שתף קטע נבחר

איך הגיבו אבות כשנדרשו להתחפש לסופגנייה בגן?

הטרנד שסוחף את האימהות: לקראת חנוכה החליטו נשים למתוח את בעליהן ושלחו להם הודעות שהן נידבו אותם להתחפש במסיבת הגן של הילדים לסופגנייה או לנר. את התשובות הן העלו לקבוצת פייסבוק סגורה, וכל צילום מסך זכה לתגובות רבות. ואיך הגיבו הבעלים?

כל הורה יגיד שהוא מוכן לעשות הכול עבור הילד שלו, אבל מה קורה ברגע האמת כשהוא נדרש לעשות משהו קצת מביך? את הסוגיה הזאת החליטו לבדוק אימהות מקבוצת הפייסבוק "סופר מאמא", המונה יותר מ-210 אלף אימהות.

 

המשימה הייתה פשוטה מאוד - לשלוח לבעל הודעה עם הנוסח הבא: "הגננת הודיעה שיש מסיבת חנוכה בגן. היא ביקשה אבות שיתנדבו ויתחפשו במסיבה לסופגנייה או לנר. היא מביאה את התחפושות. אמרתי לה שאתה תהיה סופגנייה, בסדר?"

 

בשבוע האחרון העלו עשרות אימהות צילומי מסך של תגובות הבעלים. רבים מהם נלחצו מהרעיון, חלקם התנגדו נחרצות, ויש כאלו שזרמו ואמרו שהם מוכנים לכל דבר.

 

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

ליאת זינו החליטה לקחת את המשימה צעד אחד קדימה ולצלם את בעלה בעודו מסביר לה שהוא מוכן להתחפש אך ורק לסופגנייה ואינו מסכים לשמוע על האפשרות להתחפש לנר. הסרטון זכה ליותר מ-5,000 לייקים, ובני הזוג מספרים שהם צוחקים בכל פעם שהם רואים את הסרטון. "עם אשתי אני תמים אז היא הצליחה לעבוד עליי", אומר שמיר זינו, "ובשביל הילדה שלי אני מוכן לעשות הכול". 

 

 

כאמור, אבות רבים סירבו בכל תוקף לבקשה. ג' מספרת שהיא שלחה הודעה לבעלה והוא לא הסכים, ומראש היה לה די ברור שהוא לא הטיפוס המתאים לזה. "הוא יכול לשבת ולשחק עם הילדה שעתיים, אבל להתחפש זה כבר יותר מדי בשבילו".

 ( )

 

סיוון ויצמן אמויאל שלחה לבעלה את ההודעה בזמן שהיה בעבודה והודיעה לו שהיא נידבה אותו להתחפש לנר. "אחרי שהתכתבנו הוא התקשר והתחיל לצחוק. גם חברים שלו מהעבודה צחקו ושלחו לו תמונות עם תחפושות של נר", היא מספרת. "הוא שאל אותי 'למה דווקא נר?', אבל מראש היה לי ברור שהוא יסכים".

 ( )

 

גם שירה עמרני החליטה למתוח את בעלה. "לא ידעתי איך הוא יגיב", היא אומרת. "מצד אחד חששתי שלא יזרום ומצד שני ידעתי שהוא מאוהב בילדים מעל הראש, ושהוא יעשה הכול כדי להעלות חיוך על פניהם. תמיד אני עובדת עליו בכל מיני טרנדים שצצים בקבוצה, ותמיד הוא זורם. אז או שזכיתי בבעל באמת נדיר שנותן ואוהב ומפרגן בהכול, או שהוא עוקב אחריי". 

 

איך הוא הגיב הפעם כשהבין שזו מתיחה?

"כשסיפרתי לו הוא היה ממש מופתע ואמר לי 'מה? את רצינית?', ואני אמרתי לו שנזרום ונעשה טוב לילד. אחר כך הוא ביקש שאברר עם הגננת אם היא צריכה עזרה במשהו".

 ( )
 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים