיים, ובו חשף יהב את סיפורם האישי ואת הישגיהם.

   

  מאיר דהן, יושב ראש "קרן שלם", נימק אתמול את החלטת הקרן להעניק את אות ההוקרה דווקא ליהב ואמר: "לרוב נחשף הציבור לכותרות שליליות ולסיפורים קשים אשר תורמים לא אחת לחיזוק הדעות הקדומות ולחשש לא מוסבר מאוכלוסיות 'שונות' ולא מוכרות. תלם יהב מאפשר לקוראים להיחשף לסיפורים החיוביים, המרגשים והמאתגרים אשר יוצרים הנעה לפעולה, הסרת חסמים ודעות קדומות שבסופו של תהליך מובילות לשילוב חברתי טוב יותר".

   

  בטקס שנערך במוזיאון ארץ ישראל הוענקו פרסי מצטיינים בתחומים שונים. בין מקבלי הפרס היו גם שמעון סוסן ראש המועצה האזורית חבל מודיעין שקיבל

  את אות יקיר הקרן לראש ראשות על פעילותו העניפה למען אנשים עם צרכים מיוחדים ופיתוח מגוון שירותים לשילובם בקהילה ובמרחב הציבורי. את אות ההוקרה בתחום תרבות ופנאי קיבל תיאטרון בית לסין. גם המכללה לחינוך גבעת וושינגטון, מלון דן בירושלים, ועמותת לטם קיבלו אתמול אותות הוקרה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אות הוקרה מ"קרן שלם" לתלם יהב"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים