שתף קטע נבחר

קירוי אצטדיון טדי יושלם במלואו ב-2018

בחודש ינואר תיבחר במכרז החברה שתבצע את העבודות, שצפויות להימשך כחצי שנה. השיפוץ, בהשקעה של 11 מיליון שקלים, יהפוך את טדי לאצטדיון המקורה הגדול בארץ

בחודשים הקרובים יושלם קירוי אצטדיון טדי באופן מלא עם קירוי היציע הדרומי, שיפוץ שיהפוך אותו לאצטדיון המקורה הגדול בארץ (32,000 מקומות ישיבה). את התוכנית מובילה חברת אריאל המנהלת את אצטדיון טדי ואת הפיס ארנה. במהלך חודש ינואר תיבחר במכרז חברת ההקמה שתבצע את העבודות, שצפויות להימשך כחצי שנה בהשקעה של 11 מיליון שקלים. בנוסף, חברת אריאל מתכננת שידרוג והקמה של חדרי הלבשה מתקדמים באצטדיון.

 

השלמת קירוי טדי מהווה סיום של מיזם הגדלת האצטדיון והקמת היציע הדרומי שהחלה בשנת 2013. במסגרת הפרויקט שודרגה מערכת התאורה באצטדיון, המותאמת כיום לצילומי HD באיכות בינלאומית, כולל תוספת ניכרת של פנסים והתקנתם סביב כל תחומי המגרש. כמו כן הותקנו שני מסכי ענק בגודל של 60 מ"ר, הוחלפו מרבית המושבים, שודרג מערך הכניסה והיציאה לאצטדיון והוקמו אולם מסיבות עיתונאים חדש ואולם עבודה לצוותי תקשורת.

 

כך ייראה אצטדיון טדי בסיום העבודות (הדמיה: מור דגן) (הדמיה: מור דגן)
כך ייראה אצטדיון טדי בסיום העבודות(הדמיה: מור דגן)

 

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, אמר היום (שני): "החזון שהצבנו הפך למציאות. קריית הספורט הבינלאומית שהקמנו בירושלים

מעמידה את בירת ישראל על מפת הספורט הבינלאומי ומביאה לירושלים תחרויות ומשחקים לאומיים ובינלאומיים המביאים לצמיחה כלכלית, תיירותית ותרבותית לתושבי העיר ולמדינה כולה. אנו גאים לארח את משחקי הנבחרת ומשחקים בינלאומיים, ושמחים להפוך את אצטדיון טדי לאצטדיון הלאומי של ישראל".

 

מנכ"ל חברת אריאל, ציון תורג'מן: "ההשקעה האדירה באצטדיון טדי ובהיכל הפיס ארנה מוכיחה את עצמה בעשרות אירועים ומשחקים המתקיים בהם לאורך השנה. נמשיך להשקיע ולשדרג את המתקנים כדי להביא לירושלים את האירועים והמשחקים הגדולים ביותר".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: מור דגן
הדמיית האצטדיון
הדמיה: מור דגן
מומלצים